Opinie o FLEXCRAFT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FLEXCRAFT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie FLEXCRAFT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FLEXCRAFT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Elbląg

Youuu

To był mój pierwszy wyjazd do pracy za granicę więc cieszę sie że trafiłem na tak profesjonalna firmę. Ta na prawdę nic nie musiałem robić sam bo oni zajeli sie wszystkimi formalnosciami i organizacja wyjazdu. Bezproblemowo. Bardzo dobrze oceniam tą firmę.

Kalata B.

bardzo dobrze organizują te wyjazdy, wszystko jest dopiete na ostatni guzik i co najwazniejsze wypłata bez opóźnień i fajna sumka

Basia P.

Pracowałam na pakowaniu warzyw w holandii , nie znałam języka, mimo to stawkę miałam całkiem dobrą bo 9,09 euro.,mi to jak najbardziej odpowiadało, odłożyłam sporo kasy. Ogólnie organizacja też dobra, koordynatorzy pomocni, do biura dodzwonić się łątwo. Ja polecam.

Karollll

Wróciłem z Holandii z wypchanym portfelem. Firma załatwia wszystko profesjonalnie i rzetelnie. Formalności jasne, nie ma żadnych haczyków, stawki dają dobre. Jest bardzo w porządku. Ja jestem zadowolony po tym wyjeździe.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie FLEXCRAFT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Elbląg
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
Elbląg
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
borys

Ej a ja jestem zadowolony bo wyplacili mi cala kase a zabrobilem jej sporo

Weronika

@Paula i Daniel, czy próbowaliście kontaktować się z IFlexSem bezpośrednio? Kontakt z nimi nie jest w żaden sposób utrudniony, dane są powszechnie dostępne, więc może warto wyjaśnić z nimi tę kwestię? A potem dać znać innym, jak sprawa się rozwiązała, żeby każdy wiedział na czym stoi.

krysia

ja też maiłam problemy ale nie przez agencję tylko źle byłam rozliczona przez biuro. Zadzwoniłam do Elbląga, do pani Ani i mi pomogła. Trzeba było zrobić korektę i skarbówka nie dość że zwróciła to jeszcze musiała mi wypłacić pieniądze. Ale ja miałam wypłaty co miesiąc - z tych umów biura nie zawsze potrafią robić dobrze rozliczenia wychodzą hocki klocki

Weronika

@Dagmara mogłabyś podzielić się większą ilością informacji na temat IFlexSu? Agencja nadal posiada aktualne oferty pracy więc dobrze byłoby wiedzieć co, np. oznacza zapis o pracy tymczasowej? Ile praca trwa i czy można ją później przedłużyć w innym miejscu?

andrzej

Czy ktoś z Elbląga pracował ostatnio (2017)w Holandii skierowany przez tą firmę?Proszę o opinię.

Dagmara

Agencja jak agencja. (usunięte przez administratora) Jak ktoś lubi lub musi niech jedzie. Ale raczej fajerwerków się nie spodziewajcie.

Weronika

@bumbum, kiedy wyjazd? :) Do jakiej pracy jedziesz?

bumbum

Jakie są warunki mieszkaniowe w Holandi? Jade pierwszy raz.

Zelus

Hej mam pytanie moze ktos coa powiedziec o tej i o pracy czy jest ok

AnnaF

Ludzie ostrzegam Was! Nie traćcie czasu na tą firmę! Bardzo żałuję że się zdecydowałam. Na miejscu okazało się że nie na pracy i więcej wydawałam na dojazd niż zarobiłam.

ergtf

hej hej oj macie teraz ofert pracy to oni teraz maja mega dużo..a caly proces zaczal się jakos chyba w drugiej polowie sierpnia wiec wydahe mi się ze w dalsyzm ciągu wszystkie te oferty do nich sa aktulane i fajnie ze sa za granice np. do Holadnii :)

jejed;jijp

napiszcie prawdę o firmie iflex...proszę

aasiaw

Witam, W przyszły czwartek mam jechać do pracy w pralni,CleanLeasFortex BV w Eindhoven w Holandii.Wyjazd jest organizowany przez IFlexS Sp. z o.o. z Elbląga. Jest to mój pierwszy wyjazd i mam pewne obawy.... Jeśli ktoś był tam, proszę o podzielenie się opiniami i ewentualnymi sugestiami na co uważać.

piotr123
@aasiaw

hej ja tez jade w czwartek, tzn pojutrze i w to samo miejsce

x
@aasiaw

hej i jak wrażenia ? celuje w tę samą ofertę...

ej

Rolizaczaliście sie z podatku z polskim urzędem przez ta agencję ?

Paula i Daniel
@ej

Witam czy mógłby mi ktoś udzielić jakich kolwiek informacji na temat tego biura czy już ktoś się rozliczał z podatku bo ja wraz z moim narzeczonym rozliczaliśmy się w Polsce za 2014r. I 2015 r. I non stop mamy problem ze skarbówka w Polsce i płaciliśmy karę 2000zl . Mój meil proszę o info. paula.daniel325@gmail.com

ejziom

A mnie u nich najbardziej zaskoczyła rekrutacja na fejsie na ich fanpejdżu, gratulacje za pomysł :D I jak szukacie aktualnych ich ofert- też widzę, że często tam wrzucają, mi się trafił akurat magazyn i narazie sobie chwalę

pracuj

chyba pracowalem z tym kolesiem ktory nie dostal kasy ahhaahha nie odbijal sie na bramce i pewnie nie mieli godzin jego- tacy ludzie niestety sie zdarzaja to jest polska firma i zatrudniaja tez ludzi w Holandii na umowach o prace (ja na takiej jestem) i jesli byliby w likwidacji, musieliby odrazu dac mi wypowiedzenie, wiec ogarnij sie czlowieku i nie pisz bzdur sprawdz dokladnie o jakiej firmie piszesz. rotacja? jest, jak wszedie bo ludzie licza na apartamenty i milion na koncie a tu lipa, szara rzeczywistosc, pretensje do wszystkich a nie do siebie lbo przyjezdzaja bo rekruter mowi "ciezka praca, ddzwiga sie duzo" a facet przecenil swoje mozliwosci, mdleje przy beczce, bo przeciez taki mocarz jestt ze da rade. mi tak powiedzieli, najpierw zrezygnowalem, ale zdecydowalem sie odezwac i pojechac, teraz pracuje na lepszym stanowisku wyplaty w zlotowkach raz w miesiacu, terminowo albo nawet wczesniej na koncie, chcesz zaliczke dostajesz, ale kontaktujcie sie z biurem najlepiej z osoba co was wysylala bo koordynator szkoda gadac, kumpel ostatnio mial problem bo musial wrocic i Mariusz powiedzial mu ze ma wyje... zglosil do biura, sprawa zalatwiona

Zostaw merytoryczną opinię o FLEXCRAFT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Elbląg

FLEXCRAFT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ