Opinie o Call Center Pro w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Call Center Pro. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Call Center Pro o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call Center Pro w Częstochowa

Oliwia

Pracowałam parę miesięcy na projekcie u Asi. Zakończyłam prace pod koniec czerwca, gdyż skończyłam studia. Po 5 latach spędzonych w cc na różnych stanowiskach i różnych firmach mogę szczerze powiedzieć że to najlepsza firma w jakiej pracowałam. Menagerka Asia jest przecudowną osobą, która zawsze służy pomocą, wszystko spokojnie tłumaczy. Nie ma krzyku, zastraszania bo jak nie zrobisz wyniku to cię zwolnią.. Jest super atmosfera. Jeśli się ktoś zastanawia nad zmianą firmy na inną lub nad pierwszą pracą tutaj to polecam w 100%. <3

Agacia Nowy wpis

Widziałam jedną z ofert na stanowisko Lead Generation Specialist i było w niej napisane, że poziom C1/C2 w języku angielskim oraz polskim to podstawa. czy rozmowa jest prowadzona w takim razie pół na pół w obydwu? Jakie pytania mogą się przy tym pojawić?

misia Nowy wpis

Nie wiem czy pracuje nadal czy pracowałam, odsunęli bez podania przyczyny a inni normalnie mają projekty i pracują, a jak tylko pytam kiedy coś się pojawi to dostaje odpowiedź, że się coś podpisuje i zaraz będziemy dzwonić. nie wiem co myśleć

właściciel Nowy wpis
@misia

Hej, Jeśli nie pomyliłaś firmy która chciałaś skomentować napisz do mnie bezpośrednio. Określimy Twoją sytuację na projekcie i zweryfikuję czemu nie zostałaś właściwie poinformowana. Dzięki.

Czy warunki pracy po prawie roku mogły ulec jakiejkolwiek zmianie? Ostatnia opinia raczej dobrze się o nich opowiada, ale ma datę czerwcową, wolę być jednak na bieżąco o ile to możliwe. a przede wszystkim na bieżąco z samymi zarobkami, możecie je wprost opisać? ;) czy warto jest wysyłać CV? mam już doświadczenie na słuchawce

Oliwia

Czy po rozmowie w Call Center Pro rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
Vol

Praca w tej firmie jest naprawdę super. Pracuje już długo i nie mam zamiaru zmieniać pracy! Bardzo lubię swoją pracę przede wszystkim za kontakt z ludźmi i miłą atmosferę. Wynagrodzenie jest adekwatne do obowiązków. Wypłata zawsze na czas i zgodną z czasem przepracowanym. Liderzy naprawdę są wyrozumiali, cierpliwi, pomocni i zawsze w każdej sprawie można się do nich zgłosić. Nie rozumiem naprawdę niektórych komentarzy, ale najwidoczniej są one napisane po złości. Sorki ale jak się ma zbyt wysokie mniemanie o sobie i traktuje się prace jak szkołę i zero w zamian od siebie to nie ma się co dziwić :) chociaż i tak podejście do takich osób jest naprawdę z szacunkiem, więc naprawdę nie rozumiem o co wam chodzi, może jak bym pracowała jeden dzień to może bym uwierzyła ale po przepracowaniu tyle czasu na pewno nie zgodzę się z tymi negatywnymi komentarzami. Nikt tu nikogo gorzej nie traktuje za gorszy wynik , każdemu mogą się przytrafić gorsze dnie. Grafik jest elastyczny, po ogarnięciu projektu i swojego stylu życia naprawdę bez problemu można go ustawić, a jeśli komuś wypadnie nagła losowa sytuacja zawsze można się dogadać ;) Biuro jest czyste, w pełni wyposażone w artykuły niezbędne do pracy oraz pozostałe rzeczy takie jak środki czystości, kawa herbata itd. Można również przejść na pracę zdalna jeśli ktoś nie ma możliwości pracować w biurze, a jeśli wystąpi jakiś problem liderzy od razu są w gotowości. Jeśli chodzi o osoby pracujące to naprawdę są to super ludzie! A praca naprawdę może być przyjemna! Cieszę się że trafiłam pod skrzydła P. K i A. Ponieważ są to osoby kompetentne i odpowiednie na swoim stanowisku!!

Obecny pracownik

Wspaniała atmosfera, kadra, która zawsze jest chętna do pomocy, ze wszystkim da się dojść do porozumienia. Nie mam żadnych ale i do pracy siadam z przyjemnością a uważam, że ciężko znaleźć miejsce pracy z tak sympatycznymi współpracownikami. Polecam każdemu i nie rozumiem negatywnych komentarzy bo naprawdę nie mam nic do zarzucenia. Pozdrawiam!

Praca w tej firmie to sama przyjemność szkolenie przeprowadzone przez wyrozumiałą koordynator Natalie pomogło mi w rozwinięciu skrzydeł na projektach. Pomoc ludzi z biura była nieoceniona gdy był jakiś problem zawsze mogłem się zwrócić o pomoc do kolegów czy też koordynator w firmie. Z czystym sumieniem mogę polecić pracę w takim miejscu jak to

@Marcin

Pracowałam tu jakiś czas temu, rozglądam się aktualnie za czymś podobnym i wpadłam poczytać czy się coś zmieniło, bo widzę, że szukają pracowników. Do samej pracy nie miałam zastrzeżeń. Natomiast Pani Natalia chyba sobie sama tutaj słodzi, bo ja i inni pracownicy mieliśmy nieco odmienne zdanie :)

Julia

Jaki czas temu to tak mniej więcej rok by mógł być? To w sumie dasz nać jak Ty te warunki widziałaś skoro za czymś podobnym patrzysz? Wróciłabyś jednak?

Praca w takiej w firmie jak CCPRO to była sama przyjemność. Czas jaki spędziłem w biurze z wspaniałymi ludźmi, którzy tworzą w mojej głowie niezapomniane wspomnienia. Jeżeli chodzi o format pracy to pełne szkolenie na temat projektów jakimi mieliśmy się zajmować było takie, że nikt przez telefon nie potrafił mnie zaskoczyć z klientów. Praca z wami to była czysta przyjemność mam nadzieje, że jeszcze wrócą owoce wtorki :)

xyz

Pracowałem prawie rok, nie mogę powiedzieć nic złego na temat pracowników, leaderki i samej pracy. Sprzęt w firmie na najwyższym poziomie, biuro czyste, wygodne i dopracowane pod każdym kątem. Po pewnym czasie otrzymałem możliwość pracy zdalnej, co było dla mnie bardzo wygodną opcją. Samo przyjęcie do pracy, proces rekrutacji, szkolenie prowadzone przez leaderkę Joannę i pracownicę Katarzynę oceniam na 6+. Leaderka to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku, posiada ogromną wiedzę i zawsze służy pomocą, nawet poza godzinami swojej pracy. Atmosfera w firmie jest bardzo ciepła i rodzinna, zawsze można liczyć na pomoc od każdego, niezależnie czy pracuje się w biurze czy zdalnie. Wszystko co było w ogłoszeniu o pracę, jest autentyczne, grafik jest dopasowywany do pracowników, bardzo wygodna opcja dla osób uczących się. Gorszy czas i gorszy wynik nie dyskwalifikuje pracowników, natychmiastowa pomoc od Joanny i Katarzyny, kilka korekt, motywujących słów i wynik znów jest taki jaki powinien być. Praca możliwa jako dorywcza, bądź też stała, nie ma limitu godzin dla pracowników, bardzo korzystny system premii, doceniani są tutaj efektywni pracownicy. Będę bardzo miło wspominał to miejsce i tych ludzi, w szczególności Katarzynę i Joannę. Bardzo mocno polecam każdemu.

Super atmosfera polecam każdemu zacząć pracę w tym miejscu :)

Kewin Maroń

czy można prosić o odzew na maila w sprawie pracy, rozmawiałem z panią na temat pracy i miała mi Pani wysłać na numer miejsce i date spotkania ale zmieniłem numer telefonu. mail maronkewin420@gmail.com

Aga Z

Fajna firma,kolorowa????. Wyrozumiala koordynatorka Joanna. A ludzie jak wszędzie, nie wszystkich da się lubieć. Pracowałam 2,5 roku i źle o firmie nie powiem.

@Aga Z

Kolorowa w jakim sensie? Chodzi o jakąś tolerancję czy coś?

Mateusz

Nie wiem o co chodzi z tymi złymi opiniami!!! Nie w każdej firmie jest kolorowo, zawsze ktoś do czegoś może się przywalić. Pracowałem tam 8msc i nie mam zastrzeżeń.

Patrycja

Ja nie mam nic do pracy w tym cc,ogólnie praca bardzo spoko ale atmosfera w firmie jest mega słaba,szczególnie przez Kasie i jej plotki i byłych pracownikach

Urszula
@Patrycja

No i co się takiego dzieje,że atmosfera jest mega słaba/??

Obecny pracownik
@Patrycja

Nie wiem na jakiej podstawie mówi Pani, że Kasia plotkuje. Pracuje w tej firmie już 2 lata i nie ma ani jednej sytuacji, która zaburzyłaby atmosferę w firmie, nie ma plotkowania a każdy zajmuje się pracą. Poza tym, jeśli Pani imię jest poprawne to żadna Patrycja u Nas nie pracuje od dłuższego czasu

@Obecny pracownik

Ja z tego co zauważyłam byli i niezadowoleni pracownicy mają tendencję do nie podpisywania się rzeczywistym imieniem. A kiedy w ostatnim czasie ktoś stąd odszedł?

Rozmowa rekrutacyjna, czyli powiedz, w jakich godzinach jesteś dyspozycyjny jakieś 2 zdania o tym że w przyszłym bądź jeszcze następnym tygodniu będziemy przeprowadzać nowe szkolenie. Natomiast po zadzwonieniu o aktualność zamiast asertywnej odpowiedzi — jeszcze nie mamy szkoleń. Oczywiście telefon nigdy nie nastąpił.

@Anonim

Czyli coś chyba długi żadnych dostępnych nie mieli. A dziwne, szkoda, że w takim razie zajęli Twój wcześniejszy czas. :( W razie czego masz zamiar być jeszcze pod telefonem w gotowości czy już całkiem odpuszczasz ten temat?

@Julia

Oczywiście że temat odpuszczony skoro zdradza to brak szacunku wobec kandydatów. W międzyczasie rozglądałem się za inną pracą, ponieważ generalnie jest dużo podobnych ofert, a nie będę czekał jak jeleń. Czasu minęło dużo, bo niemal już rok.

@Anonim

Rok? Czyli można mieć nadzieję, że w tym czasie się troszkę polepszyli w tym wszystkim? Czyli masz już podobną ofertę ogarniętą? Bo ciekawa jestem jak wypadają przy konkurencji

Gosia 22

Czy prowadzona jest rekrutacja na projekt fotowoltaika?

Jestem bardzo zawiedziony praca w tej firmie. Wszystko wydawało się w porządku a pracowałem tam ponad pół roku, jednak jednego dnia z dnia dzień nasi ,,menadżerowie” ogłosili ze jeden z największych projektow padł i mamy czekać na wiadomość co dalej. Myślałem ze takie rzeczy się zdarzają i poczekam pare dni i wrócimy na coś innego ciekawszego. Jednak moje czekanie trwało miesiąc i do tej pory nie dostałem żadnej informacji. Dla mnie to absurd nie pracować miesiąc bo mógłbym na spokojnie wrócić na ten czas na inny projekt. Nie mogę pozwolić sobie taki totalny brak profesjonalizmu ze strony ,,menadżerów”. Pisząc wiadomość do przełożonych jak długo mam czekać dostawałem wiadomość albo na następny dzień albo wg. Starali się żeby był jakiś fajny ciekawszy projekt jednak moim zdaniem mieli to totalnie gdzieś ze zostawili większość pracowników bez środków do życia na ten czas. Bardzo jestem zawiedziony praca w tym miejscu.

Mikołaj
@Anonim

To na jakiej byłeś umowie że od miesiąca jesteś w takim zawieszeniu? Miałeś kontrakt tylko na projekt i tak łatwo można go było przerwać? bez żadnego okresu wypowiedzenia?

@Mikołaj

Byłem na u.zlecenie, nie byłem konkretnie wpisany na ten projekt. Owszem byłem na nim pod początku ale niektórzy pracownicy zmieniali projekty bo tak chcieli ,,menadżerowie” wiec myślałem ze w moim przypadku będzie podobnie ze przez ten czas będę na innym projekcie. Nie rozumiem dlaczego inni mają taka możliwość a ja po prostu miałem czekać, bardzo ale to bardzo się zawiodłem. Po prostu przez ten czas siedziałem w domu bez konkretnej odpowiedzi co się szykuje, kiedy wracam.

Olga
@Anonim

No nie brzmi to dobrze... A to ten czas czekania miałeś w ogóle nie płacony czy dostawałeś chociaż jakąś podstawową stawkę?

Alicja

To słabo. Ile w takim razie udawało się wyciągać miesięcznie?

Nawet nie wiem co powiedzieć.. Będąc na rozmowie kwalifikacyjnej firma zrobiła naprawdę złe wrażenie. Żadnych szczegółów, żadnych konkretów. Jedynie informacja, że 'dzwonimy taki i taki projekt, sami się ich uczymy od klientów, zapraszamy na szkolenie'. Na, pożal się Boże, 'SZKOLENIU' dostało się jedynie stosik kartek. Projekt do, którego zostało się przydzielonym został opisany dosłownie w 2 zdaniach. Można było odnieść wrażenie, że sami nie wiedzą co tam robią. Jednak zdecydowałem się na tą pracę ze względu na naprawdę elastyczny czas pracy, ale aż tak? W lutym, a może i nawet w styczniu, niektórzy pracownicy zostali poinformowani, że nie ma dla nich projektu. Po jakimś czasie dostałem osobiście telefon, że 'OD PRZYSZŁEGO TYGODNIA RUSZA SUPER, HIPER PROJEKT' i czy jestem zainteresowany. Oczywiście byłem zainteresowany, ze względu na to, że nie pracowałem już praktycznie pół miesiąca. Przez kolejne 2 tygodnie oczywiście bez żadnego odzewu. Jeśli chodzi o samą atmosferę w firmie - jest jak najbardziej na plus, aczkolwiek wiadomo, atmosfera zależy od ludzi, którzy z tobą pracują. Ci akurat byli bardzo mili i serdeczni. Natomiast co zrobić kiedy 'szefostwo' jest totalnie niekompetentne i nie ma bladego pojęcia o zarządzaniu, jak i realiach pracy w call center.

właściciel

Dziękuję za cenne uwagi. Podczas rekrutacji przed podpisaniem umowy o zachowanie umowy o poufności nie możemy i nie będziemy udzielać wszystkich informacji o projekcie, a jedynie informacje niezbędne do podjęcia współpracy. Proceduralnie sytuacja, w której pracownik nie otrzymał pełnego szkolenia i zaczął pracować ze stosem kartek jest niemożliwa, być może czekaliśmy na szkolenie właściwe od kontrahenta lub nastąpiła inna wyjątkowa sytuacja. Postaram się zwrócić uwagę, aby lepiej informować pracowników w jakiej sytuacji się znajdują bo Pański opis najprawdopodobniej wynika z domysłów i ograniczonego zakresu informacji. Trafia się na różnych kontrahentów również takich, którzy nagle wycofują się z pewnych deklaracji lub trzymają nas w niepewności i tu się taka sytuacja przydarzyła (mam na myśli oczekiwanie na projekt), jest to sytuacja incydentalna niemniej jednak przepraszam. Szacunek dla pracy innych jest dla nas rzeczą podstawową.

marek

Witam, Czy szukacie Państwo pracownika z doświadczeniem w suplementach ? bo słyszałem że macie taki projekt ? Czekam na odpowiedz. Pozdrawiam Marek

Joanna Andrzejewska

Dziękuję za te kilka lat współpracy. Gdyby świat nie stał teraz na głowie, pewnie wciąż bym pracowała. Jesteście super !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Call Center Pro - Częstochowa

• Jak się pracuje w Call Center Pro?

Zobacz opinie na temat firmy Call Center Pro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Call Center Pro?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 9 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Call Center Pro