Andreas Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Andreas Sp. z o.o.

Andrzej 2012-06-28 20:28:05
Hej! Potwierdzam, zarobki są tutaj niezłe. Pracownik na eksploatacji zarabia od 3000 zł na rękę. Co prawda są niskie stawki ale co miesiąc jest premia. W biurze spedytorzy zarabiają 3-5 tyś w zależności od stażu pracy... Klimat w pracy jest pozytywny jak się robi to co ma się robić. Pozdrawiam
ja 2015-03-02 13:59:42
Czy są może tu jakieś opinie nie zamieszczone przez właściciela lub kogoś z wyższego szczebla.
JANOSIK 2015-04-25 19:44:30
tak jestem zwyklym pracownikem i jest ok
Rafał 2015-08-17 13:40:21
Zarobisz jak natrzepiesz nadgodzin, a w Andreasie robi się dwa miesiące w miesiącu. Przydała by się jakaś kontrola PIP. Stawki są na poziomie 10-12 zł premii brak, spedytorzy zarabiają max 2,5 tyś chyba że w ABS jest inaczej. Jak chcesz pracować non stop po 12h soboty i niedziele to trafiłeś idealnie. Mało kiedy przekroczysz 3 tyś.
było sobie 2015-10-05 21:22:41
jaja powyzej se robicie jest lipa tylko dysponenci sie wypowiadaja i wy macie dobre zarobki ale nie zycz etu nikomu pracować jest lipa i gnuj i nic więcej zero podwyżek traktują cię jak przedmiot i nie mają szacunku , lepiej porobić na budowach za 12 na czarno jak tu !!!!!
gregor 2016-05-20 21:07:28
a pod jakim względem ją polecasz? problemy zazwyczaj spotyka się z płątnościami, więc jak tu jest ok, to sam chętnie pracę podejmę :)
Zostaw swoją opinię o Andreas Sp. z o.o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andreas Sp. z o.o.