DSA Investment S.A. WROCŁAW

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DSA Investment S.A. WROCŁAW

Maciej

Bardzo rzetelne podejście do sprawy,empatia oraz przede wszystkim działanie

Artur

Fantastyczna firma

Alfred

Jeżeli chodzi o samą pracę generalnie nie polecam.Organizują wycieczki dla najlepszych pracowników, wyjazdy do hoteli, kongresy.po to aby człowiek się zachłysnął.Z autopsji straciłem kilku znajomych przez te produkty bo miał być na nich zysk. Udawanie przed całym swoim otoczeniem, że się pracuje. A w rzeczywistości siedzi się w pseudo biurze i umawia spotkania które do facto się nie odbywają.

Alfred
@Alfred

I mit o swojej firmie.jesteś kowalem swojego losu.bierz sprawy w swoje ręce płacisz Zusu 1400 a wystawiasz fakturę na 2000 .paranoja i wstyd ludzie odchodzą zmamieni widmem olbrzymich pieniędzy a w rzeczywistości co miesiąc kombinujesz z czego zatankować auto prywatne bo może podpiszesz umowę .

janusz

Całkiem przyzwoita firma. W porównaniu do poprzednich szarlatanów dla których pracowałem jest bardzo dobrze. Chociaż tutaj panuje normalna ludzka atmosfera, która sprzyja pracy. Cele są ustawione na realnym poziomie tak żeby przy właściwym zaangażowaniu je zrealizować i zasłużyć na dodatkowe wynagrodzenie. Ale nie jest to praca dla ludzi leniwych lub zamkniętych w sobie. To praca z ludźmi i trzeba się trochę nabiegać za klientem. Niemniej warto.

@janusz

Dziękujemy za opinię!

adamo

Jestem zadowolony. Początkowo bałem się tej pracy jednak firma świetnie przygotowuje swoich ludzi do pracy w terenie. Naprawdę wiele się tutaj nauczyłem.

@adamo

Dziękujemy za miłe słowa!

kierownik

Mam jedno tylko pytanie. Chcąc dowiedzieć się czegoś więcej o tej firmie,mogę zobaczyć tylko pozytywne opinie. A ja chciałbym zobaczyć wszystkie i moje pytanie brzmi,DLACZEGO NIEKTÓRE POSTY SĄ USUNIĘTE???

@kierownik

Dzień dobry, usuwane lub moderowane są opinie zawierające wulgaryzmy lub nieodnoszące się do DSA Investment S.A. (istnieje inna spółka -DSA sp. z o.o. i niekiedy jest to mylące dla pracowników). Nadmieniamy, iż regulamin serwisu GoWork nie zezwala na usuwanie opinii tylko dlatego, że są one niepochlebne. Pozdrawiamy!

Dzień dobry, usuwane są opinie zawierające wulgaryzmy lub niedotyczące naszej działalności. Zgadza się, że w większości poszukujemy agentów ubezpieczeniowych do pracy z Klientem. Jeżeli ten typ pracy jest dla Pana niesatysfakcjonujący, to oczywiście rozumiemy i życzymy powodzenia w poszukiwaniach pracy, która spełnia Pana oczekiwania.

sssss

Dyrektor firmy fatalna, drze(usunięte przez administratora)ile wlezie, jakby wszystko jej się należało, grozi ludziom :)

@sssss

Dzień dobry. Bardzo zaniepokoiła nas Twoja opinia. Chcielibyśmy zweryfikować Twoje spostrzeżenia, ponieważ takie sytuacje są niedopuszczalne w naszej kulturze organizacyjnej. Czy możemy prosić o przesłanie szczegółowych informacji na adres: biuro@dsa.pl?

Czy ktoś z tu obecnych osób ma może wiedzę, jak obecnie przedstawia się sytuacja w firmie DSA Investment we Wrocławiu? Czy w firmie zaszły jakieś znaczące zmiany, o których warto by podyskutować? Od jakiegoś czasu w wątku nie pojawiły się żadne aktualizacje odnośnie warunków tam panujących - czy jest tu ktoś, kto mógłby wypowiedzieć się, czy firma aktywnie prowadzi rekrutacje? @SSSSS, może Ty wiesz coś na ten temat?

@jasiek, ofert pracy jest cała masa, zależy na jakie stanowisko chcesz aplikować? Jakie miasto Cię interesuje? Najwięcej ofert pracy posiadają na stanowiska Doradcy ds. Klienta oraz Przedstawiciela ds. Telesprzedaży głównie Warszawa i duże miasta. Na swojej stronie internetowej firma ma podane aktualne oferty.

iwo

Trochę to jednak smutne, że w dzisiejszych czasach NADAL wynagrodzenie wypłacane na czas jest traktowane jako atut firmy, a nie jak coś naturalnego i oczywistego. Dobrze, że chociaż DSA Financial Group jest niezawodne na tym polu

tomek

Wypłaty są zawsze na czas jak w szwajcarskim banku.

jasiek

A gdzie widziałeś rekrutację na takie stanowisko bo ja jakoś takiego stanowiska nie widzę???

stówa

Wykształcenie wyższe jest mile widziane ale nie jest konieczne. Wiele osób bez wykształcenia wyższego doskonale sobie w tej firmie poradziło.

mapet

Wypłata zależy od Twojego zaangażowania. Im bardziej się postarasz i zrobisz lepszy wynik tym więcej zarobisz. A pieniądze tak jak pisał tutaj ktoś wyżej zawsze są na czas.

robcio

@janek zapraszamy. Myślę, że będziesz zadowolony

robcio

Możesz liczyć na szkolenia produktowe, motywacyjne i sprzedażowe. Uwierz mi, że jest tego sporo i z takim podejściem masz szansę daleko zajść.

robcio

Ja również polecam. W firmie panuje dobra atmosfera. Szefowie są przyjaźni i nie oszczędza się tutaj na ludziach. Chodzi mi głównie o szkolenia, w które firma inwestuje. Mi dzięki nim udało się tutaj wystartować. Jeżeli ktoś chciałby aplikować bez oferty pracy to niech śmiało wysyła swoje CV na ich maila ze strony. Ja tak się dostałem do pracy.

marlena

Świetna firma. Jestem bardzo zadowolona z pracy dla nich. Mogę się tutaj uczyć i rozwijać, dzięki czemu mam coraz lepsze wyniki sprzedażowe. Polecam. Uwaga - proszę nie mylić firmy DSA Sp zoo z DSA FG! To zupełnie inne firmy.

Wacław

No ja się przekonałem, że to nie zawsze jest normą. I cieszę się, że w końcu pracuję w miejscu gdzie jest to normą

Zostaw merytoryczną opinię o DSA Investment S.A. WROCŁAW - Wrocław

• Jak się pracuje w DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Zobacz opinie na temat firmy DSA Investment S.A. WROCŁAW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 198.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 194, z czego 189 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Kandydaci do pracy w DSA Investment S.A. WROCŁAW napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSA Investment S.A. WROCŁAW