Effective Piotr Cymanowski

Tczew

Opinie o Effective Piotr Cymanowski

gość 2015-05-11 19:51:21
Nika będę wdzięczny za więcej opinii na temat tej pracy. Mam tam rozmowę na stanowisko specjalisty ds realizacji zamówień i chciałbym znać więcej szczegółów. Pracował tam ktoś/był na rozmowie?
taka jedna 2015-06-03 15:03:10
Po pierwsze- Hotel Magazin (Effective) - proszę nie łączyć z Bizneskonferencje, Inter Cirrus i tym podobnymi. Pracowałam w HM i dla mnie było wszystko wporządku. Nie było hamstwa, ciśnienia sprzedażowego... z szefem rozmawiało się jak z normalnym człowiekiem. Czasami robił nam jakieś "prezenty motywacyjne". Wiem ,że było też kilka integracji na koszt firmy.Jak pojawiły się problemy finansowe to odrazu powiesili na niego wszystkie psy. Teraz chyba już funkcjonują dobrze, ale wiem że były złe czasy (dlatego też odeszłam). Najbardziej "burzą" się Ci którzy nic nie robili w pracy i oczekiwali za to oklasków
klient 2016-01-13 09:20:20
My współpracujemy z Hotel Magazin już od ponad roku. Dziwi mnie to co tu przeczytałem, ponieważ my co miesiąc mamy nowych klientów, którzy potwierdzają, że naszą ofertę otrzymali w hoteli magazin.

Nie rozumiem więc o co chodzi. Ale może warto to sprawdzić.

Widzę grupę rozżalonych pracowników. Mam świadomość, że pewnie dodają 10 bajeczek do prawdy, ale pewnie w każdej legendzie jest źbło prawdy.

Tak czy inaczej- my nie narzekamy. I nigdy nie mieliśmy problemu z kontaktem- to też dziwne co Państwo tu piszecie.
Wojciech 2016-08-14 22:46:21
No powiem Wam, że firmę znam nie od dziś i jest w niej naprawdę sensownie pod każdym względem, więc na plus
Jan 2016-12-01 23:27:00
zaczynam sie zastanawiać czy nie trafiłem na oszusta. Effective Piotr Cymanowski zaproponował mi usługę meilingu w rozsądnej cenie , wystawił fakturę , ja zapłaciłem i od 3 tygodni cisza
nie odpowiada na meile. Co sądzić innego jak oszustwo, wyłudzenie. Chyba bede musiał złożyc zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa
Zostaw swoją opinię o Effective Piotr Cymanowski - Tczew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Effective Piotr Cymanowski