Opinie o Abc-Personalmanagement Sp. z o.o. (zakończenie działalności) w Lublin

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Abc-Personalmanagement Sp. z o.o. (zakończenie działalności). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Abc-Personalmanagement Sp. z o.o. (zakończenie działalności) o rekrutacji.

Branże: Biura tłumaczeń
Biura tłumaczeń Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abc-Personalmanagement Sp. z o.o. (zakończenie działalności) w Lublin

Właściciel Nowy wpis

Jaką trzeba być istotą, by wypisywać takie bzdury pod anonimowym nickiem. Może podpiszesz się imieniem i nazwiskiem? Ponadto jaki wpływ mają te słowa na opinię firmy. Zaznaczam, że naruszenie godności ludzkiej jest karalne i niniejszy wpis został już zgłoszony do postępowania karnego. Oświadczam z pełną gotowością, że każdy kolejny taki wpis, godzący w godność prywatnej osoby, będzie kierowany na drogę prawną, ze wszystkimi skutkami.

Empe

Śmieszne pieniądze za ciężka pracę, tak można skomentować te (usunięte przez administratora)biuro. Kilka miesięcy pracy i dowidzenia, bo nie dało się z tymi (usunięte przez administratora)dogadać. Zresztą wszyscy są powiązani ze sobą, (usunięte przez administratora)

Luki Nowy wpis
@Empe

Kompletna bzdura!!! Obecnie pracuję, dzięki ABC i mogę szczerze polecić. Wszystko sprawnie, rzeczowo i uczciwie!!! Jak się komuś pracować nie chce, to później wypisuje głupoty...

Luki Nowy wpis

,,Chodzą słuchy" - chyba za dużo czasu spędzasz na PUDELKU i Ci się portale pomyliły, przez takich jak Ty platforma GoWork przestaje być wiarygodnym źródłem informacji o firmie. Kolejny raz szczerze polecam współpracę!

Benek

Czy to prawda, że firma zmieniła adres? Podpowiedzcie coś więcej o pracy?

Wypłacają dodatkowe nagrody w Abc-Personalmanagement Sp. z o.o.?

adam

firma nie chce wypłacać należnego wynagrodzenia a co mowic o jakichkolwiek premiach.

@adam

Firma nie zatrudnia pracowników, także proszę nie wypisywać głupot.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Abc-Personalmanagement Sp. z o.o. (zakończenie działalności), to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
Arek

@Radek czyli co raczej nie zalecasz żeby tu cv składać?

Radek

Firma nazywa się Bepelog internationale spedition gmbh z miejscowosci Lauenau. Omijać szczerokim łukiem!

Mateusz

Hej, jaka stawka w tej firmie? Wypłacają na czas ?

Radek
@Mateusz

Pomimo tego, że oszukują ludzi Ty pytasz sie o stawkę? Aż taki głupi czy jesteś frajerem?

Eryk

Z całą pewnością firma nie potrąci jeśli nie ma podstaw !!!

Janek

Przetrzegam i nie polecam, szczegolnie kierowcom kat. C+E, ktorych tak usilnie poszukuja do pracy w jednej z niemieckich firm pod hannoverem. Firma krzak, obcinanie pensji za byle co. Zwolnisz sie nie dostaniesz pensji. Ustawowe diety? Zapomnij! Polakom sie nie nalezy. Biuro w lublinie jest tylko od "tlumaczenia dokumentow", wiec maja wywalone na Ciebie. Abys pojechal i zarabial na szefa. Typowe cwaniaki i zlodzieje.

Tomek .D

Nie polecam, przyczyn jest wiele. :) Sugeruje poszukać innej firmy.

Kierowca

Polecam, wszystko odbyło się w przyjaznej atmosferze bez zbędnym formalności , bardzo rzeczowo. Wyjazd zorganizowany perfekcyjnie.

martaaaa

Czy ktoś pracował pszez agencje pracy ABC-Personalmanagement? Szukałam dłuuuugo w google opinii jakiejkolwiek,ale nic.Mąż ma tam pojechadz w sprawie pracy do Niemiec jako spawacz.Wiem,że ta agencja też prowadzi też bióro tłumaczeń.Pomocy......

zona
@martaaaa

Przestrzegam !!!!!!!!!!!

• Jak się pracuje w Abc-Personalmanagement Sp. z o.o. (zakończenie działalności)?

Zobacz opinie na temat firmy Abc-Personalmanagement Sp. z o.o. (zakończenie działalności) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Abc-Personalmanagement Sp. z o.o. (zakończenie działalności)
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.

Abc-Personalmanagement Sp. z o.o. (zakończenie działalności)