Opinie o Yazaki w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Yazaki. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Yazaki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yazaki w Mikołów

anka

Ludzie zastanówcie się 10 razy zanim tam zaniesiecie podanie. Szukają frajerów będziecie robić na 3 zmiany za najniższą krajową. Umowa na max 10 miesięcy, potem zostaniecie bez zasiłku.

Ilona

@pracownik, nie mógłbyś porozmawiać z pracodawcą o możliwości wzięcia urlopu wypoczynkowego we wcześniejszym terminie? Rozumiem, że jest to istotna kwestia dla Ciebie i prawdopodobnie Twojej rodziny, dlatego może warto ją poruszyć bezpośrednio w Yazaki?

Pracuje kilka lat w firmie pracować trzeba czasem jest ciężko i brakuje powietrza ale to idzie przeżyć najgorzej boli mnie podmiotowe traktowanie pracowników nie mamy nic do powiedzenia przegięciem jest urlop od 13 sierpnia nie każdego stać na urlop w ciepłych krajach a u nas to już jesień , to nie w porządku.

Ilona

Na stronie internetowej zauważyłam, że Yazaki umożliwia odbycie praktyk. Czy ktoś z Was współpracował z tą firmą w takim charakterze i mógłby się w związku z tym wypowiedzieć? W jakim obszarze tej firmy najczęściej organizowane są praktyki i jakie obowiązki należą do praktykanta? Jakie warunki zatrudnienia proponuje Yazaki na rozmowie kwalifikacyjnej kandydatom? Waszym zdaniem warto aplikować?

@Ilona

Pierwsze słyszę o praktykach

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Yazaki? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mikołów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy OPERATORKA MASZYNY PAKUJĄCEJ
Job4You PL Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
SRW Sp. z o.o.
Poszukująca

Witam, szukam kierowcy który jest u was odpowiedzialny za przewóz pracowników. Nie wiem czy nadal pracuje, ale jedyne co wiem to że mieszka w Mikołowie, ma żonę. I chyba nazywa się Zdzisław. Poszukuję go ponieważ jest zobowiązany do kilku rzeczy. Jakie kolwiek informacje (fb, numer telefonu) będą mile widziane. Sprawa pilna. Więc wybaczcie zawracanie głowy tutaj. Może znajdzie się dobra dusza która pomoże koleżance :)

@twardy Łukasz Jak lider moze oszukiwac z kasą? Gora przyznaje calkowita wyplate ,lider moze odebrac Ci premie jak na to zasluzyles albo jak miales l4 :) sie jest zlym pracownikiem to sie nie ma przedluzonej umowy chyba proste nie ? Wszystko zależy od tych w biurach .Zawsze mogles sie odwolac a nie teraz (usunięte przez administratora) Bylem juz pod kilkoma liderami i Basia to sam SKARB! Ogarnieta , kochana ,wszystko da sie z nią zalatwic i wkoncu 161 jAkoś ruszylo :> a jakby Wojtkowi. T dziala sie krzywda to mysle ze by sam to zgłosił, takze zajmnij sie tam lepiej szukaniem nowej pracy ???? powodzenia .

Twardy łukasz

Uwaga na basie lider oszukuje ludzi z pieniędzy i nienadaje się za lidera bo mnie zwolniła za pomoc koledze na linii maserati

@Twardy łukasz

Jak jesteś taki twardy to podaj swoje imię i nazwisko a nie zgrywać bohatera i po imieniu liderkę obrażać Jakbyś się nadawał to byś pracował dalej i umowę by ci Yazaki przedłużył zakład a nie liderka.Jak się nienadejesz to się weź za sprzątanie ulic a nieobrazanie liderow.Bo akurat Liderka jest (usunięte przez administratora) jakby nie ona to linia 161 była by dalej rozjebani.wiec jak masz rozum to pomysl co piszesz jak ktoś ma dwie lewe ręce to sie w (usunięte przez administratora) pokopej a nieobrazaj kogoś za swoje leserstwo.

@Twardy łukasz

Zwolniła Cie za pomoc ? Fajnie masz na_je_ba_ne w deklu, jak lider moze zwolnic wgl pracownika? Od tego jest biuro, lider moze nie byc za twoim przedluzeniem z jakiegos powodu ale decyzje i tak podejmuje kierownik wiec jezeli od lidera masz nie przedluzona to idziesz do zwiazkow czy do samego kierownika. Jezeli ci zalezy to sobie to zalatwisz. A tak apropo to lider nie wystawia negatywnej oponi pracownikowi z racji ze kogos np. Nie lubi. Wiec nie wygaduj glupot ze Baśka cie zwolnila i to w dodatku za pomoc bo nawet jako lider to nie ma takiego prawa. A ze potrafi krzyknac bo pracownicy je_bia buble no to akurat jest raczej na miejscu bo za wiazki spadające na czerwono głaskac po glowie nie bedzie. Baśka to dobry lider wiec nie pie___r/dol :)

@Pracownik 157

Zapomniałam dodać że żaden z liderów, kierowników itd.. nie ma wglądu do twojej je_ba_nej wyplaty i chodzby chcial to i tak nie ma jak cie oszukać na wyplacie bo to liczą w kadrach..;)

Wiesiek

Basia lider znęca sie Wojciechem T krzyczy po nim i go wyzywa od smarków na linii floor

@Wiesiek

Jakos pracuje obok na lini, na tej samej zmianie i nie widze ani nie slysze zeby Basia znecala sie nad "Wojciechem T" (kim kolwiek ty tam se jestes).

Nie polecam. Niskie stawki, nadmiar pracy. Jedynym atutem są ludzie którzy tam pracują. I mówię raczej o pracownikach równorzędnych bo każdy kto dostaje odrobinę władzy staje się tyranem.

maja

jak sie komus nie chce robic to zawsze beddzie narzekac.PROSTE. Ja pracuje i nie narzekam jest ciezko to fakt jak wszedzie, ludzie wkurzajacy ale nie chodzi sie do pracy dla ludzi ! zrob swoje wyjdz i nie marudz. a kasa... byla lepsza ale nie jest zła, jesli dla kogos 2tysiaki to dziadostwo to polecam isc do sklepiku ..

Nick2
@maja

Dodajmy ze 2 tysiaki brutto

Ewelina

Gdyby było źle to forum by wrzało. Od dawna nikt nie pisał to ewidentnie świadczy o spokojnej i dobrej pracy

Praca nie jest zła jak wszędzie trzeba pracować. Faktem jest to że wszytko zależy od ludzi od tego jaka panuje atmosfera. Jak ludzie zwracają się do siebie. Przyznaję że między nie którymi brakuje szacunku A przecież każdy na niego zasługuje. Nie którzy zachowują się jakby byli Bogami zwłaszcza dyrektorzy,kierownicy,liderzy którzy mimo wyższych stanowisk sa takimi samymi ludzmi jak MY!!!A traktują Nas jak tania siłę roboczą jak roboty którym można dokładać bez względu na to czy im się uda czy nie. Nie liczą się z Naszą opinią! Zmieniają coś by Nam ułatwić?!A zazwyczaj tylko pogarszają A dlaczego? Bo zostaje coś zmienione bez Naszej wiedzy.!Jeśli chodzi o zarobki nie jest najgorzej ale faktycznie ludzie którzy mają długi staż powyżej 5 lat powinny dużo więcej zarabiać ale jak widać nawet Ci u góry ich nie doceniają. Nie doceniają nikogo dla nich liczy się produkcja, zamówienie i klient a ludzie?!Osoby rządzące zacznijcie myśleć o ludziach pod Wam oni zasługują na lepsze warunki A przede wszystkim SZACUNEK NIE TYLKO OD WAS ALE OD OSOB RAZEM PRACUJACYCH TAKZE DLA NOWYCH!!!

na szczęście była pracownica

Serdecznie nie polecam tej firmy.Jeżeli jest możliwość to lepiej iść do innej pracy.To co się tam dzieje to jest patologia.Na szkoleniach trenerki mówią,że na spokojnie macie 3 miesiące na nauczenie się wszystkiego,że nikt nic wam nie może powiedzieć,poganiać,że możecie sobie robić swoim tempem.Kłamią,żebyście tylko z tamtąd nie uciekli z krzykiem już pierwszego dnia.Po tygodniu szkoleń zostajecie rzuceni na głęboką wodę i to jest bardzo mocne zderzenie z rzeczywistością.Masz zapie****ć ,nikogo nie interesuje to że jesteś nowy i nie odnajdujesz się,starzy pracownicy obgadują za plecami,zamiast podejść i powiedzieć wprost: to i to robisz źle,co jeszcze bardziej stresuje.Jak ktoś nie daje sobie rady i idzie z tym do lidera to on ma to w d***e,idzie do trenerek które zapewniały że z wszystkim można do nich przyjść,one też mają to gdzieś.Nie dziwi mnie taka rotacja pracowników,jeżeli nowy ma pracować za 2 osoby,bo inni sobie raczą nie przyjść do pracy,po czym po tych ośmiu godzinach ledwo się stoi na nogach i nie wie jak się nazywa z tego wykończenia.Jak powoli ktoś zaczyna się wyrabiać to dokładają,zwalają na nowego swoją robotę,żeby tylko się odciążyć,a nowy niech się tam zarobi na amen.I to nie jest tak,że komuś się nie chce się pracować,tylko jak się enty raz prosi o zmianę wiązki,która jest za ciężka jak dla nowego pracownika i słyszy się odmowę,to naprawdę ręce opadają.Może to też jest błąd kierownictwa,że traktuje się nowego,jak pełnowydajnościowego pracownika i oczekuje się od niego że przyjdzie pierwszego dnia i od razu wyrobi normę na zmianę.Jeśli ktoś ma możliwość, to niech sobie znajdzie inną pracę,w jakichś w miarę ludzkich warunkach,bo te pieniądze które tam płacą nie są warte tego,żeby tak niszczyć nerwy i ogólnie zdrowie.

Były

Czemu usunięto mój wpis komu się nie podobał ?Tak więc napisze jeszcze raz.Mobbing i jeszcze też mobbing.Nowi pracownicy nie mają czasu sie nauczyć a mają na to przecież trzy miesiące i powinni pracować w swoim tempie ,ale zapomnij że ktoś to respektuje zero szacunku od pracowników liderów a skończywszy na trenerach.Jak się nie podoba to się zwolnij!! Taka była odpowiedź trenerki jak ośmieliłam się poskarżyć na liderkę że mnie żle traktuje.Widocznie odpowiada im ciągła rotacja nabór szkolenia i tak w kółko.Łatwo się tam dostać bo potrzebują pracowników bez wykształcenia albo z niepełnym podstawowym ale to samo mówi za siebie odpowiada im taki pracownik który być może nie będzie miał wyjścia i się nie zwolni .Nie polecam!!!

Były

Olcia

Najgorszy zakład na Śląsku! Jeden wielki mobing nie tylko w śród liderów ale też między pracownikami!!! Psychika wysiada fizycznie tez ciężko za najniższą krajowa!! Masakra!! Lepiej sprzątać ulice niż tam trafić!!

niewazne

Jeden wielki syf. Pracowało się mi tam bardzo dobrze dopóki osoby które nagle zmieniły do mnie podejście nie zaczęły działać mi na nerwy i nastawiać liderki przeciwko mnie. Praca ciężka nie warta tych zarobków osobiście zarabiam po max 1800 zł. W pobliży jest kilka innych zakładów produkcyjnych w których oferują większą stawkę jak tutaj. W Yazaki dopiero po 10 latach pracy jest dodatek stażowy do stawki w wysokości 70 zł BRUTTO. To nie jest normalna praca tylko zapier.... za najniższą krajową. Nie raz trzeba pracować za 2 a i tak nic z tego się nie ma. Pracownicy z wysokim stażem pracy uważają się za Bóg wie kogo i myślą że są perfekcyjne z niektórymi osobami się w ogóle nie da pracować. Ja po roku czasu tam mam dosyć i żałuje że zdecydowałam się tam pracować teraz tylko próbuje się stamtąd uwolnić. Nie polecam tej pracy nikomu. Fakt, że żeby zacząć tam pracować wystarczy złożyć CV i praktycznie od razu dzwonią, ale lepiej się nad tą decyzją poważnie zastanowić.

narko

Obóz pracy

Chwileczka84

A są przyjęcia jako monter wiązek?

gego
@Chwileczka84

zawsze są , gdzie nie spojrzysz w necie tak ogłoszenia o pracy

pracować

Witam, podzielcie się opiniami o Yazaki Automotive Products w Mikołowe, jak wam się pracuje ? Powiem tak, norme trzeba zrobic, poza tym jest ok, pracownicy ok, liderzy ok, czasami posluchac trzeba ale jak to w kazdej pracy, ogolnie poecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Yazaki - Mikołów

• Jak się pracuje w Yazaki?

Zobacz opinie na temat firmy Yazaki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yazaki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Yazaki