DSA Investment S.A. WROCŁAW

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DSA Investment S.A. WROCŁAW

Wacław

Jestem doradcą tej firmy i nigdy w DSA FG S.A nie sprzedawaliśmy produktów ING. Bynajmniej za moich czasów. Przy okazji pochwalę firmę za świetną atmosferę pracy oraz zarobki. Pozdrawiam

bob

Bardziej doradztwem inwestycyjnym. I na pewno nie ma tutaj żadnych produktów ING

nick

Nie ma u nich takiego stanowiska. Znowu ktoś myli firmy. Takie stanowisko jest w firmie DSA Sp zoo a nie w DSA Finacial Group S.A, o której tutaj ludzie się wypowiadają. To są dwie zupełnie inne firmy tylko jest zbieżność nazw.

Jarek

Szczerze mówiąc to nic o tym nie słyszałem

kaska

Prawdopodobnie mylisz firmę DSA FG S.A z DSA Sp zoo. To dwie zupełnie różne firmy, które NIE SĄ w żaden sposób ze sobą powiązane. Sp zoo zajmuje się produktami bankowymi (typu konta, lokaty, karty itp itd). DSA FG S.A to natomiast firma stricte inwestycyjna.

kaska

Nie ma czegoś takiego jak DSA Financial Group Sp zoo jest tylko DSA Financial Group S.A i firma nie zajmuje się pośrednictwem kredytowym

aneta

Zawsze można przecież wysłać CV jeżeli chce się gdzieś bardzo pracować. Czasami nawet pracodawcy bardziej wolą kogoś takiego bo wykazał się determinacją w poszukiwaniach.

Leszek

Wyślij do nich CV na maila. Dane kontaktowe masz na stronie. Myślę, że się odezwą.

logi

A gdzie znalazłeś ofertę na takie stanowisko? Ja nie widzę

donek

Szukaj na olx. A nawet jeżeli nic aktualnie nie znajdziesz to możesz śmiało wysyłać CV na maila z ich strony. Znajomy w ten sposób dostał się tam do pracy.

maxi

Relacje z przełożonymi są dobre. Wymagają sporo ale potrafią też chwalić i doceniać. Z pewnością widzą w podwładnych drugiego człowieka a nie robota do tyrania. Zarobki zależą od zaangażowania i od tego jak się rozwijasz. Na początku jest ciężko. Podstawa to zbudowanie portfela klientów. Później już idzie ładnie i możesz zarobić nawet 5 - 6 tys w miesiącu.

maxi

Pracuję od 5 lat. Nie zamierzam zmieniać pracy. Jestem bardzo zadowolony z zarobków oraz panującej tutaj atmosfery, dlatego szczerze polecam.

tradant

Myślę, że staż również wystarczy. Oczywiście jak ma się doświadczenie to można od początku wypracować lepsze wyniki. Ale jak ktoś po stażu jest wytrwały i wie co chce osiągnąć to da sobie radę. Widziałem już przypadki w DSA, że ktoś kto zaczynał od stażu potrafił zrobić lepszy wynik od stargo wyjadacza. Oczywiście nie od razu.

tradant

Pracuję prawie 2 lata. Bywało różnie tzn. miałem ciężkie miesiące, w których nie mogłem wypracować satysfakcjonującej mnie prowizji. W innej firmie pewnie bym już odszedł. Tutaj mogłem liczyć na wsparcie szefa i dzieki temu zostałem. Teraz mam przyzwoite wyniki i co najważniejsze regularne. Myślę również, że bardzo pomogły mi także szkolenia, których jest naprawdę dużo. Z powyższych względów polecam pracę w DSA.

bob

Złóż CV. Nawet jeżeli nie ma oficjalnej rekrutacji to firma jest w stanie przyjąć kogoś nowego jeżeli szefowie uznają, że ta osoba ma cechy na dobrego doradcę. Dlatego warto próbować

bob

Wiele jest firm sprzedażowych na tym rynku. Wiele obiecują i w większości nie dotrzymują słowa. Z DSA FG jest inaczej. Tutaj szanują człowieka i potrafią go wynagrodzić za ciężką pracę uczciwą prowizją.

kucharz

Niestety kilka firm w polsce nazywa się DSA i czasem wynikają proglemy i pomyłki. Jeżeli chodzi o firmę DSA FG z Wrocławia to jako pracownik mogę szczerze polecić. W biurze panuje świetna atmosfera. Szefowi są świetnymi ludźmi. Potrafią rozmawiać ze swoimi pracownikami i docenić ich.

angela

@stówa to nie RACZEJ a Z PEWNOŚCIĄ pomyłka. To są dwie zupełnie różne firmy. Łączy je tylko branża - finanse.

jahu

ja pracuję w DSA FG i nigdy nie miałem w ofercie produktów ING. To jakaś pomyłka. Nigdy nie sprzedawaliśmy produktów ING - na pewno nie w ostatnich 5-ciu latach.

qatar

Mylisz firmy kolego. Produkty ING sprzedaje firma DSA Sp Z o.o. a my tutaj piszemy o DSA Financial Group S.A. To są dwie zupełnie inne firmy, w żaden sposób nie związane ze sobą. DSA FG S.A zajmuje się profesjonalnym doradztwem inwestycyjnym oraz produktami związanymi z akumulacją kapitału.FG S.A nie ma żadnego produktu ING. To nie ten wątek kolego.

Zostaw merytoryczną opinię o DSA Investment S.A. WROCŁAW - Wrocław

• Jak się pracuje w DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Zobacz opinie na temat firmy DSA Investment S.A. WROCŁAW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 198.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 194, z czego 189 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Kandydaci do pracy w DSA Investment S.A. WROCŁAW napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSA Investment S.A. WROCŁAW