Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.

Opinie o Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.

Czy w Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Edek z Krainy Kredek

Tak,zaszły zmiany-na gorsze.Firma wspaniale zniechęca swoich stałych pracowników do przychodzenia do pracy.Miało być lepiej,jest gorzej.Szkoda czasu i życia na pracę tam.

Stały

Tak zaszły zmiany nadeszły wyczekiwane podwyżki oczywiście nie dla tych co mają dzieci więc jak ktoś chce się tam zatrudnić to tylko jeśli nie posiada potomstwa inaczej oleją Cię totalnie nawet nie mają odwagi podejść i powiedzieć że się jej nie dostało i dlaczego tak się traktuje stałych pracowników.

@Stały

Mało jeszcze dostajecie od państwa? Najlepiej chodzić 30% dni w ciągu roku na zwolnienia, a później oczekiwać podwyżek w stosunku do ludzi, którzy nie chodzą na zwolnienia. Śmieszna jesteś.

Srsly

Wydaje mi się,że ludzie,którzy pracują Ok 10 lat i nie dostają podwyżki mają prawo być nie zadowoleni i czuć się wykorzystani i oszukani.Firma robi Ludzi w(usunięte przez administratora)i tyle.Myślą,że jak nagrodzą nowych pracowników a starych nie,to raptem będą wszyscy pracować ciężej i szybciej.Zasady wewnętrzne firmy mogą zmieniać jak chcą,żenada.

xyz
@Srsly

Nie wystarczy pracować 10 lat ok, trzeba wejść w układy tak jak niektórzy tzw mistrzowie , wybrani przez poprzednią kierowniczkę ,która też była z przypadku ,i zgarniasz wszystkie podwyżki chociaż obsługujesz dwie maszyny, dlatego reszta dostaje ochłapy. Mieli ponoć płacić za wysługę

Lol...
@Edek z Krainy Kredek

Mnie zadziwia fenomen  jak osoba na stanowisku kierowniczym nie posiadając żadnych cech przewodzi produkcją A kto jest kierownikiem. W tej firmie kierownik któremu trudno utrzymać motywację w zespole, a nawet… sam zespół w firmie, jeśli pracownicy będą czuli się tylko jak trybiki w korporacyjnej maszynie. Ta osoba nie posiada żadnych podstawowych cech Komunikatywność- nie zna połowy pracowników i ich kompetencji (tylko swoje) jeszcze takiego dnia kobiet w tej firmie nie było dziękujemy!! Gotowość do służenia pomocą empatii-BRAK Naturalne przywództwo- czy budzi szacunek, zaufanie NIE Entuzjazm- zmotywować ludzi nie potrafi, Tylko siebie....itd itp może warto wydać pieniądze na podwyższenie kompetencji i kwalifikacji tej osoby. A kim jest prezes tej firmy najlepiej by to zaśpiewał Zenek " jak do tego doszło nie wiem...."

taq
@Lol...

Skoro tak ochoczo hejtujecie obecnego kierownika, to wymień proszę pozytywne aspekty poprzedniej kierowniczki, bo jakoś nie potrafię sobie przypomnieć aby ta osoba dała coś mężczyznom na Dzień Mężczyzny jeśli już nawiązujesz do Dnia Kobiet. Podwójne standardy? Nie znałem...

Srsly
@taq

A powiedz jakie aspekty ma obecny kierownik,skoro bronisz Jego strony? Gość,który nie ma pojęcia o produkcji,a chodzi i s*a się o odpad na ziemi,jakby była to największa tragedia podczas audytów

@
@taq

Nie mogę odpisywać bo pracuje.... batoniki byly smaczne a skarpety nosiło się dobrze

Jp
@@

Jak łatwo można kogoś przekupić skarpetami heheh

Jp
@@

Jak łatwo można kogoś przekupić skarpetami hehehe właśnie takie łby tam pracują

Joanna
@Jp

Sam sobie zapodaj skarpete ale na głowe! Tu ludzie chca sppkojnie pracować.. szef jak szef, wszedzie taki sam. Praca jest dobra w cieple pod dachem nie trzeba marudzic cieszyc się trzeba pieniądz na koniec miesiaca tez jest więc nie dziamgotac rylko do roboty

Jp Nowy wpis
@Joanna

W lato to nawet "w upale pod blachą "hehhee bo na klimę na nowej hali przy żałowali (ale tylko na hali )

Aneta Nowy wpis

U was maszyny i ogólny sprzęt w jakim są teraz stanie? W miarę nowe czy jednak jest co naprawiać? Partner to elektromechanik a widziałam niedawna ofertę i zastanawiam się jakby mu się pracowało. Jakie mogą wyjść najwyższe zarobki?

Jak wyglądają zarobki młodszych specjalistów ds. planowania produkcji? ktoś wcześniej pytał o rozwój i awanse, a ja chce się dowiedzieć jak się startuje w firmie i po jakim czasie dają jakieś podwyżki bo pisali, że niektórzy to po 10 lat ich nie widza

Pikawa

Fajna firma, fajni ludzie w biurze. Szefostwo spoko, zawsze pomocni i usniechnieci. Mega polecam, zajefajna firma na poczatek. Zarobki tez spoko- goraco polecam

Mis
@Pikawa

Tak? A to dobrze wiedzieć . Prezesik też uśmiechnięty ?

Ktoś
@Pikawa

A podczas pracy jako młodszy specjalista ds. planowania produkcji jakie najczęstsze problemy można napotkać, że podkreślacie te całą pomoc ze strony zespołu? zastanawiam się czy odbija się do na zarobkach

On
@Ktoś

Na twoich się nie odbije nie martw się

Oxi

W tej firmie jest dyskryminacja płacowa, nie licz na staż... podwyżki....Tam tylko KARY DAJA. No może hot droga ;) za brak wypadku. A jak potrzebujesz info to i tak cie wy****

xxx
@Oxi

Trzeba było chodzić do pracy, a nie na l4. Pozdrawiam

Rex Nowy wpis
@xxx

Gdybyś nie chodził chory do pracy to inni nie musieliby chodzić na l4

Produkcyjny Nowy wpis

Jakość wypowiedzi na temat miejsca pracy i pracodawcy poniżej poziomu. Wybaczcie ale żenada, żeby współpracownicy się na takiej stronie obrzucali gó**em. Poziom zero.

K.M.

Pojawiło się sporo ogłoszeń o pracę w biurze. Wynika to z rozwoju organizacji czy rotacji?

Biurowy
@K.M.

W zeszłym roku odeszło ok 20% biura, wszystkich nie zastąpili, a jak już próbują to marnie - powodzenia :)

Produkcyjny
@Biurowy

Nie omieszkam stwierdzić, że ewidentnie na górze (w biurach) jak i na dole na produkcji jest równie słabo z zadowoleniem pracowników zarówno z pensji jak i z atmosfery.

M.k.
@Produkcyjny

Powiedziałbym że to nie atmosfera jest słaba co motywacja do działania. Podwyżki marne a nowi pracownicy dostają większe pieniądze niż pracownicy doświadczeni. Dlaczego ludzie odeszli? A jakie są najczęstsze powody zmiany pracy? Małe pieniądze i manager zarządzający zespołem.

Janinka
@Biurowy

NIe jest tak zle, nowi szybko sie uczą.

Jajcarka
@Biurowy

To bzdury o odejsciach w celu dezinformacji. Trole i jełopy które źle życza zarzadowi!

Aleks

Firma w której albo się jest od wielu lat i wszystkich się zna, dzięki czemu każdy idzie Ci na rękę, albo jesteś nowy i wszyscy mają Cię gdzieś, traktują jako ostatniego na liście priorytetów i(usunięte przez administratora) do kierowników na Ciebie.

@Aleks

A po jakim czasie zatrudnienia tracisz status ‘nowego’ i można mówić o stałym pracowniku? Kiedyś chciałem przyjść tu na młodszego inżyniera jakości produktu ale ogłoszenie mi wygasło

Xd

Stali to chyba wszyscy Ci zatrudnieni jeszcze na starej lokalizacji ;) ale rzeczywiście lojalność i zaangażowanie tutaj się nie opłacają, smutne.

Cofanie się w rozwoju? a możecie to szerzej uzasadnić jeśli takie frazy się pojawiają we wpisach? Mnie interesuje to zagadnienie ale od strony właśnie rozwoju. jest teraz wystawiona oferta dla młodszego specjalisty ds. planowania produkcji i jakoś w treści podkreślają ten cały rozwój zawodowy. Na jakie stanowiska można przejść? I pod jakimi warunkami?

Szukają IT Specialista, z opisu nie mam wątpliwości, że to samodzielne stanowisko, żadnych juniorów i studentów. Skoro więc tak, to i zarobki muszą być stosowne do zakresu odpowiedzialności za bezpieczeństwo. Ktoś jest w stanie podać? Nawet przykładowa pensja w biurze da mi jakieś wyobrażenie, ile można liczyć w IT firmy.

Bianka

No a w jaki sposób można się wykazać? Macie sugestie? co ciekawe ta oferta już widnieje jakoś od listopada/ czy to faktycznie stale jest dostępne? nikogo nie znaleźli jeszcze?

Biuro

Sporo tu malkontentów, głównie nowych pracowników produkcji. Narzekają na zarobki, na które się zgodzili, choć są niewielkie, na atmosferę, z którą nic nie robią i pracodawcę, od którego przecież można odejść. Wypowiem się zatem z pozycji pracownika części biurowej firmy. Atmosfera jest naprawdę dobra, w większości działów i między działami. Ludzie są sympatyczni, pomocni i dzięki temu pracuje się przyjemnie. Na zarobki można narzekać zawsze, bo przy takiej sytuacji ekonomicznej, jaką mamy w Polsce, to normalne, że choć zatrudniamy się godząc się na konkretne zarobki, to z roku na rok coraz trudniej jest się z nimi pogodzić. Podwyżki są niewielkie, zatem trzeba się z tym liczyć przy zatrudnianiu się tutaj. Ścieżka rozwoju wprawdzie nie jest dla wszystkich do końca klarowna, jednak zatrudniając się można liczyć, że kiedyś uda się awansować w strukturze firmy. Droga trudna i wyboista, dla niektórych, dla cierpliwych i zdeterminowanych. Tak więc chcąc się zatrudnić trzeba wywalczyć satysfakcjonującą stawkę, założyć sobie konkretne cele i jeśli po dwóch latach nie wszystko idzie zgodnie z założeniami, szukać swojego miejsca dalej. Można uczyć się tutaj nowych rzeczy, albo doskonalić swoje dotychczasowe umiejętności, spędzić miło czas w pracy i wspólnie ponarzekać na zarobki, jeśli nie jest się nowym pracownikiem. Bo, jak w wielu firmach, nowi zawsze mają lepszy start, a wieloletni, choć mogą liczyć na awans, to nie zawsze są odpowiednio wynagradzani za swój wkład w funkcjonowanie firmy. Z benefitów: ubezpieczenie zdrowotne, karta Multisport, dofinansowanie do posiłków i owoce. Podsumowując: liczymy, że nowy Dyrektor doceni wszystkich Pracowników (produkcja, magazyn, biuro) i na nowy rok zaplanuje budżet tak, by móc docenić każdego. Bo choć dużo się dzieje i widać wiele zmian, to liczymy na to, że tak istotna, jak solidne podwyżki także pojawi się na liście. We wszystkich częściach firmy (ponownie: produkcja, magazyn, biuro) jest bowiem wielu ludzi, którzy sobie na to mocno zapracowali i należy Ich za to docenić. Tymczasem polecam. W części biurowej, bo tylko o tej mogę się wypowiedzieć.

ona
@Biuro

Ta odpowiedż to dowód na arogancję władzy ,która się nie zmienia od wielu lat ,tylko posadki sobie zmieniacie tak jak nieudolna kierowniczka która zostawiła produkcję w bałaganie ludzie skonfliktowani bez motywacji ,zapraszam na produkcję to pogadamy,i jeszcze na każdym zebraniu słyszę w jakiej to kondycji jest firma Nie interesuje mnie to ,nikt na produkcji niema służbowych samochodów szkoleń ,wyjazdów, nas interesuje zarobek i dobra atmosfera, ale jak się nie podoba to (usunięte przez administratora)......to wasza odpowiedż.

Flek

Docenili- nowe auta na parkingu :)

Doceniony
@Flek

Jakie ? Warto chociaż ?

Obserwator
@Doceniony

Szybkie, bo czerwone!

Wymagający

Wynika to raczej z obecnego zarządzania firmą. Sami nieudolni ludzie na wysokich stanowiskach, nic się nie zmienia od lat. Wyrzucić wszystkie dinozaury i zastąpić ich świeżą krwią, wtedy może coś się zmieni. Póki co każdy "menadżer" traci czas na wymyślanie jak zrobić innym na złość. Zero współpracy tylko zrzucanie obowiazków i odpowiedzialności na innych. Do tego żenująco niskie płace.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.?

Nie będzie to zależne od stanowiska przypadkiem? Piszesz, że na swoje, są one przypisane jakoś do osoby? na co na przykład operator będzie mógł w zasadzie liczyć? Jeszcze jakiś czas temu szukali. Będą wznawiać ofertę?

Exjuzmi

Praca w tym miejscu jest mocno średnim wyborem. Ani dobrych zarobków, ani dobrej atmosfery. Nie docenia się pracowników, którzy są tam już wiele lat (chyba tylko przez zasiedzenie). Metody zarządzania bardziej wyglądają jak biznes prowadzony przez Janusza w latach 80 niż międzynarodowa firma. Brygadzistki o profilu psychopatycznym.Nie polecam wręcz odradzam .

sabrina
@Exjuzmi

Potwierdzam, pracuję kilkanaście lat i czuję się jak ktoś kogo ledwie akceptuje się w tym miejscu żadnego gestu ze strony firmy .Tutaj po prostu nie lubi się wiernych pracowników. Po zmianie kierownika odżyły nadzieje, ale w sumie jest to samo a może jeszcze gorzej. Im dłużej tu pracujesz tym relatywnie mniej zarabiasz

Witam, nie widzę by ktoś ustosunkował się do tej oferty dla młodszego inżyniera jakości produktu, a tu ogłoszenie jest widoczne w zasadzie od końcówki listopada. Czy poszukiwana jest większa liczba osób? I czy ktoś z was już aplikował i mógłby odnieść się do ewentualnych warunków? jaka podstawa wynagrodzenia jest oferowana?

Zajarany

Super firma, super budynek i zaplecze. Nowoczesne wyposażenie tylko ludzkie nastawienie jak ze średniowiecza. Budowanie murów miedzy dzialami, wylewanie żółci na tym forum. Dzielenie ludzi. Niech każdy stanie przed lustrem i zada sobie pytanie czemu nadal tu jest i trwa pomimo samych negatywow. Zamiast narzekać rób swoje a nagroda przyjdzie sama

Ujarany
@Zajarany

To zastanów się czy jest z kim merytorycznie rozmawiać w tym zajebistym magazynie. To kierownicy nie wiedza co i jak produkować

serafina

Coraz większe szambo ,pracy mało ,atmosfera poniżej krytyki. a każda przemowa to pochwały jak jest świetnie .Kondycja firmy mi zwisa i mam to gdzieś, ważne co ja z tego mam ,a z tym nie jest najlepiej,podwyżek niema od dawna bo chyba was na to nie stać. Po wielu latach pracy kilka stówek na święta to wszystko na co firma się wysiliła ,gdzie tu szacunek i uczciwość? Pracownicy powoli uciekają z tego statku.

Ala
@serafina

I gadki ze to nie pracodawca odpowiada za to wszystko drogie ale pracodawca odpowiada aby zarabiac uczciwie

Co z działem IT? dość mało na jego temat tu piszecie a tak jak z miesiąc temu ktoś już zauważył dalej kogoś szukają. Tylko teraz nie wiem czy to to samo stanowisko czy ten zespół jakoś bardziej się powiększa, wiadomo? Chyba, że faktycznie tak jak ktoś sugerował to samodzielna praca? Opisze ktoś co w ciągu takiego przykładowego dnia się robi?

Kamyk

Ja tak samo nie polecam pracy na manualu ani na jednej zmianie ani na drugiej. Ciągle nerwy kierowniczek. Powinny brać coś na uspokojenie...

@Kamyk

A atmosfera miedzy samymi ludźmi jak mimo wszystko? Po pierwsze to czy są w ogóle jakieś rotacje tutaj na tych wyższych stanowiskach? I druga sprawa skoro odradzasz obydwie zmiany to w ogóle masz wpływ na to gdzie się dostaniesz? Można starać się o przejście na inna?

Kamyk

Atmosfera hmm nie nazwałbym tego dobra atmosfera ze względu na to ze tam jest tylko obgadywanie jedna na drugą ????trafisz na taką zmianę w której brakuje ludzi. Pytasz się o przejście na inną zmianę na manualu są tylko dwie zmiany i naprawdę nie ma w czym wybierać... zawsze możesz się sama przekonać, sprawdzić i napisać komentarz. Pozdrawiam

Może nowy

A jaka praca i atmosfera na magazynie??

iso
@Może nowy

Praca na magazynie to tragedia, zawsze tak bylo, ale nowy dyrektor stworzył totalny (usunięte przez administratora), rozliczaja cie co do minuty, ludzie biegaja do toalety, atmosfera "bez antydepresantow" nie do zniesienia, dlatego już tam nie pracuje. Nie lubie tabletek. Mam jednak kontakt z kilkoma osobami i wiem ze ratują sie UKraincami którzy pracują po 12h, przez agencje, za najnizsza krajowa, załosne. Na produkcji z tego co wiem jest jeszcze gorzej, wiec nie polecam tej firmy. Za długo tam pracowałem stracilem tylko czas i nerwy.

luna
@iso

Niema co narzekać trzeba zmienić pracę bo tam nic się nie zmieni ,ludzie na stanowiskach ci sami od wielu lat mają gdzieś podwładnych, są zbyt aroganccy żeby dostrzegać problemy.Ludzi na dole mają za nic ,nawet ci którzy pracuą wieje lat i robią na wielu maszynach zarabiają tyle co niektórzy na jednej maszynie, zależy to od układu z władzą nikt nie zna kryterów podwyżek ,premie zresztą też zabiorą ci , nawet niewiesz za co.

......
@luna

Szczera prawda a jeszcze nikt podwyżek nie dostanie bo kierowniką zmiany trzeba miesięczną pensje wypłacić za pewne nie małą i dodatkowo na nową linię już zapowiedziano wyższe pensje ale ile w tym prawdy.. oni powiedzą wszystko by tylko oczy zamydlić. Teraz założyciel firmy powinien się nią zainteresować jak nowy prezes wziął się za stwarzanie pozorów. Trzeba szybko uciekać bo to tylko gorzej będzie.

@......

O podwyżkach zapomnij. Pani S mówiła że załatwi na manualu a jak się okazało to możemy czekać i czekać. Najbardziej zastanawia mnie to że na imprezy mają kasę ale żeby dać podwyżki to już nie

Nike
@Może nowy

Na magazynie praca jak praca. A tak szczerze to jest dwóch menadżerów jeśli trafisz na tego starszego który stosuje (usunięte przez administratora) na pracownikach to lepiej uciekaj. Kierownik wszystko widzi wszystko wie ale się nie odzywa boi się że straci menadżera który pracuje długo i zna się na pracy. Nowi co przychodzą to nie wytrzymują presji i odchodzą. Na początku nie robisz nic więcej jak jeżdżenie z paletami w lewo i prawo . Dopiero jak się wykazesz i wejdziesz w (usunięte przez administratora) menadżerowi to możesz robić coś więcej...

A

Oni nie mają pieniędzy nawet na ogrzewanie. W części koło bramy zamarzasz i powiedzą ci tylko że minimum na produkcji to 14 stopni i lepiej się ubierz...

Zastanawia mnie nowy pan kierownik produkcji?czy ten pan jest zorientowany jakie maszyn są na produkcji?bo myśle ze nie wie , jakie my operatorzy mamy problemy z maszynami, które chodzą dzięki pomysłowości operatorów i ich fantazji!!! rzeby zrobić dane zlecenie.Może nowy pan kierownik by się przeszedł i zobaczył ,popytał ,jak się pracuję!!!! a jak na razie to ,aby zabrać z premi co się da !!Przykro nam bardzo ,którzy pracujemy tu wiele lat!!!

Produkcyjny

Już się jakiś czas temu wypowiadałem komplementując firmę i jednocześnie opisując jak tu jest bez ściemy. Pracuję tu już od lat i jak pisałem wcześniej było zawsze po prostu przyzwoicie. Robiłeś uczciwie swoje i do domu... Niestety na chwilę obecną rzeczywistość na produkcji się zmienia i to diametralnie. Nowi kierownicy, kierownicy zmiany i nowe porządki. Nie było by nic w tym złego bo wiadomo wszystko warto ulepszać czy zmieniać od czasu do czasu ale zmienia się na gorsze. Bardzo przykro jest mi stwierdzić, że naprawdę robi się nieprzyjemnie i to nawet dla takich osób jak ja, które jak do tej pory były w stanie znieść wszystko. Atmosfera obserwowania każdego kroku, liczenia wyjść do toalety i siejący postrach nowe kierownictwo bardzo źle wpływa na morale i jakość tego miejsca. Choć sentyment do pracy i ludzi jest to niestety muszę po latach podziękować za współpracę bo granice dobrego zachowania, kultury i etyki pracy zaczęły być naruszane. Nie będę podawać tu przykładów żeby nie odstraszyć potencjalnych nowych pracowników ale dla mnie już nie warto bo czuję się jak robot i to jeszcze zastraszany.

Kaja
@Produkcyjny

A ja odpowiem, wcześniej każdy robił swoje i bylly wyniki a teraz stoją z batem u poganiają, pracujemy wiele lat i nie chcemy się zwałniac bo lubimy ludzi, natomiast nowi uciekają po miesiącu, więc mamy 2x tyle pracy ci wcześniej. I tyle.

Widzę, że atmosfera na działach chyba w miarę dopisuje? Tak przynajmniej w poprzednich opiniach ludzie piszą. :D a skonkretyzuje ktoś warunki na dziale IT? Speca od niego jak widać teraz potrzeba. Z samego opisu wynika, że oczekuje się pracy zespołowej, opiszecie mi wiec sam zespół? czemu teraz ktoś jest potrzebny? To nowe stanowisko czy ktoś odszedł?

JoY

Nowi maja lepszy start większe zarobki więc powodzenia!

Zostaw merytoryczną opinię o Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o. - Bąkowo

• Jak się pracuje w Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 11 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.