Fabrity K2

Opinie o Fabrity K2

Olex 2014-11-07 21:26:11
Nie polecam. Zła organizacja, co 5 minut inne rzeczy do zrobienia, czesto się zdarza, że programista w ciągu dnia robi kilka projektów na raz. Ponadto bardzo niskie zarobki.
aaa 2015-01-30 21:39:45
Jest w porządku. Ciekawe, różnorodne projekty, można się dużo nauczyć. Zarobki - przeciętne, ale za to są różne benefity. Fajna atmosfera.
migotka 2015-02-05 22:22:20
Zarobki przecietne, a nawet niższe nić u konkurencji. Nie wiem jak jest w stolicy, ale w Łodzi atmosfera jest dziwna. Cieszę się, że juz tam nie pracuję. Pozdrawiam wytrwałych.
hunter 2015-10-27 23:14:33
Ty chyba jakies dragi wziales albo piszesz na zlecenie..pozytywne opinie? gdzie ty je widzisz? no chyba zes na chaju?;)
fabrityrozczarowanie 2016-08-31 18:59:06
odradzam, firma jest źle zarzadzana, najlepsi ludzie odchodzą, bo maja dość. coraz wiekszy nacisk na outsourcing, a nie kazdy chce tak pracować. niby szukaja ludzi, ale wielu osobom nie przedłuzaja umowy po okr. probnym - informuja o tym w ostatniej chwili.
Miron 2016-09-05 22:46:03
No ja uważam, ze trzeba jakoś rozsądnie podchodzić do opinii w internecie, bo wiadomo że czasami bywa naprawdę różnie, normalna sprawa, firma jak firma i to się w sumie ceni, bo nie jest jakaś zła do obgadania
Zostaw swoją opinię o Fabrity K2 - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabrity K2