Opinie o Rossmann Stara Garbarnia w Żyrardów Jana Kilińskiego 9

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rossmann Stara Garbarnia. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rossmann Stara Garbarnia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rossmann Stara Garbarnia w Żyrardów Jana Kilińskiego 9

Tragedii nie ma, kierownictwo jest ok ale zawsze znajdzie się jakaś czarna owca która chce się podlizać i za premię sprzeda cię całą.

bez nicka

Kto wypisuje te bzdury. Odkąd zmieniła się kierowniczka sklepu to chce się chodzić do pracy. Obecnie zespół ze sobą współpracuje. Nikt nie psuje atmosfery w sklepie, nikt nie jest wyróżniany, nasze prawa są respektowane. Pracy jest dużo i wiadomo że, trzeba ją wykonać. Z tego co wiem to klienci są zadowoleni z naszego doradzania, często nas chwalą, a wiem bo pracuję już tu trochę i w tej chwili nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną. Nie nadaję nicka, aby nikt nie zarzucił mi podlizywania się szefostwu czy coś w tym rodzaju.

@bez nicka

Koleżanko każdy wie że jesteś jedyną osobą która jak to napisałaś liże szefostwo, każdy po koncie śmieje się z ciebie i ma dość ciebie i donoszenia przez ciebie do kierownictwa! Nie wypowiem się na temat poprzedniej kierowniczki bo nie miałam okazji z nią pracować. Pani B przestań DONOSIĆ!!!

Julka

Ostatnio byłam w tym sklepie i to co zastałam to tragedia. Wszędzie stały czerwone skrzynki na kółkach, sporo ludzi więc przejścia albo w ogóle albo trzeba samemu sobie zrobić przejście. Obsługa miła, tylko mało Pań na sklepie, brak uśmiechu (jakby były zmęczone życiem). Kadra tam cały czas się zmienia, więc albo z dziewczynami coś nie tak, albo z szefostwem. Było tam parę fajnych dziewczyn, które naprawdę bardzo dobrze doradzały, można było z nimi porozmawiać, ale jedną widuje teraz z Jysku, drugą w innym Rossmannie.

rosmaniaczka
@Julka

Julka=Monika :) nie przesadzaj szefostwo oki:) było się bardziej starać i pracować a nie obijać się na zapleczu to by Ci umowę przedłużyli

lewiatan

Praca w rossmannie hmmm, powiem szczerze nie wiem ale słyszałam od innych dziewczyn, że było ok( od tych z Żyrardowa) tylko teraz jest masakra bo nawet dziewczyn na sklepie nie widac oprócz tej na kasie. Nie ma kto doradzic ani pomóc jak się czegos szuka....MASAKRA POD TYM WZGLĘDEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Pakowacz Logistyk
Żyrardów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Żyrardów
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Off

Absolutnie nie polecam nikomu pracowałam tam na okresie próbnym, to była jakaś masakra, (usunięte przez administratora) przetrwasz w tej pracy może miesiąc max 3 pod warunkiem że nie będziesz upominać się o swoje! Lub będziesz donosić na innych współpracowników... Kierowniczka uważa pracowników za zło konieczne jedynie jej donosiciele (oczywiście tylko ze Skierniewic bo sama stamtąd dojezdza) są traktowani ulgowo wręcz mają z tego profity a jak jesteś z Żyrka? To bój się Boga! Do tej pory nie potrafię zrozumieć że nikt z wyższych stanowisk się jeszcze tym nie zajął, samo to że 3/4 osób to osoby ze Skierniewic wzbudza podejrzenie. Wszystko załatwiane po znajomości. Dziewczyny który miały styczność z tym rossmanem piszczcie !! Wtedy może ktoś poważny się tym zainteresuje i zmieni stanowisko kierownicze by nie było takich przekrętów...

Zostaw merytoryczną opinię o Rossmann Stara Garbarnia - Żyrardów

• Jak się pracuje w Rossmann Stara Garbarnia?

Zobacz opinie na temat firmy Rossmann Stara Garbarnia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rossmann Stara Garbarnia?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rossmann Stara Garbarnia?

Kandydaci do pracy w Rossmann Stara Garbarnia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rossmann Stara Garbarnia