Opinie o Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler w Czechowice-Dziedzice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler w Czechowice-Dziedzice

Ruda

Trudne i zaskakujące czasy macie? - Chyba na własne życzenie Najwyższa pora zamknąć ten wasz grajdołek,jak się nie umie rzetelnie prowadzić biznesu,a do tego te Wasze charakterki,z którymi możecie iść co najwyżej do lasu,a nie między ludzi. Tak,więc życzliwie podpowiadam: Dajcie już sobie spokój z naganianiem na tą waszą firemkę,bo na dłuższą metę ostatni klient zgasi światło,albo oddajcie interes do prowadzenia,komuś bardziej kompetentnemu? Po prostu - "Baba z wozu,koniom lżej"

rak
@Ruda

HaHa dobre,ale niestety prawdziwe

kaśka

chyba nie masz pojęcia jak niesłowną i niekompetną osobą jest pani marzena, mówi co innego, robi co innego, na prośby o wydruki księgi rozchodów nie mogłam doczekać się trzy miesiące a swoją firmę chciałam rozwijać i były mi wydruki niezbędne do zasięgnięcia kredytu na nową inwestycję więc rozwiązałam umowę po nie mogłam doczekać się swojego a przecież płacę za usługi więc chyba nie trzeba tego komentować

mama

Klimek,zastanawiaj się dalej pajacu i nie wprowadzaj w błąd ludzi

nana

Zobaczysz jak ślepy niebo Powodzenia

zośka

A ja znam tą firmę lat pięć i na początku podjętej współpracy przy podpisaniu umowy wszystko ok, w samych superlatywach, jakie zaangażowanie bo pani gezler dzwoniła 3 razy w tygodniu z zapytaniem czy coś pomóc a już przy pierwszym rozliczeniu (a otwierałam firmę, byłam vatowcem i w ciągu pierwszych trzech miesięcy były zakupowane wszystkie niezbędne maszyny i urządzenia do prowadzonej działalności aby uzyskać zwrot vatu) jaka kompromitacja pani marzeny bo korekt do faktur przy zwracanych towarach zaksięgować prawidłowo nie umiała bo zamiast je odjąć to dodała i wyszło jakbym chciała naciągnąć urząd skarbowy i tak po trzech miesiącach zrezygnowałam z usług tej pani rzekomej magister co niewiele wie, tyle co dopyta w urzędach czy zusie. Z tego co wiem to pani marzena potraciła klientów, podniosła ceny dla tych którzy pozostali ale jest ich już niewielu bo nawet nie zatrudnia nikogo do pomocy. Podczas swego pobytu w szpitalu rozliczenia stały, były wykonane po czasie bo robić nie miał kto. Jak chcę się mieć spokój to proszę unikać współpracy z kpp gezler bo brak wierzy pani marzeny oraz opieszałość w rozliczeniach spowoduje tylko problemy i kontrole w urzędzie skarbowym

moya
@zośka

Prawdopodobnie chyba padła sztuka,tak się kończy krętactwo.

stefka

a ja również nie polecam usług tej firmy, bo właścicielka dużo mówi, mało robi i to na tyle w temacie

agi

Witam Państwa Poszukuję uczciwej księgowej i właśnie jakiś czas temu,ktoś mi polecił KKP Gezler Poszperałam trochę na ich temat po Czechowicach i ludzie mają o nich nie najlepsze zdanie,choć też byli tacy ,zaznaczam w mniejszości dla których są ok. Ponieważ ludzie mówią,że interes powoli im się zwija mam pytanie ,czy opłaca się zaczynać współpracę z tą firmą? Bo jeszcze czytając to forum nabieram wątpliwości,czy aby osoba polecająca tą księgową nie wsadza mnie na minę. Co sądzicie?

LORET

witam wszystkich . pierwszy raz wchodzę na tą stronę i czytam te opinie. Jestem w szoku bo pani Marzena prowadzi mi działalność 2 rok i nie mam żadnych problemów o których nie które osoby tu piszą . Profesjonalne podejście i zawsze wszystko na czas dostarczane , dokumenty prowadzone ok, mam księgową bo nie znam się na wszystkich tych sprawach , dużo się od pani Marzeny nauczyłam i oczywiście polecam. Jak dla mnie to to jest księgowa z prawdziwego zdarzenia , a nie jakaś nadęta biurokratka która mówi tak że nic się nie rozumie, ile ludzi tyle opinii , ale myślę że takimi wpisami można człowiekowi zniszczyć życie najlepiej samemu się przekonać jak jest ,a nie czytać te wpisy i nie znając człowieka na starcie się go zakreśla bo ktoś coś napisał . Pozdrawiam zadowolona klientka pani GEZLER

juchasina
@LORET

prowda,tys prowda i (usunięte przez administratora) prowda

lil

na stratę czasu,nerwów i pieniędzy?

Gala

Mocną chyba w gębie,zwłaszcza w pomawianiu innych ludzi. Zamiast redagować bałwochwalcze posty na swój temat weźcie się za poprawę relacji z ludźmi z którymi macie kontakt. Lub od razu zaznaczcie w Waszych postach,że każdy negatywny komentarz na Wasz temat jest zgłaszany waszym znajomym na policję pod zarzutem nękania,tak żeby potencjalni klienci,którzy mieli by ochotę napisać niepochlebną opinię ,mieli świadomość z kim mają do czynienia Wasza działalność to nic innego jak pieniactwo i próba zastraszania,tyle że skutek będzie odwrotny,nie zamkniecie wszystkim ust Żegnam oschle.

@Gala

za moich czasów na takich wołano; Konfitura

anga

Dlaczego wacku wprowadzasz ludzi w błąd? Ładnie to tak ludzi robić w bambuko? Widocznie jaki nick,taki klient

hohey

W Ruskim banku są lepsze gwarancje wypłaty

jolanda

Tak, a świstak siedział i zawijał sreberka,życzę powodzenia

akra

Niech się pochwalą,na jaką kasę chcieli gościa w sądzie naciągnąć i co im z tego wyszło? sfrajeżyli się i będą musieli się zabrać za robotę,a nie szukać łatwych pieniędzy

alka
@akra

ale jak tu się zabrać za uczciwą robotę gdy nie zna się podstaw rachunkowości a słoma z butów wychodzi, w sumie zastanawiam się za co ta pani ma magistra bo za moich czasów trzeba było naprawdę się uczyć by być kimś a w przypadku pani marzeny która tytułuje się tytułem magistra to nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości

elka

bardzo trafna opinia powyżej, chciwość i chytrość wzięły górę nad rozumem, ponadto pani marzena uważa się za najlepszą i niezastąpioną ale w mojej ocenie dużo rzeczy nie rozumie i gubi się we własnych wypowiedziach, często słyszałam że musi sprawdzić i dopytać a tytułuje się mianem magistra więc powinna raczej wiedzieć i znać przepisy ale niestety jak słoma z butów wychodzi to nie ma co zawracać sobie głowy z tym jak ktoś to również trafnie nazwał "szemranym towarzystwem" jakim jest kpp gezler czechowice-dziedzice

IRONIA

To może babsko na pal nabijemy, wystawimy na rynku i będziemy się głośno śmiać. Czy o to wam prawie wszystkim , co to w media mark nie kupują chodzi. Nikomu źle nie życzę (przeważnie), ale mam nadzieję, że i wam ktoś tak dupsko obsmaruje , wasze rodziny będą się was wstydzić a znajomi na ulicy wytykać palcami, jak trędowatych, tego wam życzę bezmózgie i bezduszne matoły. Rozumiem, kiedy klient nie jest zadowolony z usług i odchodzi, jego święte prawo. Można napisać rzeczowo , co było nie tak i wyrazić swoją opinię i nikt nie ma do nikogo pretensji, tyle, że większość z was, mam wrażenie , że zaraz z pochodniami w białych kapturach stanie przed domem Pani Marzeny. Jak mówi przysłowie "Świat jest mały", więc są duże szanse na rewanż z drugiej strony. Dajcie se już spokój, każdy powiedział już co chciał a często co mu ślina na jęzor przyniosła, nie ma sensu ciągnąć tego syfu dalej. Nikomu to nie jest do niczego potrzebne, nikomu nic nie daje, nic nie wnosi do sprawy.

aronia
@IRONIA

W pierwszym cytacie twoich wypocin,przyznam że miałbyś dużo racji Ale w dalszej części,no to trzeba się zastanowić czy jesteś taki tępy naprawdę,czy tylko udajesz,nie mogąc zrozumieć,że bardzo duża grupa zawiedzionych kontaktem i współpracą z firmą Gezler chciało się tylko podzielić swoimi subiektywnymi opiniami na temat ich działalności jak i nie uczciwego postępowania w wielu sytuacjach zawodowych. Tak więc zanim zaczniesz umoralniać i obrażać kogokolwiek czytaj posty ze zrozumieniem, i tak na zdrowy rozsadek, jeżeli właściciele tej firmy byliby w porządku,to na pewno nie było by tylu negatywnych postów,komu chciało by się specjalnie nad nimi produkować

X-MEN

Po przeczytaniu wszystkich postów, odnoszę nieodparte wrażenie, iż w przeważającej większości autorem jest jedna, lub dwie osoby. Powtarzające się treści pod różnymi nickami, te same zarzuty , szczegółowe informacje( nazwiska i imiona), ten sam styl, a raczej jego brak, te same błędy w pisowni, itd,nie pozostawiają wątpliwości. Nie piszę nic więcej, bo zaraz zostanę storpedowany i posądzony o autopromocję. Każdy zdrowo myślący, niech sam wyciągnie wnioski, nie mam zamiaru mówić nikomu co ma robić. Ps. Jestem z CZ-DZ i nigdzie nie słyszałem o żadnej aferze na wspomniany temat. Chyba ktoś tu sztucznie nadyma sprawę.

MEN-X
@X-MEN

Bredzisz Chłoptasiu Wróć do szkoły i naucz się czytać ze zrozumieniem I uważaj żeby ciebie,ktoś nie nadymał,bo du.psko będzie boleć

były klient
@MEN-X

Odniosę się do Twojej wypowiedzi, "te same zarzuty" proszę wytłumacz mi jak mogłyby być inne skoro Pani Marzena prowadzi kancelarię k-p? byłem klientem i na początku było wszystko ok,bo niczego nie potrzebowałem.Problemy zaczęły się kiedy potrzebowałem na już kilka rzeczy np. skrót książki pr, dzwoniłem i prosiłem ale niestety zawsze jakaś wymówka.Ok.pomyślałem że może za dużo na raz chcę, po jakimś czasie znowu poprosiłem o to samo ale że potrzebuję to na przyszły tydzień, i znowu historia się powtórzyła. Wiesz jak to jest zastanawiać się czy zaraz do drzwi nie zapuka urząd skarbowy? nie mam pewności że księgowość była dobrze prowadzona. Zawsze jak coś potrzebujecie to piszcie maila, macie wtedy podstawę że pisałeś,prosiłeś. A teraz do Pani Marzeny prośba, proszę wziąć te wszystkie uwagi do siebie i się nie poddawać, czasem lepiej mieć mniej klientów a dobrze ich prowadzić. PS też nie słyszałem o jej bracie, jakoś mam to gdzieś, ja piszę o księgowości o jej złym prowadzeniu.

była już klientka
@były klient

i właśnie o to w tym wszystkim chodzi, pani gezler za dużo na siebie wzięła, oszczędza i nie zatrudnia dodatkowych ludzi bo szkoda jej zapłacić za pracownika ale za to traci klientów, tak jak ja odeszłam po pół roku z trybem natychmiastowym bo z pracy pani gezler zadowolona nie byłam. Pani marzena dopiero próbowała kogoś zatrudnić na zastępstwo gdy sama wylądowała w szpitalu i nie było komu poprowadzić kancelarii, w sumie to nie rozumiem jej systemu działania do dzisiaj bo więcej klientów równa się większy zarobek i pracownika na zastępstwo trzeba mieć tym bardziej że jak się chce wyjechać na urlop to trzeba mieć kogoś godnego kto solidnie i terminowo rozliczy ale tak pani marzena nie działała wolała z opóźnieniem rozliczać i tracić klientów, w sumie uważam że i tak bardzo dużo straciła bo jak klienci odchodzili, dochody w firmie spadły a koszty stałe trzeba ponieść więc próbowała podnieść ceny i klient znowu odchodził, w sumie reasumując wszystko uważam że chytrość pani marzeny wzięła górę nad mądrością i skutki końcowe i opinie są takie na jakie sobie zasłużyła na własne życzenie

marek

mam wrażenie że opinie rzekomo zadowolonych klientów pod nickami: obecny prawdziwy klient, obserwator, daro czy szymon to opinie napisane przez same biuro kpp-gezler by spróbować odzyskać zaufanie rzekomo zadowolonych klientów, na chłopski rozum: komu chciało by się pisać takie elaboraty o tak obszernym spektrum jak to wspaniale wypełnia swoje obowiązki kpp-gezler, zapewne s.klimek - bezrobotny brat pani marzeny gezler dostał nakaz wyprostować sprawę i przywrócić dobre imię kpp-gezler po tym jak ogłaszał wszem i wobec, że ciągają gościa po sądach, że może uda się coś "przyrobić" nic nie robiąc - te słowa osobiście słyszałem od s.klimek - bezrobotnego inżyniera informatyka! pani marzena gezler podniosła również ceny czego również nie rozumiem bo kiepsko rozlicza, mówi co innego, robi co innego a na moje prośby o wydruk 6-miesięcznych raportów wcale nie reaguje albo udaje że zapomniała, ale mnie pewnie zapamięta bo ja też zrezygnowałem już z usług pani marzeny bo to skandal płacisz a swojego doprosić się nie mogę, ogólnie przestrzegam przed współpracą

max
@marek

z tego co słyszałem właśnie przygotowywany jest pozew i zawiadomienie do prokuratury o pomówienie,próbę wyłudzenia znacznej kwoty pieniędzy i składanie fałszywych zeznań nosił wilk razy kilka,ponieśli i wilka ta historia nie zakończy się po myśli tych państwa

OLA
@max

SPRAWA JUŻ JEST W SĄDZIE, BĘDZIE HUCZEĆ W CAŁYCH CZECHOWICACH-DZIEDZICACH. RODZEŃSTWO PRÓBOWAŁO SIĘ ZMÓWIĆ BY ZAROBIĆ A TERAZ WSZYSTKO OBRÓCIŁO SIĘ PRZECIWKO NIM. JAK MOŻNA BYĆ TAKIM DRANIEM,WARIATEM I NACIĄGACZEM ŻEBY NA CUDZEJ BIEDZIE SIĘ DORABIAĆ. NAPRAWDĘ POWINNI DOSTAĆ ZA SWOJE I NAWET Z NAWIĄZKĄ BY ZAPAMIĘTALI ŻE KOMBINATORSTWO I KŁAMSTWO ORAZ POMÓWIENIA WYJDĄ WKRÓTCE NA JAW. NALEŻY IM SIĘ, SKORO TYLE ZŁEGO LUDZIOM ROBIĄ. WKRÓTCE RÓWNIEŻ PANI MARZENA ZOSTANIE BEZROBOTNĄ KSIĘGOWĄ I RAZEM Z BRATEM KLIMKIEM ULICE BĘDĄ ZAMIATAĆ W RAMACH PROGRAMÓW PRAC INTERWENCYJNYCH.

kaya
@OLA

Najwyższa pora,aby ktoś poważny zainteresował się przewałami i postępowaniem tych osobników,żeby nikt inny nie musiał mieć wątpliwej przyjemności kontaktu z takimi 'ludźmi"

Damian

Wiem ze mozna znalezc w internecie biura rachunkowe, ale czy nikt nie moze polecic jakiegos dobrego biura rachunkowego z ktorego jest zadowolony, nie chce znowu kolejnej wpadki z ksiegowoscia. Prosze kogos polecic.

kalka

nie polecam,ta firma to porażka

Ada

Najlepiej jakbyś zadzwonila do KKP i dowiedzieala sie, wiem ze kogos szukała, ale teraz jaka jest sytuacja to nie wiem.

sylwia

ale co tam na stażu można się nauczyć, jak sama "Sedzia" gelzer sama nic nie umie i jest niesamowicie niekompetentną osobą, nieszczerą i niedouczoną osobą i co "prokurator" klimek może nauczyć chyba cwaniactwa i kombinatorstwa, myślę, że wkrótce koniec kichy kpp-gezler w czechowicach.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler
1.9/5 Na podstawie 129 ocen.
  • ul. Zamkowa 49A
    43-502 Czechowice-Dziedzice