DSA Investment S.A. WROCŁAW

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DSA Investment S.A. WROCŁAW

Pracowałem w kilku różnych firmach. W DSA zostaje do emerytury. Jest najlepsza.

Anna Mosor

W DSA pracuję już długo, bo ok. 20 lat. Jest to firma, która dba o pracownika, a przede wszystkim o klienta. Nikt nie pozostaje bez pomocy. Dla pracowników szkolenia na najwyższym poziomie. Szczerze polecam i życzę, by każdy miał kiedyś okazję być klientem tej firmy lub pracownikiem.

Beata

Dzień dobry . Pracuje 15 lat w DSA Investment. Firmę tworzą ludzie o spójnych ze mną wartościach zarówno zawodowych jak i podejścia do życia, perspektyw i możliwości realizacji. Wiąże z tą firmą dalszy rozwój i zapewniam o takich możliwościach dla przyszłych pracowników.

Jarek

DSA Investment S.A. to firma godna zaufania. Duży profesjonalizm i doświadczenie w prowadzeniu spraw frankowych. Udostępnia wiele materiałów szkoleniowych przez co daje duże możliwości pozyskiwania niezbędnej wiedzy i nabywania koniecznych umiejętności przez pracownika/współpracownika. Bezcenna jest też kadra zarządzająca,, która zawsze chętnie dzieli się swoją wiedzą i w przystępny sposób wyjaśnia zagadnienia prawne. Współpraca z DSA to duża przyjemność, dająca możliwość rozwoju, pomocy ludziom i stabilizacji finansowej.

Gabriela

Firma zapewnia nieograniczone możliwości zarobków i rozwoju. Mnóstwo szkoleń i ogromne zastrzyki wiedzy. Program wdrożeniowy dla nowych współpracowników pozwala na osiąganie sukcesów bez żadnego doświadczenia. Zdecydowanie polecam pracę w tej firmie!

Anna S.

Pracuję w DSA od pół roku. Firma godna polecenia, oferująca wsparcie zarówno pracownikowi jak i klientowi. Szeroki wachlarz szkoleń zapewnia solidną dawkę wiedzy oraz ogromną motywację do pracy. Projekt Młode Wilki dodał mi pewności siebie i wskazał właściwy kierunek.

Dana

Super Firma, pracuję od niedawna, dużo szkoleń , mili ludzie, możliwości rozwoju i godziwych dochodów a przy okazji pomoc ludziom. Cieszę się że tu pracuję. Polecam

Marek Januszewski

Współpracuje półtora miesiąca. Refleksje? Bardzo solidna firma ,która inwestuje w Ciebie i daje możliwości- wszystko podane niemalże na tacy ,tylko korzystać ze szkoleń ,materiałów,spotkań z prawnikami. Uczciwi i transparentni w rozliczeniach zarówno z klientami i pracownikami. Śmiało można polecić!

MJ

Jestem w Votum od niedawna i szczerze polecam. Wiem,że pomagam ludzia i są oni zadowoleni.

PioSolt

Z Grupą DSA –Votum S.A. jestem związany od kilku lat. Do DSA początkowo trafiłem jako klient szukający pomocy we własnej sprawie frankowej. Pomagamy ludziom takim, jak my –oszukanym przez banki przy wsparciu ekspertów i systemu szkoleń, a przy tym możemy zarobić. Regularne bezpłatne szkolenia, miła atmosfera pracy, wsparcie na każdym etapie. Elastyczny czas pracy. Profesjonalne podejście do klientów i współpracowników. Z tą Firmą osiągniesz sukces i wejdziesz na zupełnie inny poziom swojego życia - nie tylko finansowy.

Grzegorz

Od klienta do współpracownika. Cały proces koordynacji sprawy kredytu hipotecznego zachęcił mnie do współpracy z DSA. Wartościowe szkolenia, świetni ludzi. Polecam

ArtuS

Młode Wilki 2. Choć w przewadze już nie takie młode, na pewno nauczyły się wierzyć w swoje możliwości i sukces, do którego droga wiedzie przez liczne NIE oraz głuche telefony. Mają też wiedzę merytoryczna i warsztat sprzedażowy. Wszystko co potrzebne, bo pozyskiwać klientów frankowych i pisać umowy. Teraz wszystko zależy od nich ????. Bardzo fajny projekt, potrzebny nie tylko początkującym…..

M

Jak dla mnie, to praca w jakiej się widzę, jestem na początkowym etapie współpracy. Można by powiedzieć, że praca wymarzona, ale jest mały warunek - trzeba to lubić. Jeśli jednak lubisz pracę na godziny, czyli etat płatny za czas pracy, to nawet nie zawracaj sobie głowy, tu sam odpowiadasz za swoją pracę, a co za tym idzie zarobki.

Corse

To dobry projekt i pracodawca projekt kory pozwala na zdobycie dużej wiedzy na styku ekonomii i prawa, ale tez umięjetności sprzedażowych i negocjacyjnych . Warto spróbować, szczególnie kiedy lubisz prace z ludźmi i kontakt z nimi.

Arek

To tutaj, w tej firmie możesz osiągnąć swoje cele. Możesz zdobyć niezależność finansową. W zamian za zaangażowanie dostaniesz wsparcie i profesjonalna pomoc. Polecam.

Adrian S.

Super szkolenie wstępne. Dużo motywacji i praktycznej wiedzy produktowej. Jest tu niesamowity potencjał sprzedażowy i rozwojowy. Polecam

Współpracownik

Ponad 20 lat współpracuję z DSA. Jest to solidny partner biznesowy, terminowy płatnik, wspaniali ludzie. Jeśli marzysz o rozwoju osobistym a także chcesz mieć najlepsze oferty dla klientów to wskakuj do naszego pociągu :)

Joanna

Jestem współpracownikiem od 5 miesięcy, mam możliwość pracy w czasie, który mi odpowiada. Jestem rozliczana za efekty. Im efektywniej pracuję tym więcej zarobię. Firma nauczyła mnie wszystkiego poprzez bogaty program szkoleń wprowadzających i doszkalających, prowadzony przez menadżerów oraz kadrę zarządzającą. Wspaniała atmosfera dzięki partnerskim relacjom z przełożonymi i Prezesem włącznie. Bogaty program szkoleń wyjazdowych połączony ze zwiedzaniem ciekawych miejsc. Jeżeli chcesz być niezależny w swojej pracy i potrafisz skupić się na celu to jest to praca dla Ciebie

Przemek

Jestem pracownikiem, miałem przyjemność uczestniczyć w programie szkoleniowym "mlode wilki". Polecam tym którzy sa nastawienie na samorozwój oraz osiągnięcie sukcesu.

Współpracę z DSA podjęłam parę miesięcy temu,jestem również klientem sama mam kredyt we frankach .Pomagamy ludziom którzy zostali (usunięte przez administratora) przez banki. Mamy ogromne zaplecze ekspertów i systemy szkoleń, a przy okazji możemy zarobić. ????

Zostaw merytoryczną opinię o DSA Investment S.A. WROCŁAW - Wrocław

• Jak się pracuje w DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Zobacz opinie na temat firmy DSA Investment S.A. WROCŁAW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 198.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 194, z czego 189 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Kandydaci do pracy w DSA Investment S.A. WROCŁAW napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSA Investment S.A. WROCŁAW