Opinie o Yazaki w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Yazaki. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Yazaki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yazaki w Mikołów

sendol

w......a mnie to ze takie drogie auta jak maserati ludzie zarabiają mniej niż Fiat.ludzie na Fiacie zarabiają dwu krotne a maserati takie drogie auta zarabiają tyle co kot napłakał to jest chore w tej firmie

@sendol

Maseratti to też Fiat. Poza tym pozostaje kwestia stanowiska, odpowiedzialności. Yazaki daje zatrudnienie, jest jednym z większych Pracodawców w Mikołowie. Zawsze można zatrudnić się w FCA

Ktoś
@Marek

(usunięte przez administratora) monterow traktuje a e tam jak smieci. Nie warto iść tam do pracy za takie marne grosze i dawać się poniżać.

@Marek

To, ze daje prace pozwala na to, ze dac sie ponizac? Cos Ci sie chyba pomylilo

członek włochaty

gdyby firma płaciła normalne wypłaty to każdy miałby oszczędności i sporo kursów a tak to zostaniecie żebrakami.

@członek włochaty

Ja jakos nie zostałam zebraczka, mimo ze pracowalam w Yazaki 12 lat

Pani Dorota

Proszę zrobić coś z panem Sylwestrem k który nie dba o kulturę osobistą i śmierdzi starym potem dziękuję pozdrawiam

pogromca
@Pani Dorota

A gdzie Sylwester pracuje

@pogromca

Na sprzątaniu proszę go zwolnić bo jak nie zgłaszam do inspekcji pracy dziękuję pozdrawiam

hmm
@Pani Dorota

Bardzo prosze zasugerować panu Sylwestowi zakup dezodorantu.

@hmm

Mogę powiedzieć kto ty bo zgłoszenie poszło do inspekcji pracy

Cóz to za cenzura usuwa komentarze, które nie zawierają wulgaryzmów ? Dopowiem więc że chodziło o napis przed obozem niemieckim. Może być cenzorze albo to też usuniesz ?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Yazaki? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mikołów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy OPERATORKA MASZYNY PAKUJĄCEJ
Job4You PL Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
SRW Sp. z o.o.
Monia

Ktoś pamięta Andzie z silnika właśnie ją poznałem zawsze dobrze mówiła na temat firmy.

Katarzyna M

Bardzo dobra jakość produktów.

Wiktor

@wrrr a to dostaliście odprawę przez grupowe zwolnienia tak?

@Wiktor

Tak

Ja dostalałam 43 tys odprawy także nie narzekam ciekawe w jakiej firmie prywaciarz by tyle dał...

@Kasia

ile lat miałaś przepracowane ??

@wrrr

9lat pracowałam

@Kasia

W tej odprawie jest już uwzględniona wypłatą za sierpień??

@Kasia

Jakie 43.000 zl odprawy? Bo chyba nie w kablach? I to po 9 latach. Ja po 12 latach pracy tam dostalam lacznie jakies 18.000

@Byla pracownica

Może dostałaś połowę, znajoma która została zwolniona mówiła że odprawę dostanie w dwóch ratach, a jeśli to jest całość to coś za mało dostałaś

@Byla pracownica

Po 12 latach pracy ponad 46 tyś a wypisałas o te dodatkowe 9 wypłat?

@Wrrr

Jakie 9 wypłat?

@Byla pracownica

wszyscy co zostali zwolnieni po postoju w ramach zwolnień grupowych

ciekawy

Czy Katarzyna N jest dalej liderka ?

Arczi

Nie kojarzę jej

Rani
@Arczi

Kto to?

Młoda Kasia N ze 157?

ciekawy
@Anonim

Tak. Czy ona jest dalej TL?

@ciekawy

Kasia już nie jest liderka, siedzi już długo w delegacji

::::::
@Anonim

A czemu nie jest liderem ?

@::::::

Ponieważ było za dużo ludzi a jak wiecie sypia się zwolnienia więc np nie są potrzebne 2 liderki na niektóre zmiany ino 1 :)Kasia była dobra liderka

@Anonim

Ta osoba byla dobra liderka? To kpina, czy zart? Tak zlej liderki jeszcze nie mialam. Ublizala ludziom, wtracala sie w Ich zycie prywatne

Aaa

Nie opłaca się zamykać zakład, przecież mamy zrost gospodarczy, chyba ze wielki kryzys (to nie znaczy ze przsłości nie będzie) szkoda tylko rodzin.

Dorota
@Aaa

A mógłbyś wyjaśnić, o jakiej sytuacji piszesz? Dlaczego Yazaki ma zostać zamknięte, skąd takie informacje? Wyjaśnij, jeśli możesz.

@Aaa

Taki wzrost gospodarczy, ze ludzi wyrzucaja z zakladu

@Dorota

Poniewaz ludzi od dłuższego czasu zwalniaja

Mała

Oczywiście masz tutaj we wszystkim rację ale(usunięte przez administratora) marne zarobki biorąc pod uwagę Mikołów a nawet cały powiat są powszechne wszędzie gdzie więc w okolicy mamy szukać nowej lepszej pracy skoro wszędzie jest właściwie tak samo a nic nowego nie powstaje? Ja podobnie jak ty straciłam zdrowie i zapał z podobnych powodów w jednym z okolicznych zakładów i jeszcze na koniec mi podziękowano po wielu latach pracy wykształcenie mam ale przeciętny pracodawca nie zwraca na nie uwagi czasami nawet woli zostawić sobie osoby po podstawówce. Obecnie jestem bezrobotna, szukam pracy ale różowo nie jest jeszcze tym bardziej teraz z powodu koronawirusa w okolicy nie ma nic a ja na dalekie dojazdy ze względów zdrowotnych i ze względu na połączenie nie mogę sobie pozwolic. Tyle u was pocieszające ze podobno jakieś lepsze odprawy dostaniecie.

hmm
@Mała

Ciekawe co było złego w tej wypowiedzi, którą usunięto ? Prawda boli

@Mała

Sa przyjecia w Chorzowie Batorym, ul. Niedzwiedziniec 10, w magazynach Aldi.

Pracownik roku

Witam . Zakład pracy totalne (usunięte przez administratora) Liderki się pruja na prawo i lewo myśla że są nie wiadomo kim. Kręcą tylkamj I szukają bolca. Kierownictwo tempe że szok. No nie każdy Ale dużo jest tempakow. Wyzysk. Raz zwalniają obiecują góry. Za tydzień dzwonia po ludzi. W tej firmie nigdy nie będzie dobrze.

@Pracownik roku

zwolniona osoba przyszła z spowrotem??

@wrrr

Pewnie, po wygranej sprawie sadowej o przywrocenie

anka

górnicy dostawali 40 tys odprawy 20 la temu t, wystarczało im na 2 lata, gdzie wy pracę znajdziecie, czeka was śmierć przez powieszenie.

@anka

Jak ktoś chce to pracę znajdzie mam wrażenie że masz jak najgorsze zdanie o osobach które pracują w Yazaki niczego im nie brakuje zapewniam cię także robotę też sobie znajdą

elka 123
@anka

pracy jest nadal sporo, kto chce ten znajdzie....trochę nie na miejscu porównywać sytuację na rynku pracy sprzed 20 -stu lat plus w tamtym czasie minimalna to było jakieś 700 złotych więc jeśli starczało im na 2 lata to chyba wydatki nieco wzrosły?

@elka 123

Praca jest tylko gdzie, Holandia praca w chłodni -25 stopni za 11 euro, Tychy praca za 18 brutto i co miesiąc przedłużana umowa, śmiech na sali większość i tak żadnej pracy nie znajdzie bo niby z czym ?

!!!

Zakład zwalnia 500 osób. To już koniec firmy. Tak piszą na stronie yazaki.

Kaśka
@!!!

Przeczytaj uważnie coś więcej niż sam nagłówek z wiadomości, zanim będziesz siać panikę! W zakładzie pracy mamy ponad 1000 osób, odchodzi połowa ludzi bo nie będziemy produkować dla Fiata 500. Reszta zostaje, Yazaki będzie rozwijać produkcję dla Maserati. Do tego Ci co odejdą dostaną kupę kasy, pomoc od Yazaki w znalezieniu pracy.

Askier
@Kaśka

Jaka kupa kasa? Co Ty bredzisz... Odstaw to co bierzesz

!!!
@Kaśka

Poza tym maserati też zlikwidują bo nie ma popytu na takie auta. Przypomnę że ktoś pisał że kontrakt na 500tke jest do końca tego roku i co już zwalniają bo się już kończy kontrakt a maserati też do końca roku mają kontrakt i wątpię by firma wygrała nowy projekt jak nikt nie kupuje takich samochodów.

@!!!

Poczytaj dobrze co piszesz na tej stronie a nie pisz bzdur

@!!!

Poczytaj dobrze a nie pisz bzdur

Mp
@!!!

We wrześniu miałabym 15 lat ,ale niestety nie doczekałam, w sierpniu padła 500 i tyle też osób, nie narzekalam, obskoczylam trochę działów o było ok,na delegacji w Bułgarii byłam i też nie narzekam kasa fajna była,no cóż mi jest żal że już tam nie pracuje ,

@Mp

15-lecie dostaniesz??

Axell Polska

Dzień dobry, poszukujemy pracowników do firmy w Rudzie Śląskiej (Ruda Południowa). Zapraszamy osoby, które po zwolnieniach w Yazaki będą poszukiwać pracy. podaję dane kontaktowe :) 509-662-098

Robolcop

Tak więc i akcja Sayonara w Yazaki trwa w najlepsze! W sumie chyba i lepiej dla nas! W sumie nadal nie ogarniam o co tak naprawdę chodziło w całej tej akcji (bo z mojej perspektywy wyglądało to komicznie) zwłaszcza ostatnie 3 tygodnie 1 tydzień "Na 500 Wiazki na wagę zlota!!! Więcej więcej!!!" 2 tydznie "Musimy zwolnić 160 osób!" 3 Tydzień... " podpisaliśmy porozumienie że 509 osób traci pracę!" Rozumiem dynamikę sytuacji ale po co kłamać? ????

Wrr

Dziś pierwsze zwolnienia ...niech ktoś napiszę co i jak

abcdef
@Wrr

Pracownikow poszukuje REWAG od zaraz. Jak toś szuka i nie może znaleźć, pracowników YAZUKI, i z innych zakładów w których przewidziano zwolnienia grupowe. Monterów, mechaników spawaczy, magazynierów itd. Zakład Produkcji i Naprawy Towarowego Taboru Kolejowego MYSZKÓW. Dojeżdżają tam ludzie z Zabrza Gliwic Sosnowca, także ja mogę polecić. www.rewag.com.pl

anka

uciekłam z tego kołchozu dawno temu , mam teraz pracę w Campegini , zostaje wam podnieść kwalifikację bo studia dla was za trudne.

Podobno Aptiv przejmuje waszą produkcje Fiata 500 czy wiecie coś na ten temat

@@
@1234

Tak to prawda firma przejmuje produkcję a to znaczy że dyrekcja okłamała pracowników i związkowców mówiąc że nie ma zamówień itd gdyby tak było to by inna firma by nie przejęła. To jest koniec zakładu tylko czekać aż maserati też zamkną i zamkną ten zakład bo do tego dyrekcja dąży. Tylko szkoda tych ludzi co dostaną wypowiedzenia.

Aaa

A jak cenzura taką mamy Polskie

Zostaw merytoryczną opinię o Yazaki - Mikołów

• Jak się pracuje w Yazaki?

Zobacz opinie na temat firmy Yazaki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yazaki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Yazaki