Opinie o Pulire Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pulire Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pulire Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pulire Sp. z o.o. w Katowice

annim

odradzam ci prace w tej firmie ludzie sa fałszywi, wykozystuja pracownikow traktuja jak smiecia

lunia123

pracuję tam ponad rok mam bardzo dobrą opinię o kierowniczce i regionalnej świetne kobiety nie wyobrażam sobie żeby mogły działać na niekorzyść pracownika choć przez czas który tam pracuję ludzi przewinęło się masę wszyscy zwolnieni na własną prośbę po mimo dawania im szansy zero samodyscypliny wszystko chyba zależy od przełożonych oby wszyscy mili takich jak ja

moge z Toba na priv pogadac, bo wlasnie mamy jechac na słowacje

pp

Ludzie nie zgadzajcie sie na zaden wyjazd w delegacje np słowacja zrobili nas w (usunięte przez administratora) i na swoj koszt musialem wracac oszusci ktorych podalem do sadu pracy

kris
@pp

wracales na wlasny koszt bo ludzi pod wplywem alkocholu nie zabieraja do polski

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Pulire Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Restauracji Pracowniczej? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
lunia123

Pierdoły opowiadacie takie że aż glowa boli:p jak ktoś dobrze pracuje to dostaje a jak ktoś się obija to potem skarrzy się a żeby w oczy powiedzieć to nie ma chętnych ? (usunięte przez administratora)

lunia123

Pierdoły opowiadacie takie że aż glowa boli:p jak ktoś dobrze pracuje to dostaje a jak ktoś się obija to potem skarrzy się a żeby w oczy powiedzieć to nie ma chętnych ? Jakiś problem to powiedcie prosto w oczy a nie kozak w necie ciota w świecie !

qiq

Uff!!!!liczymy na pełną zmiane w serwisie sprzatającym Tesco Kluczbork koordynator odpadł a firma?

ix

Tesco galeria Miodowa Kluczbork odradzam prace z tą firmą zgłoszona została do inspekcji pracy

JA
@ix

DZIWNE ZE PANI KTÓRA JEST W MYSŁOWICACH NIE ROBI NIC A KASĘ TRZEPIE ZA NIEROBIENIE NIC.........

KBKBKB

Do bani firma. Mało kasy, dużo roboty. Miałem dostać awans a tu nic.

Ktosik

Pulire! najgorsza firma w jakiej zdażyło mi się pracować! wyzysk! Zero godności dla człowieka!

mik

Tesco Kluczbork kordynatorka karierę swą zaczynała jako jedna z nas sprzątaczek lecz jak widać władza niektórym uderza do głowy,a w głowie...?

lusia

Tesco Gliwice ma świetną kierowniczką jest młodą ale konkretną osobą i odpowiednia na tym stanowisku wiem bo tam pracuje.nie mam z nią najlepszych relacji ale ją szanuję SZacunek pani Aniu :)

Asi

Tesco Galeria Miodowa mamy fatalną młodą kordynatorkę wiem bo tam pracuję nie mam z nią najlepszych relacji bo nas nie szanuje!

lusia

olo

Tesco Galeria Miodowa Kluczbork praca z tą firmą odradzam kordynator beznadzieja nie obchodzą go sprawy firmy i ludzi tam pracujących ciągła rotacja pracowników.Kordynator skupia się jedynie na sprawach prywatnych .

nuśka123

Pani Moniko wróć!

nuśka123

Tesco Gliwice ma fatalną kierowniczkę ,nie ogarnia niczego a od kierownika dużo zależy.Traktuje swoich pracowników jak "GORSZE DZIECI PANA BOGA"

Jack

ja pracuje w Warszawie i takich bzdur dawno nie czytałem. Moze i trafiliście na złego kierownika. Umowa na czas, kasa na czas. Przeszedłem przez wiele firm sprzatajacych i wszędzie jest gorzej. Nie mam zastrzeżen do Pulire.

monia

i jeszcze jedno nie dawajcie ksiazeczek zdrowia swoich firmie Pulire bo ich juz nie odzyskacie bo wyrzuca albo gdzies dadza duzo osob nie odzyskalo a jedni sie prosza a i tak niewiadomo czy beda miec po prostu syf a szkoda gadac o tym [usunięte przez moderatora] na tesco w dystrybucji na bojkowie na magazynach szkoda nerwow

monia

firme pulire odradzam tam syf i nie porzadek a nie mowiac o falszywych osobach co tam pracuja

Zostaw merytoryczną opinię o Pulire Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Pulire Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pulire Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pulire Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pulire Sp. z o.o.