Eurocast Sp. z o.o.

Opinie o Eurocast Sp. z o.o.

Kolo19

Firma jest spoko gorzej z nie ktorymi Przełożonymi trzeba sie na robic jak wół zeby zarobic .Pracowalem tam to wiem dużo obiecują a mało robią. Teraz pracuje gdzie indziej i mam tą samą kasę co w eurocast praca od poniedziałku do piątku . Wcale nie żałuję ze z stamtąd odeszłem .

KKK
@Kolo19

Darek, proszę cię... na pewno sam odszedłeś?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Eurocast Sp. z o.o.?

Anonymous

Zależy od brygady

Koleżanka

Czy to prawda, że w tej firmie na produkcji pracuje się również codziennie w każde weekendy?

jabol
@Koleżanka

tak w weekend tez ale kasa dobramozna zarobić po 5000zł

Anonymous
@Koleżanka

Pracuje się tam w systemie 4 brygadowym po 12h. 2dni pracy 2dni wolne z wszystkimi świętami i weekendami.

Jak wygląda płaca na stanowisku laborant? Warto aplikować?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Eurocast Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
KK

Jak wygląda praca magazyniera?czy też pracuje się w systemie III Zmianowym ?I jak wygląda wynagrodzeniem ?

nowy
@KK

obecnie cała produkcja włącznie z magazynem robi po 12h, ósemki już raczej nie wrócą, oczywiście wszystkie święta, weekendy, nie ma mowy o wolnym chyba, że na żądanie to premię zabiorą albo wypiszesz urlop rok naprzód

Stary
@nowy

Jakbyś wiedział jak funkcjonują 12-tki, to byś wiedział, że masz więcej wolnego miedzy kolejnymi zmianami w grafiku, zatem częściej bedzie weekend i święta wolne. Urlopu tez masz tyle samo.

Irmina

Firma ewidentnie zasługuje na opinię dobrego pracodawcy stąd tyle pozytywnych wpisów.

Szymon

Witam. Poszukuję pracy. Mieszkam w Lęborku. Mam ukończone liceum i maturę. Pracowałem w przemyśle spożywczym, hurtowniach i na produkcji w UK. Czy istneje możliwość zatrudnienia się na chwilę obecną? Władam biegle językiem angielskim. Przez ponad 7 lat pracowałem w trybie nocnym. Pozdrawiam serdecznie.

Nowa Pracownica

Hej. Wiem że firma załatwia dojazd z Wejherowa i moje takie pytanie skąd dokładnie odjeżdża bus firmowy z Wejherowa, w jakich godzinach, jak rozpoznać że to akurat bus do Strzebielina i czy ten bus podjeżdża pod samą firmę ? Proszę o odpowiedź.

operator
@Nowa Pracownica

ja dojeżdżam z drugiej strony, tj. z Lęborka. Autobus podjeżdża pod samą bramę. Co do przystanków w Wejherowie - zadzwon i spytaj w kadrach.

Zbir

Startuje tam na operatora maszyn Moje pytanie jak z kasą jak premie i co mnie czeka po okresie próbnym.

Exworker

Niestety firma ma ogromny problem z poszanowaniem pracownika. Duża rotacja ludzi którzy często przychodzą i odchodzą po kilku dniach. Benefity dobre tylko na papierze i głównie kierowane do pracowników biurowych. (usunięte przez administratora) Kiedy jesteś potrzebny to jesteś ważny ale kiedy już wszytsko ogarnięte lepiej żeby cię nie było. Niestety problem leży u góry i winę za całość ponosi kierownictwo, ludzie z produkcji w większości mają świadomość sytuacjii i lepsze podejście do nowych pracowników (w większości). Stracony czas bez możliwości rozwoju.

Ksiegowa

Witam jak kształtuje się wynagrodzenia w dziale księgowości?

wik
@Ksiegowa

może być nawet 5000 na rękę

J.

Niestety pomimo, iz firma wydaje sie byc naprawde przyjaznie nastawiona do czlowieka to pensja, jaka proponuje sie na poczatek osobie z kilkunastolernim doswiadczeniem wola o pomste do nieba. (usunięte przez administratora)zl na reke to jakis dramat, podobnie jak benefity, ktorych w praktyce jest znikoma ilosc... dodatkowo pisanie w ogloszeniu o atrakcyjnyn wynagrodzeniu jak widac totalnie mija sie z prawda, a szkoda

Nie
@J.

Pytanie gdzie startowałeś i jakie masz doswiadczenie, produkcja czy magazyn.

J.
@Nie

stanowisko administracyjne

Riki
@J.

To jak chcesz lepiej zarobić to złóż cv na operatora. W administracji to dobrze zarabiają tylko "kerownicy". Niby praca od pon do pt 8-16 ale finansowo bida z nędzą.

nie powiem kto
@Riki

ja tam nie wiem ile zarabiają w administracji, ale chyba nie tak źle, skoro, jak tu pracuję od prawie 5 lat (na produkcji), tam ludzie się praktycznie nie zmieniają.

Dara

Jak wygląda praca na stanowisku magazynier. Jakie zmiany 8h czy 12h. Czy pn-nd. No i jakie aktualnie zarobki oczywiście dla pracownika z doświadczeniem.

Stary
@Dara

Magazynierzy pracują na 8 godzinne zmiany. Grafik ustalany jest różnie, czasem maja kilka rannych zmian, jedna nocna, a czasem na odwrót. Wszystko zależy od przełożonego. Z tego co wiem starzy pracownicy nie narzekają. Polecam wysłać CV i dowiedzieć się więcej na miejscu.

Znajomy

Wszystkim chłopakom z każdego działu Wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego 2020

Na jakie benefity można liczyć w Eurocast Sp. z o.o.?

Alfred

Trochę tego jest, chociażby karta multisport, premie świąteczne, ubezpieczenia, owoce, soki, maszynę wendingowe. Pod tym aspektem jest dobrze. Wiadomo że przydałaby się premia roczna na święta Bożego Narodzenia. No ale cóż. Cieszmy się z tego co mamy m, firma obok wcale nie ma benefitow.

Irena
@Alfred

@Alfred Naprawdę jest tego dosyć sporo, fajnie. A, czy jest możliwość podniesienia swojej pensji poprzez nadgodziny? Eurocast daje taką możliwość?

Alfred
@Irena

Pod warunkiem że jest takie zapotrzebowanie, zazwyczaj wtedy płacą - 25-30zl netto za każdą godzinę przepracowana

Monaliza

Proszę o informację na temat atmosfery i organizacji pracy w administracji, duża rotacja?

Pracownik produkcji
@Monaliza

Praktycznie zerowa rotacja. Te same osoby od lat. Czasem ktoś nowy się w biurze pojawi.

kam

Ten nowy system na 12h jest całkiem dobry, choć teraz, gdy jest gorąco zmiana na dzień to jest naprawdę męcząca. Co do wynagrodzeń a szczególnie premii, nie wiem czy to sprawa odejścia poprzedniego kierownika produkcji czy nie, ale teraz wiem za co i ile mi potrącają.

Nickiminaj
@kam

Zobaczymy na przestrzeni czasu jak będą wyglądały wypłaty. Być moze gość robił nas na kasę w biały dzień.

michał
@kam

co to za system nowy jest? potrzebują do pracy zarobki?

gregory

Wszystkim chłopakom z Eurocast życzę Wesołych świat Wielkanocnych oraz mokrego dyngusa Pozdrowienia dla chłopaków z każdego działu :)

Dawid

Po co w weekendy ludzie przychodzą do pracy skoro w tygodniu nie ma zamówien i maszyny stoją? To tylko negatywnie wpływa na atmosferę w pracy. Oby coś zmieniło się na lepsze po odejściu dyrektora operacyjnego.

Yhb

Mowicie, ze w administracji nie ma zmian, a w ogloszeniu na praciwnika biurowego gotowosc do pracy na 3 zmiany...jak to wyglada?

Wojtuś
@Yhb

to na pewno dotyczyło pracownika biurowego na produkcji - dokumenty produkcyjne robią i rozliczają, a nie administracji

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocast Sp. z o.o. - Strzebielino

• Jak się pracuje w Eurocast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocast Sp. z o.o.?

Eurocast Sp. z o.o.