KBM Sp. z o.o.

Bełchatów

Opinie o KBM Sp. z o.o.

Kasia 2011-07-29 13:55
Płaca w okolicach minimum, wymagania olbrzymie, najlepiej nie chorować,Straszny chaos organizacyjny. Zdecydowanie odradzam.
Sławomir 2017-05-31 17:15
[MAGAZYNIER]
Radzę trzymać się od tej pracy z daleka, a jeśli się już zdecydujesz to prędzej czy później zrezygnujesz. Zarobki do wykonywanej pracy są naprawdę żałosne, woda w firmie jest kiedy temperatura zewnętrzna przekracza +25C dodatkowo trzeba się upominać, pracodawce nie obchodzi czy ty masz ubrania bhp czy ich nie masz zresztą nigdy nie ma czasu aby je zakupić ponieważ pracownik w firmie nie jest w ogóle doceniany, ile by się nie zrobiło to wiecznie jest za mało, jeśli zdarzają się nadgodziny to wynagrodzenie polega tylko na odbiorze tych godzin. O donosicielstwie już nie będę nawet pisał szkoda się denerwować. Więc jeśli to czytasz i podejmiesz odpowiednią decyzję to gratuluję, ponieważ nie będziesz musiał się denerwować i tracić czasu :)
Zostaw swoją opinię o KBM Sp. z o.o. - Bełchatów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KBM Sp. z o.o.