Opinie o Sogama Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sogama Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sogama Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sogama Sp. z o.o. w Gliwice

Dada

Pracuje pierwszy miesiac, jak na tą chwile wywiązują się z obietnic, umowa jest, srodki są, sprzęt dostałam nowy co mnie zdziwiło bo w innych firmach do tej pory dostawałam jakis stary zużyty sprzęt . Na tą chwile polecam

Polecam, wynagrodzenie na czas, płacą zgodnie z tym co jest na poczatku ustalone, a co do wydajności pracy to drogie koleżanki zacznijcie od pracy a nie od kawki, kanapki i pitu pitu to wam czasu na prace wystarczy.

...

Porażka A nie firma!!! Zarobki śmiesznie male w porównaniu do zakresu obowiązków !!! Nie płacą nadgodzin bo jakie nadgodziny masz 30 pokoji 6 łazienek i 500 metrów korytarza i to raptem w 3 godziny pracy musisz się wyrobić bo za nadgodziny nie dostaniesz. Potem ochrzan od kierownika ze są skargi!! A jak ma nie być skarg jak nikt za darmo zostawać nie będzie. Zamiast dac podwyzke to obcieli godziny . Taka polityka firmy . Tania sila robocza.

Małgorzata

Pracuje i jestem zadowolona, umowa o prace , trzeba byc tylko pracowitym a nie leserem , pozniej ja musze sprzatac za co poniektorch tutaj piszacych !

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Sogama Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Darek

Czytam i tak sie zastanawiam ilu z was negatorow naprawde pracowało w Sogamie. Bo bywać w pracy a pracować to dwa rózne tematy. Ja ubrania robocze dostalem, wyplate mam zawsze na czas, z kierowniekiem zawsze można porozmawiać, do siedziby zawsze można podjechać i się dowiedzieć wszystkiego. Jak szanujesz to i ciebie szanują . A wszyscy dobrze wiemy że w tej branży z racji przetargów kokosów nie ma. W pozostałych firmach jak nie masz grupy nie pracujesz . Ja nie moge złego słowa powiedzieć. A porównanie mam bo na rano pracuje w konkurecji , a tutaj po poludniu.

Daga

Krótko mówiąc oszustwo i nic więcej, wielki negatyw...

Magda123
@Daga

Zgadzam się

laleczki

my pracujemy w tej firmie juz 10 lat i co do tej firmy nie mamy zadnych zastrzezen pieniadze i srodki zawsze sa na czas kierownictwo jest jak najbardziej przychylne co do umowy kazdy zaraz na poczatku jest swiadomy co podpisuje i zna swoj zakres obowiazkow :-)

malutka

Dbanie o pracowników wielki fałsz srodki czystosci które firma zapewnia to mop i scierka bo czysta woda w firmie w której sie sprzata nikomu nie polecam

@malutka

Sądząc po wypowiedzi pisemnej , nie dziwie się że koleżanka straciła prace. Ja na obiekcie mam dostarczanie niemieckie środki i są to koncentraty z system dozującym - niestety epoka ludwika i ze ma się pienić bo inaczej to czysta woda odeszły do lamusa. Każda firma ma plusy i minusy. Wynagrodzenie nawet bez opóźnień, środki n czas, zawsze można się dogadać, ale trzeba rozmawiać a nie pieniaczyć. Jedna z fajniejszych firm w jakich pracowałem w tej branży

Aneta

Nie miałam nigdy opóźnień w wypłacie wynagrodzenia, pracuje juz bardzo długo i w tej i dodatkowo w innej firmie , i czytam z politowaniem pewne opinie, przez moj obiekt przeszło bardzo dużo pseudo chętnych Pań do pracy za które ja później musiałam poprawki robić, Na koniec zdziwienie ze kierownik jest nie zadowolony !!!!!!! trochę samokrytyki. Stawka jest znana od początku rozmowy, i zakres prac nikt nikogo nie zmusza do pracy jeśli się mu nie podoba.

rh20

Z tym dbaniem o pracowników to jakiś koszmar.Umowy o dzieło,brak odzieży roboczej,wiem to bo pracowałem w tej firmie.

bebilon

Pierwsza firma,która dba o pracowników. Wypłata zawsze na czas. Bardzo przyjazne kierownictwo i nie tylko. Gorąco polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Sogama Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Sogama Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sogama Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sogama Sp. z o.o.?

Sogama Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Kniejowa 2 A
    44-117 Gliwice