Opinie o Publimar Sp.j. w Zamość

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Publimar Sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Publimar Sp.j. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Publimar Sp.j. w Zamość

Pablo

Jest może możliwość zatrudnienia tutaj? Pojawiają się jakieś ogłoszenia czasem czy raczej jest mały ruch jeśli o to chodzi?

@Pablo

Jak coś to bardzo mi się nie spieszy bo póki co narazie myślę nad tym ale jakby była możliwość to zmieniłbym

.rar
@Pablo

nie lepiej ci najpierw sprawdzić oferty?

@.rar

No właśnie nie widziałem nic na razie

@.rar

Ale też wiem że czasami np. pytają ludzi czy ktoś znajomy by nie chciał najpierw a potem jak coś wstawiają ogłoszenia. Przynajmniej ja się spotkałem z czymś takim

Leo
@Pablo

Na Zamość są rzadko, mała rotacja

@Leo

to będę zerkał po prostu czy się coś nie pojawia

sey

macie jakiś sklepik firmowy?

@sey

to chyba głównie hurtownia, nie kojarzę, żeby mieli sklep, chyba że masz na myśli coś innego

sey
@nefka

a tam trzeba doświadczenia mieć?

@nefka

a co może mieć innego na myśli. pisząc sklep jesli nei właśnie sklep????

@ee

widać, że często na goworku nie przebywasz ;)

@ee

ja się już nauczyłam, że tutaj to trzeba być przygotowanym na absolutnie każdą interpretację, nigdy nie wiem czym cię ktoś jeszcze zaskoczy

nwm

można się przyzwyczaić do takiej roboty? zmian i ogólnie roboty z mięsem

@nwm

dziwne pytanie.. oczywiście że można jak ktoś chce i nie ma jakiś dziwnych fobii czy obrzydzeń. to chyba sam najlepiej wiesz czy dasz rade czy nie

@Kosa

no niby w domu nie mam jakichś większych problemów, ale na produkcji wydaje mi sie, że inaczej to wygląda jednak

@nwm

na mnie to wrażenia nie zrobiło. praca jak każda inna tylko że w spożywce. nie wiem co tu mam więcej dodać. najwyżej uznasz że to nie dla ciebie ale podejrzewam że do tego czasu już się nauczysz wszystkiego i dzień jak co dzień będzie leciał

@nwm

mięso to mięso bez różnicy w jakim miejscu . jak dla mnie to za dużo nad tym rozmyślasz jak tu nie ma nad czym

Igle
@Kosa

Dokładnie, to tylko mięso, w niedzielę pewnie schaboszczaka je aż mu się uszy trzesą, to tu ma to samo, tylko w formie surowej. A chyba jako dorosły człowiek ma świadomość, że mieso na drzewach nie rośnie, tylko pochodzi od zwierząt, więc raczej każdy jest przyzwyczajony. Jeśli masz jakieś problemy z obrabianiem mięsa i cię to odrzuca, to lepiej nie zatrudniać się do firmy, która się w nim specjalizuje.

@Igle

Okej, okej, tylko zapytałem o jakieś wasze wrażenia. W końcu mnie tam nie było to nwm jak tam jest

Igle
@nwm

Kwestia wyobrażenia sobie, albo nie wiem, możesz sobie popatrzeć na jakieś filmy w internecie, jak produkcja taka wygląda. Nic strasznego, od wieków się tym ludzie zajmowali i żyją.

@Igle

jasne. O widzisz ja mało internetowy jestem to nawet nie wiedziałem, że takie filmiki można gdzieś znaleźć

Momo

Czy każdy z zakładów Publimara ma konkretną specjalizację, czy wszystkie zajmują się mniej więcej tym samym?

@Momo

z tego co mi wiadomo to publimar zajmuje się ogólnie tym samym. to zakłady zajmujące się mięsem

@Momo

chyba że chodziło o coś innego i nie zrozumiałem pytania

Momo
@odp

To, że mięso, to wiem, chodziło np. o to, że na jednym skupiają się na rozbiorze, drugi to dystrybucja, trzeci jeszcze coś innego, w tym sensie. Chodzi stricte o charakter wykonywanych prac

dokładnie to co napisałeś

@Momo

jak patrzyłeś na stronie to tam wszystko jest opisane czytelnie

@odp

A to ja się chyba jeszcze za malo zainteresowałem w takim razie bo nie znałem takiego podziału obowiązkow ze tak to nazwę

@odp

Chyba tez się musze wybrać na stronę. ale i tak dzięki za cynka też

@Filip

no przydałoby się coś popatrzeć jak masz iść na rozmowę

gość
@Szotgun

Pytają na rozmowie o informacje ze strony albo jakieś inne?Są jakieś standardowe rzeczy które trzeba wiedzieć?Tego typu?

@gość

no właśnie miałem o to samo pytać czy będą mnie przepytywać ze znajomości firmy?

@Filip

nie no raczej nie, to nie tak, że musisz wkuwać daty, czy informacje o historii firmy, masz się na robocie znać i tyle

Robol

Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy to był dobry wybór

@Robol

długo tam pracujesz?

@Robol

na jakim dziale?

@cage

trochę czasu minęło to nie wiem czy dostaniesz odpowiedź. ale ja ci mogę powiedzieć że pracuje na magazynie i też jest okej. tylko od razu mówie że roboty jest sporo. żebyś się nie nastawiał tak jak niektórzy ludzie co to najlepiej chcieliby siedzieć i nic nie robić i zgarniać pieniądze za nic.

cage

tylko chciałem się zapytać skąd ma takie doświadczenia, bo one też zależą od tego ile się siedzi i gdzie no nie? nie trzeba od razu robić z tego ataku czy wścibstwa

xxx

Witam mam pytanie.Na stronie urzędu pracy w Zamościu jest ogłoszenie magazynier /kierowca ,praca na 3 zmiany.Chciałbym aplikować na to stanowisko jednak chciałbym być kierowcą i pracować na jedną zmianę, nie magazynierem na 3 zmiany.Czy teraz jest tak że w publimarze magazynier i kierowca to jedno stanowisko i praca na trzy zmiany ,czy przy rekrutacji można wybrać kim się chce być ?

Ser
@xxx

Jeśli szukają kogoś na 3 zmiany to obstawiałbym że ciężko by ci było, no ale może zadzwoń tam i się zapytaj, nie jestem z rekrutacji, może mają do tego jakieś inne podejście czy coś.

hehe
@xxx

jakby się zastanowić to każdy by tak chciał żeby sobie powybierać kiedy mu najlepiej hehe

Gula

Przyjmują tutaj na produkcje? Czy tylko na handel? Bo ja długo robiłem przy mięsie i teraz by mi się przydała jakaś robota. Może przed świętami więcej ludzi potrzebują? Potrzebuje szybkiej odpowiedzi dziękuję.

Lukas
@Gula

Przed świętami to cię nawet zrekrutować nie zdążą

Tak
@Lukas

no teraz już na pewno nie, może na nowy rok.

kapa
@Gula

Przyjmują na Zamość w ogóle?

gg
@kapa

a szukałeś ofert w ogóle?

gg
@kapa

najpierw posprawdzaj zadzwoń dowiedz sie a potem pytaj

Crazy Eights

Doceniajmy naszą pracę, wielu ją straciło w tych czasach.

rudolf
@Crazy Eights

no niestety. coraz bardziej docenia się stabilność zatrudnienia...

Dawid
@rudolf

Stabilność to jedno, ale żeby praca się chociaż podobała ;) Jak oceniasz tu pracę, jest okej? Ile już siedzisz w firmie?

pad
@Dawid

Jak się nie podoba praca to się ją zmienia :)

mokka
@pad

nie zawsze to takie proste w zamyśle owszem, ale z wykonaniem bywa ciężej

rudolf
@Dawid

jest w miare jak dla mnie. póki co nie zauważyłem jakichś wielkich utrudnień.czasami się kogoś omija szerszym łukiem ale to tyle

publi
@Dawid

to praca musi się podobać? przecież to nie koszulka w sklepie żeby się podobała. mają być dobre warunki, uczciwe, normalni ludzie i to wszystko tu jest

pitbull
@publi

Każdy ma inne wymagania wobec pracy, nie można mówić za wszystkich, nie ma uniwersalnych. Dla ciebie to, dla kogoś coś innego i tyle.

Monet

Mam pytanie odnośnie przedstawiciela handlowego? Polecacie pracę? Jak warunki?

@Monet

Jak ktoś lubi takie klimaty jak handel to na pewno sie odnajdzie, ja od lat tak pracuje i teraz nie chciałbym sie nagle przestawiać na nic innego

@Monet

Mnie praca zadowala i po prostu ją lubię, więc ze swojej strony na pewno mogę polecić

@Monet

A co masz dokładnie na myśli pisząc warunki?

@Olik

Co tu jest do tłumaczenia, ogólnie pytam o warunki. Płaca, atmosfera, jakieś plusy minusy coś takiego?

ph
@Monet

Przede wszystkim jest umowa o pracę, co przy takim stanowisku nie jest oczywiste i jest bardzo wygodne, bo nie trzeba się martwić, że z dnia na dzień się wyleci. Samochód do pracy zapewniają, kasa jest ok, chociaż zawsze można walczyć o więcej. Ogólnie jak ma się żyłkę do sprzedaży to całkiem nieźle to wychodzi.

@ph

Czyli można liczyć na jakąś premie?

@Monet

Nawet jeszcze się nie dostał a już chce premię. Na premię to trzeba sobie zapracować.

@Wykrzyknik

Yyy NIE. nie chce premii na start po prostu pytam czy ona jest. naprawde nie masz nic lepszego do roboty tylko przekręcanie komentarzy innych?? zanim sie zdecyduje na prace to chyba normalne przynajmniej dla mnie, że chce wiedziec co i jak sie tam dzieje, kota w. worku brac nie bede sory

@Monet

Jaki bulwers wyluzuj, nie spotkalem sie chyba jeszcze z przedstawicielem handlowym, ktory by nie mial mozliwosci dostania premii za prace i tutaj nie jest inaczej, więc jak już wiesz to możesz spać spokojniej.

@Wykrzyknik

Chce sie upewnić bo akurat też się zastanawiam, to nie jest tak, że wypłata jest tylko z prowizji za sprzedaż nie? Bo wiem że w części firm tak jest no i wtedy nigdy nie wiadomo ile w miesiącu się zarobi i nie chciałbym tak.

@Szon

Tutaj masz podstawę a premia jest dodatkowo, na koniec miesiąca na pewno bez kasy nie zostaniesz.

@Wykrzyknik

Ale to premie ma się za każdego klienta osobno?

@Wykrzyknik

Bo zazwyczaj tak masz ale to wolę się upewnić.

Maciej

w jakich godzinach macie tu zmiany jeśli mogę zapytać?

@Maciej

rano mamy 4-12 od pon do sob, 12-20 od pon do pt, 20-4 od nd do pt, to są takie główne

@Dachowiec

a jak z kierowcami? mogłem od razu tak zacząć

kierowcy niby też od 4

@Maciej

ale tak w praktyce często przychodzą wcześniej, bo jest dużo towaru i jeszcze muszą czekac na faktury lepiej przyjśc wczesniej i wolą mieć pewnośc, że sie wyrobią o 5 jest otwierana hurtownia i wtedy już nie może być żadnego samochodu firmowego

@Dachowiec

Czyli o której tak mniej więcej?

@Maciej

nie powiem ci dokladnie o ktorej, tłumacze ci że to zalezy od towaru, po prostu przed 4

Joker’s Grin

Traciłem nadzieje na firmy, które myślą też o swoich pracownikach, a jednak w końcu trafiłem tutaj i nigdzie się już nie wybieram

Bler
@Joker’s Grin

Trochę niejasno to napisałeś, nie oczekuje jakiegoś zwierzania sie, ale mógłbyś troche rozwinąć co masz na myśli?

Joker's Grin
@Bler

Praca jest na umowie na czas nieokreślony i za nią otrzymuje się kasę na czas. Niby niewiele ale to się liczy dla mnie

Bler
@Joker's Grin

a ok, teraz jasne dopytałem bo różnie można rozumieć myślenie o pracownikach

Steelshot

Czepialscy znajdą się wszędzie. Prawda jest taka, że firma jest solidna i uczciwa.

polo
@Steelshot

a jeśli chodzi o ludzi? idzie się dogadać

@polo

to pytanie czy już sam sobie odpowiedziałeś?

polo
@ee

chyba nie tak trudno domyślić sie z kontekstu, że to pytanie weź się nie kompromituj takimi pytaniami

Zibi
@polo

Zależy jaki masz charakter ale jak szanujesz ludzi to się dogadasz.

@polo

kontekst to jedno, a poprawność w pisowni to drugie dla mnie kompromitacją jest już bardziej nie używanie znaków interpunkcyjnych, co często zmienia wydźwięk zdania, ale ok

Zibi
@ee

Kłótnie jak widać są wszędzie ...ekhm... ale na goworku tak to bywa :)

Sandbox

jeśli ktoś boi się przysłowiowo "ubrudzić rączek" pracą, to nie zagrzeje tu miejsca.

Lis
@Sandbox

A dla tego kto sie nie boi znajdzie sie jakaś posadka?

Xoo
@Lis

musisz sie jakoś określić i sam wiedzieć, co cie ewentualnie interesuje, zobacz sobie strony z ofertami i sie przekonasz czy sie znajdzie posadka czy nie

Chef

wystarczy dobrze pracować a nie obijać się to zarobisz

robek
@Chef

A dodatki za dobrą pracę jakieś są? Chodzi o premie itd.

Prac
@robek

najpierw skup sie na podstawowym wynagrodzeniu i żeby dobrze wykonywać swoje obowiązki, a potem myśl o premii

robek
@Prac

Ok spoko, pytam przecież tak na przyszłość jak to wszystko funkcjonuje. A coś o tych benefitach napiszesz?

Wordsmith

W firmie źle się nie pracuje. Wiadomo, każdy by chciał zarobić a się nie narobić, ale czasy (usunięte przez administratora) już minęły

A.76.
@Wordsmith

Dokładnie! zgadzam się z kolegą. Po za tym co to za nowa tradycja żeby rozwiązywać problemy w internecie na forum zamiast normalnie zgłaszać to tam gdzie ktoś usłyszy.

Łysy Naplet

W firmie mało jest takich co się skarżą. A to też bardzo dobrze świadczy. Serio nie znam wielu takich co by marudzili.. a pracuje już blisko pół roku więc trochę opinii poznałem.

Sołtys
@Łysy Naplet

No chyba właśnie najwięcej to mówi, jak ludzie po prostu długo pracują. Ja nie wyobrażam sobie zmienić pracy, już tak się przyzwyczaiłem do ludzi, znam swoje miejsce itd. Pokłócisz się to sie pogodzisz ale zawsze komuś pomożesz jak trzeba

Tol
@Łysy Naplet

widocznie nie mają na co narzekać podobnie jak ja, firma spełnia moje oczekiwania i nie mam sie do czego w sumie przyczepić

Lover Boy

Czy do firmy można zatrudniać się też poprzez agencje pracy?

Man
@Lover Boy

nie prościej po prostu wysłać CV na stanowisko, które cie interesuje?

Man
@Lover Boy

w internecie wyjdą ci wszystkie oferty pracy od firmy i przynajmniej możesz od razu aplikować, ja tak przynajmniej zrobiłem

Herald

Nie szukacie asystentki do biura? Mam doświadczenie, prawko. Szukam czegoś na szybko.

Mim
@Herald

po prostu sprawdź czy są oferty, bo jak nie ma to raczej logiczne, że nikogo nie szukają

Night Train

Jakie są działy w firmie?

Squishy

trzeba szanować pracę i się do niej przykładać i będzie dobrze.

velo
@Squishy

No wiadomo, jak wszędzie zresztą

Zostaw merytoryczną opinię o Publimar Sp.j. - Zamość

• Jak się pracuje w Publimar Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Publimar Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Publimar Sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Publimar Sp.j.?

Kandydaci do pracy w Publimar Sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Publimar Sp.j.