DSA Investment S.A. WROCŁAW

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DSA Investment S.A. WROCŁAW

Marcin Kuczara. Pomoc frankowi

Najważniejsze dla każdego nowego pracownika to bardzo dobry i duży pakiet szkoleniowy jaki oferuje @Pracodawca. Bardzo dobre wynagrodzenie prowizyjne oraz motywujące dodatkowe nagrody za osiągnięcie wyznaczonych celów. Polecam wszystkim którzy chcą się rozwijać i zmienić swoje życie na lepsze.

Czy firma DSA Investment S.A. WROCŁAW kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Krzysztof Rosner

tak, oczywiście

Szwagroski

Mam przyjemność pracować w tej firmie od 2 miesięcy - może mało, ale ten krótki czas wystarczył mi by wystawić pozytywną opinię. Krótko mówią, firma dba o swoich klientów jak mało która (a tak naprawdę to nie spotkałem jeszcze podobnej). Firma dba o swoich pracowników. Właśnie ukończyłem wewnętrzne szkolenie, które prowadził sam Prezes firmy, SZTOS! - pokażcie mi 2-gą taką firmę w której prezes poświęca młodym pracownikom tyle czasu? Jeśli chodzi o jeden z przykładów jak firma dba o klientów: Klienci Banku GETIN (który ogłosił upadłość wrzesień '22) mimo, że firma już wie, że nie dostanie wynagrodzenia KZP to i tak nie wypowiedziała umów klientom, dalej będzie ich bronić do końca! A kiedy klienci zaczęli być pozywani o Bezumowne Korzystanie z Kapitału to bezpłatnie rozszerzyli ochronę klientów nie biorąc od nich ani grosza - naprawdę życzyłbym sobie aby to moja kancelaria tak postąpiła!

Sebastian

Współpracuję z firmą od 2008 roku (ponad 14 lat) i mogę powiedzieć, że jest to rzetelna, godna zaufania firma z perspektywy klienta - pracując z setkami klientów, nigdy nie spotkałem się z roszczeniem o źle wykonanej usłudze. Wręcz przeciwnie - klient jest najważniejszy i dostaje często więcej, niż ma zagwarantowane w umowie z DSA. A to jest bardzo ważne, decydując się o pracy dla danej firmy, żeby sprzedawać usługi godne polecenia. Z perspektywy pracownika - firma idealna, wypłacalna i dająca nieograniczone możliwości rozwoju. Wszystko jest w rękach pracownika.

Bardzo profesjonalne szkolenia. Każdy pracownik ma możliwość rozwoju kariery zawodowej.

Julka

Pracuje od 19 roku życia i żałuje, że moja historia w VOTUM nie rozpoczęła się wcześniej. Same plusy i korzyści: - fantastyczni ludzie, prezesi, dyrektorzy nie maja przysłowiowego "kija w ..", normalni i życzliwi ludzie, z mega wiedzą i kompetencjami, zawsze pomocni i wspierający - idea, pomoc frankowiczom - świetne zarobki - możliwość rozwoju i awansu, dużo szkoleń - systemy motywacyjne, premiowe - narzędzia do pracy Bez nacisku, bez przymusu, pracuje z przyjemnością.

Joanna Loba

Witam wszystkich Brałam udział w Młodych Wilkach osobiście bardzo polecam osobom które chciiałyby pogłębić swoje wiedzę w przystępny sposób. Wiedza przekazana w dostępny sposób, a między uczestnikami nawiązują się zawodowe przyjaźnie. Jest to dobrze wykorzystany czas i wzystkim polecam .

Łukasz

Z DSA zacząłem współpracę w marcu 2023 r. Firma jakich mało na rynku, bardzo zorganizowana, dostarczająca wszystkie narzędzia i tworząca miłą atmosferę. Tutaj zarabia się poprzez pomaganie innym, a wdzięczność naszych klientów po wygranej z bankiem wymalowana jest na ich twarzach. Krótko mówiąc - praca marzenie :-)

Artur Ślusarek

W wielu miejscach pracowałem ale tu jest mega. Jest konkretną kasa i niesamowici ludzie, którzy potrafią nauczyć.

Jolanta

DSA S.A.Inwestmen to spółka grupy kapitałowj VOTUM S.A.z którą podjęłam współpracę jest na wysokim poziome gdzie liczy się i ważny jest człowiek(klient,wspołpracownik). Dobrze zarządzana, szkolenia profesjonalne jak i rozwój osobisty.Szeroki zakres rozwiązań finansowych,pomoc frankowiczom.Tą Firmę tworza ludzie o najwyższych wartościach zawodowych oraz z podejściem do życia,perspektyw i możliwości realizacji.Doświadczenie i profesjonalizm w prowadzeniu spraw frankowych.Praca wymagająca lecz możliwość pozyskania wiedzy od kadry zarządzającej jest bezcenna,która dzieli się i pomaga na kazdym etapie.Wiąże z ta firmą dalszy rozwój i polecam.Firma według mnie Godna Zaufania.

Dariusz

Profesjonalizm na każdym kroku.

Iwona Edyta

Zaczęłam współpracę z firmą miesiąc temu. Widzę pełen profesjonalizm. Mnóstwo wiedzy na początek. Spotkań szkoleniowych, wsparcie ekspertów. Czuję, że tu jest moje miejsce.

Marzena

Pełen profesjonalizm. Konkretne przekazanie wiedzy nowym pracownikom.

Renata

Polecam Firmę, współpracuję ze spółką DSA Investment już od kilkunastu lat. Duże możliwości zarobkowe i rozwoju osobistego. Profesjonalne podejście do każdego klienta i współpracownika.

Adam Holc

Ponad 20 lat zatrudnienia ????, potrzebujesz bezpieczeństwa zapraszam????

AgnieszkaSocha

Profesjonalna obsługa, szeroki zakres rozwiązań finansowych. Firma godna polecenia !

Danuta

DSA S.A. to spółka z którą jestem związana od kilu lat a z grupą kapitałową Votum S.A. współpracuję od 17 lat.To najlepszy okres mojego życia zawodowego.To firma dla której ważny jest człowiek (klient, współpracownik). Dobrze zarządzana. To ogromna satysfakcja,że mogę współpracować z taką spółką.Zapraszam każdą osobę, która szuka wyzwań, chce coś zmienić w swoim życiu do współpracy.

Darek

Świetny kontakt z przełożonymi, wypłata zawsze zgodnie z umową, super szkolenia i motywacje :)

Weronika

Widzę na www, że kolejne spotkanie rekrutacyjne jest 17 kwietnia. Ale mnie to zastanawia, jak miałabym pomagać frankowiczom, nie mając wykształcenia prawniczego? Pismo sporządzić jak najbardziej potrafię, ale w oparciu o jaką wiedzę?

@Weronika

Dzień dobry, serdecznie zapraszamy na spotkanie, jakie zostało zaplanowane na dzień: 17.04, a na którym wyjaśnimy sposób w jaki Grupa Kapitałowa realizuje Projekt Pomocy Frankowiczom.

Sylwia

Polecam DSA, pracuje od 2.5 roku, super współpraca, szkolenia, uczciwe wynagrodzenie

Zostaw merytoryczną opinię o DSA Investment S.A. WROCŁAW - Wrocław

• Jak się pracuje w DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Zobacz opinie na temat firmy DSA Investment S.A. WROCŁAW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 198.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 194, z czego 189 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Kandydaci do pracy w DSA Investment S.A. WROCŁAW napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSA Investment S.A. WROCŁAW