DSA Investment S.A. WROCŁAW

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DSA Investment S.A. WROCŁAW

Grażyna

Rozpoczęłam pracę w firmie DSA niedawno. Jednak ilość szkoleń jaką już mam za sobą jest ogromna. Wielkie podziękowanie dla osób, które przygotowały strategie wdrażania nowych pracowników.

Aktualność
Rekrutacja 2023w toku...

Do grudnia bieżącego roku DSA Investment zasiliło ponad 900 nowych Współpracowników do realizowanego projektu pomocy kredytobiorcom, poszkodowanym przez nieuczciwe działania banków.

Uruchamiamy nowe projekty i otwieramy się na kolejne grupy Klientów!

Zapraszamy do kontaktu i współpracy:
-> rekrutacja@dsa.pl
-> votum-sa.pl/kariera/oferty-pracy/dsa/

DSA Investment S.A.
Al. Wiśniowa 47, 53-126 Wrocław
tel. 71/334 50 50
e-mail: biuro@dsa.pl

hej, szukają kogoś na stanowisko Doradca klienta ds. kredytów frankowych, warto aplikować? czy raczej ciężki orzech do zgryzienia przy kredytach frankowych? oferują wynagrodzenie prowizyjne bez górnej granicy, czyli rozumiem, że na podstawę nie ma co liczyć? ktoś napisałby ile u nich doradcy klienta zarabiają?

Dzień dobry, serdecznie zapraszamy do kontaktu i przesłania swojego CV na adres: rekrutacja@dsa.pl. Wówczas nawiążemy kontakt i odpowiemy na każde pytanie dotyczące współpracy na wspomnianym stanowisku.

Ilona

Witam mówiąc krótko i na temat Kacper Noga poprostu spadłeś mi z nieba .:) Jestem zadowolona pełnym profesjonalizmem ze strony Kacpra jak i całego zespołu który w szybkim tempie zajmuje się naszym kredytem gotówkowym a dokładnie unieważnienie kredytu ,wierzę że wspólnymi siłami wygramy sprawę a to dzięki Kacprowi i jego zespołowi ????

Jaki jest wkład kierownictwa DSA Investment S.A. WROCŁAW w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Aktualność
Rekrutacja 2023konsekwentne działanie przynosi oczekiwane wyniki

W okresie od stycznia do lipca spółka DSA Investment pozyskała ponad 440 nowych Współpracowników oraz 40 Konsultantów do realizowanego projektu pomocy kredytobiorcom, poszkodowanym przez nieuczciwe działania banków.

Naszym celem jest podwoić wynik z roku 2022 na wielu płaszczyznach.

Zapraszamy do lektury i do współpracy:
->https://dsa.pl/stawiamy-na-rozwoj-rekrutacja-dsa-investment-sa/
red. Krzysztof Życzyński

DSA Investment S.A.
Al. Wiśniowa 47, 53-126 Wrocław
tel. 71/334 50 50
e-mail: biuro@dsa.pl oraz rekrutacja@dsa.pl

Aga

Doradca klienta ds. kredytów frankowych jest, jak się domyślam, osobą, która się w biurze nie pojawia, poza okresem szkoleniowym? Skoro pracuje na B2B lub zleceniu... A jak z zarobkami w okresie szkoleniowym? Wówczas jeszcze trudno wypracowywać prowizje...

@Aga

Dzień dobry Pani Agnieszko, stawiamy na niezależność i swobodę działania - mamy dla kandydatów umowę o współpracę (B2B lub umowa zlecenie). Pełne wdrożenie w podstawowe aspekty współpracy, komunikacja czy też późniejsza realizacja przydzielonych zadań, opiera się na modelu w pełni zdalnym i nie wymaga kontaktu ani wizyty w centrali spółki czy też bezpośrednio u obsługiwanego Klienta. W szczególności zapewniamy: - wsparcie użytkowników zdalnych, którzy potrzebują dodatkowej pomocy poprzez HelpDesk, - praca zdalna w oparciu o autorski Portal Przedstawiciela, zawierający wszelkie niezbędne narzędzia i materiały szkoleniowe dostępne w trybie 24/7, bez jakichkolwiek limitów jeżeli chodzi o ilość użytkowników, - intuicyjne i dopasowane do potrzeb narzędzia do komunikacji grupowej, wideokonferencji i telekonferencji z każdego miejsca na świecie, - e-learning oparty na cyklicznych szkoleniach merytoryczno-sprzedażowych, dostępny dla każdego naszego Współpracownika. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i udzielimy więcej szczegółowych informacji. tel. 71/334 50 50 e-mail: biuro@dsa.pl oraz rekrutacja@dsa.pl https://www.votumbiznes.pl/projekt-frankowy

Tomasz Kamieniecki

Świetnie ludzie, potrafiący stworzyć współpracujący team. Szacunek i zaufanie jakim potrafią otoczyć każdego bez wyjątku, dodatkowo motywuje do działania. Wiedza i doświadczenie jakie mi przekazali będzie owocowało w przyszłości na płaszczyźnie służbowej jak i prywatnej. @Pracodawca.

Jest to specjalnie ułożony cykl szkoleń z zagadnień stricte sprzedażowych z praktycznymi warsztatami i elementami wiedzy merytorycznej.

Dorota B.

Szkolenie ,, Młode Wilki " fajna sprawa, dobra merytoryka, świetna atmosfera. Szczerze polecam.

Maciej B.

Jestem dopiero na początku współpracy, ale program "młode wilki" dał mi ogrom wiedzy sprzedażowej i produktowej. Co jest ważne dla mnie to wsparcie innych ludzi uczestniczących w tym projekcie i wzajemna pomoc w trudnych zagadnieniach.

Julka

Dużo by pisać ale spróbuje w skrócie. Bardzo dobry pracodawca, super kadra zarządzająca, prze-fantastyczni ludzie, możliwość awansu i szkoleń. Projekt wprowadzający dla nowych „Młode Wilki” ogromna dawka niezbędnej wiedzy i wsparcia. 10 gwiazdek????

Roland

Szybkie i profesjonalne wprowadzenie w arkana. Doskonały i konsekwentny styl zarządzania managerów. Zgrana drużyna. Warto tu być :-)

Jestem w firmie od maja i właśnie przeszedłem super szkolenie ,, Młode Wilki”. Pełen profesjonalizm ! Po takim szkoleniu jestem skazany na sukces ! Polecam każdemu kto chce sprzedawać pomagając innym.

Szkolenia na bardzo wysokim poziomie. Rozwijają indywidualnie i motywują do pracy.

Marzena.moch

Super współpraca.Profesjonslne szkolenia. Łącze przyjemne z pożytecznym, aż chce się pracować

marzena.moch

Super współpraca.Profesjonalne szkolenia. Łączę przyjemne z pożytecznym, aż chce się pracować ????

Miejsce gdzie każdy ma mnóstwo możliwości na rozwój pod okiem fachowców. Fajna, przyjazna atmosfera, ogrom pomocnych ludzi.Praca zdalna daje wiele możliwości na pogodzenie obowiązków zawodowych z życiem prywatnym. Polecam ludziom chcącym zmienić coś w swoim życiu zawodowym.

Wsparcie zespołu i kierownictwa.Możliwość rozwoju, dużo szkoleń bardzo duża wiedza.

@DSA.Investment.S.A.Wroclaw

Firma jest nowoczesna , stawia na dobry zespół. I ciągły rozwój @.DSA.Investment.S.A.Wroclaw.. Jako pracownik mam bezpłatny dostęp do szkoleń online. Nikt nas tu nie pogania.Pracujemy i cieszymy się, że jest fajnie. Dla mnie duży zysk, bo mogę pracować w domu.

W DSA jestem stosunkowo krótko, mimo to sam proces wdrożenia ,szkoleń i obserwacji jak postępuje się z pracownikiem i klientami pozwala mi na wystawienie bardzo wysokiej noty, zarówno jako pracodawcy,tak jak i firmie ,która jest bardzo profesjonalna w tym co robi????. To co mnie mega urzekło to fakt, że firma kieruje się dobrem klienta, a nie zasada brać wszystko co jest i nabijać hajs . Sprawy, które po analizie mają duże ryzyko są poprostu eliminowane i nikomu nie mydli się oczu,że będzie super tylko po to żeby zarobić. Proces wprowadzenia nowego pracownika jest bardzo skrupulatny, zadawanie pytań , dociekliwość jest bardzo mile widziana. Projekt MW, w którym miałam możliwość uczestniczyć bardzo otworzył mi głowę na różne możliwości sprzedażowe, które pokazują że uczciwość i transparentność popłaca ????‼️ z całego serducha POLECAM zarówno pracę jak i usługi firmy DSA INVESTMENT ????

Zostaw merytoryczną opinię o DSA Investment S.A. WROCŁAW - Wrocław

• Jak się pracuje w DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Zobacz opinie na temat firmy DSA Investment S.A. WROCŁAW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 198.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 194, z czego 189 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Kandydaci do pracy w DSA Investment S.A. WROCŁAW napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSA Investment S.A. WROCŁAW