Eurocast Sp. z o.o.

Opinie o Eurocast Sp. z o.o.

nadzieja umiera ostatnia

Też mam nadzieję że coś się zmieni - bo musi. Tak dalej być nie może. Przecież nie chcemy wiele. A jeśli chodzi o powyższą wypowiedź - "Zawiedziony" nie napisał że pracuje od początku, tylko że prawie od poczatku, a poza tym co mogą jeszcze zrobić gorszego niż nam robią? i tak najczęściej mamy pracujące długie weekendy. ale myślę że nikt by nie narzekał gdybyśmy tylko od czasu do czasu zostali "docenieni" a nie tylko gnębieni.

pracownik biura

W biurze wcale tak dobrze nie zarabiają. Na dzień dobry są to pieniądze jak u operatora. Wymagania co do takich pracowników są spore, przede wszystkim języki obce. Rzeczywiście nie każą nas za błędy, ale o podwyżce jakiejkolwiek można zapomnieć. W przypadku choroby 20% pensji nam odpada.

JAJUŻNIEMOGĘ

A DLACZEGO ludzie w biurze zarabiają tyle więcej od nas -na produkcji? oni nie mają takiego obciążenia i nie ponoszą odpowiedzialności finansowej za byle co tak jak my. Nie rozumiem tego - skoro tak chętnie nam zabierają premie za nawet głupstwa to dlaczego chociaż w połowie chętnie nie przyznają nam premii jak nam dobrze idzie? Nawet jak mi szło dobrze 4 miesiące - wszyscy mnie chwalili i wspominali o premii, to jak zachorowałem na grypę tak że nie mogłem przez 3 dni wstać z łożka to od razu usłyszałem że z premii nici.... a to było moje pierwsze chorobowe od 4 lat w tej pracy. pewnie lepiej byłoby przyjść i zarazić innych i narazić swoje zdrowie na dłuższe zachorowanie ale dostałbym 100 lub 200 zł premii - tak to niech sobie ją wsadzą w -każdy wie gdzie!

JaFala

JA też się zwalniam za miesiąc... niestety... szkoda mi bo już ładnych parę lat pracuję w tej firmie, ale rzeczywiście nas fizoli nie szanują. Mimo tego że nowi którzy przychodzą - poświęcamy im czas żeby och czegoś nauczyć tracąc czas przeznaczony na pracę - a oni odchodzą jak widzą co się tu dzieje. i przychodzi następny... Widzą to, że niedługo nie będzie im miał kto pracować, bo niektóre maszyny na których pracujemy potrzebują ludzi z doświadczeniem, a nie robią nic żeby nas zatrzymać... smutne.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Eurocast Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
zawiedziony

Ja pracuję tu prawie od początku istnienia firmy i ani razu nie wziąłem urlopu na żądanie, mimo tego premii brak... jak się zaczął "kryzys" obniżyli nam pensję o spore pieniądze i do tej pory nie oddali chociaż mówili ze to tylko na 2 lata. Prawda jest taka, że zaczyna im brakować doświadczonych pracowników bo wszyscy po kolei się zwalniają. Ja też już zaczynam pracować nad zmianą firmy bo tu przyszłości nie widzę, a nie chcę dużo - chcę tylko uczciwej płacy za swoją pracę. Mimo tego, ze w regulaminie jest punkt że grafik powinien być znany na co najmniej 2 tygodnie w przód, my dowiadujemy się z wyprzedzeniem 2 dniowym, lub nawet krótszym - no OK nie ma co narzekać na taką pracę jak już ktoś się zdecydował, ale niech chociaż płacą tak żebyśmy nie byli pośmiewiskiem innych, którzy mają prawie dwukrotnie wyższą pensję za takie warunki pracy jak nasze... CHCEMY GODNEJ PŁACY ZA NASZ WKŁAD W ROZWÓJ I FUNKCJONOWANIE TEJ FIRMY!!!

robol kapitalista
@zawiedziony

Zalecam ostrożność. Takich, co pracują tu od początku jest bardzo niewielu, więc łatwo taki post skojarzyć z danym pracownikiem. W poprzedniej firmie, gdzie pracowałem (nazwy nie podam) kilka osób namierzyli w ten sposób i "wytypowali". Nie było miło - nocki pod rząd, praca w długi weekend. Ciekawe, że dyrekcja nic nie robi, żeby zablokować nasze komentarze, które raczej pozytywne nie są. Pewnie znają "prawdę". Oby nie szykowali czegoś co może nas wszystkich zaskoczyć. Nadal czekam na informację odnośnie zapowiadanych zmian i podwyżek!!

alik

Pewnie,że to nie pierwszyzna. Rekrtutacja trwa cały czas. Dla nas jest chyba najważniejsze, żeby te żółtodzioby były w miarę kumate, żeby ich w miarę przeszkolili. Będzie lżejsza robota dla nas ;-)

wszyscyToSamoKopyto

Nie atakujcie siebie nawzajem tylko nawzajem się wspierać dla dobra ogółu... kto lepszy kto gorszy jedna firma jedna ręka, każdy przykłada się do pracy, są jakieś normy.Ciekawi mnie jak rozwiążą temat podwyżek, jakie umowy itd bo robi się nie ciekawie. Już brakuje rąk do pracy a wakacje idą :)

shadowman

Dziś zwolnił się kolejny pracownik z długoletnim stażem i dużym doświadczeniem. Dziwne zjawisko,że w tak krótkim okresie czasu odchodzą pracownicy, którzy byli "fundamentem firmy"(usunięte przez administratora)

KJ-tka

Ale tu chodziło od samego początku wystawiania opinij o traktowanie nas, FSB ,harcerz, wujo lubicie być tak traktowani okej :) miłego haha (ja pie...) nikt nie płakał na temat ze praca w weekendy święta ale mogliby dać coś od siebie 100%, 200%, urlop na żądanie MAMY takie prawo jak i do opieki to nie nasz wymysł... A takie teksty mnie leczą (nic na siłę), pewnie jesteś uwiązany z ta firmą bo nic innego nie potrafisz nie wiem takie mam odczucia :) lub jesteś z biura, jakiś pupilek? Jak narazie firma daje od siebie zatrudnienie nic poza tym, dziękuje dobranoc, pozdrawiam idealne trio takich ludzi dyrektor potrzebuje pewnie jest dumny :D AAAA kasa dla wszystkich pracujących min 5 lat 250 NETTO...

harcerz
@KJ-tka

Ja nie pracuję 5 lat, ale jestem pewien, że jestem lepszym operatorem niż Ty. Jeśli ci 250 zł wystarcza, to nie mój problem. Ja chcę zarobić więcej. Może być Twoim kosztem. Co do urlopów na żądanie - tak, jest takie prawo. Też z tego korzystam, ale nie śmiał bym zadzwonić rano, że nie przyjdę, bo zachlałem dzień wcześniej. To jest niepoważne. Przez takich głupków zabierają nam premie za urlopy na żądanie, bo skompletować składu nie mogą na zmiany i jeszcze trzeba za dwóch robić.

wujo

Ekstrudery muszą pracować 24 godziny na dobę, więc w soboty i w niedziele też. Taka technologia. Wiele firm pracuje w trybie ciągłym. Ktoś komu sie to nie podoba powinien robić chyba coś innego. Inną kwestią są wynagrodzenia.

kierowca D

Z tego co pamietam brakuje tam SOLIDARNOSCI NA PRODUKCJI bo bez produkcji panowie w bieli pojada na dywanik do wloch. KIEDUS LUDZIE WALCZYLI O WOLNE SOBOTY I NIEDZIELE O LEPSZE ZYCIE a teraz kazdy boi sie o swoje konto bankowe. ORZELEK

FSB

Z całym szacunkiem dla wszystkich malkontentów i niezadowolonych, nikt nikogo na siłę nie trzyma a narzekać jak widać to każdy potrafi i każdy wiecznie niezadowolony. Stwarzać pozory pracy dużo z was potrafi no i oczywiście o pretensjach nie zapominacie, wystarczy rozejrzeć się dookoła siebie i samemu poddać się gruntownej ocenie i co wtedy wyjdzie? Są odważni? Jak dla mnie to stado baranków które trzeba za rączkę prowadzić.

Pracujący
@FSB

Głupoty piszesz FSB i mało kto z tobą się zgodzi. Wiele opinii jest słusznych , prawdziwych i dobrze , że zostały napisane.

FSB
@Pracujący

Nie chce mi się więcej pisać na ten temat ani słuchać waszych żałosnych narzekań, po prostu polska przypadłość wiecznie narzekać a swoich błędów nie widzieć. No i nie zapomnieć jacy to jesteśmy skrzywdzeni i jak to nam nie dobrze

harcerz
@FSB

FSB ma dużo racji. Narzekać to wszyscy potrafią. A najbardziej ci, którzy walną dzień wcześniej kilka browarów i rano dzwonią po urlop na żądanie. I jeszcze krzyczą, że grafik nie jest z wyprzedzeniem robiony i płaczą, że im się po premii jedzie. A potem ja muszę robić za dwóch na zmianie. a kiedy chcę wziąć urlop na żądanie, bo z młodym do lekarza muszę iść, to traktowany jestem jak pijak co zachlał dzień wcześniej. I oczywiście po premii

Metalizacja

Coś wiecie o festynie ? Dzieciaki pytają, a ostatnio zabawa była dla nich OK.

Pracujący

Jestem w firmie już parę ładnych lat i zastanawia mnie jaką funkcję pełnią ala brygadziści na dziale DM ? Stwarzają pozory , że pracują , że pomagają , weekendy mają wolne ( lepiej od kierowników ) :-) Może ktoś w jakiejś opinii to wyjaśni ?

kapitalista robol

zobaczymy jak będzie - mówili coś o jakiś zmianach w stanowiskach. Lżej na pewno nie będzie. Ale gdzie jest lekko? W Balexie na pewno nie. Jeśli będę zap...ał i robił te ich normy, a na końcu zarobię 3 koła, to będę zadowolony. Ale pewnie to tylko moje marzenia

kapitalista robol

podwyżki dla każdego?? chyba jaja sobie robisz! "czy się robi, czy się leży, 2 tysiące się należy"?[usunięte przez administratora]

@kapitalista robol

Wydaje mi się że wszyscy równo robią, zdarza się dzień ze ma się fajną produkcje a są dni że zap.... Oczywiście ze nowo przyjęte KJ nie mają co myśleć o podwyżkach bo h... mnie strzeli jak wyrówna im się stawka do mojej :D po to by nie uciekli :)

metalizator

Jak się chcesz tylko zaczepić na wakacje, to wiele nie zarobisz. Jak tylko zobaczą, że zależy ci na pracy tylko w wakacje, to szybko zakończysz "karierę" w tym [usunięte przez administratora]

fiz-ol

Nie chodzi o to bo jak słyszę że podwyżka będzie dla tych co będą robić jeszcze więcej i jeszcze szybciej co jest chyba nie możliwe to jak by sciskac 5 zł tak żeby się orzełek zesrał Albo dają albo nie i tyle !!!

OjTam

hala huczy, ciekawe czy się zawiedziemy, czy może wakacyjny Mikołaj przyjdzie :)

KJ-tka

Mam gdzieś pieniądze... chce być szanowanym obywatelem jak i pracownikiem. Kasa musi się zgadzać w tego typu... "FIRMIE" (metafora taka) :D

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocast Sp. z o.o. - Strzebielino

• Jak się pracuje w Eurocast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocast Sp. z o.o.?

Eurocast Sp. z o.o.