DSA Investment S.A. WROCŁAW

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DSA Investment S.A. WROCŁAW

KORINA JACKIEWICZ

W firmie pracuję od 20 lat. Jestem bardzo zadowolona. Firma dba zarówno o jakość obsługi klientów, jak i pracowników. To bardzo ważne, bo praca z klientem wymaga dużego zaangażowania, a zadowolony klient daje dużo satysfakcji. Za zaangażowanie firma też dodatkowo wynagradza pracowników i dzięki temu w miłej i wspaniałej atmosferze zwiedzamy świat. Dzięki temu ja w firmie czuję się jak w bajce, niech ta bajka trwa wiecznie i nigdy się nie kończy. Polecam wszystkim z całego serca i zapraszam do wspólnej przygody. Praca dla ambitnych i cierpliwych. Wynagrodzenie prowizyjne, firma daje narzędzia, a Ty decydujesz czy i jak to wykorzystasz.

Arkadiusz Filipczak

Współpracę z DSA Investment S.A. rozpocząłem prawie 1,5 roku temu w projekcie frankowym kancelarii Votum Robin Lawyers S.A. Od początku ogromne wsparcie merytoryczne przełożonego, szereg szkoleń stacjonarnych oraz online, webinarów, konkursów, wycieczek, etc. Wynagrodzenie i awanse adekwatne do zaangażowania. Firma oferuje duże możliwości rozwoju zawodowego i przede wszystkim budowania marki osobistej. Kulturę organizacyjną, wartości, misję i wizję znajdziesz w DSA.

Bartłomiej Toczek

W DSA pracuję od roku czasu i jestem zadowolony ze współpracy. Regularne szkolenia, miła atmosfera, zawsze na czas wypłata, możliwość szybkich awansów. Jasne czytelne zasady dla wszystkich. Jestem zadowolony ze współpracy i wszystkim również polecam tu pracę.

Iza Ł

Z DSA jestem związana od kilku lat. Wypłata zawsze na czas, miła atmosfera pracy, bezpłatne szkolenia , wsparcie na każdym etapie. Elastyczny czas pracy. Na pewno mogę polecić! Pracuję ponad 25 lat w sprzedaży ale w takiej pierwszy raz i nie planuję zmieniać.

Danuta Chudzio

Z Grupą Kapitałową Votum S.A jestem związana od 16 lat.To najpiękniejsza zawodowa przygoda.Tyle ważnych rzeczy robimy dla naszych klientów.Ogrom satysfakcji w każdym z realizowanych projektów.W tej firmie ważny jest człowiek, to coś co sobie najbardziej cenię.Dziękuję,że dane jest mi współpracować z wieloma wspaniałymi ludźmi.Pomagamy i zarabiamy, nic dodać nić ująć.

Adam Komosa

Świetna firma,doskonałe szkolenia, wypłaty prowizyjne zawsze punktualnie

Paweł Sędłak

Pracuję w DSA od końca 2018r. i jestem zadowolony, zarobki są zależne od wkładu pracy, a z biegiem czasu buduje się swoją markę osobistą pozyskując większą liczbę klientów, a tym samym praca staje się łatwiejsza z racji chociażby poleceń. Oczywiście, nie każdy nadaje się do takiego trybu pracy ponieważ do tego potrzebna jest umiejętność chociażby samodyscypliny, ludzie chcą mieć sztywne godziny pracy i odgórne założenia od pracodawcy dot. tego co powinni robić. Jeżeli ktoś chce zarabiać ponadprzeciętnie i uzależniać te zarobki od swoich wyników i swojego zaangażowania to ta praca jest dla niego, a jeżeli chcesz pracować 8-16 i ze stresem w głosie pytać szefa o podwyżkę to ta praca nie jest dla Ciebie :) Polecam ambitnym!

Alicja Goc

Co najbardziej urzekło mnie w DSA ? Jakość i profesjonalizm w podejściu do klienta. Zawsze zależało mi na pracy z produktami czy usługami, za które nie będę się wstydzić i w DSA tak właśnie jest. Dbamy o każdy szczegół, klienci czują nasze zaangażowanie i wiedzą że są w dobrych rękach. Odwdzięczają się wspaniałymi rekomendacjami i poleceniami, co jest nagrodą za naszą pracę. Firma dostarcza wszelkich narzędzi do pracy i skutecznego działania. Będąc systematycznym i głodnym sukcesu, można dojść tak daleko, jak tylko się zechce. Brak szklanego sufitu powoduje że nie ma ograniczeń finansowych. Ponadto, bardzo cenię sobie poziom jaki reprezentuje DSA i jej współpracownicy. Cieszę się że dzięki tej pracy mogę realnie pomagać.

Grażyna Dyluś

Mój pierwszy kontakt z firmą DSA to rok 2003. Wtedy jeszcze nie wiedzialam, jak bardzo odmieni się moje życie zawodowe ale postanowiłam zrezygnować z etatu i związać się tylko z tym Partnerem. To byla doskonała decyzja. Pracuję nieprzerwanie 19 lat i nigdy nie żałowałam tego kroku. Profesjonalizm, dbałość o klientów, pracownika, transparentność wynagradzania, awansów to to, co mnie przekonuje od lat. Dzięki tej współpracy jestem w miejscu, którego nigdy pewnie bym nie doświadczyła, pracując na etacie w budżetówce. Oczywiście to miejsce nie jest dla malkontentów i ludzi, którzy czekają na mannę z nieba. Praca z klientem jest pracą trudną i jeśli nie potrafisz zarządzać swoim czasem, wyznaczać celów i dążyć do nich, nie wykazujesz się samodyscypliną to szkoda czasu, to miejsce nie dla ciebie. Ale.... jeśli posiadasz to, o czym wspomniałam powyżej - polecam. Z tą firmą osiągniesz sukces i wejdziesz na zupełnie inny poziom swojego życia - nie tylko finansowy.

Katarzyna Kuczma

Mija 8my rok mojej współpracy z DSA i śmiało mogę szczerze powiedzieć że to był dobry czas. Czas zmian, rozwoju zawodowego i osobistego, czas budowania siebie i własnej marki. Firma dba o swoich klientów jak i współpracowników. Stwarza możliwości, daje wsparcie i podąża za zmieniającym się otoczeniem rynkowym. Cenię sobie tutaj elastyczny czas pracy, brak szklanego sufitu, wsparcie Dyrektora, wspaniałych ludzi i najpiękniejsze wycieczki dookoła świata. Polecam ❣️

Konrad Nadłonek

Z GK Votum związany jestem od 2012 roku. MIałem tą przyjemność i szczęście uczestniczyć tu w kilku projektach które dawały szanse nie tylko na rozwój ale tez niosły realna pomoc naszym Klientom. Niewątpliwie jednak projekt w który zaangażowałem się od 2017 roku zmienił finansowo nie tylko moje życie ale tez wielu naszych klientów którym pomogliśmy unieważnić ich wadliwe kredyty frankowe przez co daliśmy realną pomoc i spokój na kolejne lata. Mam to głębokie poczucie ze pracuje z najlepszymi, rozwijam się i zarabiam . Z czystym sercem polecam współpracę z Votum .

Krzysztof Ś

Pracuje w tej firmie już 7 rok. Wcześnie pracowałem w 3 innych firmach i szczerze powiem tej już nie zmienię. Sam układam sobie czas pracy, decyduje ile i jak chce pracować. Zewsząd pomoc jeśli tego potrzebuje czy poprzez szkolenia zewnętrzne czy to we własnej dyrekcji. Wypłaty ponad przeciętne ( uzależnione od wyników) i zawsze na czas, o wycieczkach zagranicznych co rok nawet nie wspomnę (oczywiście darmowe - uzależnione od wyników). Ciesze się że tu pracuje

AgnieszkaSocha

Wiarygodny i rzetelny pracodawca. Sympatyczni ludzie, możliwość rozwoju i awansu. Polecam.

Adam Holc

Mam przyjemność pracować w Grupie Kapitałowej Votum SA, w tym spółce DSA Investment SA nieprzerwanie od 2005 roku! Jeżeli szukasz pracodawcy, z którym chciałbyś/chciałabyś związać się na wiele lat, poczuć bezpieczeństwo zatrudnienia, nie zamartwiać się o własną przyszlość, mieć absolutną pewność wypłacalności wynagrodzeń (docierają do mnie sygnały, że w dzsiejszym świecie coraz trudniej o takie gwarancje!), a przy tym: osiągać dochody, o których wysokości sam/a decydujesz, pracować w projektach, gdzie nie tylko zarabiasz ponad przeciętnie, ale poprzez swoje zaangażowanie w sposób bezpośredni pomagasz innym ludziom, masz nieograniczone możliwości rozwoju i awansów, a do tego wszystkiego korzystasz z fantasycznych programów motywacyjnych jak np egzotyczne wycieczki (w trakcie swojego zatrudnienia miałem okazję zwiedzić niemalże cały świat!) to moja rekomendacja do zatrudnienia właśnie w tej Firmie jest dla Ciebie! Serdecznie zapraszam Adam Holc

Teresa Jaros

Z Firmą związana jestem od 17 lat , Profesjonalizm i dbałość o naszych klientów to podstawa. Bieżące szkolenia i podnoszenie kwalifikacji współpracowników zapewniają wysoką jakość obsługi. Możliwość awansu , terminowe realizacje wypłat , system nagradzania najlepszych, świetna atmosfera powoduje że jesteśmy tutaj już tyle lat . Polecam i zachęcam do współpracy.

Tomasz Korulczyk

Do DSA trafiłem ok. 2 lata temu. Choć moi bracia pracowali już dla DSA dłużej i namawiali mnie od dłuższego czasu to nie mogłem sie do tego przekonać. W końcu jak poszedłem na tacierzyński w pracy to rozpocząłem współpracę z DSA i to był strzał w 10. Obecnie jestem dwuzawodowcem i zredukowałem mój etat w IT na rzecz współpracy z DSA, a jak wiadomo branża IT jest bardzo dobrze opłacana. Współpracuję i zamierzam współpracować dalej bo: 1) nigdy nie było problemy z terminami płatności oraz z rozliczeniami z firmą 2) firma zachowuje się lojalnie wobec lojalnych pracowników / współpracowników 3) poza finansami w tym wszystkim nie jest gubione to co najważniejsze, czyli człowiek, co dość często się zdarza w wielu korporacjach 4) jest to firma Polska o atmosferze bliskich, wręcz rodzinnych relacji co mi bardzo odpowiada.

Mariusz Musialik

Z GK Votum związałem się 5 lat temu. Wynagrodzenie prowizyjne - więc tylko ode mnie zależy ile zarobię a po 5 latach nie zamierzam pracy zmieniać . Dodatkowe coroczne zwiedzanie świata z Firmą jest fantastycznym i miłym dodatkiem. Profesjonalne szkolenia i praca z liderem rynku daje satysfakcję nie tylko finansową.

Mirosław Kuprianowicz

Z GK Votum jestem związany kilkanaście lat co w dzisiejszych czasach normą nie jest ????. To wyjątkowa Grupa i wyjątkowi Ludzie. Bardzo dużo się tu nauczyłem, teraz staram się przekazywać wiedzę i doświadczenie moim Współpracownikom. Uważam że to jest doskonale miejsce do pracy dla osób które CHCĄ coś zmienić w swoim życiu.

Krzysztof Korulczyk

W firmie jestem od 7 lat. Jak w porządnym rodzinnym biznesie, o wszystko mamy zadbane i wypłaty są na czas. Absolutnie polecam każdemu takiego pracodawcę !!

Grzegorz Celeban

Swoją przygodę z GK Votum rozpocząłem w 2007 roku. Zaczynałem jako przedstawiciel regionalny i z tą organizacją zbudowałem i rozwinąłem swoją karierę biznesową. Przez Kierownika do Dyrektora. Zwiedziłem z Votum i DSA łącznie kilkanaście krajów na 5 kontynentach. Poznawłem wielu fantastycznych ludzi, a dzięki temu, że pracuje na prowizjach - pracuje tyle ile chcę, kiedy chcę i skąd chcę. Zawsze stawiałem na efektywność, więc dzięki pracy tutaj mogę realizować moje cele i marzenia. Prowizje zawsze na czas, a firma traktuje Cię jak partnera. Świetne produkty dla klientów, przyjazny system awansów i kariery, wysokie zarobki i pełna swoboda działania. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o DSA Investment S.A. WROCŁAW - Wrocław

• Jak się pracuje w DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Zobacz opinie na temat firmy DSA Investment S.A. WROCŁAW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 198.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 194, z czego 189 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Kandydaci do pracy w DSA Investment S.A. WROCŁAW napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSA Investment S.A. WROCŁAW