Opinie o PSE Polski Serwis Energetyczny w Bełchatów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PSE Polski Serwis Energetyczny. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PSE Polski Serwis Energetyczny o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PSE Polski Serwis Energetyczny w Bełchatów

Ryszard Nowy wpis

Stanowczo nie⛔ poleca

Greg Nowy wpis

Słuchajcie Każdemu może pośliznąć się noga ( Ale to przeszłość ) ja jak najbardziej polecam rzetelnie podchodzą do sprawy a w swoich szeregach mają już Dobrą i rzetelną ekipę na dzień Dzisiejszy wypłacalni a Zainteresowanym Poleciłbym się śpieszyć Bo wakatów nie ma zbyt wiele

Danuta Nowy wpis
@Greg

Mówisz, że nie ma zbyt wiele wakatów, to w sumie ile ich tak naprawdę jest? I co masz na myśli pisząc, że rzetelnie podchodzą do sprawy. Skonkretyzujesz?

Danuta Nowy wpis

Jeden z komentujących kilka lat temu zasugerował, że firma nastawiona jest tylko na zyski, połowicznie to chyba jednak dobrze, bo chyba po to zakłada się firmę, żeby zarabiać hajs? Mylę się? No może gorzej wygląda już stwierdzenie, że niby zapominają o pracownikach, ale późniejsze komentarze sugerują "zgraną ekipę", czyli wszystko dziś już raczej jest ok? Właściciel nie musi już interweniować poprzez forum i wyjaśniać nieporozumienia? ;)

Nikoś

Podpowie mi ktoś jakie są szanse na pracę w firmie a słyszałem sporo dobrego

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie PSE Polski Serwis Energetyczny? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bełchatów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
NIE

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM! Ukierunkowani są tylko i wyłącznie na swoje zyski. Zapominają o jednej zasadzie, że pracownik też jest ważny.

SkyWork
@NIE

Nie zgadzam sie absolutnie Ja mysle ze poprostu zawisc gra tutaj duza role. Mam same pozytywne Doswiadczenia.

@SkyWork

właściciel i SkyWork to chyba te same osoby, bo nikt inny tutaj nie pisze rzeczowników z dużej litery.... hahaha, co za żenadka :)

Właściciel

Szanowni Państwo komentujący oraz wystawiający opinie na Temat Firmy " Polski Serwis Energetyczny Dariusz Dam " Jako właściciel Firmy zwracam się z ogromną prośbą o wpisywanie Swojego Imienia i Nazwiska na końcu wypowiedzi bądź jeśli to możliwe pozostawienie numeru telefonu, tak aby można było się w jakikolwiek sposób skontaktować w celu wyjaśnienia nieporozumień . Pragnę nadmienić iż w dniu 2016-07-07 20:19 zamieściłem osobiście komentarz w którym pozostawiłem swój prywatny nr telefonu dla osób zainteresowanych ewentualnymi roszczeniami . Pozdrawiam Serdecznie Dariusz Dam

@NIE możesz napisać coś więcej o swoich doświadczeniach? Co sprawia, że masz odczucie tego, że pracownicy nie są w tej firmie ważni dla pracodawcy? Co jest powodem tego, że nie polecasz innym pracy w PSE? To co Tobie nie odpowiada, dla innych osób może nie mieć aż takiego znaczenia, dlatego mam nadzieję, że rozwiniesz swoją wypowiedź. Dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy.

Detektyw

Proszę o kontakt wszystkie osoby, które pracowały w PSE, lub EGS Bełchatów, szukam kontaktu do byłych pracowników fizycznych, zwłaszcza kierowców, lub kierowców z wynajmu, którzy świadczyli usługi w 2017 r. za uzyskane odpowiednie informacje przewidziana NAGRODA !! TEL : 535-877-410

normalny
@Detektyw

Czyżby firmą i machlojkami jej prezesa ktoś się w końcu raczył zainteresować. Pozdo dla serwis bandy. Czyżby Pan detektyw to jakis komornik incognito ?? hehe cos tu śmierdzi z daleka lekką podpuchą. 3xP dla kumatych

...

Jak dla mnie to, że kierownictwo wyciąga rękę i chce się spotkać to świadczy na ich korzyść. Chciałbym wiedzieć zatem czy są jakieś wolne miejsca w firmie?

normalny

Firma niestety dalej istnieje. W firmie po odejściu kierownika Staśka i kilku kolezanek z biura jeden wielki (usunięte przez administratora) nie ma się kto odezwać o swoje ( bo i tak nikt sie nie umiał i nie umie upomniec o swoje ) każdy patrzy na kogos innego a ci co sie upominali o swoje to byli źli że zadyme robią. Nie wiem jak teraz z załogą ale kase zarabiaja tylko ci co spawaja folie w polsce czy zagranicą a reszta na serwisie napier....a. wiele by tu pisać ale nikt wam nieda tyle ile ja moge wam obiecać oto motto firmy a w ogóle wszystko to jest wielki ch.j

Wojtek

Ja kupiłem kiedyś od nich samochód -ludzie uważajcie to naciągacze.Zapomniałem powiedzieć o pani Sandrze która razem kombinuje z tym panem.Pozdrawiam NAIWNIAK!!!!

Właściciel
@Wojtek

Wojtku jesli zostałeś pokrzywdzony w jakikolwiek sposób zapraszam na spotkanie gwarantuje ze musiało zajść jakieś nieporozumienie które należałoby natychmiast wyjaśnić nawet jesli chodzi o moja byłą żonę Sandrę, tym samym wszystkim ciekawym dobrze wróżącym Firmie PSE oświadczam ze firma ma sie dobrze i będzie miała sie jeszcze lepiej ! Natomiast jesli ktoś ma jakieś problemy bądź pretensje zapraszam na spotkanie i szczerą rozmowę .pozdrawiam serdecznie Dariusz Dam tel 694702796

tadzik

skad wiecie ze firma oglosila sie bankrutem....??? pracuje tam jeszcze ktos...?

Bylyy pracownik

Haha, ktoś pisze opinie o firmie kumpla o 22 ? Chyba tylko jakiś idiota uwierzy ;) firma jest bankrutem!! Nie mają ani grosza pieniędzy !! Nie polecam!!

Wróżbita Maciej

Nie polecam, obiecują złote góry. Jak każdy pracodawca, który ma zlecenie i nie ma kim pracować. Jak przychodzi co do czego to zatrudnienie na czarno, bo umowy nie można się doprosić a pieniądze owszem na czas ale nie takie jak się ustalało na początku. Więc często zmieniają się "naiwniacy" zatrudniani w firmie. Jak się ktoś pokapuje co to za "biznes" to odchodzi.

elektroda
@Wróżbita Maciej

faktycznie z kasa sa kina robiłem kiedys u nich na 13 roboty było na 2tygodnie i kasa miała byc zaraz po zakonczeniu czekalismy miesiac ,a obiecanek mnóstwo jak sie sprawdzicie to pojedziecie na niemcy a absorber kazali czyscic kijami od szczotki.paranoja

Mistrz

No to fakt szefo kupuje sobie calkiem fajne i drogie zabawki ale widocznie go stać,ja nie narzekam pracuje 8 lat i kasa jest na czas,czasem nawet jakas premia :)

Wróżbita Maciej
@Mistrz

Czyżby sam szef to pisał :-) premia ? jaka premia ???????? Ale pojechałeś, albo szefem jesteś albo jego rodziną .

były pracownik !!

nie polecam !! (usunięte przez administratora) zalegają z wypłatami !!!(usunięte przez administratora) a szef co chwile kupuje sobie nowe zabawki...

Zostaw merytoryczną opinię o PSE Polski Serwis Energetyczny - Bełchatów

• Jak się pracuje w PSE Polski Serwis Energetyczny?

Zobacz opinie na temat firmy PSE Polski Serwis Energetyczny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PSE Polski Serwis Energetyczny
1.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • ul. Ciepłownicza 5
    97-400 Bełchatów