Opinie o BONG POLSKA Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie BONG POLSKA Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BONG POLSKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów i akcesoriów biurowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BONG POLSKA Sp. z o.o. w Kraków

Małpa

Plusy - wypłata na czas Minusy - jeśli dopadnie cię choroba ( powyżej 5 dni) tracisz premie na 3 miesiące - normy hałasu przekroczone a praca po 12h (dopuszczalne 8h) - zawyżane normy - kierownictwo (usunięte przez administratora) pozbawione kultury choć są wyjątki - BHP to fikcja Krótko mówiąc wieś śpiewa i tańczy

Hanna

Czy pracował ktoś jako Młodszy Specjalista ds. obsługi zleceń ? Czy na takim stanowisku dostaje się jakieś dodatkowe premie? Czy jest możliwość awansu w firmie Pfluger Koperty Sp. z o.o.? Wasze opinie i informacje są pomocne dla tych co chcą aplikować do firmy i jeszcze się nad tym zastanawiają.

Hanna

A co możecie powiedzieć o pozytywnych stronach pracy w Pfluger Koperty Sp. z o.o.?

Do Hanki
@Hanna

Tylko tyle że wypłata w terminie.

Zbigniew to ciota

Żałośni ludzie pracuję w tej firmie zwłaszcza jeśli chodzi o przełożonych . Nie warto tracić czasu.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel handlowy ds. opakowań e-commerce w firmie Pfluger Koperty Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Leszno
Pissed

super warunki jak na 21 wiek , brak grafiku a sorki w piątek masz grafik na sobotę, niedziele i poniedziałek bo władza ma wolne , szybkie spania a co to za problem dla kierownictwa bo przecież oni się wysypiają

@Pissed

Pracowałem w tej firmie na produkcji i mogę potwierdzić te informacje. Najgorzej mają Ci co pracują jako Odbieracze Kopert (pakowacze) mają niestety przesrane. Nie polecam nikomu takiej pracy.

Kropka

Cześć, a możesz powiedzieć coś więcej? Zaprosili mnie na rozmowę i nie wiem czy się decydować.

Nie polecam
@Kropka

Jeżeli na odbiercza kopert (pakowacza) to odrazu zrezygnuj. A na mechanika operatora to wszystko zależy gdzie trafiasz czyli czy Cię wyszkolą. Przygotuj się na to ze z grafikiem są problemy. Brak całkowity przeważnie z dziś na jutro.

Pissed
@Kropka

Zastanów się trzy razy , jak do odbierania kopert to uciekaj .

erf

@tatar wiesz co z tego co się orietuje to firma w dlasyzm ciągu prowadzi rekrtuacje..teraz na przykład szukają operatora maszyny w Krakowie oraz pomocna magazyniera chociaż ta druga oferta to jest z czerwca wiec nie mam pewności ze jest aktulana po porstu

Diabolis

A tam tylko hałas, hałas, hałas.... Wszelkie normy hałasu przekroczone, płacą kary, ale to wliczone w koszty. Zdrowie pracownika to problem pracownika. 30% ubytek słuchu po 3latach pracy na drukarni. Miłej pracy.

koala

Pracowal ktoś może u nich na produkcji przez agencję pracy, jaka jest stawka godzinowa?

EWA

Proszę o informację o atmosferze pracy i zarobkach w dziale zakupów/ zaopatrzenia. Z góry dziękuję

niedoszly pracownik :)

Firma moze i spoko, ale co poniektorzy ludzie na drukarni powaleni sa na max. Zal mi ich.

Zostaw merytoryczną opinię o BONG POLSKA Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w BONG POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BONG POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BONG POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BONG POLSKA Sp. z o.o.