GK VOTUM S.A.

Opinie o GK VOTUM S.A.

Gabriela

Votum to dla mnie profesjonalizm na najwyższym poziomie, spełnienie siebie poprzez niesienie pomocy poszkodowanym oraz ogromna satysfakcja i duma, że mogę tu pracować. A konkurencja może nas tylko naśladować.

@Gabriela

Dziękujemy za miłe słowa!

Albert

Z Votum związany jestm już kilka lat. Firma, która stawia ma 1 miesjcu obługę klienta .Duże możliwości rozwoju dla osób, które chca osiągnąć sukces. Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej. Osoby mające duże doświadczenie dzielą sie wiedzą czego nie ma w innych firmach. Gorąco polecam

@Albert

Dziękujemy! #MocnaGrupa #JestemZNajlepszymi

Janusz D

Z grupą Votum SA jestem związany od 2005 roku, najpierw pracowałem na umowę zlecenie, obecnie współpracuje na umowie agencyjnej (samozatrudnienie). Polecam tę firmę ponieważ ma jasne zasady i jest wypłacalna - wynagrodzenia zawsze na czas. Sukces w jej strukturach zależy tylko od pracującego i jego chęci do pracy.

@Janusz D

❤ Dziękujemy #EksperciWPomaganiu #MocnaGrupa #VotumOpinie

Alina

Pracuję w Firmie od 2005r - sukces zależy od każdego , otwarta droga do awansu, zapewnione są cykliczne szkolenia. Jeżeli jesteś otwarty na kontakt z klientem, chcesz się rozwijać i osiągać sukcesy to w tej Firmie spełnisz swoje marzenia. Klienci mają zapewniony bardzo wysoki poziom obsługi i opieki ze strony pracowników Firmy jak również dostęp do pełnej informacji na temat swojej sprawy w Panelu Klienta.

@Alina

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. #MocnaGrupa #VotumOpinie

Pani zadzwoniła i nadawała o kredytach frankowych nie interesując się czy wogóle jestem po drugiej stronie czułem się jakby gadał do mnie automat

Kobieta mówiąca o nagabywaniu ludzi bardzo nieuprzejma kopiąca dołki pod potencjalnymi kandydatami

Sławomir

Firma z klasą, stosująca nowoczesne rozwiązania i przyjazna dla klientów i współpracowników. Podobają mi się elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej, dobra współpraca z innymi pracownikami. Gorąco polecam Prowadzi cykliczne szkolenia, które podnoszą moje kwalifikacje i poszerzają wiedzę oraz webinary z najlepszymi, którzy dzielą się wiedzą i doświadczeniem. Atmosfera też jest super, zawsze mogę liczyć na pomoc współpracowników o każdej porze dnia nawet do późnych godzin wieczornych. Istotny jest możliwy kontakt poprzez Panel klienta, infolinię i szybką, sympatyczną obsługę.

@Sławomir

#jesteśmyDlaCiebie - dziękujemy za opinię

Mpizon

To, jakie możliwości daje Votum przerasta najśmielsze oczekiwania. Cykliczne szkolenia, webinary, praktyka w terenie - dzięki temu możesz zdobyć praktyczną i merytoryczną wiedzę w bardzo krótkim czasie. Dodatkowo system wsparcia oraz narzędzia, którymi dysponuje Votum pozwala na wymierne efekty z pracy i w znaczący sposób ją ułatwia. System motywacyjny i premiowy - rewelacja! Już po pierwszych miesiącach pracy tutaj wiedziałem, że zostanę tu na bardzo długo. Votum to jedna z najlepszych rzeczy jaka spotkała mnie w życiu :)

@Mpizon

Grażyna Mirošević

Pracuję w grupie Kapitałowej Votum już ponad 19 lat zaś w Votum od początku istnienia firmy czyli od 2005 roku. Jeśli chcesz dołączyć do mojego zespołu aby realizować się w pracy na rzecz poszkodowanych dzwoń na mój nr tel: 601 937 329. Zapraszam, rekomendując Votum Odszkodowania S.A. U nas masz możliwość ciągłego rozwoju i sam decydujesz jak daleko chcesz dojść.

ert

Nie do końca rozumiem wpisy niektórych osób. Pracuję w firmie od października 2019. Jestem na umowie zlecenie na bardzo korzystnych warunkach. Jeśli pracujesz dużo to dużo zarabiasz. Jeśli olewasz to zarabiasz mało. Sukces zależy od zaangażowania. Nie jest to praca dla każdego, ale jak jesteś konsekwentny, potrafisz rozmawiać z ludźmi to będziesz miał mega efekty. Szkolenia są super, na których uczysz się bardzo wielu umiejętności międzyludzkich, ale też swoje kompetencje podnosisz. Oprócz tego masz możliwość wyboru, jeśli nie pasuje Ci specjalizacja spółki w ramach GK to możesz przejść do innej, gdzie się będziesz czuł lepiej. Ja w oddziale mam świetny skład i mega życzliwe osoby. Z ręką na sercu mogę polecić pracę tutaj, ale jeśli liczysz, że będziesz pracować 8h po jak najmniejszej linii oporu no to nie tędy droga.

@ert

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. #MocnaGrupa #Votumopinie

Tomasz B

10 lat w GK Votum, każdy może mówić co chce i zadawać pytania, mieć wątpliwości. Liczy się działanie do tego kasa na czas i mega atmosfera. Zdecydowanie polecam ????????

@Tomasz B

Ewelina Barylska

W Votum S.A. pracuję od 2013 roku, a więc od 7 lat. Zaczęłam pracę od stanowiska przedstawiciela regionalnego. Obecnie pracuję na stanowisku dyrektora regionalnego. Jest to firma, która daje możliwości rozwoju, również dla młodych osób, jaką byłam w momencie podjęcia pracy w Votum. Przez wszystkie lata współpracy z Votum zawsze firma była uczciwa i transparentna w rozliczeniach. Atmosfera w zespole jest bardzo dobra. Można liczyć na wsparcie innych kolegów i koleżanek. Firma nagradza najlepszych pracowników takimi benefitami jak wycieczki na Sri Lankę, czy Karaiby. Polecam każdemu, kto nie boi się wziąć przyszłości w swoje ręce i chce spełniać się w pracy pomagając potrzebującym ludziom.

@Ewelina Barylska

Pomoc poszkodowanemu to nasz wspólny cel. Dziękujemy za miłe słowa!

Terminowe i uczciwe rozliczenia, dostęp do szkoleń, dla najlepszych wyjazdy zagraniczne. Firma Votum daje możliwość rozwoju i dobrych zarobków. Zdecydowanie polecam.

@Anna

ambrozy

silna grupa, profesjonalne działanie

Uczciwy pracodawca. Jasno przedstawione cele

@Adam

Dziękujemy za opinię! #MocnaGrupa

Prawo

Na jakie wynagrodzenie minimum może liczyć spec ds prawnych i compliance? Jaki jest dolny limit dla prawnika bez apki jak i dla adwokata czy radcy?

@Prawo

Wysokość wynagrodzenia na danym stanowisku oferowana kandydatom jest zawsze pochodną ich doświadczenia, wiedzy i umiejętności, niezależnie od stanowiska, którego dotyczy dane postępowanie rekrutacyjne.

Dk
@Prawo

jak jesteś znajomym krolika załatwiają ci robotę i dostajesz więcej za kopiuj - wklej które robią wszyscy, to wyglada tak ze umawiasz się z kierownikiem albo dyrektorem i on wtedy uczestniczy w twojej rekrutacji idzie wyzej wychwala cię pod niebiosy twoje rzekome kompetencje i rekomenduje wyższe wynagrodzenie / tu całe rodziny pracują jak masz znajomosci możesz mieć srednie wykształcenie a będziesz zarabiać 2 razy tyle co radca zreszta prawnicy czyli ludzie z największymi kompetencjami są tu najsłabiej wynagradzani dostają fakturę 5 tys + VAT z tego musza opłacić ZUS ok 1500 składki korporacyjne księgowa i podatki zostaje na rękę ok 3000 zł zarządzają tobą ludzie nie-prawnicy po szkołach zaocznych poganiają nazywają cię „pracownikiem podległym” i cieszą się ze mogą tobą pomiatać,

@Dk

Tak jak pisaliśmy wcześniej - wysokość wynagrodzenia na danym stanowisku oferowana kandydatom jest zawsze pochodną ich doświadczenia, wiedzy i umiejętności, niezależnie od stanowiska, którego dotyczy dane postępowanie rekrutacyjne. Ponadto w przypadku prawników zatrudnionych w Kancelariach wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Votum, zarówno osoby na najwyższym szczeblu decyzyjnym - Wspólnicy, jak i Kierownicy poszczególnych zespołów to Radcowie Prawni oraz Adwokaci. Z tego względu sytuacja o której Pan/Pani pisze nie może mieć miejsca.

migu
@GK VOTUM S.A.

Dwie flagowe spółki: 1.spółka Votum Odszkodowania, władze: Bartłomiej Krupa, Kamil Krążek, Tomasz Stanisławski. 2. spółka Robin Lawyers, władze: Kacper Jankowski, Paweł Wójcik. Kto z nich adwokatem? Kto jest radcą prawnym? Kłamiecie jak z nut!

@migu

Nie kłamiemy - odpowiedź dotyczyła wcześniejszej opinii - PRAWNIKAMI pracującymi w Grupie Kapitałowej VOTUM zarządzają inni PRAWNICY: Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy s.k. - Adwokat Andrzej Łebek. Więcej szczegółów => https://lebekiwspolnicy.pl/zespol/ Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych s.k. - Radca Prawny Wojciech Bochenek. Więcej szczegółów => https://bochenekiwspolnicy.pl/zespol-kancelarii/ Kancelaria Adwokatów i Radców Prawych Rok-Konopa i Wspólnicy sp. k. - Adwokat Magdalena Rok - Konopa VOTUM SA - Dyrektor Departamentu Prawnego i Compliance - Radca Prawny Justyna Halaś Kadra menadżerska wszystkich podmiotów wchodzących w skład GK VOTUM cechuje się wieloletnim doświadczeniem oraz kompetencjami i umiejętnościami wymaganymi na danym stanowisku. Szczegółowe informacje dotyczące wymienionych przez Panią/Pana osób dostępne są w zakładkach Władze/Zespół na stronach internetowych Votum SA oraz Votum Robin Lawyers SA

gonia
@GK VOTUM S.A.

te kancelarie to są figuranci decyzje podejmuje votum, prezes votum jest dyrektor we wszystkich kancelariach i to on decyduje kogo zatrudnić kogo zwolnić i płaci tym prawnikom pensje, votum wykorzystuje nadpodaż prawników deregulacyjnych

@gonia

Szanowna Pani, zachęcamy do uważnego sprawdzenia informacji dostępnych na stronach internetowych poszczególnych Kancelarii, szczególnie zakładki Władze/Zespół, tam znajdzie Pani wszystkie informacje o Dyrektorach Departamentów/Wspólnikach Kancelarii. Prezes VOTUM SA nie uczestniczy w postępowaniach rekrutacyjnych, obowiązki na tym stanowisku nieco się różnią od opisanych przez Panią ;)

Ida
@migu

Pan Kacper i pan Paweł są absolwentami administracji

Polecam współpracę z Votum S.A. Rzetelny pracodawca, dobra atmosfera w pracy, satysfakcjonujące wynagrodzenia a przede wszystkim możliwość rozwoju.

kama

na czym polega "możliwość rozwoju"?

Pracownik 2.0
@kama

Przede wszystkim bardzo rozbudowana struktura GK, która oferuje wielość usług, co ułatwia awans i pozwala na wysokie zróżnicowanie obowiązków, możliwość szkolenia się, również online, brak szklanych sufitów, wiele można by o tym pisać.

Konkret
@Pracownik 2.0

podajcie konkrety , tyle osób już o to pytało i jak na razie nie dowiedzieliśmy się nic wartościowego

@Konkret

Możliwa ścieżka kariery na danym stanowisku prezentowana jest w trakcie spotkania rekrutacyjnego. Przykładowa ścieżka kariery: asystent, młodszy specjalista, specjalista, koordynator projektu czy kierownik działu. Większość stanowisk kierowniczych jest obsadzana z awansów wewnątrz Grupy Kapitałowej. Sieć sprzedaży również funkcjonuje w oparciu o jasno określone warunki awansu.

H

Świetni ludzi, świetne benefity, możliwość pracy zdalnej a do tego elastyczne godziny. Polecam z całego serca!

Anka

Ciekawa praca, dobre zarobki, rozmaity pakiet socjalny

@Anka

aneczka

Świetnie mi się tutaj pracuje, ciekawy pakiet benefitów, duże możliwości rozwoju i przede wszystkim zgrana ekipa

@aneczka

h.b.

ta firma łączy na lata ;)

@h.b.

od 15 lat #JesteśmyDlaCiebie

Konrad N.

Polecam współpracę z Votum

@Konrad N.

Jesteśmy Mocną Grupą #MocnaGrupa

Zostaw merytoryczną opinię o GK VOTUM S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w GK VOTUM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GK VOTUM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GK VOTUM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 13 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GK VOTUM S.A.?

Kandydaci do pracy w GK VOTUM S.A. napisali 21 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GK VOTUM S.A.