DSA Investment S.A. WROCŁAW

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DSA Investment S.A. WROCŁAW

Sławomir Kościelniak

Świetna Firma, wspaniali ludzie, pełen profesjonalizm. Szczerze polecam.

Roman

Świetna firma ,kapitalna atmosfera, super podejście przełożonych dla każdego pracownika ,liczne szkolenia podnoszące wiedzę, mnóstwo wycieczek zagranicznych jako nagroda dla pracowników .Serdecznie polecam jak ktoś chce pomagać i szuka pracy na długie lata.

Małgorzata

Polecam definitywnie współpracę z GK Votum S.A. oraz spółką Dsa Investment ponieważ pracuję tu od początku i pomagam potrzebującym. Firma godna zaufania. Oferuje profesjonalne szkolenia, solidne narzędzia potrzebne do pracy z klientami oraz rzetelne i merytoryczne wsparcie współpracowników na każdym etapie. Zapraszam do współpracy bo warto zabezpieczyć swoją przyszłość i pomagać w tym innym. @Pracodawca

Zdzisław Stachowiak

To ogromna przyjemność pomagać ludziom w potrzebie . Tym bardziej jak robisz to przy pomocy takich profesjonalistów jacy są Dsa ????

Danuta

Współpracuję z grupą kapitałową od 18 lat.To zdecydowanie najlepszy okres mojej pracy zawodowej.DSA S.A daje niezwykłe możliwości rozwoju osobistego, szkolenia i zarządzanie na najwyższym poziomie.Gorąco polecam współpracę zarówno klientom jak i osobom poszukującym pracę w fantastycznej atmosferze, w projektach, które pomagają ludziom uwikłanym w kredyty.

Lidia

W kwietniu 2004 rozpoczęłam pracę w DSA i pracuję do dnia dzisiejszego , panuje tu wspaniała atmosfera, współpracuję z osobami na których zawsze można polegać, zwiedziliśmy razem bardzo piękne miejsca na świecie, co roku zwiedzamy inny kraj, możemy wspominać każdy wyjazd podczas wspólnych spotkań, gdyby nie DSA nie zwiedziła bym tak pięknych i ciekawych miejsc, polecam DSA i zapraszam do współpracy z nami.

Grzegorz

Polecam ,pracowałem w wielu miejscach, banku,urzedzie skrabowym , formie prywatnej ,ale współpraca z DSA i Votum jest bardzo klarowna i pozytywna. Życzyłbym każdemu takiego pracodawcy.

Łukasz Krent

Polecam jak najbardziej, nawet dla osób bez doświadczenia w sprzedaży. Wsparcie produktowe, merytoryczne, sprzedażowe na każdym kroku. Wprowadzenie pracownika ułożone perfekcyjnie. Polecam każdemu wziąć udział w szkoleniu Młode Wilki! W firmie nie ma parcia na sprzedaż. Kto chce zarobić będzie poprostu działał. Niesamowicie cieszę się, że tu trafilem bo czuje, że sie rozwijam. POLECAM!

Genowefa

Pracuję w tej firmie już 20 lat dzięki temu moje życie się bardzo zmieniło dzięki temu zwiedziłam wiele pięknych miejsc na świecie mam 71 lat i chciałabym być z tą firmą związana do końca mojego życia . Dziękuję za to też mojemu dyrektorowi Danielowi bo on mnie do tej firmy zwerbował

alicjawsze

Pełen profesjonalizm, terminowość, kontakt .Wygraliśmy sprawę jako frankowicze z Votum a teraz współpracujemy z @DSAINVESTMENT i pomagamy innym. Z całego serca polecam :)

Ilona

Naprawdę polecam!!! Jeszcze nigdy nie miałam tak doskonałego pracodawcy, bardzo klarowna rozmowa wstępna, warunki i szkolenia na mega wysokim poziomie, ogromna dawka motywacji do pracy:)

Bartłomiej Golba

Polecam

Tomasz

Szkolenie wprowadzające, wsparcie menadżera i projekty podnoszące twoje umiejętności. Polecam

Kasia B

Polecam @Pracodawca Od początku współpracy można liczyć na wsparcie przełożonych. Cała organizacja jest bardzo poukładana, wszyscy są bardzo zaangażowani. Wspaniała atmosfera, aż się chce pracować. Wynagrodzenie bardzo przyzwoite.

Wioletta

Uczciwa firma oferująca pracę z misją skutecznej, realnej pomocy finansowej. Jasne warunki współpracy w zależności od potrzeb i możliwości przedstawiciela. Pełne profesjonalne wsparcie we zdrożeniu. Przyjazna atmosfera i partnerskie relacje. Duży wachlarz szkoleń i możliwości rozwoju. A dla zaangażowanych możliwości zarobkowe - no limit!

Beata Dymek

Od niedawna jestem przedstawicielem DSA Investment w zakresie pomocy kredytobiorcom i polecam pracę w tej firmie ze względu na przejrzyste zasady współpracy, ogromne wsparcie I życzliwość w codziennej pracy, a także za regularne i wartościowe szkolenia.

@dsa

Bardzo dobry produkt dla klientów

PrzemekN

polecam DSA jako pracodawcę zarówno głównego jak i dodatkowego. Znajdziesz tu możliwość zarobienia pieniędzy przy jednoczesnej pomocy drugiemu.

Mariusz Ch.

Bardzo profesjonalna firma. Dba o każdy detal współpracy. Polecam

Kamil

Pracuję w DSA Investment S.A. od 2 miesięcy. Podobają mi się szkolenia które są dobrze opracowany, dzięki czemu wystarczy być zdyscyplinowanym i systematycznym aby osiągnąć sukces.

Zostaw merytoryczną opinię o DSA Investment S.A. WROCŁAW - Wrocław

• Jak się pracuje w DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Zobacz opinie na temat firmy DSA Investment S.A. WROCŁAW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 198.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 194, z czego 189 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Kandydaci do pracy w DSA Investment S.A. WROCŁAW napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSA Investment S.A. WROCŁAW