Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.

Opinie o Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.

szaran

nie wydaję mi się, że to są kłamstwa. Raczej chodzi o to, że ludzie idąc do Stokvis po prostu spodziewali się, że zastaną zupełnie co innego

Oj coś przeginacie z tymi opiniami, jak was poczytać to jakiś wyzysk jak w kopalni w Afryce. Pracuje tu więc wiem, nerwy bywają jak wszędzie, sporo ludzi to czasem ktoś się z kimś nie lubi, ale żeby ktoś mnie tu traktował bez szacunku, albo jeszcze mobingował to napewno nie. Zarobki jak wszedzie, niewysokie, to prawda. Opinie tu jacyś pewnie wywaleni z pracy malkontenci piszą, takim zawsze będzie niepasowało.

jukihaj

Witam, Rownież nie polecam podejmowania pracy w tej firmie. Stosowany jest mobbing, który jest zamiatany oprzez kierownictwo pod dywan. Personel jest traktowany zbyt rygorystycznie, przedmiotowo, bez krztyny szacunku. Nerwowa atmosfera, praca pod presją, zarobki niezadowalające. Wszech obecne obmawianie, podkładanie świn. Panstwowa inspekcja pracy powinna zainteresowac sie tym miejscem.

smok

praca tam to jakaś porażka , nie polecam pracy w tej firmie. .(usunięte przez administratora)

pani

zgadzam sie w 100% z wiekszoscia,atmosfera tragedia,co druga osoba falszywa lacznie z kierownictwem i prawda jest to ze jak nie lizesz [usunięte przez moderatora] pewnym osobom to dlugo nie popracujesz ,pelno [usunięte przez moderatora] i wielkich pan.nie polecam wrecz przeciwnie,nie chcesz byc traktowany/a jak parobek nie idz tam

Kamil

W tej firmie to trzeba lizac tyłek pewnej osobie zeby jakos sie tam utrzymac... wywalaja ludzi z pracy bez żadnych skrupułów.. pracuje sie tam pod duza presją... nic nie mozna. nawet sluchac glupiej muzyki. oczywiscie maja do tego prawo ci co maja plecy. nie jedna osoba z tamtad odeszla z powodu pani [usunięte przez moderatora].

Kopara

A mnie zwolnili bo ze niby kasy na razie nie maja. W ogole radze omijac z daleka.

nikola

firma porazka, wszystkie negatywne opinie to prawda, jest nawet gorzej, mnie nikt nie zwolnil, odeszlam sama, na szczescie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestes tam [usunięte przez moderatora] itp itd, nie na moje nerwy i szacunek do samej siebie, najgorszemu wrogowi nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tom

Nie ma czegoś takiego, jak zabieranie pensji. Jeśli nie spełniasz warunków, to najwyżej nie dostaniesz całej premii, ale praktycznie się nie zdarzają takie sytuacje, trzeba by naprawdę wskoczyć na maszynę albo w ogóle nie przychodzić do roboty.

kerrka

Jak to na produkcji, zawsze się znajdą przodownicy i malkontenci:) Serio to nie spotkałam się z takimi strasznymi rzeczami, jak są opisane w komentarzach powyżej. Praca, jak praca – są obowiązki, których trzeba pilnować. Warunki są dobre – umowa o pracę na czas nieokreślony co rzadko się zdarza, bo większość teraz zatrudnia na umowy śmieciowe.

Tom

A ja pracuje tam już ponad 3 lata i jakoś się trzymam:P Odkąd tam jestem dyscyplinarkę dostały może ze dwie osoby za skrajne pijaństwo i bardzo dobrze, bo w takiej pracy nie można sobie pozwalać na takie akcje. Atmosfera też jest ok., na kierownictwo raczej nie narzekam, chociaż wiadomo, że nie zawsze wszyscy ci przypadną do gustu. Ogólnie ok.

Robert

uważajcie, bo wciąż zwalniają, za małe co nie co możną stracić prace, już tyle osób wyrzucili. Ja też muszę szukać lepszego zajęcia , nudzi mnie tu praca, atmosfera, ciągłe wyzwiska, podkładanie świni, więc kto się wybiera do firmy stokvis na kowalach niech się najpierw zastanowi za nim podejmie decyzje i otrzyma wilczy bilet jak go wyrzuca.,

sfinks

hahaha, to tak w Gdańsku Cie przyjmą do pracy? to oszuści i wyzyskiwacze, tam sie pracuje max 3 lata i dostaje sie wilczy bilet z zarzutami ktorych sie nie zrobiło. Wszyscy niech uważaja na ta firme , tam skłócaja i wyrzacaja z pracy.

@sfinks

Potwierdzam mnie tez tak potraktowano !!!!!! Ostrzegam.

Zostaw merytoryczną opinię o Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o. - Bąkowo

• Jak się pracuje w Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 11 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.