Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.

Opinie o Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.

Wanda

Jestem zdumiona pozytywną atmosferą na dziale klejów

Wuj
@Wanda

Robie na walcowni to nie wiem. Ale porcje na stołówce to dramat, za mało na chłopa

Obserwator

Kilka tygodni temu większość z nas zadawała sobie pytanie co z podwyżkami?? Odpowiedź stoi na parkingu przed firmą.

Xyz
@Obserwator

Czyli bez zmian. Najważniejsze, że szefostwo zadowolone.Teraz już się z tego śmieje, ale faktem jest, że pozostali pracownicy nigdy się nie liczyli. Osobom, które chcą rozpocząć swoją przygodę z tą firmą polecam z całego serca inny kierunek. Naprawdę warto omijać szerokim łukiem ten zakład pracy.

@Xyz

Ja aż muszę się dowiedzieć jakie cacko tam na parkingu stoi, powiesz? Mnie to by było chyba głupio jeśli podwyżki obiecane, nie ma ich nagle a tu nagle nowa furka wjeżdża. To nie głupio tak jeszcze do pracy nią przyjeżdżać jak ludzie widzą?

@Wanda

Którego działu jesteś szefową?

Jacus
@Wanda

No jak to jaka- tylko Misio:)

@Adam

Działu nabiału

Produkcja

W firmie Stokvis Tapes pracuje się bardzo nierówno- na manualu i części maszyn pracuje się intensywnie ale w normalnym ludzkim tempie, za to pozostała część maszyn wyciska człowieka jak cytrynę. Żaden asystent nie jest szczęśliwy gdy idzie na którąś z tych maszyn a w szczególności jako asystent do pewnej operatorki. Jest ona chamska w stosunku do asystenta, musi pokazać wyższość w każdej sytuacji, chodzi na skargi na wszelkie niedociągnięcia jak i po prostu bo coś jej prywatnie nie pasuje. Nie powie niczego w twarz, by usłyszeć prawdę, zachować się dorośle, woli pójść i się ponaśmiewać z asystenta do koleżanek- klimaty gimnazjum. Jedyny plus- w końcu nauczyła się- po wielu skargach- higieny osobistej i w końcu jej odór nie roznosi się po hali. Dobrze by było gdyby część operatorów zrozumiała, że asystenci pracują za najniższą krajową i nie będą urabiać się po pachy by oni dostali premię. Szanujmy się jako ludzie, każdy z nas się stara.

Hohoo
@Produkcja

"Nie powie nikomu w twarz....klimaty gimnazjum" ROBISZ TO SAMO niczym się.nie różnisz;)

Hoho
@Produkcja

Ohoho

Teraz możesz chodzić z podniesiona głową. Brawo za odwagę, współczuję za głupotę..masz problem, nie pracuj nikt cie nie trzyma w firmie. Nie ma odwagi powiedziec komuś prawdy w twarz, najlepiej nasmarować tutaj i to jeszcze anonimowo . Brawo brawo brawo ;)

Stevie Wonder

Firma w której nie licz na dobre zarobki i uznanie. Firma w firmie. Inne standardy dla produkcji czy magazynu., inne dla biura. Dużo niekompetencji, marnotrawstwa. Kolesiostwo i presja. Każdy się boi o swój stołek albo, że straci swoje przywileje. Zarządzanie przez karę. Ucinanie premii za chorobę! Opowiadanie bajek o kryzysie i oszczędzaniu Nie dajcie się zwieść. Atmosfera ciężka.. ludzie nawet jeżeli ambitni i z inicjatywą, nie wychodzą ponad szereg w obawie o ostracyzm grupy. Jeden plus to stała pensja bez opóźnień. Jedna rada dla przyszłych pracowników: Pracuj, nie wychylaj się,.. i szukaj innej pracy..

Produkcja

Witam, mam pytanie - jaką podwyżkę dostaniemy w tym roku uwzględniając wzrost kosztów życia oraz inflację ok 9 procent (nieoficjalnie dużo większą)? Pozdrawiam

Planuję aplikować na stanowisko Operator do firmy Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

Do Adm

Z żadnych etapów, tu żaden facet nowy niecce pracować ,jest zła atmosfera, praca na produkcji to chyba wzór z Afryki a nie z unii .Nikt tu się nie przemęcza ale nie o to chodzi. Dyrekcja gardzi produkcją , sami kierownicy i miszcze a do decyzji nikogo.

Lulek
@Do Adm

Miszcze nie mają żadnych praw i nic do powiedzenia

lolo
@Lulek

A co te Miszcze maja mówić jak kies z kulawa noga sie nie interesuje co tu sie dzieje? Nawe nie maja z kim o tym pogadać. Na hali taki (usunięte przez administratora) ze nikt nie ogrania co i dla kogo sie produkuje. Do tego wszelkie normy prawa pracy są łamane. No ale jak mówisz nikt sie nie przemęcza wiec luz można za maszyna sie skitrac i cały dzień tam przeleżeć

fred
@lolo

No i dobrze kiedyś to trzeba było się wykazywać a teraz luz.... ,jak jest wielu odpowiedzialnych to niema nikogo

Ádministrátør
@lolo

Jeśli w firmie Stokvis Tapes SP z O.O są łamane jakiegokolwiek prawa pracownika, proszę niezwłocznie poinformować odpowiednie organy.

Prima

Dramat! Owoce dwa razy w tygodniu (nie raz, nie zero ale dwa!), oryginalna brazylijska ziarnista kawa - szukaliśmy PRIMY - nie ma :( do tego namawiają do wspólnego skakania przez przeszkody w Runmageddonie i za to płacą... Gorzej być nie może!

Minutka
@Prima

Dramat !! Nie ma sagi dla pracowników, tylko jakiś Lipton... Słodycze też bez sensu , tylko tyłek rośnie po cichu...

Liptonik
@Minutka

Poniżej standardu! Jak można pić jedną herbatkę z jednej torebki - przecież każdy wie, że z jednej robi się dzbaneczek! Skandal... kiedyś to były czasy... i firmy.

Minutka
@Liptonik

Kiedyś to było... Cukier i kawe samemu trzeba było ogarnąć. Jadło się przy biurku i to najczęściej zimne bo miejsca do podgrzania brakowało.

Prince
@Minutka

Wspaniałe czasy! A teraz... jakby luksusowo, szkoda! Do tego od rana nerwy zszargane... gdzie nie pójdziesz tam "miłego dnia" i "smacznej kawusi"! o zgrozo!

Sekundka
@Prince

Skandal goni skandal, ludzie z okazji urodzin przynosza ciasta i do tego jeszcze dostają prezenty...

@Prima

I te uczucie kiedy możesz pośmieszkować sobie w biurze w czasie pracy. A ty produkcjo pracuj szybciej!!!

Śmiech to zdrowie ????

Śmieszek
@Obserwator

Śmiech to zdrowie ! ! ! !

ttt

Dziwie się, że takie komentarze tutaj biurowych trolli zostają, a niewygodne komentarze na temat tego co się naprawdę w firmie dzieje zostają usuwane.

BT
@ttt

Biurowe trole królują ???? to co się dzieje w firmie zostaje w firmie i nie można powiedzieć złego słowa.

ttt
@BT

To tylko wasza wyimaginowana rzeczywistość. Wszyscy na produkcji wiedzą, że jesteście tylko zwykłymi teoretykami, którzy pozjadali wszystkie rozumy i po "studiach" próbujecie zabłysnąć, a nigdy nawet nie ubrudziliście sobie rączek śrubkami.

@ttt

Jestem już objedzony tymi wszystkimi rozumami, a za prąd nie płacę bo błyszcze cały czas. Do tego mam już dość tego utopijnego biura, w końcu pragnę pobrudzić sobie rączki w śrubkach. Chcesz się zamienić ?

Dobry pracownik

Nikt cię na siłę nie trzyma

@ttt

Zawsze można zrobić studia :)

@BT

To zmień pracę :)

zxc
@Dobry pracownik

Wolę jednak być po zawodówce, niż żeby mi (usunięte przez administratora) odbiło do głowy, że jak zrobiłem studia i jestem od teraz alfą i omegą :) to tylko papier tak naprawdę, a wykwalifikowanych ludzi na stanowiskach w tej firmie praktycznie nie ma. Jak czyta się te wasze wystawione zlecenia z błędami ortograficznymi, brakiem składni i zero jakiejkolwiek spójności w zdaniach, gdzie operator musi domyślać się co tam jest napisane, to człowiek się zastanawia co wy na tych studiach robiliście :) a podobno te zlecenia mają być pisane jak dla idi*tów, a tu jest znacznie gorzej, że nawet taki pies produkcyjny nie jest w stanie zrozumieć co napisaliście.

Jacek
@Prima

Wspaniała firma nigdy wcześniej w takiej nie pracowałem. Atmosfera wspaniałą, kierownictwo nastawione na pracownika i jego potrzeby. Wynagrodzenie bardzo dobre do tego benefity finansowe i poza finansowe. Gorąco zachęcem i polecam. Cudowna atmosfera

Panie Jacku
@Jacek

To nie o tej firmie Pan pisze, pomylił Pan chyba firmy :)

Wirgulisz
@Panie Jacku

To były raczej spóźnione życzenia na mikołajki :)

Alf
@Wirgulisz

A w jakim dziale jest tak cudownie? Chętnie bym aplikował

Karola 22

Dzień dobry, czy aktualnie prowadzona jest rekrutacjja na produkcję? Gdzie można zadzwonić czy złożyć CV. Pozdrawiam

Malkontent

I to uczucie kiedy możesz ponarzekać, ale ostatecznie jak się nad tym zastanowisz to nie jest najgorzej. Nigdzie nie jest idealnie. Nikt nas tu nie trzyma na siłę.

Ania K

Niestety nie jest to zakład pracy do polecenia. Płacę są strasznie niskie a praca zbyt wymagająca jeżeli chodzi o pracowników fizycznych. Praca w biurze zato jest bardzo dobrze płatna i mało wymagająca.

Kania
@Ania K

Czemu się nie zwolnisz?

Biuro
@Ania K

Praca w biurze mlekiem i miodem płynąca

@Biuro

Jak to mówią nie dawaj z siebie w pracy 100% tylko 10% i zobacz ile wystarczy aby utrzymać stanowisko. Ludzie którzy dają z siebie 100% szybko się wypalają a i są niedoceniani bo nikt nie może ciągle tak pracować. W biurze jest pełni osób które pracują tylko na 20% i to jest normalne nikt nikomu nie każe tyrać jak wół. Niektórzy nawet znajdują czas aby się zdrzemnąć godzinę czasu w toalecie podczas pracy. Albo 30 minutową pogawędkę o bzdurkach na korytarzu. Nie wiem jak jest na produkcji i jak naprawdę oni pracują. Ale praca w biurze dla kogoś bez ambicji jest idealna. Zanim mi odpiszesz sam oceń siebie.

Biuro2
@Paweł

Pracuj mądrze a nie ciężko.

Jaki dress code obowiązuje w Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.?

Pracownicy produkcji i magazynu otrzymują odpowiednią odzież roboczą. W biurze dress code nie jest narzucony.

Czy obecnie prowadzona rekrutacja?

@Zainteresowany

Aktualne rekrutacje znajdują się w zakładce OFERTY PRACY

Aktualność
Rok 2020 okazał się dla nas wszystkich nie lada wyzwaniem, zarówno w sferze zawodowej, ale również w życiu prywatnym. Covid-19 zachwiał naszym poczuciem bezpieczeństwa oraz wprowadził wiele niepewności do naszej codzienności.

Rozpoczęliśmy nowy rok znakomicie, lecz drugi kwartał przyniósł sporo wyzwań. Mimo wielu problemów nie zatrzymaliśmy produkcji nawet na jeden dzień, a wszystkie zamówienia zostały zrealizowane na czas. Jest to niewątpliwy sukces całego zespołu Stokvis Tapes Polska – zespołu który wykazał się zaangażowaniem oraz wiarą we wspólny cel. Razem udało nam się przetrwać rok 2020 bez drastycznych decyzji personalnych czy biznesowych.

Wprowadziliśmy szereg procedur w ramach COVID chroniących naszych Pracowników, Partnerów Biznesowych oraz ich bliskich. Ograniczyliśmy liczbę bezpośrednich spotkań z klientami, zmieniliśmy organizację pracy w naszej firmie wyposażając pracowników w odpowiednie narzędzia do efektywnej pracy        z domu, a pracownikom którzy wykonują obowiązki na miejscu zapewniamy na co dzień środki ochrony indywidualnej najwyższej jakości.  Obowiązują u nas harmonogramy pracy z podziałem na zmiany mające zapewnić nam ciągłość procesu produkcyjnego i realizację zamówień na najwyższym poziomie. Udało nam się utrzymać wszystkie miejsca pracy i bezpieczeństwo finansowe każdego z nas.

W rok 2021 wchodzimy z pokorą i otwartymi umysłami, zaangażowaniem i wiarą, że razem możemy więcej. Jako zespół jesteśmy gotowi na nowe wyzwania w każdej postaci.

Życzymy wszystkim wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów!

Donald

Organizacja pracy leży, a tylko wydajności chcą ,nie rzadko stanowisko pracy zastawione towarami bo niektórzy uważają że to takie zabawne, robić głupie żarty.

Goscc

Jak wygląda praca na manualu?

@Goscc

Zawistne kobiety na manuału pracują jedna na drugą kabluje albo wymyśla żeby tylko lepiej wypaść. Osoba odpowiedziaalna za Manul nagradza takie zachowania więc podkładnie sobie nóg to normalne. Organizacja pracy jest bardzo słaba.Zawsze jest zamieszanie brak logicznego rozplanowania pracy. Jak już ktoś tu napisał kibel i (usunięte przez administratora) mułu.

Jaka jest kultura pracy w Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Wciąż pracujesz w firmie Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.?

Na produkcji musisz robić i siedzieć cicho najlepiej. Logistyka jak zawsze kuleje ale się nie przyznają ze czegoś zapomnieli. Bo wiadomo aby tylko wyżej nie poszło więc Manual i prasy muszą nadrabiać i się spieszyć. Pilne wysyłki materiał przygotowany stoi od tygodnia, wysyłka dziś a robione dopiero gdy kierowca po towar przyjedzie. Ludzie są zestresowani starają się jak mogą i dają z siebie wszystko. A w biurze to cisza aby tylko kierownik się nie dowiedział. Niby system magazynowania jest ale materiał stary i tak jest wyrzucany jak nikt nie widzi. Pobrano za dużo i na hali w regałach zapomniany leżał. Na pierwszy żut oka na hali wszystko ok. Firma szuka oszczędności ale tak naprawdę musi zatrudnić rzetelne osoby na odpowiedzialne stanowiska. Bo straty są naprawdę spore. Praca nie jest aż taka straszna tam ale zarządzanie i wprowadzanie amosfery pracy pod presją na produkcji nie jest fajne. Kiedyś jeszcze stanie sie przez to tragedia. Co innego gdy terminy gonią a tu się po prostu nagminnie zapomina brak organizacji niezmienne od lat. Mam nadzieję że ten komentarz dotrze troszkę wyżej niż na produkcję bo udawanie że się czegoś nie widzi jest po prostu słabe. Jesteśmy tymi samymi ludźmi co wy więc należy nam się też szacunek bo wykonujemy naszą pracę rzetelnie. Jesteśmy z tego rozliczani a czy biuro jest? Czy logistyka jest rozliczana z tego że muszę robić za dwie osoby bo zapomniał o zleceniu? Odpowiem że nie jest z tego rozliczana bo góra widzi tylko same papierki a nie niepotrzebną admosfere stresu. Podkreślam że nie chodzi tu o nie zależne kwestie materiału albo zajętą maszynę ale proste olewanie i zapominanie. Każdy z nas też wie jak działa logistyka.

Szanowny Panie Prezesie

Czemu kierownictwo nic nie robi z tą okropną admosferą pracy. Jak ktoś dobrze pracuje to mu świnie podładają koleżanki. Nie ocenia się ludzi po tym jak pracują i co z siebie dają ale po tym co na hali mówią. Tak jest w tej firmie plotki dla kierownictwa najważniejsze. Okazuje się że nie ocenia się ludzi po ich owocach pracy. To jest smutne bardzo smutne ale to firma zostanie potem z tymi zawistnymi ludźmi którzy od kilku lat krzyczą jak jest okropnie. Jak ktoś jest szczęśliwy z pracy i się nią zainteresuje wykonuje rzetelnie to trzeba podpieprzyć bo jeszcze podwyżkę dostanie albo coś więcej. Straszne jest to że przez lata przewinęło się tu sporo ludzi którzy chcieli tu pracować i dobrze pracowali chcieli się rozwijać razem z firmą. Zostaja tu tylko Ci gorszego sortu plotkarze i narzekacze na wszystko. Poświęć temu chociaż pięć minut. Kilka lat temu pracowało się całkiem inaczej.

nel

Tak to prawda parę złotych podwyżki i to wszystkie profity ,które daje firma nikt tu długo nie zagrzewa miejsca w dodatku najwięcej w firmie mają do powiedzenia donosiciele,buraki,cwaniacy, a pośrodku hali królowa intryg , trudno teraz się połapać kto tu sprawuje władzę, bo nie można dostrzec problemów zza biurka ,brawo kierownictwo.

@nel

"królowa intryg" można przypisać praktycznie każdej dziewczynie na produkcji, ale o kim tak naprawdę mowa?

Karol

Czy przed podjęciem pracy na produkcji nowo zatrudniona osoba zostaje odpowiednio przeszkolona? Podejrzewam, że tak, ale wolę mimo wszystko się upewnić.

Nickt
@Karol

Tak, pracownik zostaje przeszkolony pod kątem logowania się do systemu. Teraz nie zatrudniają operatorów maszyn, tylko zatrudniają nowe dziewczyny na stanowisko manual. ŻADEN pracownik nie przechodzi żadnych szkoleń w czasie pracy żeby udoskonalać swoje umiejętności. Raz na kilka lat może są odbywane instruktaże pod kątem jakościowym. Jeśli chodzi o nowych operatorów maszyn, to takich nie ma, żaden facet nie chce przyjść pracować za takie stawki. Większość facetów musi napracować się fizycznie i mają na pewno większą wiedzę niż niektóre kobiety, a zarabiają bardzo podobnie. Już nie wspomimając, że faceci są za każdym razem są wołani o pomoc, żeby dźwignąć materiał na maszynę, który waży 60kg, a sami muszą czasami takie ciężkie materiały wrzucać na maszynę. Brak szkoleń, brak możliwości rozwoju to rzecz normalna, no chyba, że wchodzi się w du*ę odpowiednim osobom, to nawet na sobotę można przyjść nie ze swojej zmiany, ba, nawet można w piątek sobie przyjść na 10 z drugiej zmiany, bo trzeba się wyspać na sobotę. Skutkuje to tym, że w piątek nie ma połowy ludzi na drugiej zmianie.

Sławek P
@Nickt

Jeśli wszystkim tak źle pracuje się w firmie Stokvis, to dlaczego jeszcze sie nie zwolniliscie?

Czytelnik
@Sławek P

Czemu oni się nie zwalniają? Bo się boją zmian i mają rodziny na utrzymaniu. Niestety ludzie na produkcji nic poza pracą fizyczna nie umieją a jak ktoś po studiach i tam pracuje to jest głupi i nierozgarnięty. Społeczeństwo ma myślenie szaraczków i żyje z miesiąca na miesiąc.

Statystyk

Witam. Jak firma radzi sobie w dobie Covid19? Były / są przestoje w działaniu czy funkcjonuje normalnie? Sądzicie że jest ryzyko redukcji etatów czy firma działa stabilnie?

Przytomny
@Statystyk

Druga fala idzie pewnie pensje obetną i tyle z tego będzie. Bo jest okazja żeby zaoszczędzić. Covid idealna przykrywka dla firm do oszczędzania.

Zostaw merytoryczną opinię o Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o. - Bąkowo

• Jak się pracuje w Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 11 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.