Opinie o BONG POLSKA Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie BONG POLSKA Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BONG POLSKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów i akcesoriów biurowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BONG POLSKA Sp. z o.o. w Kraków

Asia

Witam, na kiedy przewidziane jest kolejne zlecie (pakowanie ulotek do kopert)? Pozdrawiam

Pfluger Koperty Sp. z o.o.
@Asia

Na ten moment nie mamy w planach realizacji takiego zlecenia. Zapraszam do odwiedzania zakładki Praca na naszej stronie internetowej.

edka

witam , z tego co wiem praca na stanowisku pakowacza kopert odbywa się w systemie trzyzmianowym od pon-piatku czy tez w weekendy?pozdrawiam

Pfluger Koperty Sp. z o.o.
@edka

Zgadza się – pracujemy od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym. Praca w soboty zdarza się sporadycznie i tylko na wybranych liniach produkcyjnych. Pozdrawiamy!

Marc

Czy w firmie jest może złociarka? I czy prowadzicie rekrutację na operatora sztancy ew. złociarki?

@Marc

Złociarki nie mamy, ale najbliższym czasie planujemy zakup sztancy przelotowej. Jeśli jest Pan zainteresowany obsługą takiej maszyny proszę przesłać CV na adres: rekrutacja@pfluger-koperty.pl.

Pakowanie

Cześć . Jak wygląda teraz praca na pakowacza kopert? Warunki itp??

@Pakowanie

Cześć! W tym momencie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Pakowacz. Zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy: http://www.pfluger-koperty.pl/jobs.html.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel handlowy ds. opakowań e-commerce w firmie Pfluger Koperty Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Leszno
MD

Co spowodowało tak wielką i nagłą zmianę w PK? Czy to tylko pozory? Moje sugestie dla Pfluger Koperty Sp. z o.o.: Co spowodowało tak wielką i nagłą zmianę w traktowaniu pracowników i organizacji stanowisk pracy w PK??

@MD

Zmian w naszej firmie nie traktujemy jako „wielkich i nagłych”, ale jako naturalną konsekwencję rozwoju firmy. W żadnym przypadku nie można mówić o zmianach pozornych. Są one wprowadzane od dłuższego czasu i wierzymy, że pracownicy widzą już ich pozytywne i trwałe efekty. Z roku na rok produkujemy coraz większą ilość kopert i chcemy, żeby w parze z rosnącą produkcją poprawiały się warunki pracy w naszym zakładzie. Inwestujemy w wyciszanie hali. Zwiększamy zatrudnienie, żeby zminimalizować ilość godzin nadliczbowych i zmiany w grafikach. Planujemy wprowadzenie na rynek nowych produktów, inwestycje w kolejne maszyny, zwiększenie powierzchni produkcyjnej i magazynowej. Mamy świadomość jak ważni dla organizacji są przygotowani do pracy i zaangażowani ludzie na różnych stanowiskach. Dlatego, gdy wspomniany rozwój daje możliwość przeorganizowania procesów w sposób, który poprawi również komfort pracy naszych pracowników to chcemy tę szansę jak najlepiej wykorzystać.

Warunki pracy poniżej normy. Płaca średnia lub minimalna. Nie potrafią się nawet skontaktować z pracownikiem aby ustalić godziny pracy. W miejscu pracy czuć odór chemikaliów + w ciągu 8 godzin pracy jest jedna 10-15 minutowa przerwa. Brak szacunku dla pracownikówz

@były pracownik

Dzień dobry. Dziękujemy za podzielenie się opinią. Rzeczywiście dziś rano mieliśmy sytuację w której w pracy pojawiły się dwie osoby zatrudnione przez współpracującą z nami agencję pracy tymczasowej. Niestety nie zostaliśmy poinformowani o tym, że przyjdą. Z tego powodu nie zostali oni dopuszczeni do pracy. Drugim powodem było to, że dziś kończymy zlecenie i więcej osób nie potrzebowaliśmy. Rozumiemy Pana zdenerwowanie. Nikt nie lubi przychodzić do pracy (szczególnie na godzinę 6), by zaraz wracać do domu. We współpracy z agencją pracy dołożymy starań, by nasza komunikacja przebiegała sprawniej i takie sytuacje się nie powtarzały. Praca pracowników agencji jest siedząca i polega na pakowaniu ulotek w koperty. Grafik można elastycznie dostosować a stawka porównywalna jest do aktualnie obowiązujących na rynku. Jak w większości zakładów produkcyjnych, podobnie i w naszym, stosowane są różnego rodzaju substancje chemiczne. Bardzo sporadycznie spotykamy się z uwagami pracowników (usunięte przez administratora)na temat ich zapachu czy intensywności. Jednak jest dla nas zrozumiałe, że niektóre osoby mogą źle znosić woń preparatów. Odnośnie przerw w pracy – w ciągu 8 godzin pracy wszystkich pracowników obowiązuje 15 minutowa przerwa. Jeśli ktoś potrzebuje dodatkowej chwili wytchnienia, w rozsądnym wymiarze, nie ma problemu. U nas nie pracuje się na akord. Sytuacja z dzisiejszego poranka nie powinna mieć miejsca, za co przepraszamy. Ciągle się rozwijamy, mając na uwadze komfort i satysfakcję wszystkich naszych pracowników.

również były pracownik
@były pracownik

Hmmm... ale 15 minut przerwy podczas 8 h pracy to jest przecież norma ustalona przez prawo pracy, więc nie bardzo rozumiem roszczenia, w wielu firmach jest tak, że te 15 min pracownicy muszą zostać po godzinach, żeby tę przerwę odrobić. Też pracowałam teraz na zleceniu i nie było żadnych problemów jeśli ktoś np. wrócił z przerwy po 20 min. Mam wrażenie, że tę opinią pisała jakaś księżniczka/książę, którzy jeszcze niewiele w swoim życiu widzieli, bo jeśli to są warunki poniżej normy, to chyba nigdy wcześniej nie pracowali fizycznie. BHP akurat było na odpowiednim poziomie.

Mila
@były pracownik

Idź do Biedronki to zobaczysz że twoja praca w Pfluger była 100 razy lepszą niż praca w Biedronce co przez 8 A czasami 12 godzin nie możesz iść do kibla bo tacy jak ty się bulwersujesz że na przerwę kasjer schodzi

A Ja mam pytanie czy grafik dalej piszecie z dnia na dzień ?

Pojawiają się zmiany w grafiku i nasi pracownicy proszeni są o pracę w nadgodzinach. Jednak już teraz liczba zmian jest dużo mniejsza niż w poprzednich latach. Obecnie prowadzimy rekrutację. W ciągu ostatniego miesiąca zatrudniliśmy 9 nowych osób w działach produkcji i przedruków. W przyszłym tygodniu dołączy do nas kolejne 7 osób. Niewiele zostało wolnych wakatów. Dzięki nowym pracownikom zmiany grafików zostaną wyeliminowane. Dziękujemy wszystkim naszym pracownikom za zaangażowanie a osobom, które rozpoczynają z nami współpracę za zaufanie, którym nas obdarzyli.

Kaa

Jak wygląda praca pakowacza czy jest ona trudna i ile wynosi miesięczne wynagrodzenie na rękę ?

@Kaa

Praca pakowacza jest pracą, która wymaga szybkości, sprawności i zdolności manualnych. Jest to praca w ruchu, na stojąco. Polega na odbieraniu kopert z maszyny, sprawdzaniu ich jakości i wkładaniu do wcześniej złożonego przez siebie pudełka. Wynagrodzenie miesięczne netto z premią wynosi około 2400 zł.

Mariusz

Dzień dobry, jakie technologie Państwo wykorzystują?

@Mariusz

Dzień dobry. W naszej firmie stosujemy druk offsetowy. Obecnie park w dziale przedruków składa się 3 maszyn 2-kolorowych i 3 maszyn 4-kolorowych. Wszystkie maszyny są przystosowane do druku na kopertach i osiągają wydajności do 25.000 szt/h. Natomiast linie do produkcji kopert wyposażone są w moduły druku flexo.

baca

Na jakich maszynach odbywa się produkcja poligraficzna? Bo widzę, że szukacie drukarza offsetowego.

@baca

Pracujemy na maszynach Winkler i Halm, dwu i wielokolorowych. Jeśli jest Pan zainteresowany zapraszamy do aplikowania.

Zlecenie do kopert to dobra praca dorywcza dla studenta. Nie jest ciężka, możliwość wyboru dni, długość przerwy też była dla mnie ok. Czekam na kolejne zlecenia.

maja

Chciałam zapytać, czy osoba po 50-ce , w pełni sprawna fizycznie i psychicznie :) ma u Państwa możliwość zatrudnienia. Nie boję się żadnej pracy.

@maja

Zatrudniamy osoby w każdym wieku. Dla nas ważna jest motywacja do pracy i doświadczenie. Proszę o kontakt telefoniczny (512 021 293) lub aplikować na ogłoszenie. Porozmawiamy o szczegółach.

Ninaa

PAKOWACZ (-KA) KOPERT czy jest to praca siedzącą i czy wymaga szybkości? może ktoś sie orientuje?

@Ninaa

Pakowacze w naszej firmie pracują na stojąco. A szybkość i zdolności manualne to niezbędne umiejętności na tym stanowisku. Jeśli masz dodatkowe pytania lub chcesz się umówić na rozmowę kwalifikacyjną – zadzwoń – 512 021 293.

lila

PAKOWACZ (-KA) KOPERT Czy to jest praca siedząca ? i czy wymaga duzej szybkości? i liczenia ?:-)

@lila

Lilo. Praca Pakowacza jest pracą stojącą, w ruchu. Nie wymaga liczenia, nie ma akordu, ale konieczne jest szybkie i sprawne odbieranie kopert z maszyny. Zachęcamy do kontaktu z nami - 512 021 293. Odpowiemy na wszelkie pytania i zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną podczas której można zobaczyć jak się u nas pracuje.

studentka

Pracowałam przez kilka tygodni na zleceniu i jako studentka byłam bardzo zadowolona. Miła atmosfera, praca lekka, wypłata adekwatna do rodzaju wykonywanej pracy (ja akurat pakowałam ulotki do kopert). Nie było żadnego problemu jeśli któregoś dnia ktoś nie mógł się pojawić. Grafik też można było dostosować do własnych preferencji. Jak dla mnie było bezstresowo i przyjemnie, chętnie jeszcze raz przyjmę zlecenie, jeśli będzie taka możliwość.

@studentka

Zapraszamy! :)

Mariusz

Witam. Czy konieczne jest posiadanie wyższego wykształcenia, żeby zostać zatrudnionym?

@Mariusz

Panie Mariuszu. Od kandydatów aplikujących na stanowiska biurowe wymagamy wyższego wykształcenia. Na stanowiskach produkcyjnych nie jest ono wymagane.

Zenek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć ?

@Zenek

Panie Zenku. Tak, rekrutujemy. Nasze aktualne oferty znajdzie Pan na GoWork w zakładce Praca. Zachęcam do zapoznania się i aplikowania. Nasi pracownicy zatrudnieni są na umowy o pracę na pełny etat. Pierwsza umowa jest umową na okres próbny (3 miesiące lub której). Później są umowy dłuższe – na maksymalnie rok i czas nieokreślony.

K.

Pracowałam w tej firmie na kilkutygodniowym zleceniu. Polecam szczególnie dla studentów i osób uczących się. Dobre warunki pracy, jest możliwość wyboru dni, w które się chce pracować oraz zmiany, zarobki standardowe dla tego typu pracy, a dodatkowym plusem jest miła atmosfera.

@K.

Cieszymy się z udanej współpracy. Zapraszamy na następne zlecenie.

Ndndn

Był ktoś teraz od 25.05-28.05 na pakowaniu ulotek do kopert, sortowaniu? Mam iść od 09.05-26.05 o nie wiem czego mam się spodziewać :/

tomek
@Ndndn

i jak było? daj znać?

Aro

Lepiej iść zapytać o pracę w Lidlu.

Zostaw merytoryczną opinię o BONG POLSKA Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w BONG POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BONG POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BONG POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BONG POLSKA Sp. z o.o.