Opinie o Arvex Grobelny Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Arvex Grobelny Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Arvex Grobelny Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arvex Grobelny Sp. z o.o. w Kraków

Prawda

Widać że ludzie na pewnych stołkach próbują ratować go work arwexu by potecjalni nowi pracownicy nie widzieli tych negatywnych komentarzy (które w 90% są prawda) komentarz jest jeden i przyszłościowy.. Ta firma nigdy nie będzie dobrze prosperowała bo prezez jak i syn mało mają człowieczeństwa w sobie..

Fa

Kiedy będą nowe szkolenia dla kadry menagerskiej? Brakuje mi spotkań przy tablicy ????.

Jak jest z pakietem medycznym w Arvex Grobelny Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Użytkownik

Ta firma jest zbyt biedna i upośledzona aby coś takiego zagwarantować pracownikowi.

Emilia
@Użytkownik

Skoro piszesz, że na pakiet medyczny nie ma co liczyć to może jest szansa na jakieś inne benefity dla pracownika? Dla wielu osób jest to ważna kwestia aby zostać w jakiś sposób docenionym przez pracodawcę takimi dodatkami.

Użytkownik
@Emilia

Nie nie można. Ale można liczyć na rozpadające się drabiny i na wypadek w pracy, jedyne na co możesz liczyć to na to że zrobisz sobie krzywdę albo dostaniesz wypowiedzenie o 15:55

Pa

Wszystkiego najlepszego Arvex. Mam nadzieję że w sądzie przegracie, bo przegięliście. I po pupie dostanie prezes z kierownikiem . Żeby sprzedać kolegę to wstyd. Gdzie ty masz honor?Czy ty w ogóle go masz?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Arvex Grobelny Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Ustawiacz Wtryskarek powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
CAS elita

Pozdro Tomek byłeś w porządku. Jestem legenda w tej firmie po tym jak pojechałem Tobiego. Pozdrowienia Magazyn!! Tylko APSy

Niech ktoś to zamknie

1/3 ludzi tam to cpuny!! W toalecie rozsypane resztki po proszkach niech policja się tym zajmie!

wedhqwihei

(usunięte przez administratora)nie polecam pracy w arvex , nie przedłużyi zer mną umowy tylko dlatego że mówiłem podniesonym głosemz nie polecam w tej firmie pracy, żenada magazyn, dzirawa podłoga, jeszce w dodatku czasem nie ma prądu

Czy marcin jest normalny?

Moim zdaniem nie.

Ble ble

Co można powiedzieć o tej firmie? Bardzo wiele, niestety więcej negatywnych opinii niż pozytywnych. Oprócz szczurów biegajacych po magazynie, ktore zajadaja się resztkami jedzenia. Bo pracownikowi nie chce się pójść do kosza na śmieci, woli wrzucić za regał. Mobing też tutaj robi dużo, jak poniżej w komentarzach Pan Marcin T. i Pan Robert G. Zwany Małpa lub dupobrodym, to najgorsze przykłady ludzi na stanowiskach. Pan Robert G. Jest tylko mocny w gębie, pokazuje jaki on jest świetny, ale jak jest problem to umywa ręce. Gdyby nie tatuś, to jedyne co by potrafił zrobić to ręka sobie....(pewnie się domyślacie co mam na myśli). Pan Marcin T. Stosuje Mobing, zrobisz 10 zleceń? To dostaniesz urlop, pójść do szefa i nagadac głupot? Nie ma problemu, odrazu leci. Kradzieże kawy, zebranie papierosów, kłamstwa, obiecywanie podwyżkę, których i tak nie załatwia. Ja nie wiem czy prezes jest jakiś ślepy i słucha tego gościa jak świnia grzmotu. Ten człowiek niszczy firmę od środka, wielu dobrych pracowników zostało zwolnionych przez tego człowieka. Ale i tak pewnie wyszli na lepsze. O ubraniach roboczych można zapomnieć, nie ma się zresztą co dziwić. Jak wybuchła pandemia to nie było płynu co dezynfekcji, masek, przylbic. Dopiero po jakimś czasie to zostało wprowadzone, ale co z tego jak pracownicy tego nie używali. Z resztą to jakaś propaganda, bo było 30min między zmianami i zero dezynfekcji stanowisk pracy. Magazyn wygląda jak barak, nie ma równej podłogi, są w nich dziury. Każdy doświadczony magazynier może się domyśleć, jak fajnie po takiej posadzce ciągnie się paletę które waży 600-800kg. Brak wiatraków jak jest upał, prąd drogi to nie ma :D Ale były, to trzeba przyznać. Były ale Pan Marcin T. Je wylanczal po złości, albo rzeczywiście o prąd chodziło :D Przerwa w firmie Arvex to 15min tak, że jedzenie na czas. Łatwo też w firmie o naganne, zwolnienie, nie dokładnie obliczona wypłatę, dywanik u Pana Roberta G. ( dobrze jest czasem posłuchać gościa który ma większą problemy psychiczne od Ciebie) (usunięte przez administratora)( czytaj pożycz papierosa, to zostaje) Brak sprawnych drabin, z jednej robi się dwie, to też jest świetna praktyka. W ostatnim czasie były parę wypadków w pracy, tak że można się domyślać jak tam jest wspaniale. Wózki czołowe ( widłowe) są tak dojechane, że nie wiadomo z której strony olej cieknie :D Pozytyw też są, jest papier toaletowy, elektryczna suszarka do rąk A nawet krzesla na jadalni, wypłata na czas, ale tak jak mówię nigdy nie wiesz jaka i ławka na palarni jest. Bo też jest palarnia, tylko daszku nie ma. Więc papierosek na deszczu odpada. To by było na tyle, z całego serca nie polecam pracy w firmie Arvex. No chyba, że jesteś desperatem...

abcd

Witam, pytanko odnośnie stawek na magazynie: Na jakim +/- poziomie one obecnie się plasują? Czy kwota rzędu 2600 PLN netto jest realna? (A przy ewentualnej możliwości pracy w soboty nieco więcej, rzecz jasna)? Pozdrawiam :)

Pieniądze
@abcd

Radzę liczyć zawsze wypłatę co do grosza! Wiele razy już wielu osoba ona się nie zgadzała!! Tutaj na każdy grosz Ci patrzą i nic nie dostaniesz więcej od pracodawcy. W biedronce czy Lidl więcej człowiek zarobi plus jeszcze mam mnóstwo benifitow. Nie polecam pracy w firmie Arvex

Życie na minusie
@abcd

Tutaj od lat wielu zarobki się je podniosły a teraz przez wirusa musimy Bogu dziękować ze w arwexie pracować możemy

jacek

Widziałem oferte pracy na stanowisku magazynier czy jest to praca zmianowa ?

Magazynier
@jacek

Tak aktualnie praca jest na dwie zmiany 6-14 , 14-22

Kmwtw

Dobrze ze dostałem zwolniony z tej pracy bo od tamtej pory kariera zawodowa idzie tylko w górę. W tej firmie mój poziom zawodowy nie wzrosł o nic mimo pół roku przepracowanego. Kończąc z arwexem spełniłem swój sen o pracy na magazynie. Pozdrawiam cale szefostwo bez nich nie osiągnąłbym tego co Mam teraz. Bhp zastawia wiele do życzenia. Polecałbym sprawdzić czy ktoś nie pracuje przypadkiem na czarno.

Co racja to racja
@Kmwtw

W firmie tylko cały czas (usunięte przez administratora)ludzi o wszystko przez problemy finansowe które firma niestety ma. Polecam obok mag Krak wznowiony nabór jest i warunki nie tak ja w arwexie na poziomie minusowym

PH

Witam czytelników. Od pewnego czasu obserwuję zmagania osób które mają wielką ochotę przekazać niezliczoną ilość kompletnych bzdur jakie w ich oczach pojawiają się każdego dnia w firmie w której ci jak wspaniali pracownicy pracują.Powinniście się wstydzić za każde słowo jakie wpisaliście w opinie o firmie która was karmi,jesteście najgorszą jakością pracownika bo robicie po pierwsze przykrość osobom które tam pracują i muszą się z wami męczyć,s r a. c i .e na firmę w której pracujecie więc każdym wpisem obrażacie również siebie ale taką świadomość już chyba macie,brak wam mózgu,jesteście słabi i chyba niedorozwinięci pisząc takie bzdury,sami sobie robicie pod górę,najlepszym wyjściem dla was jest grupowe zwolnienie się z pracy,jesteście zbędni i niepotrzebni,każda osoba która po tym wpisie zrobi kolejny musi sobie powiedzieć w tajemnicy że jest (usunięte przez administratora) do potęgi,ale w sumie wszyscy wiemy kto tutaj robi wpisy więc jutro będziemy wiedzieć kto jest do potęgi. Koniec pisania bo nie mam ochoty z wami gadać,DO ROBOTY I PAMIĘTAJCIE ,,,,, DO POTĘGI,,,, dla wielu z was to zaszczyt słabiaki ha ha ha

Prezes sztuczny mezczymza
@PH

(usunięte przez administratora) to jest prezes jaki i syn co raz w roku przyjdą paczki przynieść.. Jacy własciciele taka firma więc już zawsze będzie od (usunięte przez administratora) strony A ty małpa patrz na ludzi jak na ludzi a nie zawsze z poziomu wyżej bo tylko wtrj firmie jesteś o jakiś poziom tylko wyżej

Kainie
@Prezes sztuczny mezczymza

Ahhh te dupy

wypowiedzonko

Pretensje o wszystko,wszystko źle,wszystko niedobrze,myślą że nowi pracownicy będą lepsi od starych,zwalnianych. Tylko dlaczego Pan Marcin,który stworzył obecny twór na magazynie i obecną bylejakość dalej piastuje stanowisko? Od dawna obiecanki gruszek na wierzbie,a jak jest każdy widzi,nie zmieniło się NIC,nic co poprawiło jakość pracy,nic co utrudnia prace na magazynie pracownikom,nic konkretnego nie udało się zmienić tylko jakieś śmieszne,kosmetyczne popraweczki,więc gdzie tu ta hucznie zapowiadana zmiana na lepsze? Zatrudnianie dużej ilości nowych pracowników,którym trzeba płacić gdzie wiadomo mało kto zostanie na dłużej zamiast wydać 2-3% tego miesięcznie na obecnych,którym zależy na pracy,zależy na zmianie,starającym się i wynagrodzić ich trochę lepiej? Nie,przecież jest kryzys,wirus,nie ma pracy na rynku,trzeba dziękować za pracę według "góry". Kryzys,który firmę w żaden sposób nie dotknął,teraz najbliższe kilka lat będzie mydlenie oczu o kryzysie w 2020 roku.

Jaka jest kultura pracy w Arvex Grobelny Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Marcin :)

Kultura pracy jest jaka jest. Człowiek który kreuje się na kierownika, chodzi i płacze że się na niego pisze. A zachowuje się tak jak się zachowuje. Został pośmiewiskiem całej firmy i pytanie czy taki nieudacznik będzie jeszcze długo nas terroryzowac? Dress code jest zapraszamy do oglądania.

Zbyszko - 3cytryny
@Marcin :)

Zbysiu dobrze ze ty taki święty jest.. 4 litery nieźle też Ci obgadują I typie przestań kraść żarty Strasburgerowi

...
@Zbyszko - 3cytryny

Jak jestes taki cwany to wypowiedz się w pracy co sądzisz na ten temat. Odczuwam wrażenie, że większosc osób tutaj piszących to osoby, które w pracy są niezbyt rozmowni i czekają tylko by wrocic do anonimowego świata w internecie i wylac swoje żale.

Maniplulacja

widać że arvex przejął goworka

wkng

Jurek, jak ci idzie sprzedaż towaru bez aprobaty technicznej?

siole konfident

Nic dodać, nic ująć. Jak w opisie.

Pracus

Zwolnienia ludzi co nic nie robią rozumiem, ale zatrudnianie starych osób na ten magazyn?! Nie wiem czy byliście w środku ale na każdy regał trzeba się wspinać bo drabin nie ma a jak już są to wejście na nie zagraża życiu takie zmiany że będzie 5 palet i 10 pączek wychodzić w jeden dzień

Coś tutaj ucichło. Czy jest już tak wspaniale w firmie arvex? Przedstawiciele nie jeżdżą zarażać się od klientów, a magazyn jest uczciwie wynagradzany?

XyZ
@Zainteresowany

Przedstawiciele cały czas jeżdżą po sklepach jako jedyna firma z branży i są z nich wyganiani, narażają się żeby pokazać jacy to oni kozaki gdzie wszystkie cywilizowane firmy pracują z domu zobaczymy jak się któryś zarazi co wtedy będzie jak wszystkich jego klientów wrzucą na kwarantanne dzięki firmie Arvex. Tak to jest jak się ludzi nie szanuje.

Alex
@XyZ

Swiete slowa....

z brudnymi 4 literami

papier w kiblu sie skończył.. ktoś pomzoze napełni?

Zostaw merytoryczną opinię o Arvex Grobelny Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Arvex Grobelny Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arvex Grobelny Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arvex Grobelny Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Arvex Grobelny Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 152 ocen.
  • Makuszyńskiego 4
    30-969 Kraków

Arvex Grobelny Sp. z o.o.