Opinie o Yazaki w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Yazaki. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Yazaki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yazaki w Mikołów

Jak szefostwo w Yazaki traktuje ludzi?

Bdjska Nowy wpis

Czy są przyjęcie w yazaki ?

Ona Nowy wpis
@Bdjska

Zwolnienia

Xxx Nowy wpis

Czy nadal są postoje?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Yazaki?

Iza

Czy nadal są co miesieczne zwolnienia?

@Iza

Tak co miesiąc są zwolnienia

@Iza

Tak co miesiąc zwalniaja 27-29 osób

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Yazaki? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mikołów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy PRACOWNIK SORTOWNI PACZEK 35
Inwork Sp. z o.o.
logo firmy OPERATORKA MASZYNY PAKUJĄCEJ
Job4You PL Sp. z o.o.

Czy Yazaki zapewnia kartę multisportu?

ja zaki

Jazaki zapewnia wszystko. To firma idealna.

kocham yazaki

Bardzo dobra firma. wysokie wynagrodzenia, miła atmosfera, możliwość awansu. Nigdy jej nie opuszczę.

Szymon
@kocham yazaki

Pochwalisz się, ile zarabiasz i na jakim stanowisku? Może też się tu zgłoszę! No i czy te wysokie wynagrodzenia to w porównaniu do konkurencji?

to przykre, ale....

Niestety, zakład do zamknięcia. Zniszczony ciągle rosnącą presją płacową. I żądaniami nie wiadomo jakich zarobków.

to jo skowron
@to przykre, ale....

największymi cfelami w tej firmie sa dyrektorzy i skowron co dupi co popadnie i dalej ma stanowisko jakie ma,a ludzie na krajalni musza isc glosci ze ida sikac

anka
@to przykre, ale....

Taki zakład dawno temu powinien upaść. Trudno przeżyć za taką wypłatę, w obecnej pracy mam 450 zł więcej plus 50 zł oszczędności na dojazdach, każdy ma to na co się zgodził.

Nossolin

Puknij się w głowę ....

@to jo skowron

Znam jedna z orzegowa w okularach A.w komu ona daje?

Normalny pracownik
@anonymous

Każdy jest anonimowy bo robi pod siebie ale wymyslanie i oczernianie naj lepiej wychodzi nieznasz niepisz i nie wymyslaj histori.

@Normalny pracownik

Nikt tu nie zmysla ino mówi jak jest. Presja na pracownikach jest tak wysoka ze ludzie sie trzesą jak wiedza ze musza rozmawiac z kierownikiem...

Goscc

Skąd takie info ?

Monia
@anka

A jeśli można wiedzieć gdzie teraz pracujesz też na produkcji?

@to przykre, ale....

Sadzisz, ze ktos kto tu pracuje ileś lat, bedzie dymal za najnizsza krajowa?

@to przykre, ale....

TY sadzisz, ze pracownik z ilusletnim stazem pracy bedzie pracowal za ta sama stawke?

@to przykre, ale....

Sadzisz, ze ktos bedzie pracowac ciagle za te same pieniadze?

kiki

czy na dworcu firma jeszcze jest ? bo widzę szyld wipler

prawda

No cóż, wydawać by się mogło, ze osoby, które ominęły masowe zwolnienia to szczęściarze. Pracownicy, którzy zostali nie kombinowali, nie chodzili na L4, uczciwie wykonywali swoją pracę. I jaka spotkała ich nagroda? - Podpisanie aneksu, który zmniejszył wynagrodzenie o kilkaset złotych.

@prawda

Tez nie kombinowalam, nie chodzilam na l4, a i tak mnie zwolnili

@Byla pracownica

oni wogóle nie patrzyli na l-4 tylko kto był na 500 to do zwolnienia

Tak , pozbyli się takich (usunięte przez administratora) jak ty

twoja stara

jedna i ta sama wiadomość na stronach różnych firm

heh

Wyjątkowo pazerna i werdna firma

hej
@heh

Zbyt łagodnie powiedziane.

Ogier 22 cm

Kto zna Martusie z kompa ? Macie o niej jakieś info gdzie ona przyjmuje po godzinach? I za ile ?

LOLEK
@Ogier 22 cm

Widziałem ja kiedyś jak stała na francuskiej w kato. Ale z tego co wiem to bierze za godzinę 100 zł. A robi podobno wszystko co chcesz.

hehe
@LOLEK

wszystko ? hmmm sprawdze

Tak przeglądając opinie o firmach to yazaki ma jedne z najgorszych i w cale nie to nie dziwi.

Kati

Przyjmują przez agencję pracy dostałam telefon ofercie pracy myślę czy w ogóle iść

@Kati

Praca tylko na max 5 miesięcy bo niby duże zmówienia się szykują pod koniec roku nie będzie tyle pracy także nie będą potrzebować ludzi

Wypłaty coraz mniejsze. Wyzyskiwacze.

@ja

pracujecie cały miesiąc czy macie jakies postoje?

@wrrr

praca wre

Maniek

Ile na godzine zarabia monter?

@Maniek

Zbyt malo

Karolina Wandzik

Słyszałam ze firma przymierza się do ponownego otwarcia i będą szukać pracowników na produkcje. Jeśli to prawda to dobra wiadomosc Wiadomo czy przyjęcia będą pod firmę czy pod agencje?

Ona

skąd wiesz?

@wrrr

Bo widzialam ich ogloszenie

M&ms

Praca jak praca... Najwiekszym atutem tej firmy są pracownicy którzy niestety czasem muszą pracować na trzech stanowiskach co powinno się przekładać na ich zarobki a jest jak jest... Mimo wszystko pracuje tam jakiś czas i nie uważam żeby był to zły zakład złe jest czasem zarzadzanie no ale to w każdej firmie! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wieksza komunikatywność z pracownikami!

@M&ms

Atut to praca na 3 stanowiskach? Hmmm

prezerwatywa

To poczekaj a zobaczysz ,idż do jakiegokolwiek bloku socjalnego to zobaczysz jak pracują ,ale po pijaku w barłogu z opuszczonymi spodniami, tak teraz wygląda ich praca ,bezzębne menelice po czterdziestce nawet z brzuchami łażą nachlane.

Zostaw merytoryczną opinię o Yazaki - Mikołów

• Jak się pracuje w Yazaki?

Zobacz opinie na temat firmy Yazaki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yazaki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042