Eurocast Sp. z o.o.

Opinie o Eurocast Sp. z o.o.

WOJTAS

jest ogłoszenie w pup.2200-3000brutto plus 50 procent premi,premi od czego od podstawy to ile tego jest 600zł.pozdrawiam.

DE

kiedy bywało różnie, ale teraz, jak to zgłosisz wcześniej, problemu nie ma

pytanko

witam a jak kwestia z urlopami? mozna sobie jakis wyjazd zaplnowac czy ciazko

Mózg

Jak jest lato, to powinno być ciepło. Klimy nie stosuje się w rakich zakładach, szczególnie w naszym klimacie. Dają wodę i to tyle ile chcesz. Za to w zimie na halach jest +25 i możemy na krótki rękaw pracować. Docenią to ci, którzy musieli np.w Balexie robić. Nad grafikami mogliby popracować, ale widzę, że sprawy idą w dobrą stronę.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Eurocast Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Tikkurilla

Powiem szczerze obserwując ludzi w tej firmie a mam z nimi dużo do czynienia, dochodzę do wniosku że zachowują się tam jakby pracowali za kare. Przychodzą do roboty, głowa w dole, wychodzą też wnerwieni, o co tu chodzi? Powiem szczerze że wydaje mi się że firma dba o pracownika, za normalne godziny pracy całkiem przyzwoita kasa, bo co niektórzy mają po 3.000 i więcej. Transport zapewniony także życ nie umierać. A złe opinie zawsze ktoś napisze tym bardziej kto zostanie zwolniony z własnej głupoty. Czy mam rację? Niech się wypowiedzą osoby które tam pracują. Jedyny minus to grafiki, słabo z urlopem, + gorąca atmosfera czasem 50 stopni.

Laska
@Tikkurilla

Firma jest ok zawsze można zmienić nikt nad nikim nie stoi z karabinem

Lemon

Na hali mówili, że ostatnio to jeden za kradzież wyleciał. Pracuje się dobrze, zarobki są OK, ale czasem jest niezły kołowrotek

GOŚĆ

Miło się pracuje, dobre zarobki, wspaniała atmosfera lecz za byle co polecisz :)

wafelek

kradzież to głupota ??

mm

Co sądzicie o organizacji pikniku? Widzę, że coś się rusza w tej naszej firmie. Zarobki są nieco wyższe niż były rok temu, a robota bardziej poukładana. Zmiana prezesa chyba dobrze zrobiła, bo i Pan P. też inaczej do ludzi podchodzi

bury

Co było na zebraniu?

WOJTAS

jak na dzisiejsze czasy to nie zle.

operator scyzoryka

w miarę doświadczony operator dostaje średnio 2500 - 3000 netto. Jak jest dobry miesiąc to powyżej 3 tys. Świeżak około 2000-2200

WOJTAS

te 3tys. to sa brutto czy netto.

JURIGAGARIN

NO I CO ZE CZYSTO I NIE PADA (usunięte przez administratora)

JurijGagarin

Większość z Was tylko i wyłącznie narzeka.. Jak się nie podoba - polecam pracę na budowie. 12h dziennie czy deszcz czy słońce pracować trzeba. Tutaj macie czysto i na głowę nie pada, zarobki nie najgorsze porównując je z innymi w regionie. Zmieńcie nastawienie. Pozdrawiam.

nik

Kto i czemu blokuje opinie

adaś

@xxx. Nie. bony było po 200 i po 300. Podatek musieli odliczyć. Ale i tak dostałem 45 zł. więcej niż w listopadzie.

ol;ek

Bony były po 200, 300 zł, zależne od starzu.

xxx
@ol;ek

bony były po 100,200 bo musisz jeszcze od tego podatek odliczyć który ci zabrali przy wypłacie

hektor

Antek prowokator. Albo Admin... Jeżeli by był z Eurocast to by wiedział, że bony były rozdzielane.

wwygaga

beda bony?

czadoman :)

Nikt nie trzyma na siłę kogoś, zawsze zostają praceė t.j rowy czy "budowlanka" za 2tyś po 12h.pozdrooo

slalom gigant
@czadoman :)

jak na niektórych na produkcji patrzę, to stwierdzam, ze nie nadają się nawet do kopania rowów. Dotyczy to szczególnie młodych. Jeden z drugim trafił by na zwolnienie po 3 dniach takiej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocast Sp. z o.o. - Strzebielino

• Jak się pracuje w Eurocast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocast Sp. z o.o.?

Eurocast Sp. z o.o.