Opinie o Bonduelle w Gniewkowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bonduelle. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bonduelle o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bonduelle w Gniewkowo

pracownica

Niby tak ale jak 4 osoby z cięcia pójdą jednego dnia na urlop i co wtedy mocne spadki będą w produkcji i jeszcze ta premia selerowa.

nowy

a to prawda że w jednym dniu na jednej zmianie może wziąść urlop jedna osoba czy to regulamin czy zależy od majstrowej

Słyszałam, że tak źle jest na konserwie na zmianie C [usunięte przez moderatora] :) Prawda, że jest taka straszna??

no name

Ja pracowalem juz jeden sezon i nie mozna narzekac tylko mam jedno zastrzezenie jak mam ulop to chcialbym go wziac kiedy ja potrzebuje a nie kiedy [usunięte przez moderatora] sie podoba bo wiadomo kazdy z nas ma jakies sprawy to zalatwienia w dany dzień ale ogolnie mowic prac nie jest zla:):)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Bonduelle? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
paletyzacja

atmosfera,normalna. zalezy jaka brygada i kto w tym roku przyjdzie. jak w kazdym miejscu pracy i zakladzie nie zawsze jest rozowo. ale ogolnie jest ok,nie ma problemow,ewentualnie z jednostkami ktore stwarzaja jakies problemy albo nie chce sie im pracowac. jest dobrze

Co sądzicie o pracy na konserwie? Wybieram się na tegoroczny sezon i chciałabym poznać opinie. Jak atmosfera?

zgadzam się w 100% z fiki\'m. pisząc takie rzeczy jeden na drugiego tylko pokazujecie, jacy prymitywni i głupi ludzie pracują w naszym zakładzie. jak ci się nie podoba - to do domku. nikt nikogo na siłę nie trzyma.

nie,nie macie sie czego bac. To co wypisuja to sa zwykle bzdury ludzi,ktorym sie nie chce pracowac a chcieli by miec kokosy miesiecznie. jezeli ktos bedzie normalnie pracowac i kompetentnie wypelnial swoje obowiazki to nikt do nikogo nie bedzie mial do nikogo pretesji. pozdro

Pieczarka

Witam wszystkich pracujacych w Bonduelle.Szukam kontaktu z ludzni pracujacymi na produkcji. Ja tez pracuje w tej firmie tylko ze w Ruchocicach. Narazie jestesmy w nowej "smiesznej" sytuacji i nie bardzo wiemy co nas jeszcze czeka. Czy mamy sie bac biorac pod uwage te komentarze...???pozdrawiam

oj tam az tak nie narzekajcie:) ja juz mam trzecia umowe hehe

agent

każdy narzeka... każdemu coś lub ktoś się nie podoba. Cieszcie sie że macie prace i że nie musicie klęczeć z wyciagniętą ręką na królówce. Są o wiele gorsze miejsca pracy w których zarobki są jeszcze niższe. zresztą trzeba było sie uczyc a nie w szkołe kamieniami rzucać:) Bo najlepiej jest narzekac a pieniądze to byście chcieli żeby wam z nieba leciały. takie życie, bo jeśli nie jesteś magistrem inżynierem itp, to jak nie ukradniesz albo nie masz znajomości to sie nie dorobisz niczego poza garbem. a jeśli chodzi o nasz kochany zakład to najlepiej jest na chłodni :D pozdro dla chłopaków z koncówki ;)

bladyna

wlasnie a za caly miesiac sierpien dostali wyplaty 1100zl [usunięte przez moderatora]

seler

[usunięte przez moderatora] przestańcie wypisywać bzdury a to że mamy mieć tyle nocek to dzieki za współczucie ale dajemy i damy rade....

pracownica

Ja tylko współczuje tym z nocnej zmiany mają mieć 7 nocek pod rząd a ponoć nawet 9 ale co zrobić taka polityka zakładu

PRACOWNIK

Hola. Przestańcie narzekać. Zarobki wcale nie są złe. Cieszcie się że wogóle macie pracę. Ciężko o nią. Po pierwsze. Po drugie odczepcie się od laborantek i kontroli jakości. To też ludzie. Nie wykonują pracy fizycznej ale ale tez mają odpowiedzialną pracę. Po trzecie. Majstrowie odpowiadają za całą produkcję.Tacy mądrzy to zamiencie się z nimi. Jest ciężka praca. 7 dni pod rząd. Ale ważne że jest kasa, zajęcie itp. Pozdrowienia dla wszystkich pracowników i kolegów i koleżanek z pracy.

no tak to sie napracowalismy i po groszku zobaczymy co dalej jak wam sie pracowalo

sezon

a mi dali i kto tu ściemnia??

basia

nie licz na kokosy i tak ci tyle nie dadza to sciema zawsze tak bylo

hAHA

z tego co słyszałem to 8,25 zł jako pracownik Liniowy , a jako operator 8,85 zł

zainteresowany

Wie ktoś ile w tym roku płaci firma na godzinę pracownikowi na sezon?

Zostaw merytoryczną opinię o Bonduelle - Gniewkowo

• Jak się pracuje w Bonduelle?

Zobacz opinie na temat firmy Bonduelle tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bonduelle?

Bonduelle