GK VOTUM S.A.

Opinie o GK VOTUM S.A.

Aga

Cieszę się, że ciężka praca i zaangażowanie jest tutaj doceniane. Każda możliwość pokazania się, w przyszłości może skutkować pozytywnymi rezultatami.

Tomasz Sz.

Podobają mi się elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej, dobra współpraca z innymi pracownikami. Bardzo gorąco polecam

Pracuję w centrali, praca okej. Ludzie spoko.

ZP

Świetne benefity, elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej! Jestem bardzo zadowolona!

@ZP

Dziękujemy za opinię! #MocnaGrupa #JestemZNajlepszymi

Pani zadzwoniła i nadawała o kredytach frankowych nie interesując się czy wogóle jestem po drugiej stronie czułem się jakby gadał do mnie automat

Kobieta mówiąca o nagabywaniu ludzi bardzo nieuprzejma kopiąca dołki pod potencjalnymi kandydatami

Mirosław

Pracuje w tej firmie już od 9 lat jako przedstawiciel regionalny i jestem bardzo zadowolony ze współpracy z grupą kapitałowa Votum S.A. Ciągle odbywają szkolenia, które podnoszą moje kwalifikacje i poszerzają wiedze merytoryczną. Atmosfera też jest super, zawsze mogę liczyć na pomoc współpracowników o każdej porze dnia. Wynagrodzenie jest bardzo atrakcyjne, ale oczywiście uzależnione od zaangażowania pracownika.

@Mirosław

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. #MocnaGrupa #Votum opinie

Jak pracować to tylko z najlepszymi

HomeOffice

Bardzo dobrze się pracuje, firma bardzo szybko reaguje na problemy, dużo wsparcia od kierowników. Polecam!

Martin pracownik

Ciężka praca jest doceniana, jestem tego przykładem :))))

@Martin pracownik

Dziękujemy! #MocnaGrupa #Votum opinie

aguśka

jestem bardzo zadowolona, że pracuję w tym miejscu. Wiąże duże plany z ta firmą na przyszłość :D

@aguśka

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. #MocnaGrupa #Votum opinie

Franek

Votum GK to firma z klasą, stosująca nowoczesne rozwiązania i przyjazna klientom. Panel klienta, infolinia dostępna nie tylko na wizytówkach ale też w rzeczywistości. Szybka i sympatyczna obsługa. Mam nadzieję, że już nie długo, część mojego przepłacanego przez tyle lat, kredytu we frankach się zwróci. Wszystko na to wskazuje. Oby tak dalej.

morello 7

Cieszę się, że w dobie koronawirusa nie musiałam martwić się utratą pracy.

@morello 7

Dziękujemy za opinię! #MocnaGrupa #JestemZNajlepszymi

Oprócz podstawowego wynagrodzenia pracownicy GK Votum mogą korzystać z: prywatnej opieki medycznej, karty sportowej Benefit Systems – Multisport; dostaw owoców, spotkań integracyjnych, otrzymują wyróżnienia i nagrody za zaangażowanie. Pracownikom proponujemy również elastyczne godziny rozpoczęcia pracy- od 7:00 do 11:00. Są to świadczenia dodatkowe w czasie normalnego funkcjonowania spółki, przed pandemią koronowirusa. Obecnie część z nich została czasowo zawieszona.

Anna R

Świetne perspektywy rozwoju, słuszne zarobki i szeroki pakiet benefitów

@Anna R

Dziękujemy za opinię! #MocnaGrupa

Nie ma na co narzekać. Dobre warunki pracy i świetna atmosfera

Dziękujemy za opinię! #JestemZNajlepszymi

mario

Polecam każdemu rozpoczęcie z nami współpracy

Alicja

Polecam współprace

Handlowiec

Jesteśmy mocną ekipą! współpraca, współpraca i jeszcze raz współpraca

była pracownica

Swoją karierę zawodową rozpoczynałam właśnie w tej firmie, bardzo miło wspominam ten okres, zdobyłam cenną wiedzę, poznałam wspaniałych ludzi... :)

@była pracownica

Dziękujemy za miłe słowa!

W

Pracuję od 3 lat i jestem bardzo zadowolona, ciągły rozwój, niesamowici ludzie i świetni przełożeni!

@W

Sprzedawca

serdecznie polecam, praca w terenie, ciągłe szkolenia i możliwości doskonalenia siebie i rozbudowywania swojej struktury. Jadąc do klienta mam świadomość, że mogę zaproponować bardzo szeroki zakres usług, a to bardzo duży komfort psychiczny! Zdecydowanie polecam!

@Sprzedawca

Dziękujemy za opinię! #PomocPoszkodowanemu to nasz wspólny cel

Zostaw merytoryczną opinię o GK VOTUM S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w GK VOTUM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GK VOTUM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GK VOTUM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 13 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GK VOTUM S.A.?

Kandydaci do pracy w GK VOTUM S.A. napisali 21 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GK VOTUM S.A.