Opinie o Alkom w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alkom. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alkom na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alkom w Poznań

Krysia

Zatrudnimy osoby do działów związanych z utrzymaniem terenów zewnętrznych i pielęgnacji zieleni: - Panowie do koszenia trawników - Pracowników porządkowych - Pilarzy z upewnieniami - Pracowników terenów zewn. - Kierowców - Pracowników grupy mobilnej - Brygadzistów w zamian oczekujemy: -doświadczenie na podobnym stanowisku -doświadczenie w obsłudze maszyn czyszczących -prawo jazdy kat. B -dobra organizacja pracy -zaangażowanie w powierzone obowiązki CV proszę kierować do siedziby lub kontakt telefoniczny. W tych trudnych czasach szanujmy siebie i prace.

Krysia
@Krysia

Kontakt pod nr tel. 696 203 827 w godz. 8.00-16.00

Norbert

Kim ty jesteś? Pracujesz w tej Firmie ? Piszesz bzdury które sam wymyślasz. Jeśli masz problemy z wzrokiem to informuję cię że w wejściu wisi po prawej stronie odkażacz ogólnodostępny. Ponadto pracownicy są wyposażeni w indywidualne aplikatory ze środkiem dezynfekującym zgodnym z zaleceniem i aprobatą WHO. Proszę nie wypowiadaj się w tematach o których nie masz lub nie chcesz mieć jakiejkolwiek wiedzy. Prowadzisz dialog daleko idący w stronę nie bo nie. Jak praca jest zbyt trudna szukaj innej a nie pisz oszczerstw. Podejrzewam że każda praca jest trudna w twoim przypadku dlatego też proponuję nie stosować się do zaleceń proponowanych przez firmę nie dezynfekować rąk nie korzystać ze środków dezynfekujących ogólnie dostępnych - może problem z pracą sam się rozwiąże.

MajteczkiWk=Kropeczki
@Norbert

Norbercik czy jajeczka HS już wyglanvowane? Przy Wielkanocy to i pałka się zajmij!

Jak długo trwa rekrutacja do firmy ?

@Michał

3 minuty. Jak jesteś z polecenia.

Michu

@MajteczkiWk=Kropeczki a nadgodziny nie sa płatne?

@Michu

Majteczki - sądząc po loginie ale nie tylko nie można zbyt wiele wymagać od Ciebie. Ale jestem pełen wiar, że przyjdzie taki dzień gdy napiszesz coś sensownego.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Alkom na stanowisko Pan do sprzątania maszynowego? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Leszno
MajteczkiWk=Kropeczki

Macie obciete wyplaty przez COVID? Dzis uslyszalem ze do jak nic sie nie zmiani to od nowego roku nadal bedą na poziomie 80%. Ale czas pracy ten sam, a nawet nadgodziny

MATYJA

Po kilku miesiącach pracy oceniam firmę dobrze. Zaletą jest nie-korporacyjność. Fakt trochę bałaganu w firmie jest ale może to być czasem nawet in plus. Bardzo dobre warunki lokalizacyjne. Lubię ludzi, z którymi współpracuję, a atmosfera jest wg mnie ok z potencjałem na coraz lepszą. Szefa jeszcze nie poznałem ale nie przeszkadza mi to. Fakt jest że trzeba robić to co do niego należy, bo na końcu to właśnie efekt twojej pracy jest rozliczany..... Pozdrawiam Panią z sekretariatu xD Buziaczki* mue! Ty moja złośnico!

RAFAŁ
@MATYJA

Która? Są dwie Panie i obie mile.

PS

Totalny (usunięte przez administratora) ci co wlażom pod stół majom wszystko niektórzy nawet gipiesa nie muszom mieć

@PS

Bede pracowal w tej firmie za kilka dni, Zamiatarka uliczna. Dzis podpisalem umowe o prace. Przeraza mnie pisownia ludzi ktorzy daja tutaj komentarze byki straszne. Choc szkole podstawowa skonczyc, pozniej sie wypowiadac... Robic swoja prace reszte miec wszystko gdzies.

NA GRUBASIE!
@Marek

Super wybór! Na nockach w sumie mozesz sie (usunięte przez administratora). Na robocie i tak nikt się tam nie zna! Robota bez stresowa na luziku takwiec do zobaczenia na rejonie :) Kase jaka dostales? 3500 plus premia? Czy coś więcej ci dali?

@NA GRUBASIE!

Podstawa 1920 + nadgodziny...

NA GRUBASIE!
@Marek

(usunięte przez administratora) Bo trochę mało panie jak za pracę w nocy

Maxior
@Marek

O nadgodzinach zapomnij ze ktos cinje wypaci!

Czy Alkom zapewnia kartę multisportu?

xdd

Alkom nic nie zapewnia a o multisporcie możesz zapomnieć

Jolanta
@xdd

To dziwne, zdecydowana większość pracodawców oferuje już kartę sportową. Mi natomiast obiło się o uszy, że w Alkom stawiają na rozwój swoich pracowników, zapewniając im stabilne warunki pracy, poczucie bezpieczeństwa oraz możliwości podnoszenia własnych kwalifikacji. To jak to jest z tym podnoszeniem kwalifikacji w praktyce? Rzeczywiście tak jest?

Kora
@Jolanta

Przeciez w tej firmie juz kasy nie ma.same dlugi.cieszcie sie ze jeszcze wyplaty dostajecie.A Szef ma w nosie fobro pracownikow.Woli sam chodzic na starość na silownie

nowe auto Henia
@Jolanta

rozwoj i podnoszenie kwalifikacji. Dobry żart. Stabilne warunki? Leże i kwicze ze smiechu. Poczucie bezpieczeństwa? Seeeeerio?? Njalepiej przejsc sie w okolicy 10tego do tej pseudo firmy. To zobaczycie jakie jest bezpieczeństwo i stbilne warunki pracy... (usunięte przez administratora) kiła i mogila

MI_sie_TAM_Podoba
@nowe auto Henia

Zejdz na ziemię! Pracować trzeba, takie mamy czasy, a firma jak dużo innych w okolicy. Kombinuje żeby jak najwięcej dla szefa było. Co wynegocjujesz to masz, tak wiec nikt Ci za karę nie każe tam pracować. Nie podoba się? To idzie gdzieś indziej i daj SE LOOZ

były kierowca

(usunięte przez administratora) Praca tam jest marzeniem każdego , wszyscy się do siebie uśmiechają a przy wypłatach ludzie płączą ze szczęścia bo tyle się tam zarabia ... Na akcji zima za 12 godzin dziennie plus wszystkie święta i weekendy możesz zarobić 3300 dużo?? no na pewno licząc godziny to 7 zł / godz . Dalej jesteś zainteresowany pracą tam?? To przedstawiam dyrektora a raczej kierownika transportu .. pan(usunięte przez administratora) (cudowny pan z partii PO ) wita każdego uściskiem dłoni , przemiły gość który tylko patrzy żeby za coś z wypłaty odciągnąć .. Jeszcze się dziwię że nikt mu nie w.....il .. i na koniec KRZYKACZ mgr.inż. (usunięte przez administratora)nie nie to nie słynny pisarz to BÓG śmieci z Poznania ... Reasumująć ZAPRASZAM tylko ludzi o mocnych nerwach lub silnej pięści :)) Pozdrawiam J....

Bog śmieci s Poznania!
@były kierowca

leze i kwiczę. Mgr inż. H. Sienkiewicz to nie słynny pisarz...

Dd
@Bog śmieci s Poznania!

Za to sponsor, nie jedna Pani z wyplat byla zadowolna

XSENIA
@Dd

ciekawe, to już oficjalnie nie mógł jej sponsorować xD Bylabtam taka jedna p. Marta, ta to pewnie miala i druga wypłatę w bonusach.

Dd
@XSENIA

Nie tylko, Pani B (usunięte przez administratora) tez byla :)

Zartudniacz

hej! Jak macie z benyfitami? Otrzymuje czy przez koronę macie wstrzymane?

Janusz

Dziekuje Wiktor. Masz premie, a flaszka w omówionym kontenerze.

Slawek

Nie wiem skąd w was tyle jadu i nie przychychylnych opinii. Na prawdę tak wam dipy ściska że komuś może być lepiej bo dorobil się ciezka praca? Firma z marką o renomowanej opinii. Lider na poznańskim rynku smiwciowym. O co wam Chodzi? Czego chcecie?.

@Slawek

Lider? Renoma? Firma z marką? To chyba żart. Największe (usunięte przez administratora) to zatrudnić się tam. Drugiej takiej firmy nie znajdziesz a to że jeszcze istnieją to cud że zleceniodawcy nie są wymagający bo przetargi które wygrywają robią byle jak a niekiedy wcale. Wystarczy zobaczyć jak zarośnięty jest Poznań. Mobing,stres, szef furiat. Uciekać bo i tak to wszystko padnie. A i oczywiście pensja pod stołem, po co płacić za pracownika uczciwie jak można na tym zarobić. Faktycznie tak robią tylko LIDERZY!!!! ale idący na dno!

@Adam

Tak właśnie. Renoma i matka budowana przez lata która jest probowana być zniszczona przez takich jak ty. A że w Polsce trzeba kombinować to co w tym złego że część pod stołem? Kasa bardzo dobra za dobrze wykonana prace. Jak się komuś nie podoba to idzie do Henia i się dogaduje. Nigdy nie było z tym problemu. Tylko takie jak ty nie mają odwagi aby iść i powiedzieć że coś mu nie pasuje. Lepiej pisać głupoty i brednie po internetach. Każdy szanujący się pracownik tej firmy powie że Pan H. To swuj chłop i zawsze z pomocną ręką wychodzi do pracowników.

ziomek
@Sławek

Sławek rozumiem że jesteś pracownikiem Alkomu ?

@ziomek

Tak i będę bronił dobrego imię mojego pracodawcę. To dobra firma a ja dobry pracownik.

@Slawek

A skoro tak wam źle to dlaczego tu jeszcze robicie? Bo u Henia fuszek można zrobić i nikt się nie zorientuje? Bo na paliwo i można zarobić? Ale w internetach to napiszemy jak tu jest źle i H... to jest (usunięte przez administratora) bo na auto zarabia

ziomek
@Slawek

Jako kto pracujesz w Alkomie ? Bo zapewne na śmieciarce nie jeździsz.

@ziomek

A to jest ważne jako kto? Pisze jak jest. A nie wypisuje głupoty oczerniajace dobra firmę gdzie nie ma korporacyjnych zagrywek i wyzysku. Wszystko do do gadania. A Ty ziomek pracujesz w Alkomie? Powiedz że nie mówię prawdy...

Tom
@Slawek

Widać że pracujesz w Alkomie, tylko tam takie nieuki mogą dostać zatrudnienie. Może zacznij od nauki ortografii, a nie wpisywania bzdur z błędami na forum.

@Tom

twój komentarz akurat faktycznie wiele wniósł do rozmowy. Zamiast obrażać to bys napisał jak faktycznie jest. Ale Tobie pewnie w życiu nie wyszlo wiec musisz swoje flustracje wyglaszac po forach. Ciebie tez zwolnili bo pociagales flaszki po kontach?

Tom
@Slawek

Napisać jak jest? Proszę bardzo. Każdy w promieniu 100KM od Poznania wie że firma Alkom to firma krzak. Tak samo jak jej bliźniacze spółki. Szef który ludzi ma za śmieci, płaci pod stołem. Wszystkie przetargi jakie wygrywają robią byle jak. Sprzęt się sypie, ludzie w pracy piją alkohol. Każdy z ich kontraktów to porażka. Śmieci odbierają jak im się podoba, nie zabierają wszystkich pojemników, zostawiają (usunięte przez administratora) na posesjach bo nawet jak coś rozsypia to nie potrafią po sobie posprzątać. Nie sztuka jest wygrać wszystkie przetargi, jak nawet jednego nie potrafi się zrobić dobrze. Wszędzie sie pchają ale nie robią nic! Czy w ogóle ktoś egzekwuje od nich stan kontraktów? Ogólnie współczuję wszystkim którzy tam pracują.

@Tom

Po Twoich wypowiedziach widać odrazu ze jesteś zwykłym sfrustrowanym robolem i głowno wiesz. Skoro tak jest źle to dlaczego ludzie tam pracuą i sobie chwalą? Skoro sie zgadzaja na warunki aby dostawac duze pieniadze ale czesc z nich jest jak to ujeles pod stolem to żaden to argument aby oczerniac szefa. Skoro tak źle realizują prace to dlaczego jeszcze ich nie wyrzucili z tych przetargów? Skoro wygrywają przetargi to spełniają postawione wymagania przez Oferenta. Skoro spełniają wymagania to je realizują z wymaganiami. Skoro występują problemy z odbioerm odpadów to może oferent niewłaściwie założył np. częstotliwość odbioru? Może warto sie zastanowić, zanim sie oczerni dobre imie firmy która realizuje DOBRZE swoją prace. Gdybyś był pracownikiem którejkolwiek z firm "smieciowych" to byś wiedział ze kazda nie ma najnowocześniejszego sprzętu. A awarie i problemy z odbiorem śmieci to rzecz normalna. Wracaj po nocnej zmianie do domu, otworz sobie jednego czy tam dwa browary i snij, moze Ci sie chociaz przysni lepsze jutro.

@Slawek

Sławek czytając Twoje wypowiedzi to raczej pogrążasz swojego pracodawcę niż go bronisz. Po pierwsze obrażasz ludzi wzywając ich od pijakow ..... być może temat Tobie znany bo sam nim jesteś. Po drugie przyznałes że pracodawca płaci pod stołem.... nic tylko link wyslac do ZUS. Tylko składać cv jak pracownik obraza ludzi na forum to moje pytanie czy robisz tak na codzień face to face ? A co do wypowiedzi Toma to Muszę się zgodzić Twoje błędy ortograficzne I poziom wypowiedzi pozostawia wiele do życzenia. Mam nadzieję że nie pełnisz ważnych funkcji bo taki pracownik to wstyd dla firmy.

@Slawek

A może był pracownikiem firm komunalnych A nie śmieciowych? Tak profesjonalnie brzmi A nie Jak by pisał to przedszkolak . Nie wie Pan jak Pana branża się nazywa profesjonalnie ?

@Slawek

I kim Ty jesteś żebyś kogoś wzywał od roboli ? Nasmiewal się z nocnej zmiany ? Pamiętaj żadna praca nie hańbi jeżeli jest wykonywana uczciwie I rzetelnie. Osobiście uważam że lepiej być robolem niż idiota na wysokim stanowisku. A przypuszczam że Ty właśnie jesteś Idiota na wysokim stanowisku bo idiota najlepiej wychodzi obrażanie innych.

@Karol

Skończ Karolek wypisywać te dyrdymały. Skoro ktoś mnie obraża to ja nie jestem mu dłużny.

@Sławek

Nikt Cię nie obrażał tylko wypowiadał swoją opinię na temat firmy A nie Twojej osoby. Żyjemy w wolnym kraju i każdy ma do tego prawo. Tylko że Ty tego nie rozumiesz bo przerasta Ciebie czytanie że zrozumieniem. Przeczytałem wszystkie komentarze I tylko Ty zaprezentowałes " najwyższa " kulturę osobistą. Pozdrawiam. I na przyszłość radzę myśleć to naprawdę nie boli.

@Karol

Wyzywanie mnie od nieuków i wysyłanie na naukę ortografii to obraza! Pisze trafne opinie o firmie aby inni potencjalni pracownicy mieli całokształt sytuacji a nie tylko czytali opinie sflustrownaych pracowników. Każdy możne mieć inne odczucia. Ale rynek pracy jest taki a nie inny. Pracownik zawsze bezie widział tylko plusy odnoszące sie do jego osoby - podbierane paliwo, robienie fuszek na boku, i sciemnianie w pracy - to jest ok. Ale ze pracodawca chce wyjść na swoje i utrzymać firmę i jego miejsce pracy to już jest wielce ZŁY! Nikt nie kaze na takie warunki sie zgadzac, to nie ejst (usunięte przez administratora) - mozna przecież zaproponować inne rozwiązanie. JAk pracodawca będzie widział obopólne korzyści to bedzie idiotą jeśli na nie nie przystanie.... Pozdrawiam, I na przyszłość nie bądz taki Don Kichot i radze postawić sie także w miejscu pracodawcy...

@Sławek

Panie Slawomirze jestem pracodawca I działam w podobnym zakresie jak Pańska firma. Lubię poczytać tutaj co pracownik mówi o konkurencji. I gdyby mój pracownik w tak nie profesjonalny sposób wyrażał się o mojej firmie jak Pan to dawno by u mnie nie pracował mimo tego że miał dobre chęci. I proszę czasami pomyśleć że nie tylko robole zaglądają na tą stronę A również ludzie z branży.

Jarosław
@Slawek

To się zamiami pilnowaniem pracowników skoro (usunięte przez administratora)robią fuszki a nie po internetach wylewasz swoją frustrację. Ogólnie zaraz pol miasta będzie wiedziało, że kontenery podstawione są na lewo zarówno przez kierowców jaki i osobę tym zarządzająca, więc zamiast zajmować się pisaniem tutaj wywodów na poziomie przedszkolaka weź się za pracę i dopilnuj żeby ta renoma była. Bo takimi wypowiedziami zaprezentowanymi tutaj jej nie stwarzasz.

Zainteresownay
@Jarosław

OOO... widzę ze jestes w temacie? Po ile paliwko? Po ile kontenerek?

Jarosław
@Zainteresownay

A Pan potrafi czytać ze zrozumieniem ? Czy ja tu coś oferuję lub piszę że świadczę takie usługi? Pisze po prostu, że wiem iż taki proceder ma miejsce. Ale sądząc po wypowiedzi to widzę, że cennik to Panu jest świetnie znany. To po ile ma pan tam paliwko kontenerek?

Mafi
@Karol

Sam robisz byki gościu. Przeczytaj co piszesz.

Do Norbert
@Mafi

@Karol Właśnie! Wielki Pan pracodawca a sam byki robi. Ogranij sie gościu.

Jakie są mocne strony pracodawcy Alkom?

nowe auto Henia

BRAK!

Nie ma takich

@nowe auto Henia

Czytają Twoją odpowiedź na pytanie można tylko wywnioskować że ALKOM Ci życie uratował. Zabierz sie do pracy i dbaj o nią bo na inną cię nie stać.

Do Norbert
@Norbert

Norbercik u ciebie to widze nadal pełne usta roboty xD Pałka wyglancowana? TO eszcze rowkiem sie zajmij

hooy

Wszystko sie kreci dzięki kierownikom z glową na karku. Az dziw bierze ze ten statek jeszcze nie zatonął. Gdyby nie kadra kierownicza to wszystko by rozkradli a HS poszedłby z torbami.

Rafal

Nadal mamy wolne miejsca pracy, zapraszam do aplikować. Cała rekrutacja przeniesiona online. Wypłata oczywiście też wirtualna xD

New30

Czy Alkom zapewnia płyn do dezynfekcji rąk?

Wiktor

Firma ok więc jeśli ktoś stara się dobrze wykonywać swoją prace to tu z pewnością n]będzie mu dobrze!

MJ_1979

Dyspozytor dział wywóz odpadów - czy warto aplikować na te stanowisko?

nie
@MJ_1979

haha powodzenia

Minimini
@MJ_1979

Wiadomo że warto :d Pytanie tylko czy jesteś kobietą czy mężczyzna? Czy jesteś gruboskórna i czy lubisz być jeb*Ana? Jesli tak, to Alkom to idealne miejsce :D A jak masz spódniczkę to prócz podstawowego wynagrodzenia można jeszcze i na fuszke sie załapać :d

Mirosław

Powiem tak brak słów na tą firmę. Brudasy i (usunięte przez administratora) Lage zrobisz to może i prezesem zostaniesz ???? Jak prezes cmoknie mnie w (usunięte przez administratora) jakaś zachęta będzie. Co do samej firmy Jeba..... Kur.... Osran......????

Mam pytanie jakie są zarobki w firmie jako kierowca operator śmieciarki

Mirek
@Zainteresowany

pytasz o zarobki na umowie czy pod biurkiem? to zasadnicza różnica.

Zostaw merytoryczną opinię o Alkom - Poznań

• Jak się pracuje w Alkom?

Zobacz opinie na temat firmy Alkom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alkom?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alkom