Opinie o Seriusz Sp. z o o w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Seriusz Sp. z o o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Seriusz Sp. z o o o rekrutacji.

Branże: Agencje nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Seriusz Sp. z o o w Bielsko-Biała

serek

Proszę wszystkich narzekających i chwalących o sprecyzowanie o jakiej pracy w tej firmie mówią czy o stanowisku kierowca czy przedstawiciel. Ja tam się bujam jako kierowca już rok i nie mam nic do zarzucenia tej firmie. Pozdrawiam.

TC

Wyjasnimy wszystko i karaniu zaniedbänia. :)

NIE POLECAM

Pracowałem kilka miesięcy w tym czymś.Co chwile jakieś oszustwo najpierw przedstawiaja ci zasady premiowania a po miesiącu je zmieniaja po to aby ci nie zaplacic albo uzalezniaja premie od wciskania klientom dziadowskiego drogiego niemieckiego sera.Jacyś szaleni ludzie zarządzają tą firmą,polka udająca niemkę która krzyczy na rozmowie kwalifikacyjnej i obiecuje niestworzone rzeczy, i przybity dyrektor i do tego przerażeni pracownicy.Uwolniłem się z tego bajzlu i teraz widzę co to za licha firemka. Jezeli przydazy ci sie choroba i pojdziesz na L4 to napewno dlugo nie popracujesz od razu wylecisz pod byle pozorem. Podczas rozmowy obiecają cuda z których się wycofują.Wiem ze osoby z którymi pracowałem myślą podobnie odwagi jestście fachowcami duzo się od was nauczyłem, spokojnie zanjdziecie pracę w normalnej firmie.Uprzedzając obazliwe wpisy pod moim adresem informuję że nie miałem żadnych zatargów z przełozonymi nie zostałem zwolniony i starałem się napisac to co myslę i co zaobserwowałem podczas mojej pracy. I jeszcze słówko do Soczo i otto i StTt czyli jednej osoby!! śmierdzi na odległosc ze jesteś jakimś firmowym szpiclem ktory szuka haków na pracowników albo zatrudnionym pijarowcem dbajacym o nadwontlony wizerunek tej firemki.Forum jest po to aby wyrazac SWOJE opinie nawet jak to się firmie niepodoba. Sajonara Amigos

nie zgadzam się

Właśnie od tego jest to forum, żeby dowiedzieć się prawdy więc fajnie, że chłopak napisał. Byłem w tej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej. Była prowadzona w bardzo nieprofesjonalny sposób, ale ok, zdarza się, nie będę się czepiać. Znam opinie klientów Seriusza i niestety produkty (nie wszystkie) gówniane, przedstawiciele niestety porażka totalna, logistyka żenada. Nie wiem, może coś się zmieniło, ale takich opinii słyszałem wiele. Dlatego nie zdecydowałem się na zmianę pracy.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Seriusz Sp. z o o.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
StTt

Witam szanowny kolego Szraczek. Widać, że masz jakieś osobiste zatargi z firmą i najwidoczniej nie odpowiada Ci praca. Proponuję abyś się podpisał swoim nazwiskiem a nie pisał swoją opinie i zastawiał się że wiesz to od kierowców z Poznania. Nie wszyscy szukają kłopotów. Jeśli jesteś niezadowolony z zarobków i uważasz ze Cię dyskryminują to najlepiej dla Ciebie jak poszukasz innej pracy a jeśli nie możesz to narzekaj sobie w domu bo wygląda to tak jakbyś pisał tu w imieniu innych kierowców. A z „kolesiem” którego opisaleś to może wyjaśnij sobie sprawę osobiście bo jeśli dopłacasz mu do samolotu i hotelu to coś jest nie tak. U nas jak jest jakiś problem z oddziałem seriusza to każą zawsze dzwonić do niego i jakoś zawsze wszystko jest zorganizowane. Czasem nie rozumiem skąd problem i dlaczego tak trzeba to rozwiaząć ale podobno niemcy tak chcą to tak ma być. I chyba nie jest to mniejsce gdzie powinieneś pisać jak Ci jest źle. Tomek jeśli zastanawiasz się czy iść na rozmowę to chyba lepiej zaryzykować i się przekonać.

Otto

Do Szraczek a może sraczki? Nie jaram, nikt mi nic nie kazał tak jestem miły i kompetentny.Atmosferę tworzą sami pracownicy więc jeżeli pretensję to do siebie!Jeżeli nie podobają ci się zarobki to nikt cię nie trzyma droga wolna. Wam kierowcą to zawsze jest źle albo za dużo pracy albo za mało i tak w kółko jak stare przekupki.Ciekawe czy zgłaszałeś komuś problem braku odzieży?Chyba od razu poszedłeś do PIP zobaczysz narobisz sobie i firmie kłopotów. Ta dziewczyna to jak byś nie wiedział od niedawna twoja szefowa bardzo miła i kompetentna.Robi porządek po starym właścicielu który wiadomo co po sobie zostawił.Ten "koleś" jak piszesz może i nie jest sympatyczny może momentami odpychający ale taką ma naturę to nie jego wina ,a czy kompetentny to chyba wiedzą jego szefowie. To tez jest moja osobista opinia. Firmę oceniam na mocną czwórkę z tendencja wzrostową.

szraczek

Otto Nigdy nie bawiłem się w jakieś pisanie w internecie ale twój wpis mnie powalił. są 3 możliwości albo byłeś najarany albo ktoś ci kazał albo ci mili i kompetentni sami zaczeli o sobie pisać.miłą i rodzinną atmosferę to mam jak sobie puszcze bąka w kabinie a tak naprawdę to nic takiego w firmie nie wystepuje jest nerwówka wszyscy na siebie warczą i podejzewają się na wzajem. Kompetentni? ciekawe rozwala mnie ten koleś który przylatuje samolocikiem i rozbija się po drogich chotelach za nasze pieniądze.jego kompetencje miałem okazję poznać jak zadałem mu pytanie i jaką usłyszałem odpowiedz myślałem ze padne ze smiechu on się na niczym nie zna nie wejdzie do chłodni bo albo jest chory albo nie ma ciepłych ciuchów najwazniejsze sa dla niego jakieś reejestry.Chłopaki z Poznania mówili że z niego wielki fachowiec ,ze jak ich dyspozytor idzie na urlop to musi go jakiś kierowca zastąpić bo koleś niepotrafi wypuścic w trasę 4 samochodów pytanie skąd Niemcy go wytrzasneli i czy ktoś go sprawdzał.Co do tej dziewczyny to nie wiem czy jest kompetentna czy nie musi ktoś inny się wypowiedzieć. Miało być super a jest jak zawsze okazało się ze jak nie wyjeżdzisz 100 nadgodzin to gówno zarobisz i w dodatku nowozatrudniani zarabiaja wicej niż starzy pracownicy. Rozmawiałem z chłopakami z Poznania oni byli na szkoleniu w Nieczech i mówią że tam pracownicy w 1 dniu pracy dostają ciuchy a unas czeka sie nawet 6 miesięcy.Zadzwoniłem do PIP i gościu powiedział mi że w Polsce też jest takie prawo i że jeżeli nie dostajemy ciuchów to jest dyskryminacja i możemy to zgłosić i dostaniemy odszkodowanie za prace we własnych ciuchach. oceniam tą firmę na 3 w skali od 1do 6.Jak ktoś ma wybór i może pracowac w polskiej firmie to myślę ze warto może bedzie trochę biedniej ala chociaż nikt cię nie będzie dyskryminował.Ciekawe czy właściciele z Niemiec wiedza co tu się wyprawia. To jest moja opinia i nie chcę aby zaraz posypały się gromy że jetem taki czy owaki kazdy ma prawo napisać co myśli jak ktoś uważa inaczej to chętnie poczytam.

Otto

Firma nazywa sie juz Seriusz Chefs Culinar i jest filią Niemieckiej firmy. Bardzo sobię chwalę pracę w tej firmie jest miła rodzinna atmosfera. Kompetentni i mili ludzie przysłani z centrali z Niemiec szczególnie pani AG która wysłucha i doradzi.Bardzo polecam pracę w tej firmie smiłao składajcie swoje CV.

Tak

Tak oczywiście

Robby

Idę na rozmowę do Seriusza Chefs Culinar w Warszawie i po opiniach zaczynam wątpić czy nie zrezygnować... Możecie coś więcej napisać? Jak tam jest?

Ja Serek Bierek

kumpel widać że zazdrość Cię zżera :-) masz niestety nico przestarzałe informacje... to już nie Seriusz Sp. z o.o. a Seriusz Chefs Culinar Sp. z o.o. wystarczy troszkę poczytać więcej na ten temat w necie a nie siać dziwne teorie...

kumpel

dajcie sobie spokój z seriuszem, kiedyś z oddziału w bielskiej wyjeżdzało codziennie 12 busów w trase, na wszystkich oddziałach mają raptem 20 kilka aut, piłe zamknęli, wrocław leży i kwiczy, konkurencja punktuje ich pizzeria po pizzerii, kwestia czasu zeby zamkneli wrocław. ale tak to jest jak nie kontroluje sie kosztów w efekcie czego doprowadza do rozpie rdolenia przeogromnego kapitału i możliwosci, kiedyś mieli monopol, teraz są na równi pochyłej w dół, dajcie sobie spokój

lysy
@kumpel

Hej kumpel jutro ide na rozmowe do oddzialu w bielsku dac sobie spokoj czy zaryzykowac?stanowisko kierowca

ciekawy

Szukają nowych na ph, na czym polega ta praca?dużo trzeba jeździć?ile godz.trzeba pracować itp???ile się zarabia????

pilanin

ja tam pracowałem 15 miesięcy chciałeś coś zarobic trzeba było dużo jeżdzić dalej bym pracował ale zlikwidowali oddział piła.Ja nie narzekałem na prace nowy kierownik był super stary do niczego

przedstawiciel pracuje od 7 do 21 satndard, czasem zdarzało sie wracać 23.30 :) ale to nikogo nie obchodzi, (usunięte przez administratora) po przepracowaniu 256godz pensja 2300 - 2600 w porywach :) powodzenia

Ciekawski

Witam Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi jakie są zarobki przedstawiciela handlowego w tej firmie? i jak wygląda dzień pracy? w sensie czy jest to 10h czy tyranina od 6 do 22?? Z góry dzięki

nowy

Witam, pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Przedstawiciela Handlowego na Warszawę. Czy mógłby ktoś napisać jak się pracuje w tej firmie, jakie są warunki pracy, socjal, jakie auto, przełożeni, itp. Pozdro.

Stanlej

Kolego to są właśnie realia tej firmy. Nikt nic nie wie, rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzają przypadkowe osoby, ogólna zasada jaka panuje to "co złego to nie ja".... Jak nie oddzwonili do Ciebie, to znaczy że Bóg nad Tobą czuwa i chce Cię oszczędzić... Szukaj czegokolwiek co się SERIUSZ nie nazywa, bo amatorka na najwyższym poziomie

sierra

Czy ktoś może mi powiedzieć o co chodzi w tym seriuszu? Prowadził ze mną rozmowę rekrutacyjną mężczyzna ,który reprezentował seriusza. Nagle okazuje się że wkrótce kończy współpracę z Seriuszem a moje dane przekazuje kierownictwu. Z rozmów jasno wynikało że proponuje mi sie pracę w seriuszu jako PH w bielskim oddziale, a teraz amba i cisza.Może ktoś coś wie??

Error

Hahaha, jak ktoś nie potrafi zarządzać firmą, to niech się za to nie bierze :) Niektórzy nie muszą otwierać swojej firmy, wystarczy się ochajtać z odpowiednią osobą i stanowisko samo przychodzi :) Nie ważne jaką speccjalizację się ma wyuczoną czy jakie się ma predyspozycje/kompetencje. Nikt o nikim opinii nie wystawia, tylko przedstawia realia, żeby potencjalny przyszły pracownik (a rotacja jest bardzo duża) nie był zdziwiony obozem pracy. A co do sądu to powinna pani (usunięte przez administratora) iść, bo nie wiem jak duże łapówki inspekcji pracy daje, bo nie wierzę że inspekcja wyraża zgodę na pracę kierowcy 12-15 godzin na dobę przez 5 dni w tygodniu. Do sądu (usunięte przez administratora), a po 2 za takie wykorzystywanie pracowników i nie stosowanie się do kodeksu pracy o którym tak często przypomina jak coś jest nie po jej myśli...

Zostaw merytoryczną opinię o Seriusz Sp. z o o - Bielsko-Biała

Seriusz Sp. z o o