Eurocast Sp. z o.o.

Opinie o Eurocast Sp. z o.o.

Ciekawo kiedy aneksy do podpisania bo zaś od 07.01.2019 płaca minimalna w górę

Wojtuś

Tu raczej nikt nie zarabia minimalnej krajowej

Olo

To prawda. Byłem na rozmowie na operatora maszyn i pani kadrowa od razu powiedziała, że na dzień dobry zatrudniają na umowę o prace. Wyglądało to wszystko naprawdę fajnie. Zrezygnowałem bo na pół roku wyjeżdżam do roboty za granicę, ale jak wrócę i będą jeszcze szukać do pracy, to pewnie sie zgłoszę jeszcze raz.

Sss
@Olo

Niech tylko uprzedzą ze umowa na 33 miesiące wyłącznie. Potem będą mydlic oczy

@Sss

Dokładnie. Żenada co się tam wyprawia

dama
@Sss

To normalne, ze na 33 miesiące. Kiedyś były 3 umowy nim była na stałe i mogło to trwać i 8 lat. Po za tym bez różnicy. Jeśli mają kogoś zwolnić, to nie ma znaczenia jaka umowa.

@Sss

Eurocast, tak jak każdy pracodawca, jest zobowiązany stosować się do zaktualizowanych przepisów Kodeksu Pracy, z których bezpośrednio wynika, iż po zmianach z lutego 2016r umowy terminowe mogą być zawierane na okres do 33 miesięcy – jest to maksymalny okres zatrudnienia pracownika na czas określony. Nadmieniamy, że obecnie ponad 65% pracowników Eurocast zatrudnionych jest na podstawie umów na czas nieokreślony. Wszystkich czytających i wypowiadających się zachęcamy do chłodnej oceny każdej sytuacji, a poszukujących pracy do złożenia CV. Być może spotkamy się na rozmowie kwalifikacyjnej i sami będziecie mogli wykreować własną – niezależną opinie o nas.

Ch
@Eurocast Sp. z o.o.

65% pracowników jest zatrudnionych na umowę na czas nieokreślony bo reszta zrezygnowała z zatrudnienia jak zaproponowano degradację w zamian za normalna umowę.

MK
@Ch

Jeśli 65% ma, to gdzie to pozostałe 35%, skoro zrezygnowali? Podpisuj się G, bo i tak wszyscy wiedzą, kto to pisze. Ty nigdy zbyt ogarniety nie byłeś.

Rosjanin

Nie polecam tej firmy

Polak
@Rosjanin

Ruska propaganda. Firma jest w porządku.

Ramapet

Ostatnio zrobili spotkanie i podsumowali pazdziernik. Wychodzi że jest nieźle. Do wypłaty też wpadło parę stuwek więcej. Po raz pierwszy w tym roku i to po odejściu inżyniera procesu. Przypadek? Ten miesiąc też wyglada dobrze i na święta trochę grosza wpadnie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Eurocast Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Bzwbk

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić podejście do pracownika i przedewszystkim doceniać ludzi.(usunięte przez administratora)

kolejarz
@Bzwbk

Wszystkim i tak nie dogodzą. Przydało by się lepsze szkolenia, bo niektórzy nie dają rady. Niektórzy kierownicy troche z przypadku. Ale niech ktoś popracuje na budowie w listopadzie po 10 godzin dziennie, to będzie miał porównanie gdzie lepiej.

studentka

Czy istnieje szansa pracy w Firmie Eurocast Sp. z.o.o. z możliwością studiowania w trybie zaocznym (2-3 weekendy w miesiącu)?

xyz
@studentka

nie ma opcji

mdm
@xyz

Zależy gdzie. Na produkcji będzie raczej trudno.

Stary pracownik

Hej, słyszałem że góra chce wprowadzić system 12 godzinny, prawda to ? Jeżeli tak to przewiduję odejście jeszcze więcej pracowników, w tym starych

AB
@Stary pracownik

Tylko dla tych, którzy będą chcieli i tylko w niektórych miejscach - ponoć tylko na przewijarkach. Coraz więcej Ukraińcow jest. Jak z jednym gadałem, to oni to by najchętniej po 15 godzin dziennie pracowali. To pewnie pod nich. Swoją drogą 12-stki są lepsze.

Pepe
@Stary pracownik

"jeszcze więcej pracowników"- czyli ludzie teraz odchodzą z Eurocastu- jeśli tak to dlaczego? stale widzę ogłoszenia o prace dla operatorów maszyn z pensjami 3-6 tys - jak wyglądają te zarobki naprawdę?

operator ladowarki
@Pepe

2500zl do 2600zl to co podają to brutto

operator X
@Pepe

To są kwoty brutto. Tu są grupy wynagrodzeń, czy jak to oni nazywają. Na początek jesteś w 1 grupie i zarabiasz 2300-2400 na rękę, zależało od premii i nocek. Ja po 3 miesiącach zostałem przeniesiony do 2 i wyplata była nawet 3000. Kierownik mi mówił, że chce mnie przenieść do 3 tej grupy, a tam zarobię nawet 3500. Ci z tej najwyższej zarabiają z premia i dodatkami na Apecie prawie 4500 na rękę.

On.
@operator X

4500? Na Apecie? Skąd wy bierzecie takie informacje. Operator ze starzem 5-10 lat może tyle ma!

oskl

a jak wygląda stanowisko pracownika gospodarczego ile mniej więcej zarobki i ile dni pracy w tygodniu 5 czy 6 ? czy trzeba posiadać jakieś duże doświadczenie ?

StdEC

Wypłaty poszły do przodu, w końcu nie ma zabierania premii bez powodu. Duży plus za podwyżki w porównaniu do ubiegłego roku, za to się chwali i oby tak już pozostało. Niestety święta i weekendy nadal w pracy. (usunięte przez administratora)Sytuacja na wrzesień 2018.

witek

A jak z pracą w laboratorium ciężko ?

@witek

Laboratorium akurat pracuje w fajnym trybie, 2 zmiany po 8h bez nocek. Nie wiem jak z pensja ale chyba nie jest źle. 2600+ na pewno mają.

operator zmianowy

Podwyższyli wypłaty, fakt nieźle można zarobić, ale naściągali masę nowych ludzi. Oprucz tego, że zaczeli ich szkolić inaczej niż mnie rok roku temu- ja sam sie musiałem wszystkiego nauczyc, to niektórzy mówią, że załoga jest już ponad stan i będą zwalniać tych gorszych. A kto jest gorszy, to wedle uznania lidera czy szefa. Pewnie kto się stawia i nie wyrabia norm, w końcu poleci. Albo kogo nie lubi szef.

xyz

Czy mogę prosić o opinię osoby, która wie coś więcej o stanowisku Pracownik Administracyjno-Biurowy?

ZnaliGoWszyscy.

Nie polecam pracy w tej firmie... zmarnowane kilka lat. Panowie A kulawy dalej wysypuje ryfil z p1. ?????

@ZnaliGoWszyscy.

A co? Za dużo nagan dostałeś? ;)

@anonymous

Tak jest dostałem. I się cieszę że otrzymałem bo zapewne dalej bym robił w tym mulee...

Magazynier

Witam ,dzis w rmf max leciała oferta pracy 3-_6 brutto praca 7dni w tygodniu, czy to prawda z tymi zarobkami ,kaki klimat ,jakie szefostwo.pozdrawiam

Grzesiek

Rotacja wśród pracowników to dzisiaj nic nowego. Ludzie mają bardzo różne powody.

Nutka

Jak obecnie wygląda praca ? CZY ktoś pracował w administracji ? Wynagrodzenie warte systemu 3 zmianowego?

Qwerty
@Nutka

W administracji nie ma 3 zmian

Grzesiek

Trzeba wybierać albo kasa i praca albo leżenie i cienko w portfelu?

Podpowiecie jak się tu pracuje? Czy firma potrzebuje pracowników?

Ukrainiec
@Zainteresowany

Jak nie masz rodziny i znajomych to jak najbardziej. Zapraszamy, sobota, niedziela, Wielkanoc, wszystkie święta są do Twojej dyspozycji. Nie będziesz musiał w domu patrzeć na bliskich bynajmniej. =)

Mlody 222

Mogliby oddawac wszystkim nadgodziny ,ludzie maja nadrobione a zalegaja z 2017 r ,nie chca dawac to niech placa a jak nie no coz moze l4 xd

KD
@Mlody 222

Oddają. Pamiętaj, że maja na to 4 miesiące. A L4 - ostatnio kilku ściągnęli z lewych zwolnień.

Zeus
@KD

Zgodze sie z mlodym ,nie nie oddaja zamiast oddawac na biezaco to by bylo na zero a czekaja na nie wiadomo na co a potem zdziwienie czemu ludzie odchodza czemu ludzi nie ma ;) tylko dla siebie i teksty typu oddamy spokojnie przeradzaja zie w tekenowele ;)

ABC
@KD

Jak się zgłosisz i ustalisz kiedy chcesz odebrać to oddają. Zwłaszcza teraz jak jest mniej roboty. Ja swoje odebrałem.

KF
@Zeus

fakt nie oddają w danym miesiącu, ale w kolejnych jak najbardziej

Wolly

Czy ktoś coś wie, co to mają być za zmiany w wynagrodzeniu?

@Wolly

do góry

Jonas
@anonymous

Podwyżki nie będą miały dużego wpływu na wynagrodzenie. Nie ma co liczyć na jakieś duże pieniądze.

Miś Jogi
@Wolly

Będzie wyższa podstawa i mniejsza premia. W sumie dobrze, bo jak we wrześniu pierwszy raz od długiego czasu, byłem chory przez 2 tygodnie, to mi premie obcieli i gołą wypłate dostałem. TO BYŁ ŻART. Człowiek zapiernicza, potem go coś złapie i zaraz po premii. Teraz będzie przynajmniej normalnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocast Sp. z o.o. - Strzebielino

• Jak się pracuje w Eurocast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocast Sp. z o.o.?

Eurocast Sp. z o.o.