Sogama Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Sogama Sp. z o.o.

bebilon 2014-08-24 16:13:53
Pierwsza firma,która dba o pracowników. Wypłata zawsze na czas. Bardzo przyjazne kierownictwo i nie tylko. Gorąco polecam
rh20 2015-04-09 07:56:00
Z tym dbaniem o pracowników to jakiś koszmar.Umowy o dzieło,brak odzieży roboczej,wiem to bo pracowałem w tej firmie.
malutka 2016-02-27 13:10:27
Dbanie o pracowników wielki fałsz srodki czystosci które firma zapewnia to mop i scierka bo czysta woda w firmie w której sie sprzata nikomu nie polecam
Aneta 2016-04-26 18:43:05
Nie miałam nigdy opóźnień w wypłacie wynagrodzenia, pracuje juz bardzo długo i w tej i dodatkowo w innej firmie , i czytam z politowaniem pewne opinie, przez moj obiekt przeszło bardzo dużo pseudo chętnych Pań do pracy za które ja później musiałam poprawki robić, Na koniec zdziwienie ze kierownik jest nie zadowolony !!!!!!! trochę samokrytyki. Stawka jest znana od początku rozmowy, i zakres prac nikt nikogo nie zmusza do pracy jeśli się mu nie podoba.
Ja 2016-04-26 18:52:30
Sądząc po wypowiedzi pisemnej , nie dziwie się że koleżanka straciła prace. Ja na obiekcie mam dostarczanie niemieckie środki i są to koncentraty z system dozującym - niestety epoka ludwika i ze ma się pienić bo inaczej to czysta woda odeszły do lamusa. Każda firma ma plusy i minusy. Wynagrodzenie nawet bez opóźnień, środki n czas, zawsze można się dogadać, ale trzeba rozmawiać a nie pieniaczyć. Jedna z fajniejszych firm w jakich pracowałem w tej branży
laleczki 2016-08-31 21:12:25
my pracujemy w tej firmie juz 10 lat i co do tej firmy nie mamy zadnych zastrzezen pieniadze i srodki zawsze sa na czas kierownictwo jest jak najbardziej przychylne co do umowy kazdy zaraz na poczatku jest swiadomy co podpisuje i zna swoj zakres obowiazkow :-)
Zostaw swoją opinię o Sogama Sp. z o.o. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sogama Sp. z o.o.