Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.

Opinie o Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.?

odp

moja historia z firmą niejest długa ,praca ni e jest zła ,zarobki to sprawa indtwidualna ,ale atmosfera jest tak fatalna że nie chce się pracować z dnia na dzień jest coraz gorzej a kierownictwo nic nie robi żeby to polepszyć ,porobiła się niezdrowa konkurencja, podkładanie świni itg.

Po nowym roku były podwyżki?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.?

Tak

Myślę, że tak, aczkolwiek polemuzowałbym na ten temat.

Ona

Pracowalam tam kilka lat i powiem Tak Wyzysk, manipulacja i mala pensja szkoda czasu. Sa ciekawsze firmy !!!

aneta153

Teraz wszyscy udają że pracują i wszyscy są sobie szefami, komedia i kabaret

Komedia i kabaret
@aneta153

Już nie wspominając o nowym dziale jakości, który szuka dziury w całym i próbuje "zabłysnąć" przed górą, żeby zdobyć się na awans, bo każdego przecież trzeba upi**lić i zabrać mu premię. Ale jak to bywa w korporacjach, tu nie ma miejsca na sentymenty, tylko trzeba po trupach do celu. Już parę takich delikwentek było i źle skończyły.

@Komedia i kabaret

O kim mowa?

Czy firma Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Odpowiedź

Finansuje w 100%. Albo znajduje się potrzebne szkolenie samodzielnie i prosi przełożonego o zgodę, wtedy to firma deleguje i pokrywa wszystkie koszty albo firma sama organizuje u siebie szkolenie dla większej grupy. Zgoda na szkolenie zależy od realizacji planu sprzedaży, zwykle nie ma odmów, najwyżej trzeba je odłożyć na jakiś kolejny kwartał. Może się też zdarzyć odmowa, jeśli szefostwo uzna szkolenie za nieprzydatne na danym stanowisku. Przełożony może też sam wysłać pracowników na szkolenie, jeśli jest taka potrzeba, na przykład na uprawnienia na wózki widłowe. Oczywiście w zamian jest zazwyczaj lojalka - firma opłaci szkolenie, a pracownik przepracuje określony czas, jeśli odchodzi wcześniej, musi zwrócić od 50 do 100% kosztów szkolenia.

Pytanie z odpowiedzią
@Odpowiedź

Fajnie się odpowiada na swoje własne pytanie?

Brak nick
@Pytanie z odpowiedzią

Na górze tej strony jest baner z tekstem "Pomóż innym, pisz merytorycznie". Takie było pytanie i tak odpowiedź. Czy Ty masz coś merytorycznego do dodania czy tylko ten niezbyt mądry komentarz?

Z
@Pytanie z odpowiedzią

Nie trzeba być Sherlockiem żeby domyślić się, że to ta sama osoba zadała pytanie i sama sobie odpowiedziała. Okejkę też sobie dałeś/aś?

Jasiek

Generalnie idąc do pracy mamy obowiązek pracować a, że z wydajności,ą są problemy stąd taki lament! Firma jest ok!

@Jasiek

Popracuj trochę na produkcji, a później się wypowiadaj.

Ania123
@Jasiek

O jakiej ty firmie piszesz bo chyba strony pomyliłeś. W tej firmie na produkcji nie jest łatwo i facet i kobietom. To ciężka praca stać na nogach 8h przy maszynie i jeszcze dźwigać materiał no i go zbierać pakować itp. Dziewczyny na Manualu nie mają łatwiej bo przecież tu nie liczą się normy a pilne wysyłki. Bo musi być zrobione, logistyka kuleje bo ciągle ktoś o czymś zapomina i budzi się na ostatnią chwilę. Takie są tam realia. Praca zmianowa i przez to ciągle ludzie są zmęczeni nie mają stabilnego trybu życia bo jeden tydzień tak a drugi tak. Ciągła spychologia w tej firmie.

basia
@Ania123

chyba nie pracowałeś nigdy w biurze, tym b. w logistyce a takie bzdury wypisujesz są błędy, zgadzam się ale czy produkcji nie wszytko jedno co robić....

Magda

Jak duza jest rotacja pracowników w tej firmie?

Marian
@Magda

Co tydzień coś nowego

Karol
@Marian

Pracownicy sami składają wypowiedzenia, czy może to pracodawca uznaje, że dana osoba nie spełnia jego wymagań i tym samym zwalnia ją?

Jasiek

Mam pytanie z innej beczki.jaki jest dojazd z Gdanska autobusem do firmy?czy wogole jakis jest?

Karol
@Jasiek

Słaby bo jeszcze trzeba spory kawałek iść do firmy. A poza tym jeszcze uważać na ptactwo które lata. I wiadomo co w locie robi. W Zimę nie polecam. Jeździłem to wiem.

Nickt

Kibel i dno mułu przez to, co w ostatnim czasie sie wyprawia na produkcji. Chcą z ludzi murzynow zrobić. Duzo ludzi mysli o odejsciu, powodzenia z takim podejsciem do pracownikow, Wysola Izbo Kadrowa.

@Nickt

Mógłbyś przybliżyć czytelnikom tego wątku, co takiego w ostatnim czasie dzieje się na produkcji w firmie Stokvis Tapes Polska? Czy w związku z tymi ostatnimi wydarzeniami, o których wspominasz (jednak nie precyzujesz) pracownicy zastanawiają się nad poszukaniem innego miejsca pracy? Zachęcam, abyś powiedział coś więcej na ten temat, abyśmy mieli pełny obraz sytuacji w firmie.

StP
@Nickt

No i teraz przez wadliwy system wcale możemy nie zobaczyć premii. O podwyżkach nie wspominając . Jestem ciekaw co z tego wyjdzie.

Djbssin
@Nickt

Uwaga! Od dziś jeśli ktokolwiek zostawi po sobie śmieci w śmietniku, ma uwalona premie xD no to jest jakaś patologia, mamy(usunięte przez administratora) jak murzyński wół, to jeszcze mamy ze wszystkim sie wyrabiać. Nara stp niedługo..

Franciszek

Opinie, o których wspominasz, mogły zostać usunięte przez administracje forum z uwagi na to, iż łamały zasady regulaminu, który obowiązuje na forum gowork.pl. Przed dodaniem opinii warto zapoznać się z nim, ponieważ unikniemy wtedy sytuacji, gdzie administrator usunie naszą opinię. Wracają do Twojej wypowiedzi, to chciałbym, abyś sprecyzował, jak dokładnie wyglądają premie, które rzekomo występują w firmie Stokvis Tapes Polska? Ciekawi mnie, czy mimo podstawowego wynagrodzenia pracownik może również liczyć na dodatki.

Złotówa
@Franciszek

Dobrze powiedziane - "rzekomo". Akurat premia to jest dodatek, który może zostać zabrany. W naszej firmie produkcja jest na najniższym szczeblu i nikt tak właściwie się nie przejmuje, czy pracownik dostaje odpowiednie wynagrodzenie, czy też nie. Jak to kiedyś określił szef: "można nauczyć nawet małpę obsługi maszyny". Nic bardzo mylnego, patrząc na niektóre kobiety, które pracują na maszynach, to krzesło by się nauczyło obsługi, a żądają podwyżek i takiej samej płacy jak faceci, którzy mają większą wiedzę i doświadczenie od nich. Dla potomnych odnośnie premii - na produkcji nie ma opcji wyjść na czysto 3tys na rękę, chyba że się będzie tyrać nadgodziny jak murzyn na polu.

@Złotówa

Każdy zatrudniony pracownik w firmie Stokvis Tapes Polska może przepracować dowolną liczbę godzin nadliczbowych? Czy może jest tak, że aby ktoś został dłużej danego dnia w pracy, musi wcześniej zgłaszać ten fakt szefostwu firmy? Zastanawia mnie jeszcze, jak w przypadku tej firmy wyglądają weekendy. Czy są pracujące? Napisz proszę co wiesz na ten temat, ponieważ są to ważne informacje, jeżeli chodzi o system pracy w tym miejscu.

Ano
@Franciszek

Nie, liczba godzin nadliczbowych jest przestrzegana zgodnie z kodeksem pracy. Aktualnie nie ma nadgodzin w firmie są one sporadycznie. Ale za to są soboty o 100% płatne. Niestety zarobki nie są zbyt wysokie więc ludzie sami się proszą o te Soboty.

Złotówa
@Ano

Proszenie się o nadgodziny to jedno, ale mimo wszystko premia jest zbyt niska i nieadekwatna, bo jest to tylko 25% od podstawy. Z czego premia składa się z 4 składników: obecność w pracy, audyty 5S, które odbywają się raz w miesiącu i są całkowicie pozbawione jakiegokolwiek sensu, cel personalny - inaczej rzecz mówiąc, spamowanie na tablicy wszystkimi możliwymi pomysłami pracownika, żeby dostać premie tego składnika typu: "zmiana pakowania kartonu z 2 na 3 rolki", "pomysł z oklejniem wałka na maszynie". Są jeszcze gorsze pomysły, ale tego aż nie chce się pisać, taki ot wyścig szczurów by dostać kase tylko. No i najlepszy ze wszystkich składników - zysk operacyjny. Dla tego ktory to wymyslil, trzeba dac nobla i co miesiac premie o wysokosci 5 kafli. Premia ta NIE ma żadnego wpływu na to, jak wydajni są pracownicy, jest to sprzedaż firmy z danego miesiąca, oczywiście pierw słupek musi wyjść poza określony cel sprzedaży, a czegoś takiego nie ma juz prawie od roku. Maksymalnie bylo 80-90% sprzedazy i jakas premia groszowa z tego była. Wychodzi więc na to, że mimo wszystko jeśli pracownik sie stara, to i tak nic z tego nie ma, oprocz wypisywania durnych karteczek z pomysłami. Nawet jeśli w większości swojej pracy pracownik jest wydajny i robi normy, to przy podwyżkach kierowniczka znajdzie jakieś zlecenia, w których pracownik sie nie wyrobił, dlatego dostałeś 50zł podwyzki, a nie 150zl, co jest i tak śmiechem na sali.

@Złotówa

Napisałeś o systemie, w którym pracownik zatrudniony w firmie Stokvis Tapes Polska może na specjalnie organizowanych audytach podsunąć swoje pomysły na usprawnienie pracy w firmie. Czy zdarzyło się, że rzeczywiście, któryś z pomysłów podsuniętych przez pracownika został wprowadzony przez szefostwo firmy? Czy są to raczej pomysły, które nie są realizowane? Opisz, jak to wygląda.

@Franciszek

Dzień dobry, chciałbym rozwiać pewne kwestie, ponieważ w firmie ostatnimi czasy huczy przez te komentarze. Ostatnie wpisy nie byly na celu oczernienia firmy, ani postawienia jej w złym świetle, tylko niesprawiedliwy sposób premiowania pracowników. Zabieranie premii "za palenie" było uzasadnione, lecz z punktu widzenia kierownika, było to niedopatrzenie (pracowników na produkcji jest okolo 50-60), a nie premedytacja żeby zabrać pracownikowi premię. Praca jest przyjemna, tylko bardzo duzo ludzi ma rozne charaktery, prze co czasem negatywnie wpływa to na pracę w zakładzie.

Franciszek

Mógłbyś napisać coś więcej na temat atmosfery, która panuje w firmie Stokvis Tapes Polska? Czy zatrudnieni pracownicy współpracują ze sobą i panuje koleżeńska atmosfera, czy raczej rozmowy są tylko na tematy związane z pracą? Zbliża się wigilia, dlatego zastanawia mnie również, czy firma organizuje spotkanie wigilijne dla zatrudnionych osób? Wypowiedz się, proszę na ten temat.

Aneta

@Ano, możesz sprecyzować, co dokładnie zamierzasz zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy? Jakie informacje posiadasz na temat pracy w firmie Stokvis Tapes Polska? Możesz je przedstawić w tym wątku? @anonymous, Twój wpis na temat rzekomego znęcania psychicznego nad pracownikami zatrudnionymi w firmie Stokvis Tapes Polska jest tylko przypuszczeniem w związku z komentarzem użytkownika @Ano, czy rzeczywiście masz jakieś bliższe informacje na ten temat?

Ano

Jestem osoba ,ktora przyglada sie temu z boku, i mysle ze zglosze to do Panstwojej Inspekcji Pracy, zbiore potrzebne mi informacje do konca.

@Ano

W związku z czym? Pracą i panującymi warunkami, czy zgłosić konkretne osoby, które znęcają się psychicznie nad innymi, czyli stosują mobbing?

Aneta

@Żenada, czy sytuacje, które opisujesz w swoim komentarzu na temat pracy w firmie Stokvis Tapes Polska były zgłaszane szefostwu firmy? Zarząd firmy wie, że takie sytuacje mają miejsce? Jeżeli nie to może warto zgłosić ten fakt, aby w przyszłości poprawić atmosferę oraz jakość pracy na produkcji?

Aneta

@Przytomny, proszę, abyś nie obrażał innych uczestników dyskusji. Natomiast temat tego wątku służy temu, aby każdy mógł wyrazić swoją opinię na temat pracy w firmie Stokvis Tapes Polska, więc dopóki nie jest łamany regulamin forum, który obowiązuje to takie opinie będą potrzebne, aby przyszli potencjalni pracownicy mieli obraz tego, jak wygląda praca w tej firmie.

Żenada
@Aneta

Tylko podkomendni malkontenta kierownika potrafią obrażac i oczywiscie negować prawdziwe złe opinie. Jasną sprawą jest że dalej beskarnie pseudo kierownik robi co chce prócz pracy oczywiscie. A wszelkie skargi oraz zgloszenia są skutecznie oddalane ze wzgledu na protekcje najwyżego w firmie. Wiec wszystko zostaje na poziomie lini produkcji. Gnębienie pomówienia oraz wiekszy szereg spraw prawnie uznanych za karalne ze strony pana"kierownika"jest w ciągu dalszym na porządku dziennym.nawet przejscie na inna zmiane nie daje nic. Niestety w firmie na poziomie produkcji panuje bardzo zla atmosfera wręcz tragiczna. Kto by pomyślał w tych czasach, że jest to jeszcze mozliwe. Stare naleciałosci pozostały głeboko zakorzenione. Dziwne bardzo, że do dyrekcji nie dociera ta sytuacja. Wiekszość ludzi chce pracować lecz nie ma możliwosci wyrażenia zdania opinii ani żalu. Panuje strach co kierownik zrobi. Bo za nic potrafi dla zabawy uknuć nielada intryge. Przykre że niemożna polecic tego miejsca jako prace. Omijajcie szerokim łukiem. W tym troche apel do dyrekcji. Zrobcie z tym człowiekiem pożądek. Ludzie boją się, są zastraszani. Wielu również boi się, że straci pracę przez niego.

Jkeksnsm

Jsnsnns

Przytomny

Ktos sie wreszcie obudzi z tego serwisu i to pousuwa? Jakis cwok ma problem z szefem, zrobil sobuie tu prywatna wojenke i obsmarowuje mu d...e z kilku nicków, a jakas @Aneta robiaca za admina jeszcze go wciaga w rozmowe??? O RODO nie slyszeliscie???

Aneta

@NiedługoJużNieSTP, w swojej opinii wspomniałeś o nowym systemie produkcji, który wprowadziła firma Stokvis Tapes Polska od tego roku. Czy w związku z tym były może jakieś nowe zatrudnienia w firmie po zmianie tego systemu? Chciałabym również poznać, jak wygląda kwestia zarobków w tym miejscu pracy? Można liczyć na premie bądź jakieś inne benefity? @Sstp, @ANONIMOWO, Wasze opnie również skupiają się na osobie kierownika, którego działania nie do końca według Was są zgodne z normami pracy. Czy próbowaliście może zgłaszać ten fakt szefostwu firmy Stokvis Tapes Polska?

Witam,mam pytanie odnośnie premii w Państwa firmie jak to wygląda czy w ogóle są. Pozdrawiam.

Aneta

@Ameba, odnosiłam się od tego, co napisał użytkownik @JuzNieStp, jeżeli chodzi o kwestie urlopowe, dlatego chciałam sprecyzować przedstawioną kwestię, ponieważ rzadko zdarza się taka sytuacja, że pracownik nie może skorzystać z urlopu wypoczynkowego. Czy firma Stokvis Tapes Polska daje pracownikom możliwości zgłaszania swoich pomysłów na poprawę jakości pracy poprzez np. spotkania z szefostwem, aby podzielić się swoimi uwagami na temat pracy w tym miejscu? Może są organizowane spotkania grupowe z pracownikami, aby każdy mógł podzielić się swoimi pomysłami? Napisz, jak to wygląda. @Nick,@Pracownik, widzę, że nie zgadzacie się z opinią, która została wyrażona w temacie głównym forum, dlatego, proszę, abyście podzielili się swoimi doświadczeniami, które posiadacie w związku z pracą w firmie Stokvis Tapes Polska. Zachęcam do wyrażenia swojego zdania w tym temacie.

Zostaw merytoryczną opinię o Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o. - Bąkowo

• Jak się pracuje w Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 11 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.