Opinie o Fabrity K2 w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fabrity K2. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fabrity K2 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabrity K2 w Warszawa

Chris8897

Po kilku latach przeprawowanych w tej firmie mogę się wypowiedzieć na ten temat. Otóż, ja pracę w Fabrity K2 wspominam bardzo fajnie. Ludzie spoko, atmosfera rzeczywiście jest dosyć dziwna, ale po pewnym czasie się człowiek przyzwyczaja i jest ok. Jest to dobra praca na początek kariery zawodowej, raczej nie poleciłbym pracować tam za długo ze względu na niskie zarobki i dosyć kiepskie zarządzanie. Generalnie, praca mało stresująca i często dosyć przyjemna. Nie pracowałem tam co prawda jako tester, tylko jako programista, ale nie przypominam sobie żeby testerzy jakoś mocno narzekali na swoją pracę. Generalnie, kilka lat temu firma zaczęła mocno wchodzić w outsourcing i cała organizacja zaczęła się sypać, bo biorą projekty do których realizacji nie mają ludzi, wysyłają ludzi na prawo i lewo, starzy pracownicy się zwalniają, a zarobki w porównaniu do tego co jest na rynku nie są zbyt wysokie. Toteż polecam K2 Fabrity jak ktoś chce zdobyć doświadczenie zawodowe - pod tym względem jest to świetna okazja. Ewentualnie jeżeli ktoś lubi outsourcing. Jeżeli ktoś ma już jakieś doświadczenie i szuka pracy stacjonarnej, a nie outsourcingu to ta firma raczej odpada.

Chris8897

Miron

No ja uważam, ze trzeba jakoś rozsądnie podchodzić do opinii w internecie, bo wiadomo że czasami bywa naprawdę różnie, normalna sprawa, firma jak firma i to się w sumie ceni, bo nie jest jakaś zła do obgadania

fabrityrozczarowanie

odradzam, firma jest źle zarzadzana, najlepsi ludzie odchodzą, bo maja dość. coraz wiekszy nacisk na outsourcing, a nie kazdy chce tak pracować. niby szukaja ludzi, ale wielu osobom nie przedłuzaja umowy po okr. probnym - informuja o tym w ostatniej chwili.

Analityk Biznesowy

Na początku rozmowa telefoniczna potem druga na Teams.

Doświadczenie w poprzedniej pracy, UML, BPMN, znajomość procesów biznesowych, ewentualne scenariusze przy ustalaniu nowych projektów, wybrane pytania o dokumentację techniczną

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

hunter

Ty chyba jakies dragi wziales albo piszesz na zlecenie..pozytywne opinie? gdzie ty je widzisz? no chyba zes na chaju?;)

migotka

Zarobki przecietne, a nawet niższe nić u konkurencji. Nie wiem jak jest w stolicy, ale w Łodzi atmosfera jest dziwna. Cieszę się, że juz tam nie pracuję. Pozdrawiam wytrwałych.

aaa

Jest w porządku. Ciekawe, różnorodne projekty, można się dużo nauczyć. Zarobki - przeciętne, ale za to są różne benefity. Fajna atmosfera.

Olex

Nie polecam. Zła organizacja, co 5 minut inne rzeczy do zrobienia, czesto się zdarza, że programista w ciągu dnia robi kilka projektów na raz. Ponadto bardzo niskie zarobki.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabrity K2 - Warszawa

• Jak się pracuje w Fabrity K2?

Zobacz opinie na temat firmy Fabrity K2 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabrity K2?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabrity K2?

Kandydaci do pracy w Fabrity K2 napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabrity K2
2.7/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Domaniewska 44A
    02-672 Warszawa