Opinie o IDS ENERGY PIPING w Bełchatów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy IDS ENERGY PIPING. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w IDS ENERGY PIPING o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IDS ENERGY PIPING w Bełchatów

BHP Nowy wpis

Nie zapłacili ponad 4000 euro.

Hanna Nowy wpis

@marcin piszesz, że firma IDS ENERGY PIPING nie wypłaciła wynagrodzenia swoim pracownikom. Jak potoczyła się dalej ta sprawa? Czy możesz napisać więcej informacji?

marcin Nowy wpis

Ids dziala w niemczech z tego co wiem my narazie jeszcze wyplat za 2 mies nie mamy sprawa w sadzie ale chyba nic ztego nie bedzie bo babcoc sie wypial energo tez a pgn powiedziala ze powinnismy im zglosic ze pracujemy dla ids bo teraz twierdza ze nie sa peweni czy taka firma byla na elektrowni zenada

lkjmnb Nowy wpis

super że jest umowa o pracę, natomiast mnie jeszcze interesuje czy jest jakiś socjal i czy można liczyć na dodatkowe benefity w IDS ENERGY PIPING??? Bede bardzo wdzieczna za w miare szybką odpowiedź.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie IDS ENERGY PIPING? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bełchatów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite
---848---

mogę powiedzieć tyle, ludzie co pracowali pod IDS na Bełchatowie za ostatni miesiąc wypłaty nie maja do tej pory

grzecz

Może jednak coś się zmieniło w firmie IDS ENERGY PIPING bo z tego co widzę to negatywne komentarze były w czerwcu a od tamtego czasu nikt nic konkretnego nie pisał. Brak negatywów chyba pozytywnie świadczy o sytuacji jaka obecnie panuje w firmie, no ale gdybać mogę.. niech może ktoś z wewnątrz wypowie się na ten temat :)

smerf

wiesz co wszyscy mieli gebe jak nikogo nie było jak kierownik przyszedł to zostało kilku reszta geba na kłódke bali sie własnego cienia,podobała mi sie pewna grupa ludzi którzy jak cos powiedzieli tak robili [nie wymienie nazwisk]była zgodnosc u nich jeden powiedział nie przychodza bo nie ma kasy reszta sie podporzadkowała chłopaki za darmo robic nie beda -ale takich grup w ids jest mało albo wcale.pozdrawiam chlopaków z D.

smerf

zgadzam sie kolego ale dlaczego ludzie nie chca przejrzec na oczy,tluka im ze firma ma problemy finansowe i wiadomo ze z dnia na dzien sie to nie naprawi a oni robia dalej,za moment remont sie skonczy a firma zawinie sie na słowacje i bedzie płacz ze nie dostali kasy agdyby wszyscy staneli juz po wypłacie za marzec dało by im to do myslenia ale niestety czesc chciała a czesc nie i tu jest problem.teraz sytuacja przedstawia sie tak firma podbiła faktury za kwiecien i maj [niewypłacone]i bedzie potracac za poprawki na jakiej podstawie,takie rzeczy załatwia sie w danym miesiacu a teraz kogo beda chcieli to obciaza.druga rzecz w umowach na k-12 za poprawke styku zamiast 30euro jest juz 70 to jakies jaja .na kim najlepiej zabrac polakom bo mało który słowak robi na kolanach i na komorach ale i tak podejrzewam ze oni maja inne umowy.takze najlepiej oskubac polaków .do tych co jeszcze wspomagaja IDS zastanówcie sie.poczytajcie sobie równiez na spawalnictwo forum ludzie juz mysla jak odebrac kase

elektroda

jestem pewien bo jestem w stałym kontakcie z wieloma ludzmi którzy robili albo jeszcze robia i dla twojej wiadomosci dzisiaj była znowu grupa ludzi w babcoku bo nie ma kasy za kwiecien i chyba ids zakonczy pobyt na bełchatowie .z tego co wiem kazdy w ids mówi co innego .mam nadzieje ze nie jestes łukaszem k.bo ludzie by ci nie wybaczyli ze jeszcze chcesz tu swoje opinie wystawiac .aha p.JORG POWIEDZIAŁ ZE IDS MA PROBLEMY FINANSOWE TAKZE KTO MA COS U NICH PISAC TU NA FORUM,ZBIERZEMY GRUPE I NAJPIERW PIP A PÓZNIEJ SAD

@elektroda

niech wszyscy przerwia prace i kasa sie znajdzie

smerf

lukas kolejka ludzi jest z elektrownii na czapliniecka.człowieku co ty wygadujesz tam juz nikt nie chce isc bo wszyscy juz wiedza ze ids nie płaci.a co ty z tego masz ze ich tak bronisz a ja ci powiem jezeli pozostali polacy odejda to tym im jestes niepotrzebny (usunięte przez administratora)

elektroda

PANOWIE MONTERZY OMIJAC TA FIRME SZEROKIM ŁUKIEM.POWIEM SZCZERZE ŻE NAM PRZESŁONIŁ OCZY ZAROBEK W EURO.TERAZ ZALUJEMY.FIRMA MA TERMIN PŁATNOSCI 35 LUB 45 DNI ALE ZA MARZEC NIE MA JESZCZE KASY DZWONIMY NP.W SRODE NA SŁOWACJE GOSC MÓWI W PONIEDZIAŁEK WYSŁALI MIJA TYDZIEN I NIS,OCZYWISCIE SWOIM SŁOWAKOM WYPŁACILI POLAKÓW TRAKTUJA JAK BIAŁYCH MURZYNÓW [OPRÓCZ SPAWACZY BO SWOICH MAJA MAŁO]LUDZIE JUŻ ODCHODZA BO KAZDY WIE ZE Z OSTATNIMI WYPŁATAMI BEDZIE PROBLEM ALBO ICH W OGÓLE NIE BEDZIE PONIEWAZ SIE ZWINA NA SŁOWACJE.OSTRZEGAMY!!!!

@elektroda

panowie monterzy jest 24 i kasy wciaz nie ma ,nikt nie wie co bedzie dalej jest duzo ludzi którzy kasy nie dostali a kazdy ma srednio po 1500 euro,nie pchajcie sie w to (usunięte przez administratora) bo to jest dopiero wypłata za marzec a za kwiecien to juz chyba nie zobaczymy .jezeli ktos z pracujacych w ids chce odzyskac kase niech tu na forum da znac w grupie siła .idziemy do bilfingera wstrzymaja im przelew i wypłaca bezposrednio nam przeciez kazdy ma fakture .

Zostaw merytoryczną opinię o IDS ENERGY PIPING - Bełchatów

• Jak się pracuje w IDS ENERGY PIPING?

Zobacz opinie na temat firmy IDS ENERGY PIPING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

IDS ENERGY PIPING