DSA Investment S.A. WROCŁAW

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DSA Investment S.A. WROCŁAW

Judyta Käppler

W DSA pracuję od lipca 2023 - jest to firma o dużym potencjale rozwoju osobistego pracownika w tym ogromna ilość szkoleń i wsparcia, również programów w których mogą uczestniczyć pracownicy i rozwijać swoje umiejętności sprzdażowe i komunikacyjne. Ponadto firma jest szanowanym odnoszącym na rynku swoich usług podmiotem - jestem dumna, że mogę pracować w takim zespole a przy okazji pomagać Klientom. Polecam potencjalnym osobom szukających ambitnego i dobrze płatnego zajęcia!

Anna B
@Judyta Käppler

Od lipca 2023 ? ;) W takim razie jeszcze Pani nawet nie zaczęła?

Piotr L

Polecam pracę w tej firmie , ja jestem od 20 lat :-) Można się rozwijać i osiągać sukcesy- świetna atmosfera

Iwona

Współpraca na profesjonalnym poziomie. Merytoryczna pomoc, co tydzień szkolenia. Firma inwestuje w wiedzę pracowników i w jakość świadczonych usług.

Anna Stanisławek

Z DSA współpracuje od 4 mc. Dołączyłam głównie z uwagi na możliwość pomocy innym i ułożenia czasu pracy pod siebie. Firma oferuje swobodę oraz prace z dowolnego miejsca umożliwiając tym samym nie tylko efektywnie przygotowany system wdrożeń lecz także cykliczne, bezpośrednie szkolenia oraz szybki kontakt i wsparcie. Możliwości rozwoju uznaje za mocno konkurencyjne. Ciekawe projekty i ludzie chcący dać wartość innym. Jeśli ktoś się zastanawia nad współpraca - z czystym sumieniem mogę powiedzieć idźcie w to!

Arek D

Współpraca bardzo fajna. Merytoryczna pomoc w pracy znakomita, co tydzień szkolenia. Firma inwestuje w wiedzę pracowników, czyli też w jakość swoich usług.

Marcin K.

Współpraca układa się pomyślnie. Dużo szkoleń, jest dobra atmosfera. Mnóstwo pomocnych ludzi dookoła.

Adam Szczyrba

Polecam pracę w firmie DSA Investment. Wsparcie na każdym kroku, profesjonalny system szkoleniowy, praca z najlepszymi w branży, niesamowite możliwości rozwoju, projekt szkoleniowy przeznaczony dla nowych pracowników, atrakcyjne zarobki !!!! POLECAM!!!!!!!

Aleksander M

Praca wymagająca, spory przesiew ludzi jak to w pracy sprzedażowej. Produkt dobry i godny polecenia.

Katarzyna

Pracuję w firmie od 1,5 roku. Firma w 100% godna polecenia. Wsparcie merytoryczne, liczne szkolenia, przejrzysta droga awansu. Lepiej trafić nie mogłam.

Paweł DSA Investment

Współpracuję z DSA od ponad pół roku. Liczne szkolenia, odpowiedzi na wszystkie pytania, wsparcie na każdym możliwym etapie. Polecam.

Marla

Działam tu od miesiąca, a tematyka bankowa jest mi totalnie obca. Jednak mając wsparcie, jakie oferują dyrektorzy i prezesi, dostęp do szkoleń, niejasności stopniowo się rozmywają, a w ich miejsce wpada konkretna wiedza i przede wszystkim MOC pewności co do faktu, że naszą misją jest pomaganie, że działamy w rzetelnej firmie dającej zarówno możliwości rozwoju dla partnerów biznesowych, jak i pewność profesjonalnej obsługi klientom.

Karol

Pracuję w tej firmie od ponad pół roku i jeszcze nie spotkałem się z takim zaangażowaniem zwierzchników dotyczącym zarówno rozwoju całej firmy jak i pojedynczych pracowników. Mnóstwo szkoleń, czaty na których odpowiedz na pytanie otrzymuje się niemalże o każdej godzinie, świetne narzędzia do pracy, wartościowe i przemyślane produkty, których dystrybucja jest przyjemnością, no i oczywiście świadomość tego, że pracuje się w największej w tej materii firmie na rynku, dodaje skrzydeł.

Beata

W firmie pracuję od czerwca 2022. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Mam ogromne wsparcie od strony managementu. Praca oczywiście wymaga zaangażowania co jednak przekłada się na konkretne wynagrodzenie. Czytelny plan kariery, wsparcie merytoryczne na każdym etapie pracy z klientem, zgrany zespół, bardzo dobra komunikacja. Polecam! B.

Kamil

Polecam

AnnaC

Super praca! Od początku mnóstwo szkoleń i opieka bardziej doświadczonych handlowców, wszyscy mega życzliwi, kierownictwo motywuje, ale nie wywiera presji. Jasny system wynagrodzeń, premii i awansów. A sam produkt- najlepszy na rynku, co też ułatwia pracę :)

Jacek W

Firma konkretna i bardzo dobrze zorganizowana. Pełne wsparcie i profesjonalizm. Lider na rynku prowadzenia spraw "frankowych", broniąca swoich klientów przed atakami banków na każdym etapie postępowania sądowego. Jako pracownik mogę napisać, że jeśli nie chce ci się robić, to nie masz tu czego szukać!

Paweł M

Z firmą związany jestem od 2 miesięcy i od samego początku spotkałem się z dużym wsparciem bezpośredniego przełożonego, a ponadto mam dostęp do szeregu narzędzi pozwalających na dokształcanie się w temacie Franków, sztos... Natomiast z punktu widzenia potencjalnego klienta firmy - współpraca z VFH to jedyna słuszna opcja, "prawdopodobieństwo sukcesu bliskie pewności", polecam.

Sławek

Pełen profesjonalizm, najmocniejsza Firma w Kraju. To moje początki a już widzę konkretne działania na całej płaszczyźnie .

Iza
@Sławek

Piszesz jako pracownik czy zadowolony klient? Możesz napisać co masz na myśli przez "najmocniejsza Firma w kraju"?

Norbert Dworak

W DSA pracuję od 2019 roku i przyznaję, że praca jest bardzo wymagająca, bo nieustannie trzeba się szkolić i poświęcać na nią dużo czasu, ale daje też wiele satysfakcji. Przeznaczona jest dla osób kontaktowych, które lubią rozmawiać z ludźmi. W swoim oddziale najbardziej cenię atmosferę i relację między pracownikami (bardzo w porządku menadżerka i dyrektor). Jeżeli ktoś jest zdyscyplinowany, konsekwentny, potrafi sobie ułożyć plan pracy i zaangażować to będzie miał fajne efekty.

Marek Rosiński

Tylko w tej Firmie znalazłem to czego szukałem. Pracę, którą lubię, zarobki , które pozwalają normalnie żyć, podróże, których nigdy bym nie odbył, ludzi , których pewnie bym nigdy nie spotkał. Nie zmienię jej na inną. To moja ostatnia Firma, w której pracuję. Polecam każdemu kto nie boi się nowych wyzwań i nie boi się osiągać coś nowego co dla innych może wydawać się niemożliwe. Tutaj niemożliwe jest normalne.

Zostaw merytoryczną opinię o DSA Investment S.A. WROCŁAW - Wrocław

• Jak się pracuje w DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Zobacz opinie na temat firmy DSA Investment S.A. WROCŁAW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 198.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 194, z czego 189 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Kandydaci do pracy w DSA Investment S.A. WROCŁAW napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSA Investment S.A. WROCŁAW