Opinie o usługi spawalnicze Tomasz.Petrykowski w Płock

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy usługi spawalnicze Tomasz.Petrykowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie usługi spawalnicze Tomasz.Petrykowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o usługi spawalnicze Tomasz.Petrykowski w Płock

wwwwww

pracowałem przez u niego pieniadze byly na czas praca byla w delegacji kwatera bardzo wporzadku lecz obiecywano prace na LATA a praca bylo na 2-3 tyg .(usunięte przez administratora) ciekawe jak wy byscie postepowali majac taka firme :D

adaś

skonczylem ostatnio kurs spawania - poszukuje pracy orientujecie sie moze czy tutaj jest szansa na zalapanie sie do rpacy czy trzeba najpeirw za darmo pracowac zeby nabrac wprawy zeby dopiero sie brac za porzadna robote. chcialbym sie doweidziec czegos na temat pracy jesli sa osoby ktore cos wiedza cos na ten temat.

szczur

PRACUJE U NIEGO W SOCHACZEWIE JAKO MONTER NAPRAWDĘ ZA ZAJEBISTE PIENIĄDZE KTÓRE SĄ WYPŁACANE PRZED CZASEM ZALICZKI NA ZAWOŁANIE CO NIERAZ JESZCZE NIE KTÓRYM DO DOMU PODWOZI (usunięte przez administratora) GODNY POLECENIA.

SIWY

JESTEM SPAWACZEM PRACOWAŁEM U TEGO PANA W POLICACH OPRÓCZ MNIE JESZCZE BYŁO 9 OSÓB .NAPRAWDĘ FIRMA PIERWSZA LIGA POLECAM KAŻDEMU SPAWACZOWI (usunięte przez administratora)

Anty wazelina .
@SIWY

Tak tak pamiętam Cię lizusie i ciągłe problemy z samochodem i te 300 zł ubezpieczenie .

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie usługi spawalnicze Tomasz.Petrykowski? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
ŁYSY

JA POPIERAM TYCH LUDZI Z DOBRĄ OPINIĄ (usunięte przez administratora)PONIEWAŻ JA TEŻ PRACOWAŁEM NIE DŁUGO I NIGDY NIE MIAŁEM ŻADNYCH PROBLEMÓW I NIE MOGĘ POWIEDZIEĆ NIC ZŁEGO NA TEN TEMAT .FACET JEST PO PROSTU SUPER UCZCIWY.

KITEK

PRACOWAŁEM U PETRYKOWSKIEGO OKOŁO 3 M-CY NA WŁOCŁAWKU OPRÓCZ MNIE MIAŁ JESZCZE OKOŁO 100 LUDZI I NIGDY NIE BYŁO PROBLEMÓW Z PIENIĘDZMI .LUDZIE NIE SŁUCHAJCIE TAKICH GŁUPOT BO NIEKTÓRZY TO Z ZAZDROŚCI WYPISUJĄ BZDURY.

mati

JA TAKŻE PRACUJE (usunięte przez administratora) JUŻ PONAD 2 LATA I NIGDY NIE BYŁO PROBLEMÓW CZY Z ZALICZKĄ CZY Z WYPŁATĄ ZAWSZE BYŁA NA CZAS ALBO PRZED CZASEM A TE BZDURY CO WYPISUJĄ TO ZAPEWNE KONKURENCJA.

mirek

PRACUJE U PANA (usunięte przez administratora) JUŻ 3 LATA JESTEM JUŻ NA 6 BUDOWIE I NIE SPOTKAŁEM SIĘ Z TAKĄ OPINIĄ ŻEBY KOMUŚ NIE WYPŁACIŁ PIENIĘDZY.POLECAM TEGO PRACODAWCĘ BO JEST GODNY ZAUFANIA.

Jaro

Pracowałem u niego jakiś czas temu i teraz z powrotem wróciłem ,facet jest w porządku pieniądze wypłaca tak jak się umawia i wszystkie co do grosza. Mnie się nie zdarzyło żeby mi nie wypłacił.

Daniel

PRACUJE 8 MIESIECY (usunięte przez administratora) MAM DO POWIEDZENIA TYLE ZE TE NEGATYWNE OPINIE NA JEGO TEMAT I JEGO FIRMY TO BZDURY. PIENIADZE SA ZAWSZE NA CZAS A NAWET WCZESNIEJ. A CI LUDZIE CO PISZA JAKIES BZDURY (usunięte przez administratora) KAZDY WIE ZA CO PRACUJE I NA JAKICH WARUNKACH WIEC OGARNIJCIE SIE LUDZIE I NIE PSUJCIE KOMUS REPUTACI

Artur

Ja mam bardzo dobre zdanie,jest to jeden z najlepszych pracodawców na Płocku,który zapewnia dobre warunki pracy,daje dobre stawki na godzinę.Co mogę powiedzieć to pan(usunięte przez administratora) jest osobą bardzo wypłacalną, jeszcze się nie zdarzyło żeby nie było pensji bo wypłata jest na czas,Jest to moje ZDANIE!!!

Dawid

PRACUJE U (usunięte przez administratora) 11 MIESIĘCY CO MIESIĄC WYPŁATA JEST NA CZAS CZĘSTO WCZESNIEJ . PIENIADZE NA KTÓRE SIE UMAWIAM I NIE TYLKO JA BO OKOŁO 30 OSÓB Z KTÓRYMI PRACUJE U (usunięte przez administratora)MA TAKIE NA JAKIE SIE UMAWIA . DBA O PRACOWNIKA JEŻELI SIE KOŃCZY JEDNA ROBOTA ZARAZ ZAŁTAWIA INNA PRACE I NIE ZOSTAWIA LUDZI NA LODZIE PRACODAWCA GODNY POLECENIA . (usunięte przez administratora)

Mąż Ewy

Witam.Pracuje u (usunięte przez administratora)niedługo.Napisze krótko,z wypłatami kasy nie miałem problemu.Chciałeś zaliczkę(choć nie brałem)nie było problemu.No tak w czerwcu spóźnił się jeden dzień ale o tym wszystkich powiadomił.Miał chłop trochę problemów ale czuję wyszedł na prostą.Tylu nas pracowało i w zasadzie było ok.A te żale które tu są napisane to grubymi nićmi szyte.Przecież każdy wiedział na jakich zasadach pracuje.I jeszcze ta zazdrość o ten nowy wózek.Hahahahaha.Reasumując,kasa była na czas,ubrania robocze ok,zaliczki też.Czyli można nam pozazdrościć.A Izotechnik to nie sielanka,i tak wielu dopiero tam nauczyło się roboty.

Piotrek S.
@Mąż Ewy

A za ten rozbity samochód ile Cie skasował ?

nowy

Co powiecie o tej firmie?? potrzebuje wiarygodnej opinii !

Witam jestem Piotr, facet jest wporządku ,wypłaca normalnie pieniądze,polecam kazdemu taki pracodwaca to skarb . kocham Cie Tomek:*

Witam wszystkich życze wam powodzenia w tej firmie Właśćciel to [usunięte przez admina] ładnie gada ale przez tel. jak przyjmuje a póżniej problemy sie zaczynają z pracą jej godz itd Nie mówie o końcowym wynagrodzeniu bo pieniędzy raczej nie zobaczycie. Nie polecam naprawde robiłem to wiem nie pieniądze a ubranie robocze dostaniecie z płocka z giełdy hehehe omijać te szambo z daleka pozdrawiam

Artur

stara spiewka niby pokrzywdzonego pracodawcy oj jak mu ciezko

usługi spawalnicze

Witam nazywam się Tomasz Petrykowski! tych dwóch panów którzy mnie opisują: to nabrali zaliczek ,płaciłem za kwaterę ,zwracałem koszty ich dojazdu do domu za każdym razem jeszcze odwiozłem ich pod pracę nic mi nie mówiąc poszli tylko do szatni i się zmyli z pracy .Myślałem ze to są ludzie porządni a jednak sie myliłem...wypłaty mieli do 15-go każdego miesiąca.

spawacze.dolnyslask

Uwaga nie wypłaca pieniędzy mi i koledze nie wypłacił łącznie 4000tyś innych też nie wypłacił boi się tylko swoich z okolic Płocka .Byliśmy u niego na 2 kontraktach miały być super warunki mieszkaniowe spaliśmy na materacach bez poduszek pościeli parodia a na koniec nie wypłacił nam pieniędzy. 10lat jeżdżę po kontraktach i takiego (usunięte przez administratora)nie było nigdzie.Tym gościem powinien zająć się państwowa inspekcja pracy i urząd skarbowy ludzie pracują po12godz a on daje umowy śmieciowe na 300zł na które trzeba jeszcze czekać.

@spawacze.dolnyslask

Tak zgadza się wszystko ten pracodawca to oszust i kłamca nic dodać i ująć !

Zostaw merytoryczną opinię o usługi spawalnicze Tomasz.Petrykowski - Płock

usługi spawalnicze Tomasz.Petrykowski
2.2/5 Na podstawie 52 ocen.
  • ul. Piwna 8
    09-402 Płock