Opinie o Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler w Czechowice-Dziedzice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler w Czechowice-Dziedzice

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler?

KKP-GEZLER Nowy wpis

Zapraszamy bezpośrednio do siedziby naszej Kancelarii wszystkich zainteresowanych. Chętnie pomożemy i udzielimy odpowiedzi na powyższe pytania. Pozdrawiamy Zespół KKP-GEZLER.

Eva Nowy wpis

Fikcyjnie zatrudniony brat w kancelarii. (usunięte przez administratora) Poziom - żenada, obrażanie mądrych ludzi na poziomie wyborców innej partii, niż jedyna, słuszna. Wulgarność tego pana i jego żony to coś, co woła o pomstę. Poziom rozwoju ameb. Szkoda, że Pani Marzena też się pod tym podPISuje,

Jolanta

dzien dobry, przeglądam właśnie kancelarie w okolicy za praktykami i chciałam się dowiedzieć czy tutaj byłaby tego typu możliwość? ktoś może był i oceni? interesuje mnie opinia ale nie ze strony klienta te już na forum widziałam i chyba są nieco rozbieżne?

KKP-GEZLER Nowy wpis
@Jolanta

Dzień dobry Pani, dziękujemy za zainteresowanie naszą Kancelarią, jednak z przykrością informujemy, iż na ten rok 2022 już nikogo na praktyki, ani na staż nie przyjmujemy. Zapraszamy w następnym 2023 roku. Pozdrawiamy

Julia

Długim to znaczy jakim? Ile czasu? Z miesiąc? Coś jeszcze masz do dodania dlaczego nie polecasz tego miejsca?

Martrans M.B
@Julia

1. Długi czas, dla mnie znaczy, jak vat za pierwszy kwartał płacę w grudniu, plus odsetki(o których pani nawet nie wspomni, bo są już wliczone w kwotę) 2. Długi czas, dla mnie znaczy, kiedy rozliczenie roczne pit pANI M.G robi w lipcu, gdzie odsetki plus kara za nieterminowość, to kilkaset złotych(oczywiście wliczone w kwotę do zapłaty) 3... 4... itd Na dzisiaj 07.04 nie wiem jaki miałem do zapłaty zus,(zus nie opłacony do dziś) płatny do 20.03 itd...itd...

Klient KKP-GEZLER

Dlaczego Pan już dawno nie zerwał umowy współpracy, skoro jak Pan pisze nie był Pan zadowolony z jej terminu przekazywania danych? Z tego co Pan pisze Pani Marzena rozlicza Pana przez ładnych parę lat, a dopiero teraz nagle, takie rzeczy Pan pisze...? I jest Pan dalej jej klientem. Coś tu bardzo nie gra z tym co Pan pisze...

Długoletni klient
@Julia

Pani Marzena pomogła bardzo mojej firmie i dzięki niej osiągnąłem stabilizację... Nie zgadzam się z wpisem MARTRANS.

były klient
@Długoletni klient

Potwierdzam co napisał Pan powyżej, dziwę się że jeszcze ktoś ufa P. Marzenie Wieczne przeciąganie terminów, obiecywania, lanie wody to tamto itd Szczerze nie zdziwiła bym się że obrońcami są osoby które tam pracują lub po rodzinie...

MG
@były klient

Ktoś tu nie umie czytać ze zrozumieniem na to co napisał Długoletni klient... Pozdrawiamy konkurencję, dobrze, że nie śpi, a czuwa....

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
KKP-GEZLER

Zapraszamy wszystkie osoby do naszej siedziby firmy w Czechowicach-Dziedzicach ul. Zamkowa 49a. A w szczególności osoby potrzebujące pomocy, porady w zakresie świadczonych przez Kancelarię usług. Życzymy miłego dnia i pozdrawiamy Wszystkich.

Czy w Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

MG

W Kancelarii zawierane są od razu umowy o pracę, nawet jeśli jest okres próbny.

Natalia

Czy w kancelarii zatrudniają osoby po studiach bez doświadczenia?

Osoba

Nie polecam współpracy! Pani Marzena na wszystko ma czas. Zawsze wszystko z opóźnieniem. Ostrzegam!!!

Wiki

Czy aktualnie firma potrzebuje kogoś do pracy?

KKP-GEZLER

Drodzy Państwo, dziękujemy zainteresowaniem naszą firmą oraz jej usługami, istniejemy na rynku polskim od 2009 roku. Początkowo świadczyliśmy usługi wyłącznie księgowe z czasem dodaliśmy doradztwo podatkowe, prawne i ubezpieczeniowe. W dalszych zakresach rozszerzyliśmy usługi o sprzedaż detaliczną sprzętem i podzespołami komputerowymi wraz z usługami IT. Cieszymy się że nasza konkurencja zacięcie walczy na tym portalu o czym idealnie świadczą poniższe komentarze. Pragniemy uspokoić Państwa, że portal GoWork nie jest pełnoprawnie autoryzowany do zbierania wszelkich komentarzy i opinii na temat naszej działalności a wszelkie wpisy mogą zostać wykonane tutaj przez osoby nie będące naszymi Klientami, co całkowicie podważa rzetelność i sens danej oceny. Zapraszamy Państwa osobiście do kontaktu poprzez oficjalną stronę firmy www.kkp-gezler.pl i do naszego biura mieszczącego się w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Juliusza Słowackiego 2. Wszelkie oficjalne informacje są udostępniane na naszej stronie internetowej i nigdy w innych źródłach czy portalach. Pozdrawiamy

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler?

Odpowiedź

Zapraszamy na oficjalną stronę www.kkp-gezler.pl w celu uzyskania wszelkich informacji dot. rekrutacji, ofert pracy. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt bezpośrednio do firmy. Pozdrawiamy

Daria

Teraz firma nie potrzebuje pracowników.

Daria

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje księgową? Starać się o pracę?

Sławek
@Daria

Nie

Marzena
@Sławek

Serdecznie Wszystkich zainteresowanych zapraszamy, chętnie pomożemy, doradzimy, załatwimy...

Marta Li
@Daria

Myślę że warto złożyć CV jeśli ktoś poszukuje pracy w bliskości zamieszkania oraz miłej atmosfery. Z Panią Marzeną bardzo miło się rozmawia a jak dotąd 4 letnia współpraca bez większych problemów.

Hanna

@Natka, rozumiem, że byłaś odpowiedzialna za wiele obowiązków w trakcie swojego stażu w Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler. Odpowiadała Ci również atmosfera w miejscu pracy, a jest to ważny czynnik, który wpływa na efektywność pracy. Jak oceniasz poziom merytoryczny odbytego stażu w tej firmie?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler?

Miła atmosfera, bezproblemowe godziny pracy - można ustalić z Panią Marzeną i możliwość rozwoju. Jeśli ktoś szuka pracy a siedzi już w temacie księgowości to warto zadzwonić i zapytać. Ja osobiście polecam.

Natka

Odbywałam staż w Kancelarii przez 3 miesiące, praca dość wymagająca bo dużo klientów jest a wiadomo że terminy gonią, atmosfera w porządku - wiadomo były spięte dni np. koniec miesiąca, gdzie roboty jest multum ale z Panią Marzenką zawsze miło mi się pracowało. Pozdrawiam

Luper

Czy Marzena g. Jest w ciąży?

Hanna

Zapoznaliście się już z informacjami na temat Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler? Więcej możecie znaleźć na stronie firmy http://www.kkp-gezler.pl/kancelaria/o-firmie,doc1.html#menu

Mirosław G.

Jak wyglądają rozliczenia do urzędów w tej kamcelarii? I jaki jest czas oczekiwania? Z jedną firma miałem problem bo zawsze po czasie otrzymywalem składki i rozliczenia nie mówiąc już o złych obliczeniach podatku.

agata
@Mirosław G.

tutaj też nie na czas, zwrotu podatku też nie zauważysz gdy wyjdzie nadpłata bo pani marzena ma wiecznie nie gotowe rejestry i całe nadpłaty nie kieruje jako zwrot dla swojego klienta tylko przetrzymuje je w urzędzie skarbowym jako zaliczki na poczet kolejnych należności, ja z reguły miałam nadpłatę i miałam nieodparte wrażenie że pani marzena wspierała urząd skarbowy gdyż moje nadpłaty wiecznie wisiały w urzędzie skarbowym a nie jako zwrot na moje konto bankowe abym mogła nimi obracać, rejestry wiecznie opóźnione, według mojej opinii pani marzena działa przeciwko swoim klientom gdyż nie gotowe na czas rejestry opóźniają rozliczenia i powodują iż ewentualne nadpłaty w urzędzie skarbowym były dla mnie nie do odzyskania! nie polecam usług tej pani bo jest nieogarnięta, brak kompetencji również w sprawach zus

klimek
@agata

Działalność zawieszona , tak że już nie muszą się męczyć z klientami.

zeflik
@klimek

gdzie pani m. teraz przyjmuje?

Roman
@zeflik

Marzen G. ma biuro przy ul Slowackiego 2 w Galerii Dworzec (Cz-Dz)

OLX
@Roman

A nie na Kamińskiego w BB?

nAGAN

ubrani na usługi kkp.gezler: WYSTĄP !!!!!!!

olek
@nAGAN

klimek już nie nagania bo wybitny informatyk podjął się nowej pracy - sprzątania

mewa
@olek

kto mu powierzył takie ambitne zajęcie?chyba nawet to Go przerośnie,przecież wiadome jest,że kolo nie ogarnięty i ogólnie cienki jak guma w majtach jego siostry: amen

lena
@mewa

pewnie sprząta u siostry, skoro już jej komputer nie trzeba naprawiać bo wypadła z wozu

kuc
@lena

A jednak? "Baba z wozu,koniom lżej" Najwyższa pora

Lez

Gdzie się stracili wszyscy naganiacze na pseudo-fachowców z KKP. Gezler? Już Wam nie płacą z wpisy?

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Księgowo-Podatkowa mgr Marzena Gezler
1.9/5 Na podstawie 129 ocen.
  • ul. Zamkowa 49A
    43-502 Czechowice-Dziedzice