Opinie o Seriusz Sp. z o o w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Seriusz Sp. z o o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Seriusz Sp. z o o o rekrutacji.

Branże: Agencje nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Seriusz Sp. z o o w Bielsko-Biała

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Seriusz Sp. z o o?

Serek Nowy wpis

Tak mają tylko chęci do pracy. Orientacji w terenie i umiejętności poslugiwanua się nawigacją.

Katarzyna Nowy wpis
@Serek

A sprawdzane jest jakoś przed zatrudnieniem czy osoba bez doświadczenia się nadaje? Czy weryfikują to podczas okresu próbnego?

Serek Nowy wpis
@Katarzyna

Tak jest rozmowa wstępna i tam grad pytań do kandydata a potem dzień próbny czy odpoweiada mu ta praca.

Czy w firmie Seriusz Sp. z o o są regularne szkolenia pracownicze?

Rzuczek

Ale się ktoś obudził tej firmy już nie ma ok 3 lat. Zmiana właściciela i nazwy. Pozdrawiam.

Izydor

Ten wątek dotyczy oddziału w Poznaniu, może jednak warto sprawdzać co chcemy napisać i czy we właściwym miejscu?

KETRAB

NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE ODDZIAŁ POZNAŃ PORAŻKA!!!!!! OFERUJĄ PRACĘ JAKO KIEROWCA, A FAKTYCZNIE JEST TO ROZWOŻENIE TOWARU DO KLIENTÓW WRAZ Z ZAŁADUNKIEM I ROZŁADUNKIEM RĘCZNYM ( 2- 3 TON DZIENNIE), NADGODZINY SĄ ODBIERANE W POSTACI DNI WOLNYCH W ŚRODKU TYGODNIA, A W POZOSTAŁE DNI PRACUJE SIĘ PO 16H. TO NIE PRACA JAKO KIEROWCA TYLKO WÓŁ DO PRZERZUCANIA TOWARU!!!

@KETRAB

Nie polecam pisania dużymi literami. Polecam używać nazwy stanowiska pracy dostawca, nie kierowca. Jeśli nie spełnia Twoich oczekiwań praca dostawcy, możesz znów rozpocząć edukację i podjąć pracę na innym stanowisku. Wszystko zależy od Ciebie...

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Seriusz Sp. z o o.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Maja

@Maly, twierdzisz, że przedstawiciele handlowi zatrudnieni w firmie Seriusz nie przykładają się odpowiednio do swoich obowiązków i nie pozyskują nowych klientów? W takim razie kto w tej firmie jest za to odpowiedzialny? Przedstaw również warunki zatrudnienia, które oferuje firma Seriusz nowo zatrudnionym pracownikom. Zachęcam do dalszej dyskusji.

Obi

Robota jak robota najgorzej jak dzieci abo nygusy szukają roboty to wtedy lamentują.Ludzie szału niema płaca rynkowa z 2 z przodu i jazdy w ciula ale jak ktoś liczy na płatne wakacje to musi szukac dalej.Pracuję przeszło miesiac wypłata na czas z pełnym ZUS w miarę fajna ekipa szoferaków czego więcej chcieć jedyny problem to nadgodziny ale sobota i niedziela wolna.Każdy musi sam ocenić i spróbować nie sugerujcie się opiniami innych każdy szuka czegoś innego.

Paulo
@Obi

Za dwójkę z przodu to tylko fra..er jeździ.

Maly
@Obi

Dobra opinia

Maja

@KETRAB, czy możesz w dłuższych słowach opisać swoją współprace z firmą Seriusz? Będąc pracownikiem tej firmy można liczyć na jakiegoś typu dodatki pracownicze lub benefity? Chętnie dowiemy się więcej, zapraszam Cię do kolejnego wpisu w tym wątku.

KETRAB
@Maja

Jako dodatek pracowniczy dostaniesz przeterminowaną szynke na święta i w środku tygodnia wolne za nadgodziny :D A reszte dni praca 04:00-20:00 Aaa i jeszcze zbieranie pieniędzy u klientów za które jesteś odpowiedzialny a czasem musisz zabrać je do domu.Nie polecam!! Masz pytania pisz. Pozdrawiam

@Maja

No to sie troszkę różnią odziały w Polsce hi hi. U nas nie można a raczej zakazane jest zabieranie pieniążków do domku. Zbieranie ich od klientów to raczej normalna sprawa jak dostarczasz towar a przelewu nie mają. Zaległości nas nie interesują bo tym martwi się przedstawiciel. No niestety benefitów nie ma :( Za Polskiego szefa były bony teraz tylko paczki na święta.

Maly
@serek

Przedstawiciel nie martwi sie niczym tylko tym zeby jego kasa byla na koncie nic nie robia kase bija nowe samochody tel laptopy a klientów nie przybywa oczywiscie sa wyjątki

Maja

@KETRAB, czy możesz napisać coś więcej w temacie godzin pracy? Praca w firmie Seriusz odbywa w systemie jednozmianowym? Informacje dotyczące warunków pracy także będą tu bardzo istotne, zapraszam Cię do kolejnego wpisu w tym temacie. Najnowsze wieści będą w tym wątku bardzo pomocne dla innych!

Maja

@serek pracujesz w firmie Seriusz? Może wypowiesz się na temat pracy w tym miejscu? Czemu firma miałaby zwalniać ludzi po pięćdziesiątce? Masz pomysł, dlaczego ktoś mógłby tak myśleć?

Czy to prawda, że zwalniają osoby po 50-tce?

@pracownik

Raczej ktoś Ci bajki naopowiadał. Pozdrawiam!

Maja

@Paulo a czy do samej pensji firma Seriusz nie oferuje swoim kierowcom jakiś benefitów czy premii, by samo wynagrodzenie mogło wzrosnąć? A może jest to pensja oferowana na okres próbny?

Maja

Dostał ktoś tą posadę przedstawiciela handlowego w firmie Seriusz? Ogłoszenie już widnieje na stronie dość długi czas, więc jestem ciekawa czy komuś udało się zdobyć tą posadę. I ile osób z Was próbowało dostać się do firmy? Byliście na rekrutacji? Dajcie znać, bo to ciekawa kwestia do poruszenia na forum.

Maja

@P.H.chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca przedstawiciela handlowego w Seriusz Sp. z o o. Mógłbyś powiedzieć coś o swoich doświadczeniach? Wspominasz o tym, że każda firma ma swoje plusy i minusy. Jak wygląda to w tej firmie?

pinta

zastanawiam się czy ph mają tutaj konkurencyjne prowizje

Maciej

Panowie, może ktoś sprecyzować jakie KONKRETNIE są zarobki jako ph w chef's? Pozdrawiam

P.H.

Nie wiem kto tobie naopowiadal takich bzdur o działalności gospodarczej, ja pracuje w tej firmie od kilku lat jako P.H. i nigdy o tym nie słyszałem. Oczywiście każda praca ma swoje plusy i minusy. Ale w innych firmach jest dużo gorzej. Porostu jak się chce siedzieć w domu to nie ma szans taki zawód. Ale firma godna polecenia.

glupio nie probowac

Co racja to racja forum jest po to żeby napisać swoja opinie o firmie i każdy może mieć inną. Ja pracuje jako kierowca i owszem narzekam na prace codziennie bo ciągle jakieś problemy i atmosfera też nie zawsze dobra. Ale co do kasy nie ma co się przyczepić, mało która firma płaci!! za wszystkie nadgodziny a to duży plus. Jeśli ktoś może porównać do lepszych firm to będzie narzekał. Ja startowałem z gorszej pozycji. W porównaniu z poprzednim pracodawca tutaj mam jasną umowę i płacone za pracę. Nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale firma jest teraz własnością niemieckiej firmy z oddziałem w polsce. I tam pracownicy chwalą sobie robote. Ja sie narazie trzymam roboty bo mam nadzieje ze i tu tez bedzie lepiej. Niemcy podobno dużą kase włozyli w seriusza wiec zamknac raczej jej nie beda chcieli.

To ja Jarząbek

@Tomek wyśli w końcu to CV oczywiście z kat C masz duze szanse. Przepraszam ,ze dopiero teraz piszę przebywałem w szpitalu trochę chorowałem.

serek

@xon Ja tam już prawie 2 lata. Pozdrawiam!

serek

W dzisiejszych czasach zarobki na poziomie a co ważniejsze normalna umowa jasna i przejrzysta bez żadnych kruczków ukrytych. Płaca godzinowa (jeśli chodzi o kierowców) więc łatwo można sobie wyliczyć ile dostaniesz. Każda nadgodzina płacona uczciwie.

Zostaw merytoryczną opinię o Seriusz Sp. z o o - Bielsko-Biała

Seriusz Sp. z o o