Opinie o Ddg Domy Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ddg Domy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ddg Domy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ddg Domy Sp. z o.o. w Łódź

Gość Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem. Firma wydmuszka. Szef jest specem od marketingu, wobec tego gładko wciska każdy kit. Jak ognia wystrzega się natomiast rozsądniejszych (bardziej dociekliwych) klientów. Robił w marketingu aż go chyba za coś wywalili (zwolnienie mimo doskonałych wyników !!! ??? ). Klient, jeśli zadaje zbyt dużo pytań, ma szansę dodzwonić się tylko raz. Później głuchy telefon. Dzwonisz zaraz z innego numeru i facet bez zwłoki odbiera. Oczywiście za każdym razem ma fantastyczne wyjaśnienie (fantastyczne nie oznacza tu wiarygodnego, raczej z gatunku sci-fi). Siedziba firmy, to prywatny dom bez żadnego szyldu, żadnych maszyn i narzędzi. Żadnej grupy pracowników zatrudnionych na stałe. Jedyny sprzęt na stanie tej firmy, to chyba tylko komputer i drukarka. To tyle, co sam zdołałem ustalić.

Ala Nowy wpis
@Gość

Dzięki za opinię i ostrzeżenie, bo właśnie chciałam zlecić im budowę domu.

Patrycja Nowy wpis

Czy to praca głównie dla mężczyzn? Czy jest może jakiś wakat w biurze dla kobiet ?

Fajny mamy zespol

beti Nowy wpis
@anonymous

tylko pozazdroscic

Dorota

Nie widzę, aby obecnie były prowadzone rekrutacje, ale może ktoś z was będzie wiedział czy są jakieś nabory. Proszę pomóżcie innym użytkownikom dzieląc się opinią o firmie Ddg Domy. Wiecie może jak wygląda rekrutacja? @Anymous, napiszesz coś więcej? Jaka jest umowa od pracodawcy?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Ddg Domy Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Konstruktor
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dorota

@anonymous jak możesz, to podziel się swoimi wrażeniami, jak przebiegł proces aplikacji, po ilu dniach firma się odezwała, jakie warunki Ci zaproponowali? Ktoś inny jest zorientowany, jak wygląda bieżąca atmosfera w firmie Ddg Domy?

Dorota

@anonymous a już wiesz na jakie stanowisko będziesz aplikować? Coś konkretnego Cię przekonało do tej firmy? Jestem ciekawa Twoich przemyśleń.

Dorota

@Cezary opowiesz coś więcej odnośnie pracy w tej firmie? Jak sam przyznałeś, w budownictwie jest ciężko prowadzić działalność, także tym bardziej przyda się rzetelna wiedza na temat warunków jakie można spotkać w Ddg Domy. Firma ma sporo referencji na swój temat (http://www.ddgdomy.com.pl/?referencje), także warto się podzielić własnymi doświadczeniami.

@Dorota

Bede aplikowac!

Cezary

Kto pracuje w takiej firmie wie doskonale jak wygląda dzień powszedni. Firma to dobry pracodawca ale w budownictwie jest trudno prowadzić działalność.

Bobby
@Cezary

A jeszcze trudniej o dobrych, odpowiedzialnych i rzetelnych pracowników!

Mariusz

Pan Marian to bardzo nie odpowiedzialny szef parcowalem u niego około roku wystawia inwestora faktury w kosmicznym kwotach za pracę które można zrobić za parę złoty. Potrafi przeprojektowac 3/4 budynku bez zgody i wiedzy inwestora. Oszustwa na materiale kierownik budowy pół roku dziennika budowy nie wypełnia. Pani Bożena na zalanie nadproża żwir na budowę przywiozła w kuwecie dla kotka i paru kartonach.Pan Marian zmienia wymiary pociągów a potem zgania na pracowników swoje błędy. Inwestorzy muszą dowozic sprzęt na budowę , bo pan Marian nie ma czym. Inwestorzy muszą mieć dużo szczęścia żeby dodzwonić się do pana Marian a o spotkanie to trzeba się dwa tygodnie prosić

Szef Marian
@Mariusz

Cóż może powiedzieć pracownik, który za lekceważący stosunek do pracy, niedbalstwo, niegospodarność i dopuszczanie do kradzieży został wyrzucony z pracy ...

Mariusz
@Szef Marian

Tylko bez żartów!! To chyba pan siebie opisał. Zwolniony a może sam odszedł,bo juz nie mógł patrzeć jak pana firma krzywdzi inwestorów którzy liczą na profesinalizmi, uczciwość a co otrzymują od pan to pan najlepiej wie jakie pan świadczył usługi wykorzystują nas do tego miendzy innymi mnie niestety a że ja mam inny pogląd na prace to nasze drogi sie rozeszły a pisanie ze kogoś pan zwolnił to jest kolejnym pana kłamstwem.

Niedoszły klient

Wszystkie pozytywne opinie wystawione 2016.09.02 w odstępie czasowym co minutę. Marna wizytówka firmy.

Szef Marian
@Niedoszły klient

Opinie zostały przeniesione ze strony internetowej i można się z tymi klientami, którzy je wystawili spotkać i porozmawiać Panie niedoszły kliencie, jeżeli jest Pan takie życzenie, tylko trzeba się ujawnić, a do tego to już trzeba trochę cywilnej odwagi, której wielu brakuje :-)

Majster Paweł

Super pracodawca. Solidny, rzetelny. Wypłaty na czas. Brak problemów. Budowy dopilnowane, materiały na czas. Polecam!

Rozczarowana

Zawsze myślałam, że jak bierze się dewelopera to wszystko powinno być ok. Powinno. Niestety tak jest tylko pięknie na początku. Codzienne wizyty na budowie, brak pracowników o czym nawet nikt nie raczy powiadomić. Opóźnienia. Ale to tylko dopiero początek. Po wykonaniu stanu surowego dopiero się zaczęło. O rzetelnej pracy trudno tu powiedzieć. Pełno błędów, niedociągnięć, a kontakt z szefostwem zerowy. Wniosek tylko jeden, serdecznie odradzam. Raz, że dużo taniej bez dewelopera, dwa i tak ciągle trzeba na budowie przebywać, trzy pełno wad budowlanych!

Mariusz S.

Pracowałem w DDG Domy 2 lata jako przedstawiciel handlowy Plusy: * w moim przypadku była to praca samodzielna, dająca dużą swobodę działania * całkiem niezły socjal * elastyczny (w miarę możliwości) grafik * możliwość rozwoju zawodowego * możliwość odbywania szkolenia produktowych * żadnych problemów z umową o pracę pełny etat i czas nieokreślony :-) Minusy: * zarobki - mogłoby być lepiej * wymagające szefostwo - brak tolerancji dla kłamstw i ściemniania w pracy

Tomasz K.

Miałem przyjemność być prawdopodobnie pierwszym klientem firmy DDG Domy powstałej na łódzkim rynku, po przekształceniu z filii warszawskiej firmy Wellmade, z którą wcześniej utrzymywałem kontakt. Otrzymana od DDG Domy wycena kosztów budowy opiewała na kwotę ponad 10% niższą od wcześniej otrzymanej, gdyż była ona dostosowana do łódzkiego rynku. Wysoko oceniam rzetelność wykonania tej wyceny, podział na kolejne etapy, co w konsekwencji skutkowało brakiem niespodzianek w postaci pojawiających się nagle kosztów dodatkowych. Jedyna niemiła niespodzianka jaka mnie spotkała, to brak jasnej informacji zarówno z firmy warszawskiej jak i DDG Domy, że w kalkulacji używa się cen netto. Warto, to zmienić w przyszłości. Inwestor kalkuluje wydatki wg stanu finansów na koncie. Wysoko oceniam szybkość i standard wykonawstwa jak i elastyczność w kwestii obniżania kosztów budowy bez uszczerbku dla jakości i estetyki każdego z etapów budowy oraz gotowość do wykonania prac nieokreślonych wstępnie umową, na które można było podpisać aneks w późniejszym terminie. W moim odczuciu DDG Domy można określić jako firmę rzetelną, sumienną, w pełni profesjonalną, uczciwą i można by tu jeszcze wymienić wiele innych pozytywnych cech. W związku z ukończeniem prac wynikających z Umowy chciałbym podziękować za owocną współpracę i polecić innym inwestorom budowanie domu właśnie z tą firmą.

Andrzej N.

Budowa domu to duże wyzwanie zwłaszcza dla osoby, która robi to pierwszy raz i nie ma doświadczenia w pracach budowlanych. W mojej sytuacji, w której jestem mocno ograniczony czasowo, pracując na kilku etatach, nie pozostało mi nic innego jak poszukać firmy, która zajęłaby się tym fachowo i rzetelnie. Znajomi, którzy byli właśnie w trakcie budowy i korzystali z usług firmy DDG Domy SP. z o. o. pozwolili mi obejrzeć w jaki sposób pracuje firma DDG Domy i poradzili mi skontaktować się z Prezesem firmy P. Marianem Jarmondowiczem. Latem 2010 roku podpisaliśmy umowę. Z perspektywy czasu muszę przyznać, że był to bardzo trafny wybór. Budowa ruszyła w październiku, a już w grudniu stał dom w stanie surowym. Roboty przebiegały naprawdę szybko. Nie musiałem martwić się o materiały budowlane, sprzęt, ewentualną kradzież czy zniszczenie. Materiały dostarczane na budowę były najlepszej jakości, z odpowiednimi atestami i certyfikatami. Na placu zawsze ktoś był i pilnował porządku, nie było tak nagminnego w budownictwie problemu z alkoholem. Zdarzały się, jak przy każdym dużym przedsięwzięciu, drobne odchylenia od moich oczekiwań, ale finalnie były naprawiane szybko i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Każdemu kto choć w części znajduje się w podobnej do mojej sytuacji gorąco polecam współpracę z firmą DDG Domy Sp. z o. o.

Doradca

Odradzam najgorsi ludzi do współpracy. Unikać. Pan M. "Szef" = brak jakiej kolejek kultury osobistej. Radzę uważać

Dynastia
@Doradca

Trochę więcej pana Miodka i polszczyzna będzie słodka!

Znajomy Pani B.
@Doradca

Jeżeli nie umiesz rozmawiać - to tego nie rób - nie oceniaj innych według siebie i swojej kultury osobistej :-).

kolejkowy
@Doradca

Jeżeli brak kolejek to wszystko jasne, he he he

Dawid Siwiec

Uwaga (usunięte przez administratora) a przynajmniej zatrudniają złodziei !!!!!!!!!

Zadowolony klient
@Dawid Siwiec

Długo zastanawialiśmy się, jakiej firmie powierzyć budowę naszego domu, aż trafiliśmy poprzez biuro projektowe STYL-BAU do firmy DDG Domy Sp. z o. o. Już pierwsze rozmowy z Panem Marianem Jarmondowiczem upewniły nas, że jest to firma jakiej poszukujemy, która może zapewnić nam jego bezstresową budowę. Budowaliśmy dom w okresie od lata 2008 do lata 2009. Stan surowy i prace deweloperskie powierzyliśmy firmie DDG Domy SP. z o. o., pozostałe prace wykończeniowe wykonywaliśmy we własnym zakresie. Nasze doświadczenia są bardzo pozytywne. Wstępnie opracowany kosztorys nie był przekraczany, nie było przykrych niespodzianek przy płatnościach. Budowa postępowała bez większych wysiłków z naszej strony, ekipy wykonywały swoja prace bardzo solidnie. Termin prac budowlanych był dotrzymany. Kupowane przez DDG Domy materiały były odpowiedniej jakości, dom jest gotowy i nie widać żadnych problemów. Wszystkie ekipy pracujące na budowie zachowywały się w sposób nie powodujący konfliktów z sąsiadami. Nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń, co do jakości robót. Nie było sytuacji wymagających naszych interwencji związanych z sytuacją na budowie. Podsumowując, z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę DDG Domy jako solidnego wykonawcę, a współpraca z DDG Domy to duży komfort.

Zostaw merytoryczną opinię o Ddg Domy Sp. z o.o. - Łódź

Ddg Domy Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 11 ocen.
  • 36 A
    95-070 Łódź