Opinie o Manzarek zakład prefabrykacji stali w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Manzarek zakład prefabrykacji stali. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Manzarek zakład prefabrykacji stali o rekrutacji.

Branże: Drukarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manzarek zakład prefabrykacji stali w Ruda Śląska

najaak Nowy wpis

ale jak to prosić się, to nie ma normalnych wypłat?

były Nowy wpis

Stawkę ??? Cóż z tego ze stawką Ok skoro później MUSISZ się prosić o swoją wypłatę ! Bo przecież jutro ma być ,a to jutro trwa nawet tydzień ! A po tym tygodniu się dowiadujemy ze będzie ale nie w całości i ze im też jest przykro! Śmiech na sali! Dobrze ze" państwo " ma za co żyć i się bawią za nasze wyplaty

były Nowy wpis

Zwykli ZŁODZIEJE !!! potrafią tylko kłamać i oszukiwać ! Dobrze ze oni maja co jeść generalnie brak słów i życzę im jak najgorzej ! Pozdrawiam Panie Tomaszu

Życzliwy Nowy wpis

Mam tylko i wyłącznie nadzieję że czereśnia i jego rodzina już nigdy nie będą prowadzić żadnej firmy i dostaną przedewszystkim zakaz sądowy na prowadzenie firm, by dłużej nie wykorzystywać ludzi do spłacania swoich zaciągniętych kredytów kosztem pracowników i ich wypłat. Panowie tak jak poprzednicy moi, do ZUS, Pip i US. Niech się po*rają, ale o czym ja mówię to przecież ludzie bez honoru i jakiej kolwiek moralności, najlepiej kłamać prosto w Twarz i odkładać sprawy na jutro, a może pracownik zapomni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Manzarek zakład prefabrykacji stali spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Upierdliwy

Firma masakra czereśnia i jego matka ludzie bez honoru i ambicji tak zakłamanych ludzi jeszcze nie spotkałem na swojej drodze...... Przyjdzie niebawem czas że te wszystkie instytucje ich wykończa i zasiada w pierdlu. A wtedy kupię paczkę fajek pójdę na widzenie i będę śmiał im się prosto w ryj!!!! Ha ha ha zamknięty ich panowie w puszce niech wszyscy idą do pip ZUS i US. Pozdro koledzy

Mlody

Jedziemy z chłopakami do sądu pracy w poniedziałek do pipU jest zgłoszony drugi raz świadectwa pracy wypisane karygodnie i faktycznie zadz. trzeba do torunia Ja mu nie popuszcze Tego Nie Dajmy Się Panowie

OSZUST !!!!!!!

Za grudzień brak wypłat lub częsciowe,styczeń do 20 brak kasy.Czereśniaka wyp...ili z Sosnowca brawo czemu tak póżno. Odzyskac pieniądze będzie ciężko.Czeresniak ze swoją( MŁODĄ MAMUSI (usunięte przez administratora) oszust, szuja, brak słów.Ludzie składajcie wnioski do sądu pracy,dzwońcie do thyssenkrupp Toruń ze skargami.To oni są zleceniodawcami i oni też odpowiadają za brak wyplat i oszustwa.Musimy doprowadzic do tego żeby nigdy ta RODZINKA już nikogo nie oszukała.

glupi

Co do tom weldera, jak czytam nic sie nie zmienilo. Szef Tomek zrzuca odpowiedzialnosc za swoje niepowodenia na pracownikow. Kasy nie ma i chyba nie bedzie, za chwile nie brdzie za co zjechac do domu - praca w delegacji

Tom Welder

Teraz firma pana prezesa nazywa się Tom Welder i mieści się w Sosnowcu na terenie huty Buczek, ul. Nowopogońska 1 Sytuacja powtarza się i znowu biedni ludzie nie będą mieć kasy na święta przez jednego oszusta.

Uwaga

Też pracowałem w tej firmie na szczęście nie za długo. W lipcu ub. roku praktycznie już nie płacił i ludzie zrobili niezłą wije pod bramą. Teraz na magazynowej 26 pojawiła się kolejna firma z tej samej branży i teraz oni poszukują monterów i spawaczy, jest jedno "ale", otóż osobą kontaktową w tej firmie jest facet który był w szefostwie w manzarku. Radzę uważać

gość

Teraz obiecuje gruszki na wierzbie nowym głupim- firma Sosnowiec mieści się na terenie huty "Buczek"

xxx

czy ktoś wie co tam obecnie się dzieje? Podobno pan CZ. ma nową firmę? Proszę o odp.

bobo
@xxx

w pażdzierniku 2015

były pracownik 2

Też byłem pracownikiem tej firmy i są mi dłużni wynagrodzenie za kilka miesięcy około 4000,00zł. Mam pytanie czy ktoś z byłych pracowników jest w stanie mi przypomnieć kiedy były przeprowadzane rzekome kontrole z PIP-u w jakich miesiącach ubiegłego roku ,proszę o jakąkolwiek informację ,to ważne

firma porażka!!! dużo gadają,dużo obiecują,a swoje myślą. wymagają niewiadoma co,a pieniędzy za wynagrodzenie ani widu,ani slychu! pracowałem tam ponad rok,na początku jeszcze jakoś to dało radę wytrzymać,choć wypłaty ani raz nie było na czas. później było już tylko gorzej! gdy się zwalniałem firma była mi dłużna ponad 6000zł,których do dziś nie odzyskałem a firma zniknęła!!! uważajcie na tego faceta!! (prezesa) nazywa się (usunięte przez administratora) i otworzył teraz nową firmę(nie znam nazwy) a biuro ma w budynku firmy TIMKEN w sosnowcu.

toruniak82

Banda hamstwa i kures.. Przelew juz idzie,a pieniadze beda jutro to jest codzienna mowa Prezeda tomka jezeli chodzi o wyplate.NIE polecam nikomu tej firy !

Rozmowa wstępna

Wybieram się tam w poniedziałek na rozmowę. Zobaczymy co z tego będzie...

Zostaw merytoryczną opinię o Manzarek zakład prefabrykacji stali - Ruda Śląska

Manzarek zakład prefabrykacji stali
1.1/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Wałbrzyska 11 lok. 85
    02-739 Ruda Śląska