Opinie o Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o. w Poznań

do Niewykształcona - własnie to widzimy na twoim przykładzie jak to brak wykształcenia ( patrz nick - Niewykształcona ) decyduje o poziomie człowieka ( patrz - nazwanie \\\"ciołkiem ). nic wiecej nie trzeba;) ps: no to za co [usunięte przez moderatora] wywalili z upr ?:P

do Niewykształconej

Czemu obraziłas rozmówcę ? Nazwałaś go \"ciołkiem\". Jeśli jesteś pracownikiem firmy o której się tu pisze to chyba rozumiem \"byłego pracownika\"

byly pracownik

ooo, i mamy w pełenej krasie przykład pracownika blitz profit.otoz - wyksztalcenie do pomcy merytorycznej ma sporo, baaardz duzo. czyzby [usunięte przez moderatora] byl prawnikiem samouczkiem ;) bo jak ktos bez przygotowania teoretycznego może wspolagac ? terenowym też grześ nie był wiec i wiedzy praktycznej nie nabył. ekspertem od włażenia w [usunięte przez moderatora] byl ino ;). ps: za co [usunięte przez moderatora] wywalili z upr ?:P

\"Niewykształcona\"

Od kiedy to studia [usunięte przez moderatora] jeden decydują o poziomie człowieku???? w czasach cudnych "pseudoszkólek" "pseudointelektualiści" to często megamiernoty z ciemnogrodu...

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
byly pracownik

jakim wsparciem merytorycznym ? przecież ten kolo ( [usunięte przez moderatora] wywalony za walki z upr ) nie ma nawet studiow ;). ja nie otrzymywałem zwrotu kosztów poniesionych na paliwo za wyjazdy wlasnym autem na wt. mimo tego, że brałem faktury, wypełniałem formatki z inf. o objechanych sprawach i robiłem w bazie adnotacje. kpina i oszukiwanie ludzi. prowizje - nie ujrzałem ich. telefonowałem po klintach przez 2 m-c za własna kase ;) a wizytowki to był przesłany plik w corelu zebym sam sobie drukował. parodia

Magda

Firma ma klimat kameralny, nieomal rodzinny, co jednak może być problemem dla osoby nowej, bo \"stara gwardia\" raczej niechętnie postrzega nowe nabytki. [usunięte przez moderatora] był ok, zawsze służył radą i wsparciem merytorycznym. Niestety, pewne kwestie, np. dotyczące prowizji nie zostały doprecyzowane w umowie (wykazałam się naiwnością, fakt), co sprawiło, że trudno było je potem wyegzekwować.

Eq

Wiele nauczyłem się z tymi ludźmi. Konsolidacja jednak - moim zdaniem - nie wypadła dobrze. Prezes pieniacz, z monopolem na wiedzę. V-ce - lepszy negocjator, ale jakby schowany w cieniu prezesa. Rotacja ludzi duża. Brak jasnych perspektyw rozwoju. To spowodowało, że odszedłem

haha. [usunięte przez moderatora] ci kazali to napisac ? a moze, wywalony z upr, [usunięte przez moderatora] ? ta firma to dno - brak badan lekarskich, brak szkolen obowiazkowych, brak zwrotu kasy za paliwo, brak zwortu kasy za telfonowanie po klientach, brak zwrotu kasy za drukowanie umow i wysylanie ich do poznania, gnojenie i polecenia w stylu - \\\\\\\\\\\\\\\"gnaj 100 km do innego miasta i odbierz[usunięte przez moderatora] z dworca i zawiez go to i tu\\\\\\\\\\\\\\\" i najciekawsze ZERO PROWIZJI ze sciagnietych naleznosci. OMIJAC!!

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. z o.o.