Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.

Opinie o Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.

BigBootyBoy

Na początek to cześć wszystkim :) pracowałem w STP jakiś czas. Ogólnie nie jest źle, jak umiesz się zakręcić i wypełniasz rzetelnie swoje obowiązki to nikt ci nie będzie wchodził w drogę. Pracuje się tam nawet spoko ale trzeba uważać na pewnych osobników. Niby "haha" "hoho" poklepie cię po plecach a później lecą do przełożonych. Od pewnego czasu na ścianach wiszą slogany które nie mają uzasadnienia w rzeczywistości co mnie osobiście bardzo bawiło. :) Praca jak praca, pieniądze dość słabe jak na wymagania i odpowiedzialność. Dobry socjal. Fajna część ludzi na produkcji i magazynie, reszta to (usunięte przez administratora) (bez urazy dla obywateli Mongolii). Co do rozwoju to wątpię aby tam pokładać swoje aspiracje i siły przy zdrowych zmysłach. Dobre miejsce dla ludzi młodych i niedoświadczonych aby właśnie doświadczenie zdobyć i uciekać jak najdalej.

United

Te forum pokazuje jaka atmosfera panuje w firmie.Pracownicy produkcyjni są traktowani jak zło konieczne,marginalnie.Zarobki nieadekwatne do pracy.To co dzieje się w tej firmie to kpina.Nakladaja coraz więcej obowiązków na każdego pracownika a wynagrodzenia stoją w miejscu . Przełożeni działają na Ciebie psychicznie poprzez popędzanie i wyzywanie się na pracowniku jak idzie coś nie po ich myśli .Oczywiście mają swoich ulubieńców.Przeklenstwa ,nerwowa atmosfera na porządku dziennym.Zwykle kolesiostwo.Wszyscy są zrezygnowani i każdy sobie zdaje sprawę że jego głos się nie liczy.

Déjà vu
@United

A będzie tylko jeszcze gorzej. Nowy kierownik, który ma za nic pracowników i jesteśmy dla niego tylko zasobem oraz myśli, że będzie ludzi na produkcji traktował tak jak chłopaków na magazynie. Podejście jak w państwie (usunięte przez administratora), a nawet gorzej.

@Déjà vu

A od kiedy jest ktoś nowy? Zastanawiam się czy dopiero następuje jakieś wdrożenie na stanowisko? Po jakim czasie ludzie zazwyczaj się adaptują? I skoro już tak piszesz to czy zwiększyło to jakoś rotacje czy jak na razie ludzie dalej pracują?

KajA
@United

Poprzedni dyrektor jaki był taki był ale Ukraińców nie zatrudniał a teraz, nawet języka niektórzy nie znają, trzeba uciekać.

@KajA

a ta wspomniana bariera językowa daje się wam jakoś ostro we znaki? Zastanawiam się czy było to ewentualnie zgłaszane wprost oraz jakie przy tym mogło padać faktycznie odniesienie? będą z czasem po prostu proponowane kursy językowe, żeby to wyrównać?

Jadzia

Kochani, ile zarabia Młodsza Specjalistka ds. Kadr i Płac? Widzę tu w ofercie wymienione benefity, ale nie widełki zarobkowe :/ Poza tym firma otrzymała nagrodę i tytuł Great Place to Work, a z tego co tutaj czytam, nie zgadzają się niektórzy z tym "great" :3 Czy te opisywane sytuacje dzieją się na produkcji, czy na biurowych stanowiskach?

Jaga
@Jadzia

Jadziu, chyba firmy pomyliłaś, bo STP nie dostał żadnego tytułu ani nagrody w Great Place to Work :)

Doris

Jeśli doszło do takiej sytuacji co dalej z nią zrobiłaś? Zresztą jaka tu jest w końcu struktura? Masz jeszcze kogoś ponad tych wspomnianych przełożonych? Czy występują jeszcze jakieś inne problemy w trakcie pracy? Na co lepiej zwrócić uwagę?

Alina

Pracowałam kilka miesięcy na umowie z Agencją, firma doceniła moją pracę i dostałam umowę na stałe. Nigdy nie usłyszałam żeby ktoś źle o kimś mówił, wręcz przeciwnie wszyscy są dla siebie uprzejmi i pomocni. Z czystym sumieniem polecam .

Sabina

Jaką rolę pełni pani kierownik? Obiecywała podwyżki których nie będzie, jak niepoważnie traktuje ludzi, a teraz zastawia się pionkami byle dalej od załogi .Większość i tak jej nie ufa.

Czy w firmie Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Kierownik zmiany?

Produkcyjny

A teraz trochę szczerości, bo męczą mnie już te nad wyraz negatywne opinie na temat firmy i nic tu nie wnoszące oczernianie kolegów z pracy. Produkcja jest miejscem znośnym, jeśli ktoś pracuje uczciwie i robi swoje. Normy da się robić, a jak czasem nie wyjdzie to też nikt ci problemów wielkich nie robi. Ważne że się starasz i tyle. Naprawdę wystarczy się czasem skupić a nie szukać wszędzie problemów. Płaca do wysokich nie należy ale wykonując pracę fizyczną i tak nie można przecież oczekiwać milionów. Niestety stawki są nie równe, chociaż tego też do końca nie wiadomo bo każdy traktuje wysokość swojej pensji jako największy sekret. Podwyżki się zdążają ale nie są zbyt imponujące. Atmosfera jest różna, z resztą jak wszędzie: ile osób, tyle charakterów. Zawsze znajdzie się ktoś, którego ulubionym zajęciem jest narzekanie na pracę, na życie, na świat. Ciężko też o brak plotek, szczególnie że duża część stanowią ty kobiety. Cóż dla mnie to tylko praca - robisz swoje i do domu. Nie widzę potrzeby tak ogromnego emocjonalnego angażowania się w to miejsce pracy, co czuć po komentarzach moich poprzedników. Firma niedawno zmieniła siedzibę. Lekko utrudniony dojazd dla niezmotoryzowanych więc lepiej dla ciebie jeśli masz samochód. Hala nowa, przestronna, nowe łazienki, duże szatnie, spora stołówka. Duży minus tylko za rozmieszczenie ogrzewania na produkcji. Są miejsca gdzie jest bardzo gorąco i takie w których zamarzasz... Przydałoby się przearanżowanie, dobrze aby maszyny przy których więcej się ruszasz stały w chłodniejszych miejscach.

Znudzony

Co robimy gdy nam źle? Zmieniamy pracę! Nikt nie chce pracować z malkontentami więc darujmy sobie te pomyje wylewane na GW. Zamiast tylko narzekać napiszcie CV i zaprezentujcie się nowemu pracodawcy, jestem pewien że tam też ponarzekacie.

Kazimierz
@Produkcyjny

Może warto zawnioskowac o jakiś transport firmowy dofinansowany przez pracodawce żeby było łatwiej dojeżdżać jak tyle osób ma z tym problem? Nikt nie wpadł na taki pomysł?

Produkcyjny
@Kazimierz

Jasne, była propozycja i były podobno podjęte kroki w tym kierunku ale finansowo to się nie kalkulowało.

Kotś
@Kazimierz

Firma dopasowała autobusy ZTM tak by pasowały z dojazdem do pracy i można na spokojnie zdążyć i jeszcze,e kawę wypić przed pracą a nie ma aż tak dużo ludzi którzy jeżdżą autobusem i zwyczajnie na dzień dzisiejszy się to nie opłaca skoro może z 10 osób jeździ autobusem.

Jakie warunki pracy są w Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. zarządzania?

ODP

W firmie jest szatnia stołówka itd.,ale przygotuj się na pracę z toksycznymi pracownikami produkcji, a szczególnie jeden bije na głowę swoim bezkarnym postępowaniem to jest przemoc w w najczystszej postaci , a szefostwo nic z tym nie robi od wielu lat, aż dziw bierze że nie było jeszcze wypadku , ludzi doprowadza do płaczu ,zastrasza, chyba firma ma obowiązek reagowania na przemoc?

Obserwator
@ODP

Czy możesz powiedzieć coś więcej? Od jak dawna przemoc zgłaszana jest do kierownictwa? Czy mowa o pracowniku szeregowym czy wyższego szczebla?

Obserwator
@ODP

Od jak dawna przemoc zgłaszana jest do kierownictwa? Czy stosowana jest przez pracownika szeregowego czy też wyższego szczebla? Chodzi przemoc fizyczną czy psychiczną?

Bałagan w oczach

Chodzi o Kore?

Bałagan w oczach

Czy chodzi o kore?

odp ola obs.
@Obserwator

Problemy z tym osobnikiem były wszędzie ,skonfliktowany z połową załogi, zgłaszanie zawsze było ignorowane więc teraz nikt od dawna nic nie zgłasza , lepiej ustępować drogi jak jedzie czerwona (usunięte przez administratora) , bo można się narazić .

Małgorzata
@odp ola obs.

Jako kobieta kierująca Czetwoną mogę nauczyć ciebie jeździć, kultury również.

hhh
@odp ola obs.

Pamiętaj, że za kłamstwa i oszczerstwa też można wyciągnąć wobec kogoś konsekwencje.

czesio
@hhh

Nawet ludzie z biura znają sprawę. To typ socjopatyczny ,który co chwila wywołuje w różnych konfiguracjach negatywne nastroje, skoro kierownictwo nie reaguje trzeba iść wyżej .Sprawa jest bardzo tajemnicza ,dlaczego tak jest. Szkoda ,bo większość to ludzie kompetentni i odpowiedzialni, a nieeliminowanie takich typów powoduje że staje się nieprzyjemnie.

Czczesio
@czesio

Ten typ jest na laminatorach lub cevenini,pile wszyscy mają dość jego i jego produkcji(produkuje same niezgodności). Niestety kierownictwo nie widzi tego dalej, ale niedługo otworzą oczy. ;)

Nickt
@czesio

Ileż to było o nim wpisów na tej stronie, ciężko zliczyć. Większość z nich została pokasowanych, ponieważ dotyczyło to protegowanego jednego z byłych prezesów. Zaś ta osoba przyczyniła się do odejścia wielu pracowników z pracy, ponieważ nie byli w stanie znieść (usunięte przez administratora) z jego strony. Oczywiście sam nie działa, ma kilku pionków również od tego.

pracownik A

Witam, w tej firmie nie warto pracować z wielu powodów. Atmosfera w tej firmie nie jest przyjazna. W firmie tej pracownicy nie są zbyt dobrze traktowani, wzajemne obrażanie i naśmiewanie się z innych jest na porządku dziennym, kierownictwo ma wszystkich pracowników produkcji, gdzieś. Zmuszają do szybkiej i ciężkiej pracy ( tak zwany mobbing), i nie ma różnicy czy osoba, pracuje długi czas i ma doświadczenie, czy jest nowa, i tak będziesz zarabiać minimalną średnią krajową bez żadnych podwyżek. Czasami dochodzi do wypadków w pracy i to nie z winy pracownika tylko z winy braku regularnego i odpowiedniej jakości serwisowania maszyn. Za wszelkie wypadki firma stwierdza, że to pracownik zawinił. W skrócie nie polecam tam pracować,

Grzegorz
@pracownik A

Czyli nie ma znaczenia czy obowiązków jest więcej lub mniej, to wciąż dostajesz to samo wynagrodzenie? A jak dokładają Ci pracy, to nie ma chociaż premii albo dodatków? Piszesz jeszcze o podwyżkach, w większości firm są raz do roku, tutaj nawet w takim odstępie czasowym się nie zdarzają?

Kill Bill

Niech Was nie zwiedzie ogłoszenie:miła,siedzącą praca dla pań. Jeśli nie jesteś babochłopem stworzonym do ciężkiej pracy nawet nie zaczynaj.Nastaw się na operatora nie z tej planety,który ma zapędy kapo z obozu i nienawidzi kobiet.Operatorki w przewadze niestety odpychające robokopy.Każdy,każdemu patrzy na rękę i obmawia namiętnie na przerwie.Ogólnie ciekawe doświadczenie zakończone ostrą kontuzją.Masz krzepę i wygląd chłopa to idż.Kobietom liczącym na te proste pracę manualne odradzam.Ten sen potrwa 2 tyg może.Potem buty,spodnie i dźwiganie ogromnych rulonów materiału,no i szybko szybko łapiesz co leci z maszyny.Kobiety rożdzielają ogrom plastikowych,zassanych i wypeł nionych wodą skrzyń,masakra.Z dobrych rzeczy płacą na czas.

Kazimierz
@Kill Bill

To w ogłoszeniu jest praca siedząca, a w realu dźwiganie ciężarów? Bo tak zrozumiałem. Na rozmowie nie mówią co i jak? Chyba w umowie jest zakres obowiązków więc każdy wie na co się decyduje, nie?

Kill Bill
@Kazimierz

Tak właśnie jest, po dwóch tygodniach orientujesz się gdzie tak naprawdę trafiłeś.

Stryj
@Kill Bill

To ić gdzie indziej jak tak źle pracy nie mało teraz

elvis
@Kazimierz

Trzeba być czujny od początku.

@Kill Bill

Dokładnie ja tam nawet tygodnia nie wytrzymałam , czysty wyzysk i dawanie najgorszych prac osobom po studiach

Zbytnaiwna
@Zbytambitna

Trzeba mieć też coś w głowie, a nie śmieszny papierek po studiach.

Przodownik pracy
@Zbytnaiwna

Z papierem jakoś łatwiej, ale za to kawa w firmie dobra

@Zbytnaiwna

hahahhahhah widać że nadepnełam na wrażliwy punkt ojeju jak mi przykro Każdy zgodnie z Konstutucją Rzeczypospolitej Polskiej ma prawo do wyrażania opinii , po to jest ta strona Życzę miłej pracy w toksycznym środowisku ! hahahha

Wanda
@Przodownik pracy

W jakim sensie łatwiej jest?

@Kill Bill

Firma podaje nieprawdziwe informacje, w rzeczywistości wszystko jest nie tak. Z tego powodu występuje duża rotacja personelu.

AD
@Margo

Jakieś konkrety? Jakie to nieprawdziwe informacje?

@AD

Zostawiłem swój komentarz poniżej.

@Zbytambitna

Jak czytam wyzysk, to rozumiem, że pensja jest niedostosowana do obowiązków. A tu głównie pisze się o noszeniu ciężarów, a stawki żadna z Was nie wspomniała. Może od Ciebie ją poznam? Ja też po studiach :3

Margo

Praca nie jest dla pań, jak napisano w ogłoszeniu i jak mówią w agencji. Przygotuj się do podnoszenia ciężarów i pracy na maszynie w przyszłości. Zmarnowany czas!

@Margo

Skoro w firmie pracują głównie Panie,to raczej jest to praca dla Pań. Na produkcji to praca fizyczna-trochę się trzeba poruszać. Nieprawdziwe informacje nie są winą Stokvis Tapes,a agencji pracy,która wysyła do firmy pracowników,nie mając pojęcia o tym,czym firma się zajmuje.

Ktoś

Miałem okazję pracować w Stokvisie przez jakiś czas. Ogólnie firma jest w porządku, fajne benefity i inne dodatki ale wiadomo, jak wszędzie są jakieś problemy. Mogłoby być jednak o wiele lepiej gdyby nie brak zaangażowania osób zarządzających. Z tego co wiem nie zmienia się to już od dłuższego czasu. Jak to mówią ryba psuje się od głowy. Managerowie już jakiś czas temu osiedli na laurach i wysługują się pracą swoich podwładnych w nosie mając to co się dzieje w firmie i z jakimi problemami borykają się ich pracownicy.

Coś
@Ktoś

Cieszę się, że ktoś to w końcu napisał. Braki są bardzo duże, część menagerów nie ma zielonego pojęcia jak rozwiązywać bieżące problemy, nie mówiąc już o motywowaniu pracowników. Jeżeli chcesz się uczyć od najlepszych to niestety nie tutaj.

Zero
@Ktoś

Biedne chłopczyki z biura a dopiero co takie kozaki tutaj , kawusia niedobra?

ania produkcja

Totalne (usunięte przez administratora) Produkcja nawet nie wie jak pracować bo wytycznych nie ma. wszystko się sypie z dnia na dzień. Atmosfera taka że pracować się nie chce. Dlatego rada dla przyszłych pracowników. NIE POŚWIĘCAJ SIĘ DLA NISKIEJ PENSJI CZY TOKSYCZNEJ ATMOSFERY W PRACY. NIE WARTO!!! NIE BĘDZIE Z TEGO DOBREJ PRZYSZŁOŚCI. RÓB TYLE ILE MUSISZ NIC WIĘCEJ.

Manual
@ania produkcja

Produkcja wie jak pracować, tylko niektóre osoby są odklejone od rzeczywistości. Niektórzy zaczęli (usunięte przez administratora)we własne gniazdo podwajając, jak nie potrajając wydajność, bo chcą mieć premię. Pogratulować takim osobom, bo o to właśnie chodziło żeby sprawdzić jak bardzo można podnieść normy do niektórych zleceń. Praca zdalna jest idealna dla pewnej grupy osób, które bawią się w (usunięte przez administratora) siedząc na kamerach i sprzedając koleżanki. Mam na myśli tutaj jedną osobę i chyba każdy wie o kim mowa, która po trupach do celu właśnie siedzi na tym, a nie innym stanowisku. Ja też mam radę dla obecnych i przyszłych pracowników, dalej się nawzajem podjudzajcie i pracujcie w pocie czoła, żeby dostać śmieszną premię kosztem innych, którzy przychodzą pracować JAK NORMALNY BIAŁY CZŁOWIEK. Sama praca w firmie jest w porządku, tylko ludzie to (usunięte przez administratora) zindoktrynowane przez nasz obecny rząd, byle drugiej osobie zrobić na złość i sprzedać ją za garść monet.

Biuro
@Manual

Manual niech się lepiej nie wychyla bo tam bałagan taki ze brak słów. Wszyscy wiemy kto jest czemu winny. Wszystko pięknie tylko z daleka.

@Manual

jak czytam wasze opinie to nadal nic sie nie zmienilo , kierowniczki bardzo nie sympatyczne byle tylko czlowieka zgnoic i tyle , czuulam sie tam jak z marsa wogule patrzyl na mnie jak na ufo nawet swojej szafki nie mialam musiałam codziennie jezdzić z rzeczami i miałam tak daleko że po jakimś czasie miałam dość ,

Operator

Praca nie jest zła. Zarobki też nie. Na początku roku dostałem podwyżkę 300 zł, teraz 350. Nikt się nie czepia wydajności. Trzeba dobrze robić swoje i nie ma żadnego problemu. Wiadomo jak to na hali, w zimę czasami chłodno więc założę polar, w lato nieco ciepło, ale firma robi dodatkowe przerwy żebyśmy posiedzieli w klimatyzowanej kuchni. Mam świadomość, że gdybym się uczył, to bym siedział w klimatyzowanym biurze. A tak muszę czasem się spocić, ale i tak nie jest źle.

Jarząbek
@Operator

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza, dla naszego klubu, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat!

Zadowolony?
@Operator

Nie którzy się uczyli ale i tak na maszynie siedzom

Pan Gorzała
@Zadowolony?

Jak widać chyba za słabo, skoro nawet poprawnie po polsku pisać nie potraficie.

@Pan Gorzała

No i co z tego, że ktoś ma z tym problemy? Chyba do pracy nie potrzebują takiej wiedzy, a innej?

Pan Gorzała
@Marta

A jakakolwiek wiedza jest potrzebna? Nawet ci, co się zatrudniają na stanowiska biurowe, nie są w stanie poprawnie po polsku pisać (nie mówię tutaj oczywiście o wszystkich). Zaś osoby, które pracują na produkcji i piszą "sówmiarka", zamiast "suwmiarka", a następnie mają czelność gadać, że mało zarabiają, to coś tutaj jest chyba nie tak?

Poranny

Dysputy ortograficzno - interpunkcyjne do porannej kawusi - najlepiej

Wanda
@Pan Gorzała

No i co, że tak piszą, nawet przez "z" niech im będzie. Ich praca chyba nie polega tutaj na pisaniu esejów, więc w czym rzecz? No z biurowymi jak już to przyznam, że ok gorzej ale to zależy od specyfiki stanowiska

Praconica

Dzień Dobry jak widać upały są pracodawca ma zapewnić godziwe warunki osobą na hali a nie tak że nie ma żeby był chłód na hali?

Praconik
@Praconica

Dzień dobry. Pracodawca powinien zapewnić słownik ortograficzny.

Przecinek
@Praconica

Co ja czytam? Interpunkcja ważna rzecz - polecam.

MŁody

Jest super

Ela

A mi się podoba, narzekacze są wszędzie :)

Zuzanna
@Ela

Fajnie, że Ci się podoba. Można wiedzieć z jakich powodów? ;-)

Była pracownica Stokvis Manual

Ale miałam koszmar dziś. Śniło mi się, że dalej pracuje w Stokvis. Ale dzięki Bogu to tylko sen. Tylko co tam robiły Tureckie dzieci. Nie wspominam dobrze tej firmy, idealnie zabija ona ambitne osoby. Jak coś chcecie zmienić, w swoim życiu to to zmienicie, a nie narzekacie. A firma, jaka jest, każdy widzi, nic specjalnego czysty wyzysk.

Była pracownica

A ja polecam pracę w Stokvis Tapes.Praca nie jest ciężka i nie wymaga wielkich umiejętności.Wszyscy są bardzo życzliwi i pomocni,na hali produkcyjnej można mieć przy sobie telefon i jakąś kawę/herbatę/sok.We wtorki i czwartki pracodawca zapewnia owoce dla wszystkich pracowników.Jest to jedno z lepszych miejsc do pracy tymczasowej w Trójmieście.

Zuzanna
@Była pracownica

To jakie trzeba umiejętności posiadać? :D

jambobambo

jest zle jest fatalnie same problemy firma (usunięte przez administratora) co zrobić no trzeba robić ...swoje dobrze.... Wesołych Swiat.....płaca za to i masz banana szluga i kawke.

@jambobambo

Skoro jest tak tragicznie, to co tam jeszcze w takim razie robisz, hmmm? Czy to może takie narzekanie dla narzekania, z nudów tu wpadłeś czy co?

Frik
@Jerzy

Otóż to, narzekania sporo a pracują dalej? heh

bean
@Frik

Szanowny frik, a raczej szanowna , skąd wiesz że pracują może za chwilę ich nie będzie. Skoro się wypowiadasz to reprezentujesz pracodawcę, a może coś dzieje się niedobrego .

@bean

To co niedobrego się dzieje? Skoro jesteś pracownikiem to może opowiesz o co chodzi? Zamieniam się w słuch.

duda
@Jerzy

Co złego? Wystarczy przejść sie po produkcji i zobaczyć jaka jest atmosfera. Nikt nic nie ogarnia, ludzie sie snują, nie wiedza tak naprawdę co robią. A w biurach siedzą i kawę piją-

Biurowy
@duda

Coś w tym jest... kawa jest dobra.

@duda

To liderom nie zależy żeby to wszystko działało jak trzeba? O co chodzi? :D

ZYX

Tak było, potwierdzam

Zostaw merytoryczną opinię o Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o. - Bąkowo

• Jak się pracuje w Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 11 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.